|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   UNIQA osiguranje
13.5.2013 9:11:24   
Visnja RR
Važnost životnog osiguranja – potreba, a ne luksuz

Njegova bezbrižnost je moj miran san

user posted image

''Kad sam prije slušala svoje prijateljice kako govore da se sve promijenilo onog dana kad su postale majke, sve mi je to zvučalo pomalo filmski. Priče o njihovim strahovima za dijete su mi djelovale kao iracionalne, nekad pomalo i smiješne. A onda, rodila sam Maka. I zamislite, sve se u jednom trenu promijenilo'', započinje kroz smijeh priču 33-godišnja psihologinja Ivana. Kaže da nije ni sanjala da svijet može promijeniti jedan plač. U ovom slučaju Makov. Prvi.

''Kad smo tek Maka donijeli kući iz bolnice, čini mi se da danima nisam spavala. Je li gladan? Je li mu hladno? Šta ako ga nešto boli, kako ću znati? Kako je on rastao, rasla je i moja briga. Hoće li pasti? Šta je pojeo? Kojem doktoru da ga vodim? I tako bezbroj pitanja mi je samo sipalo. Kad bih odgovorila na jedno, pojavila bi se nova tri'', priča Ivana, dok se Mak igra malim crvenim avionom.
Ivaninu priču dijele milioni drugih majki. Svaka od njih za svoje dijete želi najbolje i najviše. U vremenu u kojem živimo, svaki novi dan je izazov. Istina je da niko ne može predvidjeti budućnost svog djeteta, ali postoje načini da se već danas napravi potez koji će učiniti da ta budućnost bude ljepša i lakša. Ivana je napravila potez svog života – budućnost svog djeteta osigurala je polisom Uniqa osiguranja.

''Daleko od toga da sam uzimanjem životnog osiguranja prestala da se brinem za budućnost svog djeteta. Nisam i nikad neću. Ali, ublažila sam svakodnevne brige. Mirnije spavam kad znam da će moći, ako bude htio, studirati u gradu u kojem poželi', zaključuje Ivana.

Iz Uniqa životnog osiguranja poručuju: ''Kada Vaše dijete napuni 19 godina i stekne zrelost za donošenje životnih odluka, može iskoristiti novac koji ste prethodnih godina ulagali u njegovu budućnost. Životno osiguranje djeteta nije luksuz, nego potreba. Izdvajanjem oko 1,5 KM na dan, Vašem djetetu osiguravate potpuno bezbrižne studentske dane''.

Posebna pogodnost Junior osiguranja je mogućnost isplate osigurane sume po isteku osiguranja na dva načina: u cjelosti, te u vidu stipendijske rente.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 14:22:54   
veeseelaa
ja sam kod UniQE osigurala kasko auto i imam samo riječi hvale
dodjem prijavim štetu, oni samo klimnu, ja napravim , oni plate, ma sve za 10
nikad me gnjavili nisu, što kaže Ekrem gospodauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 14:26:53   
Visnja RR
MM i ja imamo životno osiguranje nešto više od 3 godine preko Uniqa osiguranja...
A Asji sam od januara počela s JUNIOR osiguranjem...
baš danas platih ratu ...nešto mi lakše da plaćam kvartalno user posted image (kasnila sam mjesec dana s uplatom ..psssssst) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 14:34:23   
Emica_sa
visnja kako ide ovo oko junior osiguranja

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 14:40:17   
melin
i mi smo osigurani kod uniqua osiguranja mislimna auto
a i mene zanima ovo s junior osiguranjem ako moze malo objasnjenja

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 14:40:55   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

visnja kako ide ovo oko junior osiguranja



evo imaš ovdje
http://www.uniqa.ba/home/01_Fizicka_lica/01_Zivotno/06_Junior.php

osigurava roditelj svoj život u korist djeteta...

možeš se dogovoriti da li ceš placati u 12 rata , kvartalno ili godisnje... od roenja do 19 godine djeteta...

kažeš koliko mjesečno želiš uplaćivati... ako se ne varam minimum je 30 km



< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.5.2013 14:41:44 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 14:44:52   
Emica_sa
hvala,raspitat cu se jos kod njihuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 14:54:58   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

hvala,raspitat cu se jos kod njihuser posted image



to ti je najbolje... vrlo su ljubazni i baš lijepo pojasne sve što te zanima ...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 15:29:29   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


''Daleko od toga da sam uzimanjem životnog osiguranja prestala da se brinem za budućnost svog djeteta. Nisam i nikad neću. Ali, ublažila sam svakodnevne brige. Mirnije spavam kad znam da će moći, ako bude htio, studirati u gradu u kojem poželi', zaključuje Ivana.





Ili kupiti motor user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 22:22:23   
hanabanana
Moja iskustva su losa.....ne privatno, nego poslovno. Vise kod njih ne osiguravamo ni objekte ni zaposlene.

Djeca su osigurana u drugoj osiguravajucoj kuci. Zadovoljna.

< Poruku je uredio Admin -- 13.5.2013 22:49:24 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: UNIQA osiguranje
13.5.2013 22:34:41   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


''Daleko od toga da sam uzimanjem životnog osiguranja prestala da se brinem za budućnost svog djeteta. Nisam i nikad neću. Ali, ublažila sam svakodnevne brige. Mirnije spavam kad znam da će moći, ako bude htio, studirati u gradu u kojem poželi', zaključuje Ivana.





Ili kupiti motor user posted image user posted image


Ili otici u Indiju na godinu dana.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: UNIQA osiguranje
14.5.2013 13:06:12   
mamma mumi
Mm i ja placamo zivotno osiguranje vec 2 godina, a na 20 god smo se osigurali, e sad vidim da imaju i za djecu, pa bum otisla da vidim i to, mada im ja otvorila stedne knjizice i stavljam koliko imam, a i uzimala dok sam bila na porodiljskomuser posted image , sta cu moralo seuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *