|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Unikati (odjeća, nakit,...)
28.5.2010 23:40:39   
acudesa
Imate li išta unikatno, ono što je izrađeno individualno? Da li vam se uvijek dopada unikatna roba? Mora li nešto Vaše, po svaku cijenu, biti drugačije, originalno.
Cijenite li unikatne izrade i da li ste spremne platiti više za nešto što  100% nećete vidjeti na nekome drugom?
Ja volim imati nešto "posebno", ali je preduslov da mi se sviđa. Imati prekrasan ručno ispleten džemper, šal, kapu...hmm...zrači posebnošću i osobenošću onoga ko ga izrađivao i ko ga nosi.
Ali, kad vidim skupo plaćenu ogrlicu na silku, sa nepravilnim čvorićima koji strše i gdje treba i ne treba-osipam se, još više se osipam kad se žena počne hvaliti takvim svojim nakitom.


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
28.5.2010 23:45:00   
teacher75
super tema, ja bas volim da imam nesto sto drugi nemaju, uvijek sam voljela biti originalna a ne kao drugi... nazalost, nemamo bas nekog izbora u gradu u djevojke su uglavnom "uniformisane", ako je nesto unikatno, uglavnom je skupo. nedavno sam preko fb narucila divnu unikatnu torbu-ceker za ljeto (sije neka tuzlanka i prodaje preko fb) i sad je stalno nosim user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
28.5.2010 23:56:00   
myb@by
Imam jedan isheklani bolero, i puno me zena/djevojakoa pitalo gdje sam kupila taj komad odjece. Volim unikatne stvari, ali pod uslovom da su bas super urađene.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
28.5.2010 23:56:53   
acudesa
upravu si, uniforme i to loše kreirane...user posted image
E, znaš kad te kolegica pita: "gdje si to kupila, što je super..." a, onda , sutradan istu stvar vidiš na njojuser posted image ...e, toga ovdje nema...možeš rahat reći: maksuz mi žena pravilauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
28.5.2010 23:58:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: myb@by
Volim unikatne stvari, ali pod uslovom da su bas super urađene.user posted image

slažem se, jer ako se iz aviona vidi da je ručna,  i to loša izrada-nije to to...da je 100 unikata i to zlatnih, ako nije lijepo, džaba mu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
29.5.2010 0:03:16   
acudesa
Ma, šta me asociralo na ovu temu...kupila ja jedan unikatni lančić od jedne tete iz organizacije koja se brine o nekim bolesnim ljudima (ne mogu se sad sjetiti o kome se radi)...onako, nije bio puno ni skup, a ni jeftin...uglavnom, stala pored štanda, ko da ih malo "poguram", i traži i traži-ništa ne vidjeh za sebe, uzmem neki nejpribližniji mom fazonu...i, 100 puta sam ga stavila na vrat i isto toliko puta odmah vratila nazad i zdravo...hmmuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
29.5.2010 14:50:38   
Mya_81 RR
Od unikatne odjeće imam par stvari koje sam dala da mi se sašiju, ali nisu sad neke wow kreacije sa modne piste...više neka klasika, ali je svejedno šivano isključivo za mene...a kad je u pitanju unikatni nakit - toga imam jako puno jer se bavim izradom istog pa sam tu u prednosti user posted image I uvijek mi je bilo od velike važnosti da moj nakit prije svega izgleda uredno (prvi primjeri su bili daleko od toga user posted image ) a boje i ostalo je ionako individualno...kad je Rokoko tamo na temi fondanta pohvalila Ivanu kako je torta uredna odmah sam se sebe sjetila jer to je prvo što gledam kod ručne izrade...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
29.5.2010 15:36:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mya_81

I uvijek mi je bilo od velike važnosti da moj nakit prije svega izgleda uredno (prvi primjeri su bili daleko od toga user posted image ) a boje i ostalo je ionako individualno...

apsolutno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
30.5.2010 1:30:21   
Hanady RR
Volim unikatne stavri...

ali da su lijepe...

imam nekoliko šalova svilenih (tačnije ešarpa) ručno slikana na svili...svaki do tih šalova je unikatan...samo 1 ima tako oslikan...od njih nekoliko ja sam samo 1 nosila i to onaj koji sam sama sebi kupila...ostali su bili poklon ali...boje jednostavno nisu imele gdje na mene...

nakit...volim unikatan ali nosiv...
ja sam prije nekoliko godina dobila od muževog amidže zlatara divan broš bosanska mašna ručno rašen sa brilijantom...ja ne znam šta bih sa njim...on je lijep al ja i kad ga stavim na sebe recimo na sako u nekoj pirlici prijema odmah ga snikem...nekako mi ''starinski'' i nije za mene...a ono u kutiji divan je al na meniuser posted image neka hvala.
i ja sam u unitiku kod nekog udruženja žena, kupila naušnice unikat...teška bižuterija...na kuluk na njima samo jedna siva kuglica...al ja njih ne ksidam imam jaknicu iste boje i slomih se noseći tu bižuteriju...al brilijant jok.user posted image

nedavno sam na časršiji upla u radnju žene koja šije kao unikatnu gardarobu...jao prepala sam se...sve nešto poderano, izderano, nešto visi, šeširi sa velikim obodima na njima perje, drveće...suknje broj 38 a kad ih gledaš koda je 5 suknji jedna na drugoj...neuredno do bola...e to je ono što mya reče...meni je od te neurednosti muka bilo...nikada nebih poželjela nešto od toga.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
31.5.2010 18:28:29   
idana_85
Kod mene je vecina odjece unikat, ili je prejeftina user posted image Sijem sve po nekoj svojo viziji i sigurna sma da niko nema takvu odjecu kao ja :) Zivjeli snajderi!

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
31.5.2010 21:13:39   
lilith
IZVORNA PORUKA: teacher75

super tema, ja bas volim da imam nesto sto drugi nemaju, uvijek sam voljela biti originalna a ne kao drugi... nazalost, nemamo bas nekog izbora u gradu u djevojke su uglavnom "uniformisane", ako je nesto unikatno, uglavnom je skupo. nedavno sam preko fb narucila divnu unikatnu torbu-ceker za ljeto (sije neka tuzlanka i prodaje preko fb) i sad je stalno nosim user posted image

kupila sam i ja od nje:-)


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
7.6.2010 17:29:40   
sarisari
I ja volim unikatne stvari i dosta stvari sijem, bas sam neki dan narucila jednu haljinu za jednu svadbu i mislim da ce biti odlicna ako Bog da jer je platno jako specificno sastavljeno iz mnogo dijelova i haljina je prilicno asimetricna a u isto vrijeme i glamurozna i elegantna, to je razlika unikata od uniformisanoga sto mozete dobiti sta zeliti i cesto kada imam neka bitna desavanja haljine mi rade dizjnerke ( iz BiH nazalost do sada :) ) 

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
9.6.2010 11:15:25   
SdZ
Ja imam punoooo nakita koji je jedinstven jer je rucni raduser posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
9.6.2010 20:18:48   
Nadi
Ja najviše volim bižuteriju ali unikate i ruično rađene stvari. Zadnje kupila preko facebooka ove naušnice i oduševile su me:

user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
10.6.2010 17:38:38   
ivana st
Nadi preslatko izgledaju ove naušnice! Ja nažalost ne mogu zbog alergije nositi naušnice od bižuterije, tako da mogu samo parit oči user posted image .

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
11.6.2010 10:50:08   
Nadi
Ivana hvala i meni se baš sviđaju.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
11.6.2010 14:23:41   
acudesa
Nadi, ove su prekrasne..divne

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
11.6.2010 14:31:45   
hanabanana
Nakit ne volim....ni unikatni ni zlatni. Jedino burmu nosim.

Odjeća......hm, ne volim uniformisansto.
Ali isto tako neću dat 200 KM za hlace.
Iz principa.
Imam sreću da dosta putujem(o) pa onda kupim na sniženjima vani.
Ali neki dan sam kupila i dvije super suknje u Bingu.
One korpe gdje je sve po cener.

< Poruku je uredio hanabanana -- 11.6.2010 14:32:01 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
14.6.2010 18:28:20   
Anoniman
Volim nakit i cesta sam musterija u jednoj radnji bila dok se nije zatvorila, naime stvari su dolazile iz Afrike, sve zaradjene pare su isle u humanitarne svrhe tako da samm ja bila cest gost tamo... Imam meni 2 posebne ogrlice izradjene jedna u indijanskom stilu a druga africkom, cesto ih ljeti nosiim....Postavim slike kasnije

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
14.6.2010 18:56:10   
Anoniman
user posted image
user posted image

ova dva su bas unikatna  i meni posebno draga

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
14.6.2010 21:56:50   
Anoniman
Ja nikako ne volim orlice, lancice...bas nikako. Imam ih nekoliko, sto sam dobila i stoje mi u kutiji za neku priliku..koja nikako da dodjeuser posted image user posted image user posted image
Ali zato volim narukvice(ali ne savitljive, nanizane). Zlato, srebro, bizuterija...ma svega imam i sve nosim.
Na desnoj ruci nosim burmu, a na lijevoj jedan ili dva prstena.
Ne volim se bas puno dzidzatiuser posted image user posted image user posted image . kad stavim nesto od nakita(ali i inace) zelim da je sve jedna cjelina.
Volim da je sve to neobicno, po mogucnosti unikat.
Volim da sve sto nosim oslikava mene.
Nije mi bitno da li je neka majica 5KM(Zarra na snizenjuuser posted image ) ili 50KM ako mi se dopada i ako je to to.
Dosta stavri dobijem iz vana, tako da imam stvari koje se ne mogu vidjeti svakodnevo na ulici.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
14.6.2010 22:07:58   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Nadi

Ja najviše volim bižuteriju ali unikate i ruično rađene stvari. Zadnje kupila preko facebooka ove naušnice i oduševile su me:

user posted image


Nadi, mozes li mi dati ime te osobe na FB, jako mi se svidja ovaj stil :-)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
14.6.2010 22:13:04   
Lulu_08
Ja volim unikate, istina tesko pronalazim unikate po mom ukusu sa pristupacnom cijenom - kada je odjeca/nakit u pitanju. U Tuzli na Korzu ima jedna zlatara, covjek iz Srbije, mislim da je ozenjen u Tz, pravi rucno nakit od srebra u kombinaciji sa koralima i jos nekim raznim kamenjem, odlicno to radi, i super mu je ponuda, ali i cijena.

Pored toga, strasno volim sitnice u namjestaju koje su koliko toliko bar unikatne. Primjer: Imam 2 cilima, uvoz iz indije, kombinacija jute i akrila - rucno tkano; jastucici su rucni rad iz Mostara; u Holandiji sam kupila nekoliko kristalnih posuda zajedno sa kristalnim drzacem za tortu iz proslog stoljeca koji je prije nekoliko godina imao vrijednost na aukciji od nekoliko hiljada eura (provjerila sam vrijednost, marka je Val Saint Lambert iz Pariza), medjutim zena je umrla i njena nasljednica je odlucila da sve proda buzasto.

Takodjer, dok sam zivjela u Holandiji, voljela sam posjecivati "World Stores" koje uvoze iz Afrike i Azije ukrase za kucu, gdje sam npr. kupila male slonice iz Afrike i dvije kutijice za nakit iz Indije.

Volim kombinovati, to bi bio najbolji odgovor. user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
14.6.2010 22:14:34   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: Nadi

Ja najviše volim bižuteriju ali unikate i ruično rađene stvari. Zadnje kupila preko facebooka ove naušnice i oduševile su me:

 


Nadi, mozes li mi dati ime te osobe na FB, jako mi se svidja ovaj stil :-)

PPuser posted image ..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Unikati (odjeća, nakit,...)
14.6.2010 22:18:46   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Nije mi bitno da li je neka majica 5KM(Zarra na snizenjuuser posted image ) ili 50KM ako mi se dopada i ako je to to.
Dosta stavri dobijem iz vana, tako da imam stvari koje se ne mogu vidjeti svakodnevo na ulici.


ovo se slaže sa mnom 100%...a, za nakit-volim veoma ogrlice i lančiće i stalno imam neštu na vratu( ili uz vrat ili skroz dugi ili srednji)...ma, nedavno sam imala crnu košulju i puknem na nju veliki crveni lančić i stavim crveni ruž-druga osoba

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *