|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Traka za trcanje!
3.2.2013 11:42:34   
Visnja RR
imamo temu o sobnom biciklu a ne o traci za trcanje user posted image

Zanimaju me vasa iskustva
Ko ima u kucnoj varijatni ..koju marku, karakteristike!?
gledala sam cjene i u Robotu su od 400 do 900 km ... moracu ih fotkati...ali im nije bas nesto onaj displej ...bar kod jeftinijiyh nema programa
U Intersportu sam vidjela divan ali 1.200 najeftiniji... bas mi preeeevise ...da iskorisitim popust 10% opet mi previse...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 13:37:41   
reallove
Preskupe su trake...Ja sam gledala bas po prodavnicama ovdje,ma uzas...Ja imam u kuci jednu,starija je,ne znam koliko ima brzina..Ja inace hodam,nastimam sebi na brze hodanje..Meni je moja puno pomogla..Hodam po 45 min do sat..Poslije malo na biciklo,nekad malo i steper i to je to...Sada malo slabije vjezbam jer su sve sprave u ostavi,nemamo mjesta za njih,pa kad bude gotova nasa kuca abd,rasporedit cemo ih..napravili smo salu u prizemlju,tako da cu moci stalno da vjezbam..Ja sam sebi odvojila samo traku u biciklo,ubacila ih u hodnik,na spratu,tako da ponekad mogu da "skoknem"user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 13:55:18   
Visnja RR
ma ja sam imala odlicno sobno biciklo i prodam ga prije 3 godine ...smetalo mi u starom stanu...sad bi dobro doslo ali... mada meni traka vise prija od bicikla ...bicikl mi dosadan...a traka nekako sa onim svim programima zanimljiva ... te malo brzog hodanja te malo trcanja ravno pa malo pod nagibom ... ja bas uzivala ....ali te masine sa programima su skupe ...a ove sto imaju samo brzine se plasim da mi ne dosadi... mada nisu ni one jeftine...

Kako ide to podesavaje brzine ... Jel ukucavas i svoju tezinu?



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 14:07:30   
reallove
Ma kod mene ima neki displej ispred,mali,valjda pokazuje potrosnju kalorija i te stvari,ali mu fali kabl, bas mi je svekar nedavno objasnjavao dok saam vjezbala..Ima kao trakica ,to povuces za emergency stop,a brzine se mijenjaju tako sto okrenes rucicu sa strane...ma stara traka,uslikat cu je dok mi se malo mob napuni pa da vidis..a i ona je bila skupa u to vrijeme,kupljena je davno..Ja planiram sebi abd dok zavrsimo tu salu u kuci,skupiti pare pa kupiti neku noviju malo...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 14:18:24   
Visnja RR
onda idemo zajedno u potragu user posted image

ja sad gledala na pik .ba orjentaciono da vidim cjene polovnih...nisu normalni... pa radije cu onda u prodavnici uzeti bar imam garanciju...
samo pojma nemam koju marku ...da valja a da nije preskupo...user posted image user posted image znam smjesna sam... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 14:27:21   
reallove
Ovdje ih ima po 1000 eur to je u pravim onim sportskim radnjama,ne znam sada u ovim malo obicnijim...Bas treba skupljati pare..Dok se skupi imam ja ovuuser posted image na njoj sam skinula preko 10 kg..Onda sam upisala fitness u Bosni,tamo skinem jos 6 ...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 21:11:27   
salmy
Visnja moja zaova je prodavala traku...pokusavam da je nadjem u slikama...ako uspijem prebacim ti...
cini mi se cjena je bila povoljna(inace ima dosta tih spravica koje koristi,iz zdravstvenih razloga)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 21:18:16   
Visnja RR
ajd fotkaj :)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 21:21:37   
salmy
http://slkm.at/5416609

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Traka za trcanje!
3.2.2013 23:26:07   
kissmet
i ja sam se zinterisirala za traku,,, gledala sam polovne ,,i na piku.ba lia što kažete skupe su pravo ,,, a kad bih s eodlučila i za novu da kupim ,, ne znam koja je marka dobra i šta treba da posjeduje sve traka ,,pa ako saznate jevite pozzzzzzzzzzz

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Traka za trcanje!
4.11.2013 10:02:04   
Visnja RR
ja se vrtim oko jedne iz Intersporta.... zaboravih marku...zapišem drugi put pa istražim....
negdje je oko 1.200 ali daju popust 20%

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kissmet)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Traka za trcanje!
4.11.2013 10:12:01   
DM
mm mu je sinula ideja o traci za trčanje, mada bih ja neku drugu spravicu....
Koje su cijene traka i na šta treba obratiti pažnju?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *