|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 19:32:02   
kaktuscic
Mi smo prije godinu dana u TechoMarketu u Tuzli kupili sporet (Samsung), keramicku plocu (Samsung) i masinu za sudje (Whirlpool) te tri stvarcice su nas kostale 1 800 KM , na sve smo dobili po godinu dana garancije, bilo nam je naravno cudno da je samo godina dana ali kontali smo sta ces tako nude, uzmi ili ostavi. Eh sad nam je na red dosla klima i opet ko ludi obilazimo sve i naravno odemo do TehnoMarketa (u Tuzli) i usput ih pitamo koliko daju garancije i ponovo nam kazu da je garancija godinu dana! I odlucimo se mi za tu neku klimu i kazem ja muzu kupit cemo vala ovdje (u Lukavcu) jer nam je TechnoMarket pred nosom, hajd da sta i ovdje kupimo... I kupimo, platimo i usput muz rece onim tregovcima: garancija je godinu dana, jelde? A oni trgovci zbunjeni govore: Ne, ne, dvije godine je garancija! Na svaki proizvod preko 200 KM idu dvije godine garancije, to daje svaki proizvodjac, jedino Candy daje godinu dana. I jos nam trgovci govore niste prvi koji nam dolaze s tom pricom da je u Tuzli godinu dana garancija. Muz poludio naravno, odmah nazovemo TechnoMerket u Sarajevu i kazemo im o cemu se radi, oni nam kao ne vjeruju pa ce provjeriti ali u svakom slucaju da im profaxamo te racune. Muz im tada kaze da ce ujutro profaxati i njima i trzisnoj inspekciji pa cemo vidjeti ko kome vjeruje. Sutradan su ga u 9h pozvali iz Sarajeva i rekli da odnese racune i garantne listove u TechnoMerket u Tuzlu i dobit ce na svaki proizvod po 2 godine garancije! I naravno muz je odnio i dobili smo sad garanciju po dvije godine! Oni su nama na garantnim listovima korektorom izbrisali 24 mjeseca i preko napisali 12 mjeseci, ali su isto tako na racunu napisali : garancija 1 godina! I pecat preko toga! Ne znam koju i kakvu korist oni imaju od toga sto umanje garanciju, ali oni to vec znaju... nije me vise ni briga, ali zelim reci vama ako ste sta kupovali kod nih (a vjerujem da jeste) provjerite garancije, jer zasto da nam uskracuju ono sto im placamo???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 19:45:35   
manuela RR
Ja sam masu stvari kupila u Tehno marketu u Tuzli.
Frižider,mikrovalnu,televizor,šporet,peglu sve me koštalo 3.000 KM
Jedino sam na šporet dobila garanciju 2 godine a šporet je Končar,mikrovalna(samsung) i pegla(tefal) - garancija 6 mjeseci,frižider(samsung),televizor (samsung) garancija godinu dana...
Sve sam uzela prije 6 mjeseci ne znam jel imam još račune i je li kasno da produžim garanciju ako već može???


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 19:49:24   
kaktuscic
Naravno da mozes, mi smo u maju prosle godine uzeli sporet i keramicku plocu i sad su nam produzili od maja, ne znam tacno kojeg, ali su nam stavili isti datum samo 24 mjeseca, zapravo sad u maju bi nam istekla garancija ali su je produzili.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 19:56:12   
manuela RR
Super,baš ću potražiti račune i odnijeti da mi produže,pa ne mogu vjerovati čime se sve bave.
Šta ako mi ne budu htjeli produžiti,da se onda prvo i ja žalim Sarajevu pa onda da njima idemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 20:03:47   
nikita
Evo bas gledam kod sebe garancije( sve kupljeno u Mostaru)
tv- 2 god
tel-1god
klima-2god
mikrovalna-2god
usisivac -1god
pegla-2god
hladnjak-3god
Mene bas cudi sto su vam tako skupe stvari po godinu dana garancije, to trebate svakako provjeriti.


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 20:19:29   
kaktuscic
Ma ja bih opet prvo nazvala u Sa pa im rekla da si negdje nesto kupila u Lukavcu ili Gracanici i da su ti rekli da su 2 godine garancije na tako skupe stvari i da ces to prijaviti inspekcije, jer ovi u TZ da su htjeli dati odma bi dali...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 20:26:33   
manuela RR
Kako si našla broj u Sarajevu?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 20:39:58   
kaktuscic
Na informacijama, sad evo bas gledam nigdje nam nije osto broj da ti posaljem...
Evo ima i na telecomu, ne znam tacno koji je, jedan je od ova zadnja tri... pa probaj..
http://www.bhtelecom.ba/index.php?id=3228&

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 21:35:30   
manuela RR
Hvala probaću sutra da nazovem...pa da vidim šta će mi reći.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 21:55:09   
HannaS
Ej Kaktuscic,mene samo zanima koju ste klimu kupili i kolko je kostala?I je li i na nju sad garancija 2 godine?

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
8.4.2009 23:02:38   
Crvena
Svastauser posted image user posted image user posted image Izgleda dok ne zaprijetis nistauser posted image
Znaci kod trgovaca ne vrijedi lijepa rijec...


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
9.4.2009 0:24:24   
triplemama
A i Tehno Mag u Tuzli treba zaobilaziti u širokom luku user posted image user posted image moja mama kupila veš mašinu i mašinu za suđe: veš mašina se pokvarila poslije 1 mj (crko motor) a ona za suđe ni sada fino ne suši iako je majstor 2-3 puta dolazio.
Ja sam djeci u sobu kupila video koji se pokvario u roku odmah 5 dana (kažu da nam je kaseta bila stara user posted image ) a kaseta nova čak su je i potrgali pri popravci.

To sve je bilo prije 2 god i skoro moj divni sin opere foto aparat u šolji a pošto mi je Tehno Mag u zgradi, šejtan me navrati, hajd ja kada sam pošla na jedan rođendan kupim foto aparat i držajući Emira i žureći platim karticom i potpišem nisam ni gledala kada mi je došao izvod iz banke user posted image 80 KM naplatili više pogledam račun oni meni obračunali drugi aparat. Siđem dole da se žalim, kažu nema šefa a i ko sumnjičavi iako sam ga kupila prije par dana a i znaju me jer živim u toj zgradi. Kažu mi da dođem sutra i sutradan mi jedva isplatiše 80 KM (mislili ljudi da ću ja i uzeti taj skuplji user posted image ) i ni IIII od Izvinite user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
9.4.2009 3:37:52   
stella
Boze sacuvaj,cime se sve ljudi baveuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
9.4.2009 9:06:52   
kaktuscic
IZVORNA PORUKA: HannaS

Ej Kaktuscic,mene samo zanima koju ste klimu kupili i kolko je kostala?I je li i na nju sad garancija 2 godine?


Kupili smo SAMSUNG AQ-12NSA, kostala je 530 KM i da dobili smo garanciju 2 godine ali u Lukavcuuser posted image user posted image user posted image , a isti dan u Tuzli su nam rekli da je garancija 1 godina!


(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: TechnoMarket u Tuzli (garancija)
9.4.2009 12:57:20   
HannaS
Bar sad znam da ne kupujem nista kod njih!A bas mi treba jedna klimauser posted image Hvala!

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *