|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stramplice
3.3.2010 14:38:59   
aazra
Na osnovu ankete koju je neko postavio o tome oblace li se djeci prije svega muskoj stramplice, pomislila sam da otvorim temu o tome. Ja svom djetetu kupujem stramplice, gledam da su kvalitetne i obavezno u radnji ima veliki izbor uzmem broj - dva vece da ga ne steze i stvarno niti je kada imao osip, niti mu je smetalo...
Stvarno ima veliki izbor po radnjama bar u Sarajevu i cijene su pristupacne ne kontam sta je tim pedijatrima pa govore da se djeci ne oblace strampliceuser posted image

Neko je dao prijedlog za helanke, a li po mom misljenju one vise stezu i po meni su vise za curice.
Kod stramplica treba posebno paziti da su pamucne i ne kupovati ih bilo gdje. Vjerovatno bi i moj maleni dobio osip da mu obucem neke stramplice od grubog materijala ili koje nisu pamucne....
Eto, šta vi mislite o tome....?

_____________________________







Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:21:58   
Ilhana RR
Mojoj stramplice skidam samo kad spava navece, a i ljeti joj neoblacim radi toplote (bar dok sam bila u BiH).

Ako Bog da i muskom djetetu ako budem imala oblacicu, to nema nikakve razlike.

A ja isto uvijek gledam da su pamucne i nekupujem ih ni ja svugdje, jes da uvijek cekam da budu na snizenju jer su ovde strasno skupe... ja mojoj uvijek uzimam za broj manje jer su ovde nekako mi sve velike...

Ako mozete naletiti igdje dole na stramplice iz H&M slobodno ih kupite jer one su stvarno peri deri, ili ako narucivate iz svedske recite da vam uzimaju u Kappahlu ili u Lindexu isto su extra kvaliteta.

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:25:51   
bebano
Ja isto svom sinu, kojem je 21 mjesec kada idemo vani oblacim stramplice. Ima bas veliki izbor u Sarajevu, u pravu si. Gledam da ga ne stezu, mada mu do pise i ne mogu doci od pelene user posted image .
Medjutim kada dodjemo kuci, posto ga naravno presvlacim u trenerku, tada mu skinem i stramplice i obucem muske duge gace user posted image  koje su bas ono kao pidzama, mekane, udobne. Ja polazim od sebe da me, cim udjem u kucu uhvati takav srklet od strampli koje cijeli dan nisam ni osjetila. E tako i on u kuci nije nikada u stramplicama.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:36:37   
neki
I stariji i mladji mi nose stramplice,jer ne mogu zamisliti da izadju napolje samo u peleni,preko bodi,pa onda pantolice,samo mislim o tome kako im puse kroz nogaviceuser posted image user posted image user posted image
Valjda sto sam ja zimomorna,pa me strah da se oni ne smrznu ili prehladeuser posted image
Salu na stranu,gledam kvalitet i naravno da su im udobne,cim dodjemo kuci,skidamo ihuser posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:38:36   
aazra
Ma dobro po kuci moze svasta pa i duge gace...user posted image user posted image
Ja Bilalu obucem trenerkice za po kuci ili ako su na pranju donji dio pidzamice..

Ali vani mi je nezamislivo da ga izvedem bez stramplica....ne znam kakve su te H&M, vjerujem da su kvalitetne...Ja sam kupovala one marke kika, bebano sigurno si i ti na te naletila ako obilazis radnjeuser posted image , ja mislim da nema djecije radnje koja ih nema, a i izbor je ekstra. Ja uzimam sad vec tricu, tj. 92 - 104, obavezno gledam da su za broj vece da ga ne stezu, jedne koje sam uzimala bile su cicibanove i sve koštaju oko 10 KM. Mislim da to nije skupo jer dovoljno je dva - tri parauser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 3.3.2010 15:40:31 >


_____________________________








(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:46:19   
M kao Mama
Azra, ja imam djevojčicu, to znaš, ali zbog ostalih žena i znači štramplice su sastavni dio našeg ormara, hahaha.

Na anketi sam ti već ostavila odgovor, ja njoj najviše kupujem na Siranu, uzimam joj bonijeve koje su jako kvalitetne, pamuk čisti i imaju malo elastina što je veoma bitno. Uzimala sam joj i u ključu, ali njihove su tako uske da mi se ne sviđaju.

I još nešto u Bingu imate jako dobar izbor ovih štramplica, mislim da su najskuplje oko 4 KM, dok sam ja takve na dobrinji platila haman 9 KM, a ima tih štramplica i u TUŠ-u.

U svakom slučaju, meni su štramplice super, i za cure i za dječake, jer stvarno su spas, i puno su prikladnije od helanki.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:46:57   
Ilhana RR
Kikine sam i ja ljetos uzela Lamiji, (OT - one kratke carapice su im prelijepe al nemogu nigdje u Sarajevu da ih nadjem), bebano neznam, uzimala sam jos neke dole poskupo platila al su bile preslatke pa sam morala, moguce je da su bile bebano...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:49:34   
Trnoruzica
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ako mozete naletiti igdje dole na stramplice iz H&M slobodno ih kupite jer one su stvarno peri deri, ili ako narucivate iz svedske recite da vam uzimaju u Kappahlu ili u Lindexu isto su extra kvaliteta.


Ja sam skoro svojoj djevojcici kupila u H&M-U stramplice i pre, prezadoovljna sam.. Crne boje i bas su meeekane, i predobre user posted image user posted image
I mi nosimo stramplice, kuci obucemo trenirku

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:53:08   
bebano
IZVORNA PORUKA: aazra

Ma dobro po kuci moze svasta pa i duge gace...user posted image user posted image
Duge gace zakon za po kuci user posted image
 
Ali vani mi je nezamislivo da ga izvedem bez stramplica....Takodje
ne znam kakve su te H&M, vjerujem da su kvalitetne...Jesu i ja sam svom bebacu donosila "s vana" te H&M i odlicne su
Ja sam kupovala one marke kika, bebano sigurno si i ti na te naletila ako obilazis radnjeuser posted image , I nase su te marke i odlicne su! Ima i muskih boja, teget pa na neke prugice. I meni je 10 KM ok cijena, jer ih upravo tako ima ih 3 sto je sasvim dovoljno

Ja sam jedne kupila u Okaido ili kako se vec zove radnja u BBI, platila ih 14 KM i nisu mi odgovarale jer su ga prilicno stezale. A treba pogledati i ove na Siranu, jer ima jedan stand gdje ima kupiti stvari iz HMa.


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stramplice
3.3.2010 15:55:39   
Trnoruzica
Zaboravih da dodam da sam kupila u H&M-u, onom na Ilidzi, u Grand Centru..  16 KM 2 komada. Nisu ni skupe, kakav im je kvalitet dobar. Ja sam prezadovoljna. A i moja djevojcica
Komplet su crne boje, i idu uz sve. Univerzalno user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 3.3.2010 15:56:21 >

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stramplice
3.3.2010 16:28:49   
Honey3
ja svojoj bebi oblacim stramplice samo kad obuce haljinicu,a uvijek joj nosim duge pamucne gace,ima ih dosta,fine mekane i svako presvlacenje malo je pustim samo u gacama da se igra bez pelene nekih 10-15 min.sad ce lijepo vrijeme i naravno vise cemo oblacizi haljinice i stramplice a i ona ce biti veca......a svom sinu rijetko sam oblacila strample,eto jednostavno sto sam cula da nije dobro da musko nosiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stramplice
3.3.2010 18:06:51   
aazra
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: aazra

Ma dobro po kuci moze svasta pa i duge gace...user posted image user posted image
Duge gace zakon za po kuci user posted image
 
Ali vani mi je nezamislivo da ga izvedem bez stramplica....Takodje
ne znam kakve su te H&M, vjerujem da su kvalitetne...Jesu i ja sam svom bebacu donosila "s vana" te H&M i odlicne su
Ja sam kupovala one marke kika, bebano sigurno si i ti na te naletila ako obilazis radnjeuser posted image , I nase su te marke i odlicne su! Ima i muskih boja, teget pa na neke prugice. I meni je 10 KM ok cijena, jer ih upravo tako ima ih 3 sto je sasvim dovoljno

Ja sam jedne kupila u Okaido ili kako se vec zove radnja u BBI, platila ih 14 KM i nisu mi odgovarale jer su ga prilicno stezale. A treba pogledati i ove na Siranu, jer ima jedan stand gdje ima kupiti stvari iz HMa.




Bebano, ima li jos taj stand sa stvarima iz H&M-a, ja sam prije par mjeseci gledala i nije ga bilo na Siranu...user posted image Mama Alma, kao prvo drago mi je da si nam ozdravila vec sam pocela da te trazim na starim forumasicama, ha, hauser posted image , onda se sjetih da si bila bolesna...Nadam se da si se oporavilauser posted image
Nek si nam rekla za te u Bingu vrijedi vidjeti. Sta ces cijena im je inace oko 10 KM, jedino su Kljuceve jeftinije ali sto kazes nemaju elastina, pa nisu nesto...Bebano da te od 14 KM nisu bile one bodi - strample, ja sam najskuplje platila 12 KM u cicibanu ali odlicne su, tako su rastezljive, mekane....
Znate li ima li u ovom Robotovom H&M- u meni je taj najblizi ali je uvijek nekako slab izbor...
Zaha, ne vjeruj svemu sto se prica nekad stare zene koliko god da su iskusne u nekim stvarima znaju izvaliti glupostiuser posted image
Kada je musko dijete u pitanju treba paziti da se ne pretopljava (muski inace slabije podnose vrucinu) i da mu je komotno. To je sve.

A pitaj ti te zene je li dobro da se dijete prehladi kada izadje golih nogu vani nasred zimeuser posted image
Vjeruj mi to je puno "gore" od stramplica. Kao sto si vidjela iz prethodnih postova ako se vodi racuna da su pamucne i da nisu male, ne mogu naskoditi djetetu.....user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 3.3.2010 18:10:20 >


_____________________________








(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stramplice
3.3.2010 18:16:56   
milenium
ja imam dvoje h&m i  stvarno su što ilha kaže kvalitetne,a kupovala sam i coconut 11km i isto su mi dobre.al eto čula sam i ja da pedijatri savjetuju da muška djeca ne noseuser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Stramplice
3.3.2010 22:33:03   
Ben 10
Ja svojim sinovima nisam oblačila i mislim da u Mostaru ne trebaju štrample jer nije nikada toliko hladno....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Stramplice
3.3.2010 22:45:55   
bebbe RR
Moja curica stalno nosi stramplice. Naravno, tokom hladnog vremena. Nosi ih i kod kuce. Skidamo ih samo uvece, a oblacimo ujutro kada se presvlacimo iz pidžame.
Ne kontam u cemu je problem i zasto djeca ne bi trebala nositi stramplice?!
Mi stramplice kupujemo puno i cesto, jer su kod curica modni dodatak, da tako kazem. Najvise volimo one iz H&Ma, a imamo raznih i iz drugih prodavnica.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Stramplice
4.3.2010 14:13:37   
aazra
I kod decki su "modni dodatak", Bilal ima jednne u fazonu vanzemaljaca i s nekom zirafom, jedne skroz plave, ma eto preslatko mu stoje prava je beba kad trckara po kuci u stramplicama a ono mu noge izgledaju sitnije....user posted image

Ma ne znam ni ja u cem je problem, naravno da treba gledati materijal da nisu grube i da su pamucne...Mislim i meni bi bilo nezgodno da obucem neke sinteticke stramplice, gledam i za sebe gdje ih kupujem , a kamoli djetetu..

Posebno zato sto stvarno ima izbor toga po radnjama ja sam se iznedalila koliko u zadnje vrijeme ima dezena za djecake....user posted image

_____________________________








(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Stramplice
4.3.2010 14:17:14   
salmy
Mi obavezno nosimo štramplice,ima ih u zari super dezeni po 5 km!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Stramplice
4.3.2010 14:47:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra

I kod decki su "modni dodatak", Bilal ima jednne u fazonu vanzemaljaca i s nekom zirafom, jedne skroz plave, ma eto preslatko mu stoje prava je beba kad trckara po kuci u stramplicama a ono mu noge izgledaju sitnije....user posted image

Ma ne znam ni ja u cem je problem, naravno da treba gledati materijal da nisu grube i da su pamucne...Mislim i meni bi bilo nezgodno da obucem neke sinteticke stramplice, gledam i za sebe gdje ih kupujem , a kamoli djetetu..

Posebno zato sto stvarno ima izbor toga po radnjama ja sam se iznedalila koliko u zadnje vrijeme ima dezena za djecake....user posted image


Ma gdje nalazis te za djecakeuser posted image moj jadan hoda u crvenim i rozimuser posted image ima samo jedne s spidermanom

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Stramplice
4.3.2010 15:40:59   
anitaMO
oblačim,a kupujem ih u h&M,i u tintiliniću nizozemska marka extra dobre 7 km.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Stramplice
4.3.2010 18:37:24   
bebbe RR
A mi imamo jedne s velikačkom bubamarom na guzi, i premedeno je kad bubamara "proviri" ispod suknjice:)))))))

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Stramplice
4.3.2010 22:56:05   
aazra

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: aazra

I kod decki su "modni dodatak", Bilal ima jednne u fazonu vanzemaljaca i s nekom zirafom, jedne skroz plave, ma eto preslatko mu stoje prava je beba kad trckara po kuci u stramplicama a ono mu noge izgledaju sitnije....user posted image

Ma ne znam ni ja u cem je problem, naravno da treba gledati materijal da nisu grube i da su pamucne...Mislim i meni bi bilo nezgodno da obucem neke sinteticke stramplice, gledam i za sebe gdje ih kupujem , a kamoli djetetu..

Posebno zato sto stvarno ima izbor toga po radnjama ja sam se iznedalila koliko u zadnje vrijeme ima dezena za djecake....user posted image


Ma gdje nalazis te za djecakeuser posted image moj jadan hoda u crvenim i rozimuser posted image ima samo jedne s spidermanom



Imaš ih u svakoj radnji u Sauser posted image
Ove s vanzemaljcima su doduše "ciciban" koštale su 12 KM ali su i najbolje..Nakon deset pranja kao nove i jos pravo rastezljive mozda mu mognu i iduce sezone.
Najveci izbor bar koliko sam ja vidjela ima kika, njihovih stramplica imas u skoro svakoj radnji gdje prodaju stvari za bebe i djecu...user posted image
Eto ne znam da li sam ti ista pomogla....

Ne znam kakva je situacija sa Zarom, ja sam odavno prestala tamo ici jer uglavnom imaju samo male brojeve odjecice tesko se moze naci velicina 2, tako da ni stramplice nisam tamo trazila...

Moze li mi neko reci je li zatvoren onaj stand na Siranu gdje su se mogle kupiti stvari iz HM-a?user posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Stramplice
4.3.2010 22:58:26   
idana_85
Aazra, ja sam rijadu uzimala svijetlo i tamno plave u bingu dole kod hadzica, koncarove, po 4-5 KM, i pravo sam zadovoljna, a vidim da i njemu gode, ne unervozi se u njima

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Stramplice
4.3.2010 23:06:54   
Apotekarka
Ja Antoniu oblacim stramplice uglavnom mi svekrva to kupi neke su bile 12 km neke 7 a bome vidsi se razlika...Ljeti mu ih nisam oblacila zbog vrucina a zbog zime bome se mora...a kontam ja kako ce ga stramplice stezati kad nosi pempas od njega dole ne moze ni stegnuti...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Stramplice
6.3.2010 20:30:07   
Lejla Ka
Evo mog hairlije, leta čitavo popodne samo u štramplama user posted image
Oblačila sam i kčeri, i sinu ih oblačim jer su mi zimi najpraktičnije. Kupim one koje su 100% pamuk i koje nisu 23KM (kao jedne koje sam uzela, a da nisam u opće pogledala koliko koštaju user posted image )


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Stramplice
6.3.2010 20:33:46   
Lejla Ka
Nije zatvorena radnja na Siranu, ja tamo uzimam sve od pamučnih maicastih stvari (bodije, majice, štrample) oboma.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *