|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trpezarija
16.2.2009 11:27:16   
Amrino
user posted image

Treba da kupim trpezarijski sto i stolice...
Do sada smo imali sto i tri stolice od bambusa ali kako su vec punoljetni vrijeme je za zamjenu...user posted image .
Pojma nemam sta da kupim...Trpezarija nije velika ali spojena je s dnevnom tako da je to jedna prostorija. Ne bih da mi bude skuceno tako da ne mogu da hodam oko stola ili da ne mogu da prodjem do balkona (koji je bas tu) tako da smo se odlucili za sto sa 4 stolice. E sad...okrugli, cetvrtasti....koje boje...kakve stolice? Pojma nemam!
Ugao u dnevnoj je ovaj moderniji dizajn ravnih linija i tamno smedje je boje. Tepisi su skoro bijeli...Parketi i vrata boja drveta...bukva...a stolarija je takodje tamno smedja.
Ima li ko kakvih prijedloga? Kakve su vase trpezarije i kako ste zadovoljne? Slike su jaaaako pozeljne.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:30:27 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trpezarija
16.2.2009 11:42:55   
larina
sto se boje tice najbolje da ti je ista kao u dnevnom boravku,a i model da isto odgovara.samo ako vec imas dosta mjesta najbolje ti je da je sto  veci,jer kad se servira lijepo je kad sve stane pogotovo kad dodu gosti-preporucila bi ti sa 6 stolica-pa 2 negdje sklonis ako ti ne trebaju.-moje misljenje,jer kod mene je trenutno sa 4 stolice i nije bas veliki sto mada se moze izvuci da bude vece ali je ipak malo mali kad imam goste-malo je uzak tako da je malo tjesno na stolu.trenutno moram tako jer mi ne bi u kuhinju mogao veci sto stati.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:02:01   
camm
Ako ti je trpezarija u sklopu dnevnog boravka
onda gledaj da sparis s namjestajem,nejbolje bi bilo kad bi bilo slicno.
a sto se tice stolica i dezena gdje budes kupovala
pogledas štof kartu i vidis da li ima nesto sto ti odgovara.

Eh sad okrugli stol puno ljepse izgleda od cetvrtastog, i manje zauzima prostora
ali je puno komotnije za cetvrtastim stolom jesti,meni nekako ima vise prostora za sve.
Ja nemam trpezariju jer nemam mjesta u kuci a koristim ljetnu garnituruuser posted image


http://www.ponuda.com/v4/v4_kataloziArtikli.asp?GrupaID=682
ovdje sam uvjek oci parilauser posted image

< Poruku je uredio camm -- 16.2.2009 12:07:17 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:04:19   
ElmaB
Ja sam svojoj sestri u Udobnosti kupila ovakvu trpezariju, samo u drugoj boji!

http://www.udobnost.ba/main.htm

Remi2 je sifra te trpezarije

Platila sam sve skupa 600 KM, a imaju jako veliki izbor po povoljnim cijenama!

A, evo i u Domaviji ima dobar izbor:



http://www.domavija.ba/index.php?lang=ba&sel=3&view=371

< Poruku je uredio ElmaB -- 16.2.2009 12:07:17 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:05:05   
Golubica
Razmisli mozda ti je bolje da kupis ugaonu kuhinjsku seciju sa stolom. Extra je funkcionalno i iskoristis prostor.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:24:18   
Nunichi
Meni se bas svidja ova remi2  user posted image  
I uopste nije skup.

Kod nas je stakleni sto,bas onako povelik,i 6 zutih stolica. Sto jeste velik i prostran,ali uopste ne gusi prostor,nekako je prozracan...ili je to meni tako jer volim staklene stolove. user posted image user posted image   Gornja ploca stola je od providnog stakla skorz,a ona manja ispod nje je je pjeskareno staklo.

A meni se svidjaju i oni stakleni,ali sa drvenim okvirom...i stolice u boji tog drveta,te kombinacije su mi bas lijepe.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:43:33   
Amrino
Hvala zene drage user posted image .
Nego zna li koja ima li Dallas web site?
Isla sam neki dan u Kaleu...nista mi se nije svidjelo...
I meni se svidjeju stakleni stolovi ali ne bih se bas usudila...Zbog Hamza i ostalih beba ako ih aBd bude...I ovako gledam kako ce i onaj drveni razvaliti user posted image .
Najradije bih obicni drveni, ravnih linija...

user posted image a mozda i okrugli...Ima li iko iskustva sa ovakvim stolicama?

user posted image
user posted image

Ja sam cula da se brzo rasklimaju? user posted image
Meni je "problem" i to sto je MM visok preko 2 m pa moramo kupiti nesto sto ce i njemu biti udobno...jer do sada se covjek lomio na ovim starim stolicama...user posted image .


camm- evo i ja parim oci user posted image


< Poruku je uredio Amrino RR -- 16.2.2009 12:44:46 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:46:23   
camm
http://www.dalas.co.yu/
dalas zakon!

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:48:05   
Nunichi
Ja sam svoje u Dallasu kupila,ali ne mogu site nikakav da nadjem. Bas sam sad trazila da sliku postavim,ali nema. Ili sam ja smotana user posted image
Nasi prijatelji imaju te stolice,kao ta bijela,za sad su zadovoljni,a on ima 103 kg i izdrzavaju ga user posted image user posted image


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:48:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: camm

http://www.dalas.co.yu/
dalas zakon!


Vidite da sam smotana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trpezarija
16.2.2009 12:55:28   
camm
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: camm

http://www.dalas.co.yu/
dalas zakon!


Vidite da sam smotana user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  imam ja sve stranice rekla sam da parim oci uvjek!!!

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trpezarija
16.2.2009 13:00:02   
andji
i mi planiramo uzimati sto i stolice za kuhinju(ja imam kuhinju i dnevnu povezanu harmonikom)....znam šta hoću,čekam samo doliv novčanicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image odprilike stolice kao tu u 'udobnost' c88 i sto kao f124,samo što je staklo crne boje,kao i stolice crna eko koža,a model je isti.....vidjela sam nešto u Robotu slično,košta 800km.....kuhinja mi je narandžasto siva,tako da će crna definitivno odgovarati i malo 'razbiti' narandžasto sivo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trpezarija
16.2.2009 13:12:36   
HanaBana
Sve zavisi od toga sta zelis.
Mi smo isto u potrazi za trpezarijom. Trazimo sto puno drvo a stolice eko koza (laganije). Nasli smo super sto i stolice u Top Mebl na stupu. Sto je cetvrtast i puno je drvo i fenomenalno izgleda, a stolice su od eko koze i lagane su i lahko se ciste, mi smo izabrali 6. Sve ukupno dodje oko 1000 KM.
Link stolica (Carlos)
http://www.top-meblo.ba//index.php?page=shop.browse&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=33


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trpezarija
16.2.2009 13:35:48   
Amrino
HanaBana- a jeste li narucili...kako ide oko toga? Posto sam cula da su oni jako neodgovorni i da ljudi plate pa onda cekaju namjestaj i po mjesec dana i vise...
Sad sam gledala katalog i do sada mi se cine najboljima...
Skontala sam da bi meni najbolje legla kombinacija svijetlog drveta i tamno smedje eko koze...Valjda cu naci nesto sto sam zamislila...user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trpezarija
16.2.2009 13:45:23   
HanaBana
Nismo jos jer nismo bili na cisto sa lovom ali planiramo za nekih mjesec dana. Cinjenica je da se kod njih dugo ceka ako nemaju toga na stanju jer fakticki se ceka da se to napravi. Znam tacno da se stolice prave kod nas i to radi jedan nas kolega i kaze da zaista imaju veliku potraznju a malo ljudi i da nije ni cudo sto se toliko ceka. Uglavnom kaze da se ceka maksimalno oko mjesec dana. E sada ne znam koliko ti imas strpljenja za touser posted image
Mi cemo cekati jer sve smo obisli i zaista slabo ima izbora. Najvise nam odgovaraju te stvari iz Top Mebl a muz mi je po zanimanju stolar (radi u drugoj bransi) i kaze da je za njega top mebl djeluje najkvalitetniji u odnosu na ono sto smo dosad obisli (sarajevo, zenica, fis).

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trpezarija
16.2.2009 14:04:40   
Visnja RR
u Mebl-u na Stupu ima odlicnih stvari...podzonili su onaj savrseni-jednostavni talijanski stil... i cjene su povoljne...
ja sam svoj stol i stolice platila jako puno 1500 km ...mali cetvrtasti stol koji se moze rasklopiti... i 4 stolice... salon je bio pored Twina... zaboravih mu naziv... al jako je prakticno jer zauzima vrlo malo prostora...
fotkacu kasnije... ali ne bih ti preporucila da bacas toliko para... kad sam ja ovo uzimala izbor je bio nula...
u svakom slucaju Mebl je odlican izbor

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trpezarija
16.2.2009 14:25:01   
Amrino
Ma i ovdje u Interijeri...haman samo sto 1000 KM...previse mi je to. Eto mene ubrzo u Top Mebl user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Trpezarija
16.2.2009 15:44:29   
Crvena
Ja imam ove stolice iz Top Mebla ( Carlos) u bez boji. Zadovoljna sam vec cetiri godine prima mnogobrojne goste, a nisu se raspaleuser posted image . A sto se tice stola ja bih ti preporucila okrugli koji se razvaci u ovalni, tako kada ti zatreba imas veci sto. Na taj nacin ce ti zauzimati manje prostora. user posted image

Hvala Camm, naparih i ja ociuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Trpezarija
16.2.2009 15:53:09   
Amrino
Eh...ali gdje to da nadjem Crvena? user posted image
A da mi boja pase i da nije ruzan? user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Trpezarija
16.2.2009 21:01:42   
Crvena
 Konjuh Zivinice pravi takve stolove evo slika (naravno ako ti se uklapa u ostali namjestaj, moze i u boji bukve)
user posted image

Ili mozda da ti neki stolar napravi (modernih linija)user posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 16.2.2009 21:07:22 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Trpezarija
16.2.2009 21:25:18   
sarayka
Mi smo kupili sto i 4 stolice u Domaviji - prezadovoljni smo... Sto je drvo trešnja boja (malo crvenkasta) a stolice kao na ovoj slici od Amrino bež eko koža al nogare ista boja trešnja. Jako se dobro čiste što je meni bitno...
Sto je oblika pravougaonika i može se razvačiti i zahvaliniji je od okruglog jer je ovaj dosta kabastiji (teško se i stolice smjeste) a i  manji je prostor za ručavanje...To je moje iskustvo...
I oprez žene Dalas ima prelijepog namjestaja ali i puno istih modela kao npr.Domavija ili Udobnost a 30,40% je skuplje...Provjerite!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Trpezarija
16.2.2009 21:27:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Hvala zene drage user posted image .
Nego zna li koja ima li Dallas web site?
Isla sam neki dan u Kaleu...nista mi se nije svidjelo...
I meni se svidjeju stakleni stolovi ali ne bih se bas usudila...Zbog Hamza i ostalih beba ako ih aBd bude...I ovako gledam kako ce i onaj drveni razvaliti user posted image .
Najradije bih obicni drveni, ravnih linija...

user posted image a mozda i okrugli...Ima li iko iskustva sa ovakvim stolicama?

user posted image
user posted image

Ja sam cula da se brzo rasklimaju? user posted image
Meni je "problem" i to sto je MM visok preko 2 m pa moramo kupiti nesto sto ce i njemu biti udobno...jer do sada se covjek lomio na ovim starim stolicama...user posted image .


camm- evo i ja parim oci user posted image



amrino, mi smo prije 2,5 godine u dallasu uzeli ovako drveni sto, samo je viši i uži, rasklapa se tj. još jedan dio se izvuče po potrebi. I stolice iste kao ovaj primjer desno, eko koža samo bež. Nadam se da još ima sličnih jer mi smo prezadovoljni.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Trpezarija
16.2.2009 21:43:55   
Ilhana RR
i mi hocemo da uzmemo trepezariski stol... gledamo nesto poput ovih... meni se najvise svidja ovaj kockasti... prvi... ali u boji drveta ne crn...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




< Poruku je uredio Ilhana -- 16.2.2009 21:44:15 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Trpezarija
16.2.2009 21:49:44   
Anoniman
evo ovaj treći je ko naš.user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Trpezarija
16.2.2009 21:53:14   
Ilhana RR
jesu li ti i stolice na taj fazon? mnogi, to jest koji nemaju takve stolic, govore nam da su lose za koriscenje, teske za vaditi i tako to... jel istina???

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *