|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tvisteri
15.12.2011 0:22:52   
eko beba
hej ... drage forumasice ... ne znam jesu li se negdje pominjali po forumima tvisteri, pa bih zamolila ako neko zna gdje se mogu on kupiti i koliko kostaju i ima li ko iskustva sa njima. To su oni uvijaci za kosu koji su napravljeni od spuzve, pomocu kojih se uvija kosa u lokne.
Ja sam nasla u DM i 5 kom kosta, cini mi se 4.90km, ali su mi jako tanki, a meni trebaju puno deblji.
Hvala unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tvisteri
15.12.2011 0:39:29   
bambi7
Imas li ti kakvu sliku tih tvistera? Ja imam dugu kosu i ne feniram je jer mi treba 2h, pa samo uvijem na spuzvaste, al ne znam kako se zovuuser posted image
Vidjela sam u CM-ovom katalogu neke sto prave ne lokne nego ko spirale ti su mi sledeci na probi.


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tvisteri
15.12.2011 13:36:12   
*pcelica*
Jel to ono sto se kosa provuce kroz njega pa se on uvije (jesam pojasnilauser posted image ) ja imam takve http://www.youtube.com/watch?v=8LKIXkrWgpI&feature=fvwrel i samo sam jednom pokusala danavijem i odustala. Da li je to zato sto ja imam gustu kosi ili sta vec toliko me je cupalo i nije moglo sve da prodje kroz ovaj otvor nego je pola ostajalo da sam ja na kraju skinula i navila spuzvastim viklerima. Ti mozes pokusati ali ja nisam bila zadovoljna

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tvisteri
15.12.2011 21:13:24   
bambi7
Sad sam gledala u katalogu on line, ovi se zovu twist roller! ipak ih necu provati jer cu baciti pare, meni bi ih trebalo 50 kad vidim na ovom videu da bas malo kose ide na jedan. Al je dobra stvar ko ima tanku kosu.
Drzacu se ja za sad spuzvastih na njih sam navikla!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tvisteri
15.12.2011 21:18:28   
*pcelica*
Nisam bas sigurna ali ih ne dodje vise od 20 Meni sad zao to am ih kupila Nije mi do 5km Nego mi bezveze stoje. Radije kupi figaro Imas u fisu rowentin na snizenju

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tvisteri
16.12.2011 9:41:34   
dana123
Ja sam nekada imala viklere koji se kuhaju i mogu reći da su super i naravno idu na suhu kosu.Samo neznam dali to još uvijek postoji nekad je bilo u dm.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tvisteri
16.12.2011 10:31:15   
bambi7
Meni oni sto se kuhaju nista ne drze. Imam tesku kosu i ako sam je uvila za izlazak dok se ocucem ona se pruzi. Dok ne prespavam sa viklerima nema nekog ucinka!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tvisteri
16.12.2011 23:30:28   
eko beba
heh, pcelice ... kupila ja figaro, cini mi se Grundigov ... obim bas onakav kakav se meni svidja i sva sretna dosla kuci da probam. Kad ono niš' ... deoduse, to su te lokne koje se meni svidjaju, napravila ja zurku odlicnu ... ali za po sata svaka se lookna ispravia, a jos stavila i pjenu ... pa sam sad na muci i trazim rjesenje. One kuhane viklere sam imala ... nekoliko njih, ali sam smotana ... kako god navijem, ostaju mi one crte na kosi od one plastike koja se stavi preko ... bilo davno, sad ih vise i nemam. A one tvistere koje sam vidjela u DM su pravo tanki, a meni trebaju krupnije lokne ... eto, ja na muci, a vi pomagajte. Kosa mi nije pregusta, ali je bas ziva, ne da se smiriti

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tvisteri
16.12.2011 23:46:48   
eko beba
evo nasla sam ono sto mi treba : http://www.youtube.com/watch?v=K-EYlgx-Ce4&feature=channel
probala bih ... cini mi se da bih s njima mogla i prespavati ... mozda bi mi se tako napravila zurka kakvu volim ... zna li neko gdje ih ima ... i ova debljima ... kako rekoh u DM su jako tanki, a ja volim krupne kose ... i nadjoh na forumu nekom pravi opis moje kose: svilenkasta. S tom je najteze igrati se :( ... a ja bih se bas igrala user posted image

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tvisteri
17.12.2011 19:01:13   
sreca 27
Eko beba ja imam bas ovakve kao sto su na ovom tvom video,mislim ista debljina samo narandjaste boje (boja nije bitna ali da se zna user posted image )kupila ih u CM,ja navece navijem kosu i prespavam s njima ujutru loknice samo takve...!!!

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tvisteri
17.12.2011 19:05:57   
eko beba
hej dobro da si mi rekla ... odoh sutra u cm ... tamo nikad ne svracam ... sjecas li se koliko su kostali i koliko komada? ... je l' bezze prespavat sa njima (meni obicni vikleri smetaju i nikad ne mogu prespavat noc sa njima

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tvisteri
17.12.2011 19:44:40   
*pcelica*
Eko beba ovakvih potrazi u cm-u ili frizerlandu.Vidjala sam ovakve u njihovim katalozima. Ja sam imala ovakve ali malo tanje. Dobri su ali sam ih ja dala rodici i nikad da sebi ponovo kupim user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tvisteri
17.12.2011 21:28:08   
sreca 27
Meni licno bas i ne smetaju kad prespavam s njima na glavi,a bogati i ako malo zasmetaju nije to nista strasno mora se nesto i potrpiti za ljepotu,dodje po 4 u pakovanju i kostali su nesto malo manje od 5 km(tada su bili na akciji)ali mislim da ne bi ni sada trebali biti skuplji...!!!


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tvisteri
17.12.2011 23:31:57   
bambi7
Joj i ove sam probala, moze se spavati samo je u mojim ispod spuzve bila ko zica, pa mi vremenom pukne. ja posle svakog pranja uvijem na spuzvaste i prespavam, doduse moji su oni na preklop sa plastikicom. Ma i ne osjetim ih valjda sam navikla!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tvisteri
18.12.2011 1:25:30   
eko beba
a gdje je frizerland ... nekako mi zvuci k'o da bi se moglo tamo naci finih stvarčica ... i mogu vam reći da je plava, zdrava i duga kosa skup sport ... narocito kad se farbaš i puštaš da raste!!!! Hvala na informacijama ...ako ko ima jos kakav savjet kako ukrotiti "svilenkastu" kosu dobrodosao je

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tvisteri
18.12.2011 1:57:11   
bambi7
Frizerlend ti je blizu Azela na Dobrinji


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tvisteri
18.12.2011 7:56:23   
Miimy
U prodavnici Izbor i supermarketu Mars ispod zeljinog stadinona i jako povoljna cjena ... pozzzz

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tvisteri
18.12.2011 12:25:23   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: eko beba

a gdje je frizerland ... nekako mi zvuci k''o da bi se moglo tamo naci finih stvarčica ... i mogu vam reći da je plava, zdrava i duga kosa skup sport ... narocito kad se farbaš i puštaš da raste!!!! Hvala na informacijama ...ako ko ima jos kakav savjet kako ukrotiti "svilenkastu" kosu dobrodosao je


Frizerland ti je na Aerodromskom naselju ona ulica kod Azel France-a nekih par metara Nema sta nema. Imas njihovu veb stranicu i sa nje mozes skinuti njihov katalog. Imaju kompletnu opremu za frizerske i kozmeticke salone. Ja se izgubila u njihovim proizvodima ko dijete u luna parku user posted image
A i ja imam nekakvu zivu kosu Jos pramenovi i pustam je da raste.Kad se isfeniram sutradan ona se namjestila po svom. Kad hocu neku frizuru za specijalne prilike frizerka pola onog velikog laka mora da mi stavi da se ne izvlaci i nepada jer mi je teska kosa,a o sisanju da ne pricam to se frizerka dva puta presvuce dok me osisa da mi ne bude krivo user posted image Od blansa i upotrebe fena sam je toliko isusila ali sam nasla u DM-u nekakav ko balzam za ostecenu kosu Vec nakon prvog pranja sam primijetila da mi je kosa sjajnija i njezna.Lakse se oblikuje jer ja imam nekakvu cudnu kosu Unutrasnji dio mi kovrdzav a povrsinski nit je prav ni kovrdzav ako je ne isfeniram ili ne navijem ni nasta ne licim

< Poruku je uredio *pcelica* -- 18.12.2011 12:30:18 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tvisteri
10.1.2012 1:47:07   
eko beba
... konacno otisla i kupila tvistere ... evo uvila kosu, pa odoh na spavanje ... sutra cu vidjeti rezultat ... nadam se da se nece ispraviti za 15 min. kao sto mi se desilo sa figarom i ostalim stvarima. ako kome treba informacija ima tvistera u Kozmo drogerijama i 4 komada kostaju 3,75km.
I hvala svima na odgovorima :)

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tvisteri
10.1.2012 1:51:26   
Lejla Ka
A da ti nabaciš malo mini vala prije tih tvistera, možda bi bolje držalo?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tvisteri
10.1.2012 2:26:03   
eko beba
heh ... ne dadoše mi ... i još rekoše da nisam baš pri sebi ... skroz plava kosa i minival No, no ... kažu u salonu Šabić :) ... i šta ću ... poslušah ih ... nisu me dosad nikad prevarili ... ako je neko probao tu verziju ... nek mi javi ... mozda bih se onda usudila user posted image

Lejla Ka ... bila na forumu o dojenju, pa citala tvoje postove (nisam sve)... zvucis mi kao da si zavrsila one skolice dojenja ... ili se varam?

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tvisteri
10.1.2012 2:40:25   
Lejla Ka
Jesam, ja sam DjeČija Mama savjetnica :) Možda smo se i upoznale. Ako su ti kod Šabića rekli Ne, i ja bih poslušala user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tvisteri
10.1.2012 12:09:34   
*pcelica*
Na plavu kosu nemoj minival. Jos ako imas pramencice onda ni slucajno. Sva ce ti kosa izgoriti. Jer blans isusuje kosu i na blans se nikako nesmije stavljati kiselina. Rijetki su koji kad minival urade na pramenove da im kosa sva ne izgori.Na mokru kosu stavi pjene pa onda navij i kad sknes malo nalakiraj trbalo bi da drzi.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tvisteri
23.1.2012 21:54:32   
bambi7
i sta bi sa ovim tvisterima? uviju li ko na slici il je samo ubleha?

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tvisteri
26.1.2012 0:42:03   
eko beba
daaa ... konacno uspjela uviti kosu user posted image ... doduse, post mi ksa nikada nije "raspolozena" za uvijanje .... moram je prvo oprati, pa staviti pjenu, pa naviti, pa tako navijenu osusiti doooobro fenom, pa ostaviti jos dva tri sata ... i kad skinem to je to. Doduse nisu mi lokne onoliko krupne koiko zelim, ali su prave lokne lijepo izgleda. + sto mi je zaista lako naviti kosu sa ovim tvisterima, za dvije tri minute i gotovo. I za moju kosu nepojmljivo ... ali mi budu loknice dva tri dana lijepe user posted image ... ja zadovoljna ... probala sam prespavati, ali nista, u pola noci sam ih skinula, jer su mi isli na zivce, svak ma se budila, a i user posted image se budi svaka dva tri sata da doji, pa mi to sve skupa nikako ne ide.

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *