|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svečana odjeća
19.11.2008 16:56:54   
Visnja RR
Imam jednu posebnu priliku za mjesec dana gdje trebam ( i zelim ) biti lijepo i svecano obucena...
vec dva dana prevrnuh grad al mi sve nesto bezveze... ili sam ja muhanata...
naravno oni "babski" kompleti ne dolaze u obzir...user posted image
imate neke predloge!!

< Poruku je uredio acudesa RR -- 24.3.2010 20:59:13 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
19.11.2008 16:58:17   
tea lana
cao sve ovisi do koje cijene bi ti da kupis.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
19.11.2008 17:01:58   
Visnja RR
cjena nije bitna ...samo da nije babska odjeca a da nije ni ko "pevaljka" user posted image
dakle nesto prefinjeno-urbano a svecano  (mm pada od smjeha kad kazem ovo) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
19.11.2008 17:19:41   
tea lana
Znam sta hoces reci nedavno ustvari proslu cijelu sedmicu sam tragala za zimskom gardarobom i obisla sam najmanje 40 radnji i na kraju kupila dvije a krenula sam u konpletno obnavljanje gardarobe.MM mi kaze pa nije valjda da ti se nista nije svidjelo a ja njemu kazem pa ako hoces da ti izgledam kao da sam sa stola neke kafane ja cu sebi za 15min naci sve sta mi treba.A  sto se tice tog sto tebi treba mene je odusevila Belisima u Intereksu kod Bagatele.Nije neka ponuda mislim nemaju puno al sto imaju stvarno valja a i U  Oviese  sad imaju malo svecanije setove denper i maica i super su i to znam da kad zajedno uzmes dode otprilike 90km.A i hlaca imaju pa mozes konbinovati.Mura je odlicna ona opet ima i siknja sako konbinacija i ekstra su samo su i malo skuplji oko 200km.Ja ti ovo navodim jer se inace oblacim sportska elegancija pa sam i tako nesto gledala. 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
19.11.2008 20:26:45   
salmana
Ja sam u Nicola's-u znala naci lijepa svecana odijela i kostime. U Dorothy Perkins-u takodje bude lijepih odijela. Glenfield, Jones...bude itekako prihvatljivih varijanti. A ako cijena nije faktor pogledaj i Marellu i Max Maru u Visi.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
19.11.2008 21:45:31   
Mik Mik
A šta konkretno tražiš? Haljinu? Suknju? Neki komplet? Ja sam isto prije nekoliko dana imala problema jer sam tražila neki komplet i nista mi se nije svidjelo. Prevrnula sam cijeli grad i tako 2-3 dana za redom ali sam u zadnji tren u žurbi našla ono što sam tražila. I koji broj? user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 10:22:46   
haidy
U Mangu ima super svecanih stvari, a ako trazis haljinu mislim da je najbolji izbor Skenderija.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 11:44:06   
idana_85
Odes fino kod krojaca, odaberes sta zelis,pitas koji materijal ti treba i gdje da ga kupis,kupis i super...dobijes ono sto zelis, odgovara tvojim mjerama, pokriva nedostatke,istice prednosti....meni je to najlakse....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 12:29:09   
andji
Višnja ne znam koji stil nosiš,ali recimo za neko slavlje a da budeš elegantna možeš obući crne pantalone one su uvijek IN,nije bitno kojeg oblika cigaret nogavica ili trapez,a imaš sad one sa dubokim strukom i recimo bijela ili neka druga boja košulje,utrpaš u duboki struk pantalona,visoke štikle neka lijepa ogrlica na dekolte,i kaput ili sako.Umjesto pantalona možeš izabrati suknju crnu ili neka drugu boju,meni su opet lijepe sa dubokim pojasom i košulja,baš kao i pantalone.Meni su to lijepe kombinacije,i izgledaš elegantno,ukusno obučeno i otmjeno.A to se sad najviše nosi.I imaš i one kompletiće od tvida,suknja i sako,ili hlače i sako.Ispod košulja takodje.I neizostavne štikle,dal sa manjom petom ili većom po želji.To se može nositi i na poslovni razgovor,na posao na slavlje.Da bi ti kombinacja izgledala svečanije odabereš košulju od satena,saten je baš svečan.Nadješ neku jednostavnu ali saten,ako ne voliš kič....eto tako,sretno,javi za šta se odlučiš

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 20:58:23   
Visnja RR
kupila sam jednu svecanu bluzicu u Lisci tamnosiva pa nesto kao svjetlucava user posted image
i dvije suknje: jedna je bas svecana -svejtlo siva a druga tamnosiva moze i za svaki dan... mada sam vidjela jos jednu suknju kombinacija svejtlo i tamno siva... a u onom Puf-folu jeuser posted image ... vjerovatno to ima drugo ime...
fotkacu ih kasnije
e sad cizme uz ovu suknju ne idu... vec neke efektne carape jer je suknja do pola koljena... i trebaju mi dobre cipele... a vidjela sam jedne u bati - nadam se da imaju broj 38 jer uvjek tog broja nema...
MM kupio odjelo i kosulju u Nikolasu...sve je tamno sivo ko da je sicilijanac user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 21:01:46   
andji
Da nije ta puf suknja kao balon,balon suknja?I ja sam sebi za Sergejev rodjendan kupila balon suknju do pola koljena,tamno sivu,sa debelim pojasom na kukovima,a može se napraviti i duboki pojas,prezadovoljna sam i super mi stoji.Uz te suknje idu gležnjarice najbolje

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 21:05:35   
larina
i ja slijedeci mjesec moram se svecano obuci,tako da sam kupila jedne crne elegantne pantalone sa nekim ukrasnim kaisom-odgovaraju za svaciji stil i jednu kosulju to je onaj izguzvani model,samo jos trazim neke cizme sa stiklom-na obuci sam teska,jos mi se bas ne svidaju ovi novi modeli.pantalone i kosulja su esprit,ja mislim da ima i u sarajevu esprit-ako hoces mogu ti uslikati,pa ubaciti sliku-dali moze na pp slika

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 21:18:02   
tea lana
ja sebi tesko nadem hlace,imam siroke bokove pa mi plitke ne leze.Zna li ko gdje ima dobrih hlaca cijena pa i nije presudna mogu i te sa visokim strukom.Ja sam nedavno obilazila radnje i ni jedne hlace ne nadoh za sebe.user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 21:25:17   
Anoniman
Ja sam vidjela cool stvari u Oviessu. I ima nesto svecano ali ne bas ultra svecano, nego se moze i posle iskoristit

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
20.11.2008 22:21:42   
Mik Mik
Dakle nesto prefinjeno-urbano a svecano volim i ja user posted image . Ako ti cijena nije bitna imas lijepe robu  u ESPRIT-u na 3 spratu, ja tu uvijek nešto nađem za sebe. U WISA ima isto 1-2 radnje gdje se mogu kupiti lijepe stvari. Onda u gradu imaš super trgovinu, ne znam kako se zove, uglavnom ima i VALENTINO robe (to ako želiš neku lijepu haljinu) ali cijene su super super visoke user posted image . U UNITIC-u imaš 2 super radnje sa cipelama a ima i Belissima koja pretežno ima malo širu ponudu od drugih Belissima radnji u gradu ili bilo gdje. U UNITIC-u ima takođe jedna radnja sa haljinama, imaju i suknje i bluze. Ako u ovim trgovinama ne nađeš ništa, onda....user posted image . Sretno

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
24.11.2008 12:21:28   
M kao Mama
Jesi li gledala u Kobri, Belisimi, Dorotiju, mislim da kod njih možeš nešto pronaći za sebe

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
24.11.2008 19:55:14   
Visnja RR
vec sam kupila ...hvala... user posted image  jos sutra cipelice u Bati... i spremna  sam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
24.11.2008 19:56:45   
camm
a ja sam ti isto htijela reci u Orseyu ima super stvari.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
24.11.2008 20:29:51   
Visnja RR
hvala ..moram to obuci ovih dana i fotkati  pa da me "kritikujete" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
24.11.2008 20:51:57   
camm
to je super ideja probaj pa ce mo mi ocjenjivati
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
24.11.2008 22:35:24   
Crvena
Tea lana i ja takve hlace trazim javi ako gdje nadjes

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
24.11.2008 22:46:28   
Mik Mik
Višnja gdje si na kraju kupila sve to?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
26.11.2008 20:38:52   
Visnja RR
kad uspavam Ssju postavljam fotke svega sto sam kupila i fotku svega na meni.. drage moje fancy mame trebace mi par savjeta! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
26.11.2008 20:44:32   
Amrino
Asja, duso idi spavaj user posted image pa da vidimo sta je tvoja mamica kupila.



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: svecana odjeca za kupiti u SA
26.11.2008 20:44:56   
andji
ajde Višnja jedva čekam da vidim,znaš mene,jel o modi šta i sredjivanju ja sam tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *