|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stokke oprema
29.9.2009 19:41:08   
bucko
Nađoh ovu opremu na internetu...Iskreno, nisam trudna (još, nažalost). Al' onako, parim oči, u nadi da će mi sve ovo trebati jednom. I baš me zainteresovala ova oprema. Jel' neka od vas koja je vani zna za ovo i kolike su cijene?Čini mi se žara, al' da čujem koliko?Hvala.

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 19:49:20   
dana3
Stokke je jedna od najskupljih bebi oprema koje sam ja do sada gledala.ni Brio ni Beby Björn nisu toliko skupi kao oni.meni se sviklo sve jer su prakticniji od drugih ali hvala ne hvalauser posted image user posted image  

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 19:51:07   
bucko
Ma pretpostavljam da je preskupo, al'me baš zanima koliko?A da izgleda lijepo i praktično-izgledauser posted image

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 20:08:30   
Anoniman
don't be luda....be prakticna...

ne znam koja je firma ali imas i u malisi (mims, prvi sprat) katalog s djecijim sobama iz  filmova i u TLu italijanski design (soba od 2000 eura)...a nakon godinu ces htjeti sve mijenjati
i zato cu opet ponoviti

don't be luda....be prakticna...

(odgovor članu bucko)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 20:14:28   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

don't be luda....be prakticna...

ne znam koja je firma ali imas i u malisi (mims, prvi sprat) katalog s djecijim sobama iz  filmova i u TLu italijanski design (soba od 2000 eura)...a nakon godinu ces htjeti sve mijenjati
i zato cu opet ponoviti

don't be luda....be prakticna...



Slazem se! Meni vec sve dojadilo u sobi i rado bih sve izmjenila. Kontam da ponovo krecimo sobu i da drukcije napravimo hehe...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 20:19:24   
Anoniman
ma i ja...a tek je pola godine u njoj...a vec razmisljam sta sljedece po zidovima, koji krevet, ormar...da mu napravim vise mjesta za igru i igracke. Toliko novca za novorodjenu bebu je grehota davati...bolje (ako vec imas love) dati za sobu kada napuni neke 2,3 godine pa nadalje

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 20:25:11   
acudesa
ma mila nismo ni mi ništa loše mislili, samo smo kokuzi za toga
ti ako možeš-blago tebi, ne obraćaj pažnju i kupi, pa kad iznosaš-proslijedi nam
user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 29.9.2009 20:37:51 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 20:32:57   
bucko
Nisam ništa loše mislila kada sam pitala za informaciju. Žao mi je ako ste tako protumačila. Znam da se čovjek svega zasiti, i mijenjao bi često skule po kući. Samo sam htjela čuti informaciju koliko je to para tačno?

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 20:55:46   
mamy Sabina
Stokke<----

evo ti lik neke stranice na nasem o stokke proizvodima
Cijena sitnicauser posted image ,kolica koliko sam skontala od 2000 km pa navise
Meni malo čudno izgledaju,mozda su super prakticna i funkcionlana,al mene brate podsjecaju na ona kolica-cekere za tepe(trznice ili ti pijace) .Moje vidjenje stvari,nemojte me odmah razapinjati sto mi lice na torbe za tepeuser posted image
Pogledaj linkuser posted image

< Poruku je uredio mamy Sabina -- 29.9.2009 20:59:02 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:00:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bucko

Nisam ništa loše mislila kada sam pitala za informaciju. Žao mi je ako ste tako protumačila. Znam da se čovjek svega zasiti, i mijenjao bi često skule po kući. Samo sam htjela čuti informaciju koliko je to para tačno?


Ma nije ni ovdje niko nista ruzno mislio...nego ono vise kao razgovor...i ja sam se bila zalijepila za tu italijansku sobu od 2000 krvnih zrnaca...i vec sam kontala kako cu i sta cu...pa mi se za mjesec dana svidjelo skroz nesto deseto...Samo mislim da proizvodjaci malo pretjeraju i pitam se ko to na kraju kupuje...fakat nista protiv tvoje teme i razumijem te...i ja sam surfala i u glavi mastala kako i sta

(odgovor članu bucko)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:01:28   
shejla
ova neka specijalna sto su bila u "sex ant the city" su 900 dolara...

meni su isto prekrasna, ja sam gledala ovu stranicu...ali su fakat preskupa...

Za te pare mozes kupovati, haman, svaki mjesec druga kolica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:02:58   
zagy
Uf, kako sam ja oblijetala oko njihovog programa za bebe, haman i mm nagovorila, ali kada je čuo da mora po to u Zagreb ili Ljubljanu da ide, ništa od te ljubavi ne bi. Konkretno ja htjela komodicu za presvlačenje cca 700 EUR (al može da se pretvori u školski stol kada narasteuser posted image ), toliko su mislim  oni preslatki okrugli krevetici i kolica. Na kraju nabavim stolicu za hranjenje njihovu, ona je bila malo jeftinijauser posted image  

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:05:41   
Anoniman
E viđe ja ovo na moru...i stala k'o prava ljankase i gledam ljudi vade iz auta i montiraju...a ja se cudom cudim sta ce biti kada smontiraju...tek ono kolicauser posted image ...uuuuu reko muzu...vidje ti ovo a vidje ti u cemu se tvoj sin voziuser posted image

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:07:55   
shejla
IZVORNA PORUKA: dadada

E viđe ja ovo na moru...i stala k'o prava ljankase i gledam ljudi vade iz auta i montiraju...a ja se cudom cudim sta ce biti kada smontiraju...tek ono kolicauser posted image ...uuuuu reko muzu...vidje ti ovo a vidje ti u cemu se tvoj sin voziuser posted image


hahaha....Al dzaba im....opet moraju montirati - nece se sama smontirati user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:11:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shejla

IZVORNA PORUKA: dadada

E viđe ja ovo na moru...i stala k'o prava ljankase i gledam ljudi vade iz auta i montiraju...a ja se cudom cudim sta ce biti kada smontiraju...tek ono kolicauser posted image ...uuuuu reko muzu...vidje ti ovo a vidje ti u cemu se tvoj sin voziuser posted image


hahaha....Al dzaba im....opet moraju montirati - nece se sama smontirati user posted image


ma jastauser posted image user posted image dzaba i jos ih moras guratiuser posted image user posted image user posted image


mego gledam sada...ovo je stvarno sve praktiš...ovi se kreveti haman mogu do fakulteta razvlacitiuser posted image ...bogami, nije ti ovo lose

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:47:12   
bucko
Slažem se s vama za kolica da nisu nešto. Mani isto ko da im fali neki dio, pa taman da su milion:-)Neg' mi cool ovaj krevetac okrugli i stolić, praktično ko što spomenuste. Ma napominjem,još no baby u tibi, al' gledam nako da me želja mine, pa da vidim koliki bi trošak biouser posted image Men' se čini da bi dala sad i milion da imam, i da imam baby, al o tom po tom...Ja nađoh negdje na netu da je krevetac okrugli i naredni nivo (to valjda ima hejbet dijelova) sa gratis madracima oko 1200 dolara...Pa da provjerim, znal ko u inostr tačne cijene...Hvala na komentarima.

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 21:53:15   
bumbalu
bas sam u proslu subotu isla kupovati auto stolicu za moje bebce i onako sam razgledala ostale stvari izmedu ostlih i stokke kolica i kostaju 875e,mislim da je pretjerano

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 22:21:30   
leli§
stokke je "super" ali ja ipak mislim da je previseeee!! podmetac za tanjiric na stolu je 90$...nigdje veze... mada moram reci da je moj suprug jako zagrijan za njihova kolicauser posted image jakooo mu se svidjaju a on do sad nije ni za sta bebi izrazio "odusevljenje"...i mjesecima mi rpicao o kolicima koja ej vidio ina kraju jedva locirasmo koja su... mada sam negdje citala da su pojedinci imali problema sa "ruckama"...ne znam tacno

ako hoces da ulozis u nesto kvalitetno i funkcionalno i da ti traje, izgleda lijepo, i da mozes "mjenjati" izgled sobe ja toplo preporucujem:

http://www.babysdream.com/

ja to zovem konvertabilnim namjestajemuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio leli§ -- 29.9.2009 22:29:04 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 22:27:27   
leli§

IZVORNA PORUKA: leli§

stokke je "super" ali ja ipak mislim da je previseeee!! podmetac za tanjiric na stolu je 90$...nigdje veze... mada moram reci da je moj suprug jako zagrijan za njihova kolicauser posted image jakooo mu se svidjaju a on do sad nije ni za sta bebi izrazio "odusevljenje"...i mjesecima mi rpicao o kolicima koja ej vidio ina kraju jedva locirasmo koja su... mada sam negdje citala da su pojedinci imali problema sa "ruckama"...ne znam tacno

ako hoces da ulozis u nesto kvalitetno i funkcionalno i da ti traje, izgleda lijepo, i da mozes "mjenjati" izgled sobe ja za namjestaj toplo preporucujem:

http://www.babysdream.com/

ja to zovem konvertabilnim namjestajemuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Stokke oprema
29.9.2009 23:14:13   
škorpija
ova stokauser posted image , super izgleda, ali čini mi se nepraktično do bola, meni lično to ne odgovara ( a cijena mi kao odgovarauser posted image ) tomi je kao kad ljdui kupe one moderne duboke garniture za dnevnu sobu i niski stolić, pa kad odem kod njih u goste saginjem se do zemlje da uzmem čašu soku, ma bjež, jedno je moda a drigo je praktičnost

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Stokke oprema
30.9.2009 12:00:00   
Noor
E i mi smo oblijetali oko stokke kolica. Super su, sto jest jest, ja ih vozala po trznom centru, ko fol isprobavala, prelagana su i jako, jako prakticna, ali samo kolica su bila 1000 eura, bez autosjedalice. Tako da sam im se samo divila. Da dodje autosjedalica bez razmisljanja bih ih uzela jer su me odusevila funkcionalnoscu. 

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Stokke oprema
30.9.2009 21:32:44   
Pretty mamma
Draga bucko,
ja sam mjesecima tražila idealna kolica za malenu i u potrazi sam naišla i na stokke kolica. Pretražila sam sve forume i naišla dosta negativnih komentara o kolicima, a zaista su me oduševila dizajnom. Pretraži malo net, vidjet ćeš da ima dosta nezadovoljih korisnika pa da se ne zalijećeš. Za ostalu opremu ne znam. Uostalom, vidjam po Sa upravo ta kolica, dijete od 1 godine viri iz njih! E pa hvala lijepa, da ih za tu cijenu tako kratko koristim....

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Stokke oprema
7.10.2009 8:42:00   
Hannah
Viđam svaki dan dijete koje je miiiiiiiiirno u Stokke kolicima, pa sam skoro pomislila da je do kolica :D
Kažu da su lako upravljiva, praktična, ali mislim da se i za pola te cijene mogu naći savršena kolica, moja su bila 130 KM i super sam zadovoljna.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Stokke oprema
7.10.2009 12:59:12   
mamina cura
A nekim mamama kolica uopste ne trebaju user posted image  Mi se uglavnom nosamo i hodamo za rucicu. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Stokke oprema
9.10.2009 11:30:24   
Hannah
Ja bih bez kolica bila na apaurinima. Neće da se nosi, hoće da hoda. A hoda uvijek suprotno od pravca u kojem treba da hoda user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *