|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trakice za ovulaciju
30.10.2007 10:15:22   
ismihana
Djevojke, može li mi neka od vas reći gdje u Sarajevu mogu nabaviti trakice za praćenje ovulacije? Mislim da se zovu Ovulac-LH trakice ili nešto tako...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trakice za ovulaciju
30.10.2007 10:19:37   
Okarica
Ne znam kako izgleda to sto trazis, ali znam da u apoteci kod vjecne vatre moze da se kupi mali mikroskop za pracene ovulacije. Mislim da nije skuplji od 20-30 KM. To je bilo prije dva mjeseca, mozda sad imaju veci izbor tih proizvoda. U svakom slucaju provjeri. Pozdrav

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trakice za ovulaciju
30.10.2007 11:29:32   
Lejla K
Za te trakice sam čula na jednom drugom forumu, i tamo ih žene naručuju, ili preko interneta ili u apoteci. E sad, radi se o Hrvatskoj pa ti možda informacija nije relevantna. Najbolje je da se raspitaš u apotekama, a najprije u privatnim.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trakice za ovulaciju
31.10.2007 15:24:15   
hana
Drage moje, prvi put se javljam, do sada sam samo citala vase poruke, ali evo da nesto korisno i ja napisem.
Trakice za ovulaciju ja sam kupila u apoteci kraj Vjecne vatre, ne znam tacno kako se zove, (kod ulaza na pijacu Sirano), a mozda ih ima jos negdje, kostaju oko 30-tak KM, ne sjecam se bas najbolje, i dode ih 5 komada. Jos ih nisam koristila, cekam da saniram zdravstveno stanje, pa da krenemo u akciju.

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trakice za ovulaciju
31.10.2007 15:30:10   
Lejla K
Apoteka se zove Leko!

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trakice za ovulaciju
1.11.2007 9:40:13   
ismihana
Super Hana, puno ti hvala! Ovaj mjesec je već prošao, a za naredni se spremamo na inseminaciju (već smo dogovorili sa dr.) Ako to ne pomogne, hvatam se trakica user posted image

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trakice za ovulaciju
19.11.2007 9:51:13   
vaga
Cao  Ismihana, jest da je poruka stara skoro mjesec, ali svejedno jesi li nasla trakice za ovulaciju? I svakako, ako jesi kao se koriste.

Ja sam nekad kupila neki test za praćenje ovulacije koji izgleda kao test za trudnoću, i koristi se isto, pa me zanima jeli to slicno.

Hvala.

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trakice za ovulaciju
19.11.2007 10:45:38   
aldi
Zdravo! I ja sam nova sa sličnim probemima. Vago gdje si kupila taj test za praćenje ovulacije?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trakice za ovulaciju
19.11.2007 15:24:33   
ismihana
Vago, nisam kupila trakice jer sam ovaj mjeseca radila inseminaciju pa sam i tako i tako znala kad mi je ovulacija user posted image . Ako se nista ne desi, sljedeci mjesec cu pokusati sa trakicama. Jedna od djevojaka je rekla da ih ima kupiti u apoteci kod vječne vatre, ako si iz Sarajeva?

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trakice za ovulaciju
19.11.2007 16:52:14   
vaga
Draga Ismihana hvala za odgovor, maloprije sam procitala da si radila inseminaciju, zelim ti puno srece i iskreno se nadam da ti trakice za ovulaciju nece nikad u zivotu treabati. U svakom slucaju "spusti rucnu" ovih dana, pokusaj se izolovati od stresa bilo koje vrste, slusaj neku lijepu laganu muziku i uzivaj. I ja se spremam da krenem u nove pobjede uskoro. Samo naprijed držim ti fige.

   

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trakice za ovulaciju
19.11.2007 18:48:43   
hana
Ja sam vec ranije pisala da sam trakice kupila u apoteci "Leko" kraj vjecne vrate. Ustvari trazila sam trakice, ali su mi oni prodali nesto sto po meni nisu trakice, ali rade na isti fazon. Poput testova su za odredivanje trudnoce, dode ih 5 komada i provjeravas postojanje LH faktora u urinu svaki dan u isto vrijeme od 10h do 20h. Ja sam pocela 10 dan ciklusa pratiti stanje i 14.dan sam vidjela 2 crtice koje znace nastupanje ovulacije u roku od 24-36h, pa se preporucuje imati odnos tu noc i/ili sutradan. Vidjet cemo hocu li imati srece ovaj mjesec. user posted image  
Paralelno sam mjerila i bazalnu temperaturu, otprilike daju isti rezultat, samo sto sam zahvaljujuci ovom testu znala za ovulaciju dan-dva ranije, a onako bih saznala dan-dva kasnije. Inace meni mjerenje bazalne temperature ne moze bas puno pomoci posto mi ciklusi variraju od 24-28 dana, pa mi se ovo cini kao dobro rjesenje.
Lijep pozdrav svima i sretno.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trakice za ovulaciju
20.11.2007 10:49:37   
vaga
Aldi

Kupila sam to u apoteci na Ilidži u sklopu cinim mi se privatne klinike (skretanje prije Doma zdravlja) ili tako nesto, ali vjerujem da to ima kupiti u vecini svih apoteka. Bukvalno izgleda kao test za trudnocu i stavlja se u urin i bio je samo jedan u pakovanju. Mislim da je ovo sto je Hana kupila u apoteci Leko bolje, ako ništa dođe ih 5 komada. user posted image


    

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trakice za ovulaciju
20.11.2007 15:02:39   
aldi
Hvala ti puno, potrazit cu u apotekama! Nadam se da ce uspjeti, jer mi je ovulacije vjerovatno danas ili sutra. Nadam se da cemo imati lijepe vijesti...

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trakice za ovulaciju
16.3.2008 12:30:22   
liebevoll
IZVORNA PORUKA: hana

Ja sam vec ranije pisala da sam trakice kupila u apoteci "Leko" kraj vjecne vrate. Ustvari trazila sam trakice, ali su mi oni prodali nesto sto po meni nisu trakice, ali rade na isti fazon. Poput testova su za odredivanje trudnoce, dode ih 5 komada i provjeravas postojanje LH faktora u urinu svaki dan u isto vrijeme od 10h do 20h. Ja sam pocela 10 dan ciklusa pratiti stanje i 14.dan sam vidjela 2 crtice koje znace nastupanje ovulacije u roku od 24-36h, pa se preporucuje imati odnos tu noc i/ili sutradan. Vidjet cemo hocu li imati srece ovaj mjesec. user posted image  
Paralelno sam mjerila i bazalnu temperaturu, otprilike daju isti rezultat, samo sto sam zahvaljujuci ovom testu znala za ovulaciju dan-dva ranije, a onako bih saznala dan-dva kasnije. Inace meni mjerenje bazalne temperature ne moze bas puno pomoci posto mi ciklusi variraju od 24-28 dana, pa mi se ovo cini kao dobro rjesenje.
Lijep pozdrav svima i sretno.


Draga hana, s obzirom da j eproslo par mjeseci od tvog posta, zanima me da li su upalile trakice? Nadam se da jesu ;)

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trakice za ovulaciju
16.3.2008 18:33:35   
Amela V.
I ja sam bila kupila te trakice, dodje ih 8 u pakovnju, ali meni nisu pomogle. Racunala sam plodne dane, koristila i te trakice za ovulaciju, ali nisam uocila hormon u urinu. Ne znam da li je to bilo do trakica ili ja nisam imala ovulacuěiju taj mjesec. Tako da sam odustala user posted image user posted image

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trakice za ovulaciju
22.5.2008 12:19:51   
labamba
Obavijest,
povoljno prodajem LH trakice za utvrdivanje ovulacije, detalji na Malim oglasima

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trakice za ovulaciju
23.5.2008 13:32:27   
Snjeguljica
Drage moje forumašice, da li je neka od vas nekada uzimala lh trakice preko ovih naših malih oglasa?Koliko je to sigurno, jer se plaća unaprijed? I super bi bilo, jer su jeftinije u pola cijene nego u apoteci gdje sam ih ja kupila. Veliki pozdrav za sve vasuser posted image

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Trakice za ovulaciju
23.5.2008 14:23:09   
zvončica
A zašto ne kupiš onaj mali mikroskop za ovulaciju, košta  25km i nije jednokratan.Meni je to bolje od trakica, a koristi se pljuvačka umjesto urina

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Trakice za ovulaciju
23.5.2008 14:28:18   
Snjeguljica
Misliš na maybe baby? Već ga imam, i previše često mi pokazuje plodne dane, i na njega utiče svašta. Čak mi pokazuje i plodne dane za vrijeme menstruacije.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Trakice za ovulaciju
24.5.2008 0:30:03   
ivancica
Ja sam danas, tj. jucer kupila hLH trakice. U pakovanju ima 7 komada, cijena 35 km.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Trakice za ovulaciju
24.5.2008 10:13:17   
Snjeguljica
Ivančice, možeš li mi, molim te, reći gdje si kupila trakice, jer ja plaćam 30 km pet komad u pakovanju? Veliki pozdrav

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Trakice za ovulaciju
24.5.2008 10:47:51   
ivancica
Draga moja, kupila sam ih u Tuzli apoteka "Stari grad". A uvoznik za BiH je Tuzlafarm.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Trakice za ovulaciju
24.5.2008 18:45:33   
ivancica
user posted image  Danas 11dc uradila sam ovul.test i pokazalooooo jeeeee pozitivno, doduše tanka linijica, ali ipak pozitivno. Dok npr, jučer 10 dc bio je skroz negativan.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Trakice za ovulaciju
24.5.2008 19:42:42   
Snjeguljica
E i ja sam prije dva dana uradila, i bila je jedva vidljiva linijica, i nisam više, nestalo mi trakica. Ja odprilike pretpostavila da bi to moglo juče malo bolje da bude i sinoć u akciju. Ivančice, sad napadaj, pa možda idući mjesec i neće trebati više.user posted image user posted image user posted image Veliki pozdrav za tebe.

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Trakice za ovulaciju
24.5.2008 21:16:02   
ivancica
u akciji smo vec tri dana i nastavljamo.user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *