|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 18:34:04   
Nunichi
Zenice, sta mislite o tetovazama? Imate li koju? Ili pirsing?
Kada bi je pravili na kojem dijelu tijela bi to bilo? Kakve vam se svidjaju? Ako vam se svidjaju... user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:31:53 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 18:40:32   
mnn
draga Azra nemam....davno sam mislila tetovirati ružu ili svoje ime na kineskom na gležnju ali sam odustala od toga...joj bojim se igle...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 18:44:32   
Nunichi
Ma cudno je to Ninic,i ja se igle bojim,a imam dvije. user posted image user posted image user posted image
A bas sam danas negdje pisala kako se bojim injekcija,a ovo jos gore,izbodu te pofino. user posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 18:46:53   
mnn
e pa ti si hrabrija od meneuser posted image user posted image ..daj malo te hrabrosti....ma mislili ja i mm da si tetoviramo prstenje na vjenčanom prstu ali bojimo se....user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 18:50:31   
laracroft
Piercinge sam imala,pa poskidala.Imala sam piercing na pupku,bradi i obrvi.Ljeti znam staviti rincicu na pupak,a ostalo je zaraslo hahaha

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 18:55:02   
tweety
Imam dvije tetovaže,a piercing u pupku sam imala davno,nosala jedno 3mj i skinula.

Jedna tetovaža je naravno tweety user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 19:15:19   
Nunichi
Moja jedna,od dvije postojece,je na stomaku. user posted image
Da samo vidite koliko je to sad u sedmom mjesecu trudnoce...ja se ismijem kad pogledam. user posted image user posted image user posted image A jos ce da raste... user posted image
Mislila pametnica da ce vazda imati lijepi,ravni,sexy stomak. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 19:22:11   
andji
Nunichi  dobra tema....odkako se Sergej rodio ja bih da tetoviram njegovo ime na podlaktici,iako se bojim,izdržala bih znam....ali mm me non stop odgovara,kao posle ću se pokajati,šta kad ostarim i sl.....rekoh čovječe Sergej je moj sin,moj život,i ne znam šta da bude nema tu kajanja...tim sam obilježena čitav život.....ma jednom kad mi pukne film(kao što zna) samo se vratim a ono piše 'SERGEJ' na podlaktici,onda će moći svirati uz prsteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 19:35:20   
Nunichi
Nema tu kajanja,mozes se samo zaraziti pa htjeti jos jednu napraviti. user posted image user posted image user posted image
A sad laserom svasta skidaju,pa i tetovaze,ako mi moje kad budu smetale skinucu ih,mada sumnjam,moja licnost se ne mijenja s godinama i nadam se da i nece.
A super ti je ideja Dijana...nekim onim lijepim slovima,ali sitnijim,jer je veliko ime,da stane na podlakticu. user posted image user posted image
MM i ja smo ljetos htjeli neku zajednicku,pa nam se za sad nista nije svidjelo,ali kad se pisulja rodi sigurno cemo nesto skontati. user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 19:48:24   
demiana
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Moja jedna,od dvije postojece,je na stomaku. user posted image
Da samo vidite koliko je to sad u sedmom mjesecu trudnoce...ja se ismijem kad pogledam. user posted image user posted image user posted image A jos ce da raste... user posted image
Mislila pametnica da ce vazda imati lijepi,ravni,sexy stomak. user posted image user posted image user posted image


ne brini se nunichi i jedna od mojih tetovaza je isto na stomaku i u toku trudnoce je bila ogromna a sada se vratila na staru velicinu user posted image
Niti je izbledila niti je popucala, kao sto znaju
A to sto ti je tetovaza na stomaku samo ce ti biti motiv da ga sto prije zategnes user posted image user posted image
Ja svoj vec vratila a tek dva meseca kako sam se porodila, jos koji trbusnjak da mi se vrate plocice i ima da nabacim jos jednu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.11.2008 KRISTIANE
mamina reka zivota, mamin zubor...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 20:15:59   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image
Ovo zvuci bas ohrabrujuce... user posted image
Vidjecemo sta ce biti,moja jos ima onu svoju boju,non stop je namazana kao i cijeli stomak,pa eto sta bude bude. user posted image
Moze se ponoviti uvijek ako se bas puno promijeni. A za plocice nisam sigurna,hehehe zvuci kao nemoguca misija. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu demiana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 20:52:16   
žana o8
Meni je fora tetovaža malo iznad guze, al da se vidi kad nosiš kupaći ili gaćice. Nemam tatoo , ali ako budem , tu ću nešto našvrljati.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.1.2009 22:09:34   
almai
Definitivno sam protiv tetovaza...
Ja licno nebih sebi nikad stavila nikakvu tetovazu bas iz tog razloga sto koza stari i nakon 30-40god.vise neizgleda tako fino nego zguzvano i odvratno.
Kada vidim kod starih ljudi iztetovitano tijelo grozim se.
Sto se tice pirsinga da imam lijep gladak stomak stavila bih jedan, a ovako neee.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tetovaza i pirsing...
18.1.2009 6:55:02   
mamyca

IZVORNA PORUKA: žana o8

Meni je fora tetovaža malo iznad guze, al da se vidi kad nosiš kupaći ili gaćice. Nemam tatoo , ali ako budem , tu ću nešto našvrljati.


user posted image user posted image Ja imam jednu tetovazu i bas na tom mjestuuser posted image tribal,i jos se nisam pokajala sto sam je stavila,samo dolazi do izrazaja kada sam u kupacem kostimu.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tetovaza i pirsing...
18.1.2009 10:32:40   
sarayka
Imala pircing na nosu, skinula par dana prije vjenčanja... Onako jednostavno mi nije bio fol više....
Nemam ništa protiv ali kao ni u svemu ne volim pretjerivanje u tome :)

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tetovaza i pirsing...
18.1.2009 10:40:43   
beni29
Ja sam licno protiv toga i na sebe to nikada ne bih stavila bilo da je pircing bilo da je tetovaza. Narvno sve je to stvar licnog izbora i ne osudjivam osobe koje su to uradile.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tetovaza i pirsing...
18.1.2009 22:49:25   
Jelly
Ja imam jednu na nozi....takodje sam planirala kad rodim da uradim ime bebice!

A NUNICHI,nista se ne brini,prijateljica mi je rodila troje,ima tattoo na stomaku i sve je ok.

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tetovaza i pirsing...
18.1.2009 23:43:56   
Aquarius
Nemam ništa protiv tetovaža. Baš suprotno. MM ima 5 tetovaža. 4 na rukama i jednu na nozi. I ja sam imala faza kad sam razmišljala da se istetoviram, ali sam odustala. I to ne zato što se bojim igle, nego sam zamišljala kako bi to izgledalo kad mi bude 40 ili 50 ili 60 godina. U glavu mi je došla slika moje nene sa tetovažom.user posted image Naravno, ne pomišljam više na to.

Znam da se mogu laserski skinuti, ali to mi nije bio dovoljan izgovor.user posted image

(odgovor članu Jelly)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tetovaza i pirsing...
20.1.2009 12:02:23   
sanelicaaa
Imala sam i ja par piersinga, al nakon par godina nosanja sve sam izvadila-bez nekog velikog razloga. Sad su ostale samo male rupice po tijelu user posted image
Sto se tice tetovaza, planirala sam se par puta tetovirati, al nikad se nisam usudila. user posted image
MM predlaze da istetoviramo vere na rukama kad prestanem dojiti, pa eto...mozda se i usudim (strah me igle user posted image )
Sto se tice toga kako ce to izgledati kad budem stara nena...pa tada ce svi biti izbuseni i istetovirani, tako da mi je svejedno user posted image


_____________________________

DENIJAL, 10.07.2008
DIN, 04.10.2009


(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tetovaza i pirsing...
20.1.2009 12:07:47   
tea lana
ja vec drugu godinu planiram na noznim zglobovima istetovirati pocetna slova mm i kcerke al nikako da se nakanim.MM i ja smo se jedan dan nakanili kad smo otisli salon zatvoren gazda imao smrtni slucaj.Al definitivno cu je uraditi.Ne volim pretjerivati i to bi sigurno bile jedine +ako bi imala jos djece pa i njihovo pocetno slovo.Al nista veliko 

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tetovaza i pirsing...
20.1.2009 12:13:50   
HanaBana
Imam zelju na vratu pozadi uraditi jednu malu skorpijicvu ali kazu da je to najbolnije mjesto pa se sve kanim, tako da mislim da nista od toga nece biti:)))

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tetovaza i pirsing...
20.1.2009 14:52:09   
lotos
imam tetovazu na desnom boku... to mi je bila zelja i ostvarila sam je sebi..

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tetovaza i pirsing...
20.1.2009 20:15:42   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: sanelicaaa

Sto se tice toga kako ce to izgledati kad budem stara nena...pa tada ce svi biti izbuseni i istetovirani, tako da mi je svejedno user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tačno.

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tetovaza i pirsing...
22.1.2009 13:17:27   
balasgirl
Imam i ja tetovažu na mjestu gdje završavaju leđa, uradila je prije tri godine, a sada razmišljam da uradim još jednu na ruci.
A što se tiče mišljenja da će to za 30-40 godina izgledati ružno kad koža ostari, pa mi ćemo u tim godinama već biti babe prave, tako da nećemo ni otkrivati mjesta gdje smo tetovirani, a sem toga već ćemo same od sebe biti stare i poborane tako da nam ta tetovaža uopće neće biti jedina briga.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tetovaza i pirsing...
22.1.2009 13:20:21   
Gigana
nemam ništa protiv tetovaža i pirsinga, ali lično ne vidim ništa lijepo u tome, čak štaviše, sve mi se skupa gadi. 

Ne bih se nikad izlagala boli zbog takvih stvari, meni su to najgluplji idiotluci koje neko sam sebi može uraditi, ali kao što rekoh, nekome se sviđa i nemam ništa protiv da se ljudi izbuše i tetoviraju gdje god hoće, ja svakako nemam ništa od toga.

Kad sam bila mlađa, probušili su mi uši i to mi ne smeta, volim naušnice svih vrsta, ali to je moj domet što se tiče bušenja po tijelu.  Uši su mi probušili roditelji, jer je usvojeno kao običaj da se curicama buše uši dok su male, tako da sam se ja ograničila samo na to.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *