|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
3.3.2010 9:59:10   
M kao Mama

Prenos postova sa teme Molim hitno za svajte koja je na pdf Djeca


IZVORNA PORUKA: milenium

je li itko imao izraslinu na koži u donjem djelu leđa blizu guze i to operirao,u obitelji imam takav slučaj pa me zanima?mora li značiti da je to nešto zloćudno ili?



IZVORNA PORUKA: Atarka

Moguce je da je samo masno tkivo.



IZVORNA PORUKA: milenium

kao neka izraslina,vrkica,to se nalazi ispod one kosti koja je iznad guze,pa će morat na operaciju jer ga to boli(mislili smo da su hemoroidi ali nisu),šta bi to moglo biti



IZVORNA PORUKA: selina

IZVORNA PORUKA: milenium

kao neka izraslina,vrkica,to se nalazi ispod one kosti koja je iznad guze,pa će morat na operaciju jer ga to boli(mislili smo da su hemoroidi ali nisu),šta bi to moglo biti

na sta tacno mislis pod tom izraslinom nesto kao guta ili kao bobuljica?




IZVORNA PORUKA: milenium

kao bobuljica ali ogromnauser posted image (okruglo je).ppodne ćemo ići u posjetu tom bolesniku pa ću vam više znati reći,samo znam da će morat operirat.



IZVORNA PORUKA: selina

milenium draga meni je to poznato nije nista opasno ako se na vrjeme otkrije a ja nevjerujem da je taj bolesnik zakasnio posto toj bobuljici treba vremena da se siri moja je seka imala jucer operaciju zbog toga,hvala bogu dobro je prosla i na vrje me je otisla neradi se o tumoru nego ta bobuljica se bas stvara na tim mjestima kao sto si pomenula blizu kicme a sto blize duburii ta bobuljica se sama otvara i zatvara to jeste pukne izadje iz nje gnoj i sukrvica i proces se ponavlja a ona ispod koze pravi sebi puteve kanale koje mi nevidimo ali ako to neko boluje mnogo godine to moze biti opasno jer se ti kanali prosire pa moze doci do noge pa se operacijom nebi moglo vise pomoci ali to ide sporo pa nevjerujem da je kod tog bolesnika do toga doslo.....inace operacija se uradi tako da se osjece taj dio mesa dokle je ta bobuljica napravila sebi kanala i to tako mora da zaraste moze biti velicine i dubine ko jabuka ili manje ili jos vece zavisi od kada se to ima!
nadam se da te nisam bas prepala ali eto nadam se da sam ti o tome malo rasjasnila




IZVORNA PORUKA: maja78

milenium sve ovo sto je selina napisala je to, to neki zovu i muska dlaka, jer se najcesce javlja kod muskaraca kod korjena dlake
to se nekad rjesava i ambulantno
nije nista opasni




IZVORNA PORUKA: tajcika

IZVORNA PORUKA: milenium

je li itko imao izraslinu na koži u donjem djelu leđa blizu guze i to operirao,u obitelji imam takav slučaj pa me zanima?mora li značiti da je to nešto zloćudno ili?


na zalost imala sam taj problem,manifestuje se kao apces koji proizvodi dlaka koja urasta u kozu i nazalost ponavlja se (bar meni) ,prvi put sam isla dr. i to su mi rezali i posto me jako bolilo meni su to tada radili bez ikakve anestezije drugi put sam dobila savjet od jedne zene da u apoteci nadem mast IHTIOL koja je slicna crnoj tot masti i da stapicem za usi stavljam na upaljeno mjesti i preko toga da stavljam samo gazu,vjeruj mi da se to samo iscistilo za dan dva poslije se ocisti rivanolom,ovo sam jednom preporucila i jednoj nasoj forumasici ciji muz je imao taj problem i rekla je da nikad mu brze se to nije iscistilo
sad nisam sigurna da se mast jos uvijek zove IHTIOL al sigurno ce oni u apoteci znati o cemu se radi




IZVORNA PORUKA: tajcika

IZVORNA PORUKA: milenium

je li itko imao izraslinu na koži u donjem djelu leđa blizu guze i to operirao,u obitelji imam takav slučaj pa me zanima?mora li značiti da je to nešto zloćudno ili?


na zalost imala sam taj problem,manifestuje se kao apces koji proizvodi dlaka koja urasta u kozu i nazalost ponavlja se (bar meni) ,prvi put sam isla dr. i to su mi rezali i posto me jako bolilo meni su to tada radili bez ikakve anestezije drugi put sam dobila savjet od jedne zene da u apoteci nadem mast IHTIOL koja je slicna crnoj tot masti i da stapicem za usi stavljam na upaljeno mjesti i preko toga da stavljam samo gazu,vjeruj mi da se to samo iscistilo za dan dva poslije se ocisti rivanolom,ovo sam jednom preporucila i jednoj nasoj forumasici ciji muz je imao taj problem i rekla je da nikad mu brze se to nije iscistilo
sad nisam sigurna da se mast jos uvijek zove IHTIOL al sigurno ce oni u apoteci znati o cemu se radi




IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: milenium

je li itko imao izraslinu na koži u donjem djelu leđa blizu guze i to operirao,u obitelji imam takav slučaj pa me zanima?mora li značiti da je to nešto zloćudno ili?

Dusho,taj dio tijela se zove trtica(meni smiesan naziv skrooozuser posted image )
Ja sam imala taj problem i te bolove ne bih pozeljela ni dusmanuuser posted image user posted image user posted image To se odjednom,iz cista mira pocelo gnojiti,tj. to je dlaka koja urasta negdje u tijelu,dakle ne radi se o dlaci koja je na tijelu,pa urasta unutra...Ne znam bas da ti objasnim,ali moze biti bas bolno...
Ja sam trpila bolove par dana,jer su mi rekli da stavljam rivanol,pa ce se to kao smiriti,ma kako da ne...Odem u hitnu,kad vise nisam mogla trpjeti bol,onda su mi oni to rasjekli(smrdi neopisivo,fuj!) i iscijedili;ja sam vristala ko budala,citav odjel u bolnici je cuo moje vriske,cak je i neka tamo doktorica dosla da vidi sta se desavauser posted image
Helem,posle toga sam bila kao preporodjena,savjetovali su mi da idem na operaciju,ali ja nikad nisam otisla,jer me pravoooo strahuser posted image
Svakog proljeca to moze da bukne ponovo,tako da me uvijek strah,jer su bolovi nesnosljivi...Mada sam pretproslo proljece pocela osjecati bolove,pa sam naletila na antibiotik ERITROMICIN STADA 500,koji mi je bas pomogao;pila sam ga 7 dana.Nako toga saznam da sam trudna,odmah kazem za to svom ginekologu,kaze da nece biti nikakvih problema,i hB super sve proslo:)
Eto ja se raspisah,ali eto rekoh da cujes za moj slucaj...




IZVORNA PORUKA: martajay

IZVORNA PORUKA: neki

To se odjednom,iz cista mira pocelo gnojiti,tj. to je dlaka koja urasta negdje u tijelu,dakle ne radi se o dlaci koja je na tijelu,pa urasta unutra...Ne znam bas da ti objasnim,ali moze biti bas bolno...
Ja sam trpila bolove par dana,jer su mi rekli da stavljam rivanol,pa ce se to kao smiriti,ma kako da ne...Odem u hitnu,kad vise nisam mogla trpjeti bol,onda su mi oni to rasjekli(smrdi neopisivo,fuj!) i iscijedili...



identicna situacija se desila mojoj prijateljici! bukvalno kako si opisala, neki.
za 10 godina dva puta je ovo prosla.




IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: martajay

IZVORNA PORUKA: neki

To se odjednom,iz cista mira pocelo gnojiti,tj. to je dlaka koja urasta negdje u tijelu,dakle ne radi se o dlaci koja je na tijelu,pa urasta unutra...Ne znam bas da ti objasnim,ali moze biti bas bolno...
Ja sam trpila bolove par dana,jer su mi rekli da stavljam rivanol,pa ce se to kao smiriti,ma kako da ne...Odem u hitnu,kad vise nisam mogla trpjeti bol,onda su mi oni to rasjekli(smrdi neopisivo,fuj!) i iscijedili...



identicna situacija se desila mojoj prijateljici! bukvalno kako si opisala, neki.
za 10 godina dva puta je ovo prosla.


Joooooj,to je uzasno!!!!!!A mene strah da to ponovo ne prozivim,a jos kako me strah operacije,jooooojuser posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: martajay

ona nije isla na operaciju, jer nema svrhe, kako su joj rekli, buduci da operacija ne garantuje da se nece vratiti. nadati se da se vise nece vratiti ni tebi ni njoj. ona je pala u nesvest od tih bolova na sred ulice.



IZVORNA PORUKA: martajay

e, da. njoj je drugi put decko to malo secnuo i iscedio gnoj, kod kuce. nju je bilo malo sramota zbog tog uzasnog smrada user posted image



IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: martajay

ona nije isla na operaciju, jer nema svrhe, kako su joj rekli, buduci da operacija ne garantuje da se nece vratiti. nadati se da se vise nece vratiti ni tebi ni njoj. ona je pala u nesvest od tih bolova na sred ulice.

Pa mene je strah da se ne rasiri ta dlaka unutra,jer znam za slucaj(od muza rodjak) gdje se ta dlaka omotala oko kicme!!!!!!
Nadam se zaista da vise necemo morati trpjeti takve boloveuser posted image




IZVORNA PORUKA: tajcika

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: martajay

ona nije isla na operaciju, jer nema svrhe, kako su joj rekli, buduci da operacija ne garantuje da se nece vratiti. nadati se da se vise nece vratiti ni tebi ni njoj. ona je pala u nesvest od tih bolova na sred ulice.

Pa mene je strah da se ne rasiri ta dlaka unutra,jer znam za slucaj(od muza rodjak) gdje se ta dlaka omotala oko kicme!!!!!!
Nadam se zaista da vise necemo morati trpjeti takve boloveuser posted image



vidim da ima jos tih slucajeva i kao sto kazes nadam se da nikad necemo vise trpiti taj bol




IZVORNA PORUKA: maja78

IZVORNA PORUKA: tajcika

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: martajay

ona nije isla na operaciju, jer nema svrhe, kako su joj rekli, buduci da operacija ne garantuje da se nece vratiti. nadati se da se vise nece vratiti ni tebi ni njoj. ona je pala u nesvest od tih bolova na sred ulice.

Pa mene je strah da se ne rasiri ta dlaka unutra,jer znam za slucaj(od muza rodjak) gdje se ta dlaka omotala oko kicme!!!!!!
Nadam se zaista da vise necemo morati trpjeti takve boloveuser posted image



vidim da ima jos tih slucajeva i kao sto kazes nadam se da nikad necemo vise trpiti taj bol



mom bratu se tri puta upalilo i zadnji put mu je u hitnoj jedan hirurg isjekao i sve ocistio i od tada mu se nije upalilo, a to je bilo prije 9 godina




IZVORNA PORUKA: Aldyy

MM je prije par mjeseci to radio na Koševu na abdomenalnoj hirurgiji, pošto nisam bila s njim u ordinaciji rekao mi je da mu je Dr. to mjesto rasjekao skalperom i da je užasnno smrdiloooo....njega kad je baš zabolilo ukinulo ga je s nogu, a inače je trpio bolove ko konj, i neki danse požalio da ga opet boli taj dio gdje leđa gubečasno ime, ali je stavljao sebi obloge od potopljenih suhih šljiva i kaže da ga više ne boli......nek vam je bog na pomoći kad je onog mog čojeka oborilo s nogu mogu samo zamisliti kako je ženama koje imaju ovaj problem.

Nke Vam je bog na pomoći ali mislim da nema lijeka bez noža




IZVORNA PORUKA: tajcika

prosla sam "noz" i ne hvala vise,mada se covjek ni u sto ne smije zakleti da nece vise uraditi al zaista preporucujem onu kremu jer ja i danas imam malo problema s tim samo sto to sada sama uradim na vrijeme i nema one boli da niti mozes sjesti,ni leci,ni hodati i najcesce mi se javlja u zimskom periodu



IZVORNA PORUKA: milenium

pa zar se to ne radi s nekom anestezijomuser posted image ili ste vi to prije davno radili dok se još radilo'' na živo''.evo on je još mlad momak od nekih 20 godina i rekli su mu da će to ovaj jedan operirat.prije toga mora povadit sve nalaze.a spominjali su nešto i da se javi anesteziologu.operacija neće biti ambulantna već u KBC Mostar.

Neki znam za izraz trtica,ta bobuljica mu se nalazi ispod trtice(da izvinete na izrazu- odmah iznad ulaza debelog crijeva)user posted image

selina a kolko je tvoja sestra bila zadržana u bolnici radi toga?



IZVORNA PORUKA: selina

IZVORNA PORUKA: milenium

pa zar se to ne radi s nekom anestezijomuser posted image ili ste vi to prije davno radili dok se još radilo'' na živo''.evo on je još mlad momak od nekih 20 godina i rekli su mu da će to ovaj jedan operirat.prije toga mora povadit sve nalaze.a spominjali su nešto i da se javi anesteziologu.operacija neće biti ambulantna već u KBC Mostar.

Neki znam za izraz trtica,ta bobuljica mu se nalazi ispod trtice(da izvinete na izrazu- odmah iznad ulaza debelog crijeva)user posted image

selina a kolko je tvoja sestra bila zadržana u bolnici radi toga?

milenium moja seka je jucer operisana nije jos izasla iz bolnice ali mi je rekla da se ostaje 2 do tri dana,njoj su radili sa anestezijom a vjerovatno ce i njemu raditi sa anestezijom ipak medecina se razvija.......a rodjak mi je se isto operiso prije tri mjeseca imo je to isto pa mu je trebalo 2 mjeseca da zaraste jer mu je bilo odprilike velicine i dubine ko dvije kutije cigara al on to vec ima 10 godina pa mu je gora bila i op i opporavak a u seke mi je manje i kaze da alkice boli da se moze izdrzati! zelim mu puno srece i nebrini se proce to sve ok ako bog da......




IZVORNA PORUKA: milenium

ja isto mislim da će sve to bit ok.
e sad ono čuveno pitanje:koliko markica dati doktoruuser posted image (ovaj je teški parešauser posted image )



IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: tajcika

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: martajay

ona nije isla na operaciju, jer nema svrhe, kako su joj rekli, buduci da operacija ne garantuje da se nece vratiti. nadati se da se vise nece vratiti ni tebi ni njoj. ona je pala u nesvest od tih bolova na sred ulice.

Pa mene je strah da se ne rasiri ta dlaka unutra,jer znam za slucaj(od muza rodjak) gdje se ta dlaka omotala oko kicme!!!!!!
Nadam se zaista da vise necemo morati trpjeti takve boloveuser posted image



vidim da ima jos tih slucajeva i kao sto kazes nadam se da nikad necemo vise trpiti taj bol


Ja sam mislila da se ovo desava samo muskarcima,dok me nije strefilo,eh onda su i zene pocele pricati o tome,nisam ni pojma imala u kolikom broju,samo sto niko valjda ne prica o tome,a ne znam zasto,ja sam svima pricala kakve su to muke...




IZVORNA PORUKA: milenium

ja sam isto mislila da ovo se dešava samo muškima dok se vi niste večeras javile.



IZVORNA PORUKA: w.pooh

IZVORNA PORUKA: milenium

e sad ono čuveno pitanje:koliko markica dati doktoruuser posted image (ovaj je teški parešauser posted image )


user posted image user posted image
user posted image zašto bi mu išta davao


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
3.3.2010 12:03:24   
milenium
W.POO,imali smo već iskustva s tim dr.
kad je operirao jednog našeg starijeg člana obitelji,kad su pošli kući pa ušli u lift,vozao ga je gori-doli-gori-doli gori doli u lifti i nije ga pušta van dok mu ovaj nije izvadio i onih 50km što mu je ostalo.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
3.3.2010 12:06:08   
neki
mama alma,bas ti hvala za prenos ovih postova,ja nisam znala za ovu temu,ili sam zaboravila na njuuser posted image

E bas sam glupa,tema nova novcatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 15:02:54   
milenium
neki na kojem djelu tijela si ti imala ovakvu dlaku. evo meni se čini da će i kod mene se to desit.na nogi blizu koljena imam jako malu kao malu bobuljicu.na izgled rekao bi da nije velika ali pod rukom se osjeti da je veća je r se baš dobro da napipat?nije valjda da je i mene ovo snašlouser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 15:11:16   
koka i po
Moj vječni problem u preponi.Stoji tako već godinama.Nekada se upali pa istisnem sadržaj a nekada bogami moram koristiti antibiotike.Moj ginekolog kaže da i pored operativnog vadjenja ,dlaka opet raste i opet se javlja isto.Hajde nije to ništa strašno.Ima i gorih stvari.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 15:19:22   
milenium
meni je isto ovaj momak što je operisao rekao da se to zna povratit a i ne mora.ima sličajeva koji su operisali i riješili se toga i više im se nije povratilo.

evo meni se to nalazi (ako je to to)na nozi pa mi baš smeta.još kad budem išla na more baš će izgledat ružno i vidjet će se.ja bi se rado toga riješila.user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 15:24:55   
koka i po
Ne zgledaj se puno,ići ćeš na odmor.A baš će ko primjetiti da ti je dlaka uraslauser posted image .Jedino ako ti predstavlja problem Ja sam bogami jednom kada mi se upalila hodala ko patkauser posted image Nemogu sada da se sjetim antibiotika koji sam koristila.Pravo je dobar,mjesecima nisam imala problema.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 15:44:57   
milenium
ma ne znam uopće jel to to ili je neka bradavica možda.ne boli me niti mi je se ikad upalilo u ovih godinu dana otkad to imam.i malo je ,svega oko 2 mm.ali smeta mi kad to samo osjetim pod rukomuser posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 18:46:01   
samedi
Joj ne mogu vam opisati koliko sam se obradovala kad sam sad vidjela ovu temu,a jos vise kad sam procitala vasa iskustva! Ja imam to vec godinama na preponi,a odnedavno i na butini s unutrasnje strane. Kad su me napokon odredili za operaciju jer ni antibiotici,ni rivanol,ni kantarionova mast nisu pomagali,saznala sam da sam trudna tako da je operacija otkazana. U trudnoci me to hvala Bogu malo popustilo ali opet se upalilo 3x. Tacno sam hodala ko patka a svima sam lagala da me boli noga pa ne mogu da hodam kako treba,jer me bilo stid,odma bi morala objasnjavati gdje se to nalazi,a mislila sam da sam jedina kojoj se to desava! Kakvo olaksanje,ipak nisam cudoviste :-)

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:19:53   
Anoniman
to se draga moja zove u medicini "nekakav sinus"... obicno bude u obliku malo vece bubuljice, cesto se desava da krvari ili da izlazi gnoj koji je neugodnog mirisa... bolno je i pravi teskoce u hodanju, sjedenju a najbolje je sto prije rijesiti taj problem... jedino rjesenje je operacija... nije nista opasna niti je komplikovano, samo je bitno potrefiti strucnjaka za to, jer se cesto zna desiti da se isto ponovi... ako operacija se ne uradi kako treba, tj. ako se ne izvadi kompletna dlaka, koja u stvari raste unutar umjesto vani, i tkivo koje je inficirano, moze da se ponovo pojavi nakon izvjesnog vremena...
pisem iz iskustva jer je mm to operisao prije 5 godina i mogu reci da je hvala Bogu dobro operisan i da nema problema vise... dr. koji ga je odradio rekao mi je da je izvukao dlaku duzine oko 5 m... srecom nije probila niti jedan vitalni organ jer je rasla u stomak, nego se provlacila izmedju organa... operacija je trajala oko sat vremena... pod opstom anestezijom... danas ima samo jedan podsjetnik da je to imao i da je operisao a to je rosa na guzi... user posted image user posted image user posted image  rana je fino zarasla, i to jer je mjesec dana nakon operacije svako vece sjedio u kamilici po 20 minuta... pravila sam od prilike 5 litara kamilice i sasipala u jedan veliki lavor u kojem je sjedio a za to vrijeme je iz rane izlazilo svega i svacega... iznenadile bi se kad bi ste vidjeli sta sve kamilica izvuce...
nadam se da ce svi oni koji imaju problema s tim sto prije reagovati i ne zapustati to nego na vrijeme rijesiti

(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:28:17   
koka i po
Što ti mene bambi prepade!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:36:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  stooooooooooo????

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:38:53   
koka i po
Ihhhh otkad je ja nosim u sebi Boga pitaj koje je dužine?!!!!!!Tješim se osjetila bih pod rukom barem kakvu lopticu da je toliko dugačka.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:44:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ma nemoj se prepadati, ali nije dobro da to trpis u sebi... znas kako je dlaka prljava, na koju god stranu da raste... ako imas taj problem, moj ti je savjet to pod obavezno rijesi... ne bih da prepadam ni tebe ni nikoga drugog, ali moglo bi napraviti problem ta dlaka... ne daj Boze ako bi probila neki organ ili ako bi rasla uz kicmu moglo bi dovesti do ozbiljnih problema... zato je bolje sprijeciti nego lijeciti...

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:47:29   
koka i po
eto moj ginekolog je gledao i kaže ništa ne dirati.Da si bogdo bliže pa da me odvedeš doktoru što je operisao tvog muža.Pravo si mi ubacila crv u glavu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:48:53   
Anoniman
a na kom ti je tacno mjestu, na trtici ili?

sorry, nisam vidjela ranije si napisala... na preponi... to je opet olaksavajuca okolnost, jer nema sanse da raste u stomak ili u kicmu, ali ja bih to ipak odstranila... bitno je da se korijen dlake izvadi, onda nema vracanja... jer ako se ne izvadi korijen onda se vraca naravno jer ponovo raste u istom smjeru, ali kad se izvadi korijen onda i ako ponovo pocne rasti dlaka, rast ce u pravom smjeru a to je vani...

< Poruku je uredio Bambi09 -- 30.4.2010 21:51:59 >

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
30.4.2010 21:52:45   
koka i po
U preponi ,da oprostiš skroz dole kod........da ne detaljišem......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
3.11.2015 14:26:21   
DarkoNS
Ima gdje slika za pokazati?


< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.11.2015 14:13:35 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Urastanje dlaka/e kod odraslih osoba
16.8.2016 22:00:33   
boki11
Dok mi kolega sa posla nije uradio operaciju urasle dlake nisam znao da je to tako ozbiljan operacijski zahvat. Imao je previjanja i oporavak duži nego kada ljudi hemoroide operišu. U njega je bila dlaka na trtici.

(odgovor članu DarkoNS)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *