|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Termalna rivijera Sarajevo
24.8.2017 22:02:49   
soloamina
Termalna rivijera Sarajevo; veoma zanimljivo, ali bi mi trebala iskustva!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
24.8.2017 22:48:34   
Visnja RR
Vjerovatno ćeš dobiti različita iskustva...

Ja sam godinama bila protivnik bazena gdje se raja masovno okupljaju iz straha da šta ne fasujem od kakvih infekcija i sl.... kruže i razne priče...

E kako je moja djevojčica zaljubljena u vodu (ko da sam je u bazenu rodila) tako sam ove godine otjerala svoj strah i krenula o posjete termalnoj rivijeri...
U junu dok još nije radio onaj bazen s valovima i dok ije bila gužva išle smo na one velike spojene bazene.... bilo malo raje pa nisam strahovala od prljavštine...a kasnije kad je bio čovjek na čovjeku tamo preselile smo se u onaj mali bazen pored zatvorenog bazena gdje ima jedan tobogan na koji se peje iz unutrašnjeg djela.... taj dio za mlade nije atraktivan ali za malu djecu je skroz ok.... ma samo nek je voda.... tu mi je blizu onaj kafić gdje radi jako ljubazna djevojka na kasi.... pa ponesem kafu, sok ili sladoled do bazena ....a može se i nešto pojesti...hamburgeri su im ogromni...
e tu mi je lijepo...jer nema gužve....

obično uzmem dvije ležaljke i suncobran i uživam u hladu dok šmizla uživa u vodi i toboganu...izađe samo kad treba da pojede sladoled...
pohvale i onim divnim dečkima što mi ponesu ležaljke i suncobran do željenog mjesta...



e sad stalno čujem priče da se infiicirao ovaj - onaj....razne bakterije i bla bla.... ne znam ...ne želim da živim u vječnom strahu....
voljela bih i ja dva mjeseca biti na moru pa uživati u morskoj vodi ali šipak...

kad bi bar menadžment davao neke izvještaje o čistoći vode...

cijene?
vikendom skupi...za mene i djevojčicu od 9 godina je 22 km....plus ležaljka 4 km i suncobran 4 km...pa jo dok dodam sok, kafu, ili hamburger i... bez petobanke nema uivanja ...al hajde ....a radnim danom je cjelodnevna karta 18 a poludnevna 15 km....

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.8.2017 22:51:33 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu soloamina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
24.8.2017 22:49:30   
Visnja RR
a što ja prostrijeh čaršaf od posta :)))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
25.8.2017 18:03:24   
soloamina
Prije svega hvala ti na ovako dugom i opsirnom postu. Sve si rekla!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
9.9.2017 23:52:04   
soloamina
Mi smo odlucile 17/09 otici na bazene, ja i moja djevojcica veoma se tome radujemo. Napisem vam vise o mom iskustvu kada se vratim.
Samo mi nije jasno ti kazes da je za tebe i tvoju djevojcicu ulaz 22 km, znaci da bi i za nas dvije bilo tako jer moja ima 10 god.
A na stranicama pisu ovako;

CJELODNEVNE ULAZNICE ( cjelodnevno kupanje)
Pojedinačna ulaznica za odrasle
RADNI DAN 7 KM
VIKEND 9 KM
Pojedinačna ulaznica za djecu (4-12 godina)
RADNI DAN 5 KM
VIKEND 7 KM .

Ali vidjet cemo....

< Poruku je uredio soloamina -- 9.9.2017 23:58:00 >

(odgovor članu soloamina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
10.9.2017 1:36:56   
Visnja RR
predpostavljam da su to cijene van sezone user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu soloamina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
10.9.2017 12:03:43   
soloamina
@Visnja jel jos idete na bazene? Mislila sam ako ste za druzenje popodne na bazenima u slijedecu nedjelju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
10.9.2017 13:03:56   
Visnja RR
planirali smo draga moja ići ali kćerka je prije par dana pala sa romobila i slomila ruku i ima dosta rana po tjelu...tako da do daljnjeg nema nikakvih vratolomija ....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu soloamina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Termalna rivijera Sarajevo
10.9.2017 13:40:13   
soloamina
Oh zao mi je, ali glavno da ona ozdravi a onda biti ce vec druga prilika, vidjevsi da su terme otvorene cijelu godinu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *