|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stalak za novine
16.2.2011 12:47:54   
Dina_1405
Da li neka od vas zna gdje mogu kupiti stalak za novine,nesto kao slovo "V" , ili neki drugi model , nebitno. Ja sam svogdje gledala ali nikako da "naletim" na to.
Unaprijed hvala...

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 12:55:27   
leli§
ne znam da li bila zainteresovana za opciju "tasne" za novine i magazine... to sam nedavno vidjela kod jedne kolegice (nije BiH tako da nema poente ni da je pitam gdje je nabavila) ali mora bioti negdje u Bosni... kozna Tasna meni lici na onu za plazu sa tvrdim dnom... jako simpaticno i sa stilom... nije komad namjestaja da ga moras cuskate s jedne strane na drugu a sluzi svrsi... pokusam naci slikuuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 12:58:13   
salmy
Ja sam vidjela u Obiju,samo nisam sigurna za oblik.Mozda najbolja varijanta da ti napravi neko:stolar ili limar, ili ti sama smislis fazon!

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 12:59:23   
Anoniman
E za ovo je zakon stol s ladicom.
A u Robotu sam cesto vidjala od inoxa stalke za novine. na slovo V, vrlo jednostavne

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:00:19   
leli§
evo nisam puno fulila sa poredjenjem sa torbom za palzu user posted image user posted image

user posted image

ova sto sam ja smeknula nije ova pletena nego je bila kozna (podebljana koza naravno nije se lomila) u bordo boji sa nekim kao bronzanim akcentima tippa nitni koje su drzale rucke i sl... pravo dobro izgledala

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:02:05   
Anoniman
obi, tiffany (ne bih voljela da ga tamo kupis...al etouser posted image ), robot, i ona radnja s pletenim namjestajem kod umjetnicke skole...zapravo do buybooka

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:02:10   
Latinka
Pogledaj u "magmi" u Titovoj. Tamo sam ih vidjela nekoliko modela, doduše, ne tako skoro

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:03:12   
salmy
IZVORNA PORUKA: Latinka

Pogledaj u "magmi" u Titovoj. Tamo sam ih vidjela nekoliko modela, doduše, ne tako skoro
pa zar nije zatvorena?user posted image

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:06:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§

evo nisam puno fulila sa poredjenjem sa torbom za palzu user posted image user posted image

user posted image

ova sto sam ja smeknula nije ova pletena nego je bila kozna (podebljana koza naravno nije se lomila) u bordo boji sa nekim kao bronzanim akcentima tippa nitni koje su drzale rucke i sl... pravo dobro izgledala
vakav brodski pod ja hocu...ove boje, mislimuser posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:09:59   
Dina_1405
user posted image user posted image user posted image Bas ste brze! user posted image user posted image user posted image

Meni je samo problem sto ni ne odgovara nijedana nijansa od smedje,bez... Vise crna,bijela,boja srebra...
Pogledacu u toj radnji. user posted image
Ako nije zatvorena.


_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:10:33   
Dina_1405
A ovaj fazon sa tasnom mi je extra.user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:10:37   
leli§
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: leli§

evo nisam puno fulila sa poredjenjem sa torbom za palzu user posted image user posted image

user posted image

ova sto sam ja smeknula nije ova pletena nego je bila kozna (podebljana koza naravno nije se lomila) u bordo boji sa nekim kao bronzanim akcentima tippa nitni koje su drzale rucke i sl... pravo dobro izgledala
vakav brodski pod ja hocu...ove boje, mislimuser posted image user posted image



i tata bi sineuser posted image user posted image user posted image  ali ga nemam gdje "udarit" (p.s. pazi ko ce ti to raditi...mojoj tetki postavljali izgleda boli glava, a skripi---boli glava jos viseuser posted image )

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stalak za novine
16.2.2011 13:10:41   
emi7908
pa možeš i imati takvu boju... sad ne znam da li već imaš bp ili želiš samo prefarbati??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *