|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
26.6.2009 13:29:01   
kovrdjava
Ja sam otvorila ovu temu jer me ova situacija uništila psihički i fizički,kad sam se udala živila sam u stanu od rahmetli oca mog MM,kad je on umro stan je pripao 1/1 na moju svekrvu jer se moj MM u korist mame odrekao (PS:pa kome će ostati ako ne mom sinu,zar je bitno na kome je...).Tako da smo nas dvoje sve uložili u taj stan koji je imao 80 kvadrata, od prozora,vrata,kupatila i namještaja.Da bih nas kad smo renovirali stan svekrva istjerala sa djetetom od 1god na ulicu iz čita mira. Onda smo otišli u postanare i bili 1god,uslovi su bili katastrofa,pogotovo vlaga..Onda smo odlučili kupit stan i jedva smo kredit dobili,a pronalaženje stana je bio haus,ljudi su rupe prodavali po previsokoj cijeni i hvala bogu na kraju smo kupili stan u novogradnji...
Sad ne postoji ni jedna žena mirnija i sretnija na svijetu od mene,imam svoje iako mi je visoka rata svaki mjesec.Al ja sam presretna i uživam kao nikad u životu...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:27:49 >


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...
Neposredna veza do poruke: 1
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
26.6.2009 13:37:12   
Anoniman
Sretnooouser posted image user posted image user posted image user posted image
Joj mogu misliti kako uzivas u necemu sto je vase, samo vase....user posted image
I mi smo podstanari, ali evo vec neko vrijeme trazimo stan da kupimo(ili idealan plac). Ne polazi nam bas za rukom. Ali svaki dan smo u akciji, zovemo ljude, gledamo....Tako mi je zao kad dodje "prvi" u mjesecu....a mi moramo samo tako baciti preko 300KM. Vise bih voljela biti i gladana i zedna i da potpisem da 10.godina ne idem na more...samo da te pare idu na nesto sto je nase.
Nadam se da cu vam ja kao i ti moci uskoro javiti tako lijepu vijest...da smo kupili stan(kucu).
nadam se da i hocemo, jer ipk su malo cijene splanule.
Tebi zelim sve najljepse u tvom stanu, da dozivite lijepe trenutke u njemu...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:28:14 >

(odgovor članu kovrdjava)
  Neposredna veza do poruke: 2
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
26.6.2009 13:43:10   
Blue rose RR
Kovrdjava neka je tebi sa srećom, a nema tog novca kojim se može platiti nečiji rahatluk i sreća i zdravlje.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:28:38 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
26.6.2009 13:48:41   
ena23
Kao prvo cestitam ti od sveg srca na vasem i samo vasem stanu.
kao sto prethodni post kaze i m ismo podstanari i cini bas tako, potpisla bi se da gladujem samo da znam da onih 300km mjesecno ide u nesto MOJE. ja bi volila sada uredjivati sobicu za malenog sto ce doci, aBd, a ne mogu, treba prvo gazdu pitat za ovo pa za ono, pa hebemu, osjecma s eko studentica i dalje... najvise bih volila kupiti kucu ili plac i onda polahko zidati ali bar znas da ti pare idu u tvoja cetri zida... ja i muz smo odrasli u kucama pa nam je zivot u stanu bas skucen i nekako jadan, ne znamo sta bi od sebe... iako smo u studentskim danima oboje zivjeli u stanu, meni je nekako pojam doma i obitelji i rahatluka- kuca user posted image

ps jeli se meni cini ili je ovo sarajevo nestvarno? mislim ljudi traze 300 000 maraka za olupinu od kuce, moro bi covjek uloziti jos toliko da bi je renoviro iznova... pa halo ba, nismo mi svi mafijasi pa da imamo toliko na racunima... a o dizanju kredita i bankovnim kamatama da i ne pocinjem, to mi tek digne pritisak...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:29:12 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
26.6.2009 13:56:10   
Amrino
kovrdjava- neka ti je hairli i sa srecom! To zelim i tebi i svim onima koji jos uvijek nisu rijesili svoje stambeno pitanje...Nadam se da ce im dragi Bog pomoci i da ce sto prije doci do svog rahatluka!

P.S Ova tvoja prica je, nazalost, jako cesta i zbog toga ja svaki dan zahvaljaujem dragom Bogu sto i MM i ja imamo ovakve roditelje jer smo uz njihovu pomoc kupili svoj stan!
To sto je tvoj muz uradio je najgore sto je mogao...Nikad se niko ne treba odreci onoga sto ga slijeduje i po ljudskim a i po Bozijim zakonima, ako ne radi sebe onda radi svog djeteta...Nadam se da ce jednoga dana doci sve na svoje...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:29:45 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 5
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
26.6.2009 14:01:00   
kovrdjava
Ja sam živce izgubila tražeći stan, al sam zato kupila u novogradnji, sve novo nemam šta mjenjat ulagati ma rahatluk živi...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:30:36 >


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 6
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
26.6.2009 14:04:41   
kovrdjava
Hvala puno, al ja kažem da savk u životu dobije što za života zasluži. Mi kontakta nemamo sa svekrvom al znamo da joj je kćerka prodala stan koji je bio na 1 spratu 80 kvadrata,a njoj kupila na četvrtom garsonjeru a pare sve pokupila sebi i ostavila je sad samu i bolesnu, a noj je 70 godina..

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:31:45 >


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: STAMBENO PITANJE,KUPOVINA STANA ILI KUĆE
26.6.2009 15:23:37   
lejlaze
Kovrdjava sretno i harili da bude u vlastitom stanu, stvarno je zalosno sta ljudi mogu da dozive od svojih roditelja.
Hvala Bogu imamo svoja cetiri zida, ali isto tako mislim da kada bi trebali pomoc njegovih roditelja ili mog oca da bi nam pomogli.
Uzivajte


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
26.6.2009 15:38:59   
Anoniman
a smijem li znati gdje ste uzeli i koliko je bilo po kvadratu? naravno ako nije tajna user posted image

(odgovor članu lejlaze)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
26.6.2009 20:12:46   
rose
i mi smo podstanari...osjecamo isto sto i vi kada treba dati onih 300 maraka za najam stana...ja se jos uvijek nadam da cemo uskoro poceti gradnju kuce...plac imamo ali moj tata nikako da pokrene stvari (plac je pripadao mom dedi po ocu i bila je stara kuca koja je srusena u ratu)...plan je da se kuca izgradi mojim roditeljima a da mi uselimo u stan u kojem sam ja odrasla(roditelji MM imaju stan i kucu ali u drugom manjem gradu sto meni ne odgovara i radi poslova i privatnih obaveza koje imam prema svojim roditeljima) ...nekako zivim taj san jos od prije...prije udaje, ali jos nisam dosanjala da se pocne graditi...ima nekih para za inicijalnu gradnju i opremanje prizemlja a ostalo bi islo kasnije...nadam se da cu uskoro to poceti realizovati jer sada je situacija fakat kriza i s poslovima i platama a da ne pominjem eventualne kredite ili stednju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 8:01:01   
kovrdjava
Cao ,kako si? Ja sam kupila Otoka-Buća Potok one nove zgrade boja breskve gdje je novi Intereks,odmah kod podvožnjaka prema Buća Potoku... Kvadrat u tim zgradama košta 2500 KM al ja sam ono što se kaže ispod ruke dobila za 2000KM kvadrat, s tim da su stanovi savršeni. Evo stavit ću slike pa vidi..

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 8:43:52   
kovrdjava
Evo stavila sam slikica od stanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 8:44:45   
ena23
Gdje je?? user posted image

Aha, na albumima, nasla sam

< Poruku je uredio ena23 -- 29.6.2009 8:48:14 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 8:57:53   
tea lana
Kovrdjava stan je super,ali me jedno interesuje, jel u njemu nema odvojen prostor za trpezariju,ili su to mislili u sklopu dnevnog boravka

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 9:11:06   
kovrdjava
U sklopu dnevnog boravak, ali dnevni boravak mi je velik oko 25 kvadrata,tako da se može ljepo smjestit garnitura ....samo što je ovo moj stri namještaj tako da ću polako izbacivati stare stvari,a nove ubacivati, malo po malo...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 9:23:22   
tea lana
ma i predpostavila sam jer je u vecini novogradnje trpezarrija u sklopu dnevnog boravka.

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 9:51:46   
kovrdjava
Jest mi što smo gledali ovo novogradnje po Sarajevu, sve je u sklopu dnevnog boravka. Takozvani američki sistem...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 9:52:38   
moni
Stan je super, extra, možeš li samo reći koliko kvadrata je stan?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 10:00:14   
kovrdjava
Stan ima 67 kvadrata + 8 kvadrata balkona koji ne ulazi u kvadraturu stana.tako da stan u principu ima 75 kvadratauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 10:02:45   
Anoniman
Stan je predobaruser posted image user posted image user posted image
Neka vam je s hajrom!!!!

(odgovor članu kovrdjava)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 10:15:07   
moni
Stan je stvarno predobar, nek je hairli, u zdravlju i rahatluku ga koristili.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 10:22:11   
mila81
Stan je presladak bas po mom ukusu, da ga hairli koristite, i zaradite za jos veci, amin

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 10:39:00   
kovrdjava
Hvala vam puno,al stvarno sloboda i rahatluk sa svoim MM i djetetom nema cjene...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 11:34:10   
Anoniman
hvala na izvjestaju i slikama user posted image
i mi smo dugo trazili koji stan da kupimo i gdje, jer smo mislili na blizinu skole, DZ-a, obdanista, prodavnica i svega ostalog, na kraju smo se odlucili za dobrinju 5, novogradnja,preko puta SOS sela i super je

i tvoj je stan odlican, nek je hairli user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 29.6.2009 11:35:37 >

(odgovor članu kovrdjava)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 11:43:39   
Ilhana RR
jao stan ti je extra... bas mi se svidja... vrijedi svaku marku ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *