|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 14:38:50   
veeseelaa
Moje misljenje je da oni sto imaju velike stanove - uvijek ce im biti malo...i uvijek ce traziti bar 1m2 dodatni....


naravno, ljudi uvijek teže ka boljem, takvi su ljudi



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 14:47:03   
Mala Selma
Mala Selma idemo i na putovanja ljetovanja i tako a bitno mi je kad mi netko dodje da se ne crvenim


Nisam te razumjela bas najboljeuser posted image  mislis da se ja trebam crveniti sto zivim u 40 kvadratauser posted image  ili sto ti zivis u 65user posted image  nekontam te....

ja sam ponosna u svojih 40 kvadrata, jer svaki mjesec za njih dam 800KM banci user posted image Mi nazalost nismo mogli dobiti veci kredit da kupimo vise kvadrata i mislim da je 50-60 kvadrata dovoljno za cetveroclanu porodicu!
Ali imam to sto imam i tako mi je grah paouser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:03:27   
veeseelaa
pa malo je neugodno user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:03:50   
Arijana2
Ma ocito se ne razumijemo mislim na to da mi je preci stan nego ljetovanje...ali eto ponavljam zaista ne mislim nista lose no hard feelings ,eto vidis znaci i ti si podigla kredit da obezbjedis sebi nesto...znaci trudis se...razmisljas sto je normalno user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:05:03   
Blue rose RR
Mislim da je danas imamo:
1. loš raspored prostorija,
2. potrebu raspoređivanja nužnog namještaja, pogotovo u stanu, zbog ograničenost iz stava 1.

Nažalost, naše zgrade su pravljene tako da su rijetki oni koji se moglu pohvaliti dobrim rasporedom. A opet novi stanovi, su žara.

Arijana, očito je da vi imate novca, imate mogućnosti, i ne znam zašto ne bi ste uzeli veći stan.
A sa druge strane imaš jedan problem - muž te ne shvata ozbiljno po ovom pitanju.
Posjedi ti njega kraj sebe, napravi ozbiljnu facu, i lijepo mu sroči svoj plan.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:05:28   
babina beba
Ja sam napravila kucu sama s majsotrima prije braka od nekih 100-120 kvadrata. Tad je bila prazna a sad nas ima masala. Po meni praviti kule/vile je suludo ako ce te sobe, kupatila stajati prazni i da se ulazi unutra samo kad treba prasinu brisati! Ja bih cak i manje zbog ciscenja ali...sto se tice teta za ciscenje mislim da je do mene, probala par ali najbolje kad sama ocisitm, kako vesela kaze. Meni samo dolazi zena da americki plakar ocisti jer nevolim to nikako. Mozda bih pozeljela vecu kucu/stan da nas ima vise,  a ovako hvala bogu i za ovo!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:06:25   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa malo je neugodno user posted image

Sta je neugodno?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:11:08   
Mala Selma
lesela, ti to nas malo zezasuser posted image user posted image
Nije maci meni neugodno i ja redovno docekujem goste u svojim kvadratima i igramo, plesemo, jedemo, pijemouser posted image user posted image
Meni je neugodno kad neko ima stan, vikendicu, auto i dodje od mene da posudi petobu do plateuser posted image  e to mi je neugodno

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:14:31   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

lesela, ti to nas malo zezasuser posted image user posted image
Nije maci meni neugodno i ja redovno docekujem goste u svojim kvadratima i igramo, plesemo, jedemo, pijemouser posted image user posted image

Ja proslavila 2 Lanina rodjendana u prostoriji od 20m2 sa oko 50 gostiju user posted image , jest da je bilo dva dana slavlje ali ne zalim....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:15:21   
felix
ma zasto bi vam bilo ne ugodno bitno da imate krov nad glavomuser posted image   Ja se nisam isto nikad sramila , drugarice dovest sebi kuci jer mi je soba mala a tu mi i seka isto zajedno u jednoj sobi a drugima kad odem to su kucerine, sobetine
Bitno da je cisto, user posted image uredno a jel 10 il 100kvadrata vise manje, naravno da svi teze i vole vece sire, ..., Meni je bilo lijepo djetinstvo iako nisam imala "veliki" prostor kompijutor, tv u sobi  mobite user posted image , kao sto sad je doslo vrijeme(pa skoro sve zivo se ima /imaju djeca)  meni je bilo fino user posted image


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:21:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa malo je neugodno user posted image

Sta je neugodno?


ma zezam se hahaha


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:22:03   
Lulu_08
MM i ja smo kupovali stan uz pomoc stambenog kredita prije nego sto smo se uzeli na godinu dana. Kredit na 10 godina, znaci skoro 6 godina je otplaceno, aBd planiramo i ostatak otplatiti uz Boziju pomoc mozda ranije, mozda ove godine vec. Kada smo uzimali stan, obzirom da je novogradnja, imali smo mogucnost birati kvadraturu, ja sam zeljela stan od cca 72 kvadrata (trosoban) ali MM je bio skeptican i nesiguran pa smo uzeli stan od 60 kvadrata + 6,5 kvadrata lodja (uvuceni balkon).

Godinu kasnije smo se uzeli, ja odmah ostala trudna, rodilo se dijete i nakon par mjeseci mi izbacimo bracni krevet i napravimo veliku djeciju sobu (spavaca ima cca 15 m2). Nakon malo iskustva i godinu dalje vratimo krevet, njoj ostavimo dovoljno prostora za igru, a godinu opet kasnije zatvorimo balkon, dodatno jos izoliramo, ubacimo vanjske roletne zbog vrucine ljeti i naravno sprovedemo grijanje. Tu smo napravili sobu za L. u kojoj ima ugaoni ormar do plafona koji joj sluzi i za ostavu svih igracaka itd, tu ima i veliki krevet sa ladicom za dodatni dusek, iako u ovom prostoru nema mogucnost da se izvuce taj krevet, jer ima premalo prostora, samo cca 50cm od kreveta do drugog zida.

Sada kada sam opet trudna ne brinem jer imamo prostor za krevetac i to, ali zbog prinove planiramo ipak mjenjati stan za 1 dodatnu sobu, kvadratura manje-vise.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:22:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

lesela, ti to nas malo zezasuser posted image user posted image
Nije maci meni neugodno i ja redovno docekujem goste u svojim kvadratima i igramo, plesemo, jedemo, pijemouser posted image user posted image
Meni je neugodno kad neko ima stan, vikendicu, auto i dodje od mene da posudi petobu do plateuser posted image  e to mi je neugodno


i to je neugodno user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.2.2012 15:23:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:25:28   
Mala Selma
me nemoj se vesela zezati, vidis da smo se upalile ( mi sto zivimo u malo kvadrata)user posted image user posted image user posted image

salu na stranu, covjek treba da uziva u zivotu i prosotru u kojem zivi, svakako cemo otici ravnih ruku u grob ili sa rukama na prsima, djaba ti halvati kad ti nema ko otvoriti vratauser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:27:21   
chuci
aj lahko se žaliti na nedostatak prostora, vazda se neke žale kako nemaju mjesta u ormarima, u sobama, ko moja nana. ima ukupno 9 krila ormara velikih svi puni stvari. a nosa otprilike jedno krilo. ostalo joj je nešto, što se ne smije baciti, što se vadi jednom godišnje da se opere i tako vraća i stoji. niđe veze.
mene stid reći koliko mm i ja stvari imamo, mislim odjeće. ako nekom treba ormarnog prostora nudim na iznajmljivanje


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:29:49   
felix
IZVORNA PORUKA: chuci

aj lahko se žaliti na nedostatak prostora, vazda se neke žale kako nemaju mjesta u ormarima, u sobama, ko moja nana. ima ukupno 9 krila ormara velikih svi puni stvari. a nosa otprilike jedno krilo. ostalo joj je nešto, što se ne smije baciti, što se vadi jednom godišnje da se opere i tako vraća i stoji. niđe veze.
mene stid reći koliko mm i ja stvari imamo, mislim odjeće. ako nekom treba ormarnog prostora nudim na iznajmljivanje

ko stare nene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:30:40   
veeseelaa
i to se slažem user posted image
ali hvala Bogu imamo djecu, a bit će ih i još aBd, i za njih se valja truditi a i nama lijepo dok živimo



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:31:24   
Selminja
Pa sta sad raspradamo, ko sta ima i koliko, normalno je da bi svako od nas volio par kvadrata vise.
Arijana, ja te razumijem, mm je isti takav, s puskom ga moras natjerat da napravi prvi koraki nesto pokrene pogotovo kad je rijec o kucnim radovima, o selidbi da i ne pricam. U takvim situacijama ja danima pripremam teren, oblijecem okolo kole jer znam kako je voljan user posted image ako ne upali onda zvocam, izmisljam prednosti i razloge... Ko ce kome prije dosaditi kod nas je sistem sto se toga tice user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:32:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: chuci

aj lahko se žaliti na nedostatak prostora, vazda se neke žale kako nemaju mjesta u ormarima, u sobama, ko moja nana. ima ukupno 9 krila ormara velikih svi puni stvari. a nosa otprilike jedno krilo. ostalo joj je nešto, što se ne smije baciti, što se vadi jednom godišnje da se opere i tako vraća i stoji. niđe veze.
mene stid reći koliko mm i ja stvari imamo, mislim odjeće. ako nekom treba ormarnog prostora nudim na iznajmljivanje

ko stare nene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa kako ovo??? zar se to jednoj ženi može desiti???


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:33:24   
chuci
nemojte mi ovog isključivog eto kao đaba halvati ako nema sloge i nema ko otvoriti vrata. krenite od toga da ima sloge i ima ko otvoriti vrata. hajmo dalje. onda bolje malo veće (ko može čistiti i kupiti) nego manje. ne znam lijepo prenijeti ali ima i neki hadis koji kaže kako je čovjek rahatniji u većoj kući, to je čista logika. što veeseelaa reče kad nema sloge đaba kvadrati, ni malo ni puno kvadrata neće donijeti slogu.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:33:29   
veeseelaa
Pa sta sad raspradamo, ko sta ima i koliko, normalno je da bi svako od nas volio par kvadrata vise.


pa i ja to kažem, smiješno je ubjedjivati nekog u smislu ja sam sretan u 35-40 m2, bio bi i u 100 ako si sretan sretan si pa ja


< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.2.2012 15:34:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:33:29   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

me nemoj se vesela zezati, vidis da smo se upalile ( mi sto zivimo u malo kvadrata)user posted image user posted image user posted image

salu na stranu, covjek treba da uziva u zivotu i prosotru u kojem zivi, svakako cemo otici ravnih ruku u grob ili sa rukama na prsima, djaba ti halvati kad ti nema ko otvoriti vratauser posted image



Bas tako Selmic, bitno je nauciti uzivati u onome sto imamo user posted image

Ja sam odrasla u velikoj kuci, mm ima sprat kuce od preko 15o kvadrata, u Sa zivimo u stanu od 60 kvadrata, najbitnije da se ne placa kirija i da je svoje. A jos bitnije od toga ( ima ljudi koji zive pod kirijom mnogo godina ), biti zdrav i voljan raditi, biti gostoprimljiv i ne zavidjeti onome sto ima nesto vece,  nadati se necem uvijek boljem i vecem a biti zadooljan i sa svojih 35 kvadrata. Nema tu stida  i neugodnosti. Naravno da je bolje imati prostora ali sta da se radi, toliko koliko je, nase je.


< Poruku je uredio medic slatki -- 1.2.2012 15:35:42 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:34:30   
teacher75
i meni je najveci problem s garderobom, mm je napravio americki plakar duz citavog hodnika i tu su samo moje stvari i prepun je, da ne govorim da je pola stvari ostalo kod moje mame kad sam se udala. u spavacoj su stvari mm i lane i jedan mali ormaric u dnevnoj sadrzava lanine stvari koje trenutno nosi, kad pomislim da treba napraviti prostora za stvari jos jednog clana obitelji ,ne znam gdje cemo s nijma, mm me stalno ruzi kad nesto novo sebi kupim, pita gdje cu to drzati i nagovara me da podijelim pola stvari bar. uz to, kao sto je i kod lady, lana nema svoju sobu i sve njeno je u dnevnoj, tako da je uvijek neurednouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:35:03   
chuci
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: chuci

aj lahko se žaliti na nedostatak prostora, vazda se neke žale kako nemaju mjesta u ormarima, u sobama, ko moja nana. ima ukupno 9 krila ormara velikih svi puni stvari. a nosa otprilike jedno krilo. ostalo joj je nešto, što se ne smije baciti, što se vadi jednom godišnje da se opere i tako vraća i stoji. niđe veze.
mene stid reći koliko mm i ja stvari imamo, mislim odjeće. ako nekom treba ormarnog prostora nudim na iznajmljivanje

ko stare nene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa kako ovo??? zar se to jednoj ženi može desiti???


može može
kad bude bolja prilika bit će aBd i puniji ormari.
dobro je imat' ormar, a napunit će se kad tad


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:35:27   
veeseelaa
belaj s odjećom svugdje 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *