|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upoznavanje
6.2.2007 22:02:02   
Yuna
Kako ste se upoznale sa svojim dragim?
Koliko dugo ste bili u vezi prije vjenčanja?
Jeste li živjeli prije zajedno ili ne?

(opet malo anketiranja)user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.1.2009 21:35:21 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: upoznavanje
7.2.2007 12:49:36   
nina
Upoznali smo se u parku. Prije braka smo hodali 1 godinu i 7 mjeseci. sad smo preko dvije godine u braku. Nismo živjeli zajedno prije braka ali smo visili jedno s drugim i samo spavali kod svoje kuće(nekad)user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: upoznavanje
7.2.2007 13:08:44   
Lejla K
Upoznali smo se na poslu, dok smo još oboje bili studenti. Zabavljali smo se 3,5 godine. Vjenčali smo se nakon njegove diplome i moje apsolventure. Nismo prije toga živjeli zajedno (mi smo oboje religiozni, pa smo zabavljanje odradili prema tim svjetonazorima user posted image ). Sad smo već skoro 7 godina u braku, a dvije godine smo roditelji.

(odgovor članu nina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: upoznavanje
7.2.2007 13:24:27   
Anoniman
I mi smo se upoznali na poslu! Nakon dvije godine zabavljanja poceli smo zivjeti skupa jer nam je iskrsnuo super stan, a nakon par mjeseci smo se i vjencali! user posted image

(odgovor članu Lejla K)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: upoznavanje
7.2.2007 20:10:23   
Ivona RR
Upoznali se sasvim slucajno, poslije izvjesnog vremena postali najbolji drugari, potom poceli zivjeti zajedno, pa skontali da samo stvoreni jedno za drugo, i sada vec pet mjeseci u  sretnom braku.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: upoznavanje
8.2.2007 12:05:27   
Yuna
Mi smo se upoznali na netu.user posted image
On je došao po mene u Zagreb u 7.mj., oteo me i doveo k sebi u Sarajevo (romantikauser posted image ).
Odmah smo išli raditi bebicu, i kao što znate, uspjelo nam je.user posted image
Nismo se još vjenčali formalno, ali mi smatramo da smo već u braku još od tog dana i zovemo se mužić i ženica.user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: upoznavanje
8.2.2007 12:08:15   
Anoniman
Ma nema, Yuna, prava si! user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Yuna)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: upoznavanje
8.2.2007 12:27:34   
Lejla K
Ma Yuna, ti si nam skroz cool i čista si ekstravagancija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: upoznavanje
8.2.2007 12:40:26   
Yuna
user posted image
a kod svakog pali drugačija taktika...

da još podijelim s vama, da je ono otimanje bilo doslovno...bacala sam mu stvari kroz prozor. user posted image

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: upoznavanje
8.2.2007 12:44:56   
Lejla K
Nisam vjerovala da još postoje vitezovi i zarobljene princeze u kulama, ah.user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: upoznavanje
8.2.2007 13:05:24   
Ivona RR
Yuna, legenda si user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: upoznavanje
8.2.2007 13:14:48   
Yuna
Zamislite moju mamu samo kad sam je nazvala iz Sa...jadna žena...user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: upoznavanje
8.2.2007 13:24:20   
Lejla K
Neka, neka imat ćeš i ti djecu, aBd.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: upoznavanje
26.2.2007 10:19:27   
ladybug
Ja sam MM formalno upoznala u Sarajevu, bolje smo se upoznali '99. godine na jednom druženju u Dubrovniku. Počeli smo se zabavljati u januaru '00 i vjenčali se u aprilu '05. Nismo živjeli skupa prije braka.

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: upoznavanje
26.2.2007 16:34:08   
Zvečka
Sa svojim dragim sam bila u vezi 3 godine.
Ja imam 27 godina, on 37.
Prije braka nismo živjeli zajedno.


(odgovor članu ladybug)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: upoznavanje
18.4.2007 12:25:03   
Suncica*
I ja sam svog muza upoznala preko neta, tacnije ICQ-a..posle su usledili dani chatanja, dugi telefonski pozivi i ja samo jedan dan osvanem u Novom Sadu..tu sam dosla, ostala, udala se..sada imam divan brak, divnog muza i divnu malu porodicu..inace ne verujem u duge veze, iz iskustva znam da sve sto dugo traje ne znavrsi bas najbolje..uvek dodje do nekog prezasicenja i onda se ta agonija prenese na brak..

(odgovor članu Zvečka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: upoznavanje
28.9.2007 12:07:49   
leka
živjeli smo u istoj ulici i još kao djeca počeli se zezati i tako u vezi proveli 6 prelijepih godina, nakon toga on odselio u drugi dio grada i nismo mogli dugo tako pa smo se vjenčali i sada smo dvije godine u braku!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: upoznavanje
2.2.2008 2:13:43   
triplemama
On bio sa curom pa je otpratio kuci i vratio se. Zabavljali se 12 dana htjeli se uzeti ali MM nije imao rodnog lista posto je iz drugog grada pa se vjencali poslije 1 mj. i 15 dana. Jedva docekali. Kada ga je upoznala moja mama on rekao da se zabavljamo 16 dana ali je njemu to kao 16 god. zena ostala bez teksta. Sada smo 9 godina u braku imamo troje djece user posted image  7 god. user posted image  6 god. user posted image  3 mj.

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: upoznavanje
2.2.2008 7:52:36   
Amelaa RR
Mi smo se upoznali preko mIRCa famoznog---2000-2001,chatali dugo,slali mailove i onda jedan dan upoznavanje i to je bilo to ljubav na prvi pogled....zabavljali se 3godine...prelijepo je bilo.Uzeli se i ne bih ga dala za brrrrrrrrrdoooooo karamela....
Yuna mrak si


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: upoznavanje
7.2.2008 11:40:16   
nefertiti
Drage moje, imale ste sreće! Ja sam nedavno zvanično upoznala jednog tipa(dugo sam ga poznavala površno), privukao me je i duhovno i fizički - kao niko do sad, al' stvarno! Postoje i prepreke- on sad živi u drugom gradu a ima i djevojku 6 god. user posted image   i pored toga, vjerujem da ćemo se ponovo sresti i da smo jedno drugom sudjeni jer postoji neobjašnjiva obostrana privlačnost.
Nadam se da će baš on nekad biti otac moje bebe.user posted image
Daj Bože!
p.s. Nova sam na ovom sajtu. user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: upoznavanje
7.2.2008 11:54:26   
M kao Mama
Svog dragom muzića upoznala sam na svadbi svoje prijateljice, kojoj sam bila kuma, u vrijeme kada sam bila u dubokoj dedpresiji, jer sam iza sebe imala nekoliko katastrofalnih veza. Razočarana totalno u muški rod, upoznas svog dragog i nakog godinu i malo više smo se vjenčali, nismo živjeli zajedno, još uvijek je ovo balkan, ali smo bili nerazdvojni. Moji su odmah znali za njega, njegovi za mene, ali za razliku od mene on je odmah znao da je veza ozbiljna, kasnije mi je to priznao. Ja sam milila upočetku da je sve zabava, dok se nisam opasno zaljubiška. 25. februara nam je godišnjica, odnosno dvogodišnjica braka, a 1. februara smo proslavili rođendan našoj princezi.

(odgovor članu nefertiti)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: upoznavanje
9.7.2008 12:04:46   
Najdraza mama
Upoznali smo se slucajno.. u kaficu smose zadesili u istom drustvu..zamjenili smo pica tako je krenuo razgovor koji jos uvjek trajee sretna sam i zadovoljna ...nismo zivjeli skupa prije braka.. 

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: upoznavanje
9.7.2008 12:15:20   
senka27
Upoznali smo se pred faksom na koji smo oboje isli...

bili kolege, druzili se, zaljubili se znali se 8g dugih i uzeli ...i uvijek sam samo njega voljela od prvog dana

i volim i danas istom snagom user posted image   imamo jako lijep brak uzajamno povjerenje i postovanje

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: upoznavanje
9.7.2008 14:14:34   
ja
Upoznali smo se na internetu tacnije na Mircu,ja sam imala momka a on djevojku a poceli smo pricu kao prijatelji gdje smo se jadali jedno drugom,samo sto mu ja nikad nisam dala msn ni kameru da upalim nego eto samo tipkanje....on je se meni jadao za svoje probleme ja njemu...to je trajalo dva mjeseca i u meni je se pocelo nesto desavati jer je taj sad razgovor malo prelazio prijateljstvo...a nisam navela moja veza je bila 6 godina a njegova 10 goduser posted image uzas i tako ja jedan dan njemu kazem da dode da se upoznamo on je iz Sarajeva a ja sam zivila u Zenici,on je dosao upoznali smo se ,za 7 dana smo oboje prekinili veze,poceli nas dvoje ,hodali 5 mjeseci i vjencali se ...sad smo u braku 2 god i imam sina od 1 god i osjecam se jako sretnom ..user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: upoznavanje
9.7.2008 14:42:09   
majaaaa
Moj dragi i ja,znali smo se iz vidjenja,a ja sam vise poznavala njegovog prijatelja,sadasnjeg nam kuma:)Za 8mart mi je dao ruzu:)Meni bilo pravo cudno.Poslije izasli na kafu i zezali se preko MSN-a,petljali nesto.Nisam mislila da cu biti s njim,niti da smo uopste jedno za drugo:)Ali et,haman sudbina.Sretnemo se u Neumu i to je bilo to.Bili smo nerazdvojini.Zabavljali smo se 3.5godine,a nismo zivjeli skupa jer sam poprilicno staromodna kad su intim.stvari u pitanju!Nisam se pokajala:) Sad smo vec 1.5 u braku,bebica je na putu i nista nisam propustila.Happy sam pravo i sretna sto je on bas moj muz:)user posted image user posted image

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *