|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 21:30:01   
la bomba
Da li imate iskustva sa ovim tipom usisivača i koliko se isplati uzeti nešto ovako?

Koje su marke dobre i da li, uopšte, dobro usisavaju?

Planiram kupiti neki, ali nemam nikog u okruženju da se susreo s tim.


Evo i sličica.


user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 21:36:05   
Mirkica
ja mislim da je ovo cisto bacanje para pogledaj na netu probaj sta naci, moje misljenje je kupi sebi normalan usisivac

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 21:39:34   
Skvo RR
I ja sam skeptik..Hm..nemam osobno iskustvo...ali eto...hm....mozda su ovako komentarisali i prve "masine za ves" , a da ne spominjem "masinu za sudje"..."Hej, ima nesto sto samo pere ves"...."Ma nemoguce"....user posted image user posted image user posted image user posted image

"A jesi cula kono ima masina koja ....sama pere sudje,ma  skroz zeno cak  i susi.."...user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma salim se, gledala sam davno na digitalnoj reklamu za ovaj usisivac, mozda i jeste dobar.

Ima li ga i jedna zenica????

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 21:50:36   
la bomba
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I ja sam skeptik..Hm..nemam osobno iskustvo...ali eto...hm....mozda su ovako komentarisali i prve "masine za ves" , a da ne spominjem "masinu za sudje"..."Hej, ima nesto sto samo pere ves"...."Ma nemoguce"....user posted image user posted image user posted image user posted image

"A jesi cula kono ima masina koja ....sama pere sudje,ma  skroz zeno cak  i susi.."...user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

Fakat! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 21:59:53   
new mama
Jooj da mi je ovo da me rijesi muka i jos nesto  za pranje prozora i za peglanje vesa ma gdje bi mi kraj biouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:10:58   
Dida79
Ma nama zenama niko nikada ugodio nije.
Ja sam se neki dan sama sebi smijala oprala mi masina za sudje i cujem je pisti kontam uh sto nema nesto da se svo sudje samo slozi u ormariceuser posted image user posted image

Ne znam za ovaj usisivac,mislim da je Milenium nekada govorila da ce ga kupiti.Ja licno ne bi nikada nekako mi je nepouzdanuser posted image
Ko zna mozda i grijesimuser posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:13:18   
Mirkica
da nece biti kao u onomvicu "hvataj ga snaho sve ce nas po..bati" hahhaha



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:13:25   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma nama zenama niko nikada ugodio nije.
Ja sam se neki dan sama sebi smijala oprala mi masina za sudje i cujem je pisti kontam uh sto nema nesto da se svo sudje samo slozi u ormariceuser posted image user posted image

Ne znam za ovaj usisivac,mislim da je Milenium nekada govorila da ce ga kupiti.Ja licno ne bi nikada nekako mi je nepouzdanuser posted image
Ko zna mozda i grijesimuser posted image

Ovo mi spada u najgore kucanske poslove i zato je zaduzen mm user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:15:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: new mama

Jooj da mi je ovo da me rijesi muka i jos nesto  za pranje prozora i za peglanje vesa ma gdje bi mi kraj biouser posted image user posted image user posted image


Jeftinije je neku tetu 7u1...sa so mange...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
28.3.2011 22:17:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:19:11   
Anoniman
ama ovom cudu treba citav dan za 15 m2...gledala ja...na svabskoj tv...testiraliuser posted image ...bacanje para...a bogami i novaca...ovo se samo isplati studentima koji imaju love (mislim, roditelji im imajuuser posted image ) a zive u garsonjeri (koju im je tata kupio...dok studirajuuser posted image )...ja mislim da bi se istraumirala...da upo frke nesto prodje po stanu a ja kraickom oka zapazimuser posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:19:13   
new mama
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: new mama

Jooj da mi je ovo da me rijesi muka i jos nesto  za pranje prozora i za peglanje vesa ma gdje bi mi kraj biouser posted image user posted image user posted image


Jeftinije je neku tetu 7u1...sa so mange...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ima i ta mjestauser posted image ,ali stalno nesto izmisljaju samo radi ovo,izgleda da ce se totalno iskorijeniti kucni poslovi kako je krenulo sa izumimauser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:19:59   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Mirkica

da nece biti kao u onomvicu "hvataj ga snaho sve ce nas po..bati" hahhaha




user posted image user posted image user posted image
Ma kakva san ja brzopleta treci dan bi ja na njega naletila punom brzinom e mislim da bi mu tu kraj biouser posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:21:12   
la bomba
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: new mama

Jooj da mi je ovo da me rijesi muka i jos nesto  za pranje prozora i za peglanje vesa ma gdje bi mi kraj biouser posted image user posted image user posted image



Jeftinije je neku tetu 7u1...sa so mange...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ima i ta mjestauser posted image ,ali stalno nesto izmisljaju samo radi ovo,izgleda da ce se totalno iskorijeniti kucni poslovi kako je krenulo sa izumimauser posted image user posted image



Baš bi šteta bila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:23:34   
la bomba
IZVORNA PORUKA: dadada

ama ovom cudu treba citav dan za 15 m2...gledala ja...na svabskoj tv...testiraliuser posted image



Kad si gledala???

Da nisu šta napredovali zadnjiih godina?? user posted image

Ako je tako, onda "niđe veze"!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:32:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: dadada

ama ovom cudu treba citav dan za 15 m2...gledala ja...na svabskoj tv...testiraliuser posted image



Kad si gledala???

Da nisu šta napredovali zadnjiih godina?? user posted image

Ako je tako, onda "niđe veze"!
e pa moguce...ima ovom vec par god...mislim, da sam ja gledalauser posted image user posted image ...a kako tehnika napreduje...sve je moguce...ne znam...prosurfajuser posted image
pa nam javi...i mene interesuje koliko im trebauser posted image

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:37:41   
Leena
la bomba, imam ovaj, dobila sam ga i skuplja prasinu u kutiji. dobar je ako imas neku veliku halu bez namještaja... Naime, ono se kao odbija o zidove, ali ne moze prolaziti između namještaja... Sto se mene tice, bacanje para

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:42:06   
Anoniman
a gdje mu prasina ide? mislim, ovo kako je tanko i malo mora se za cas napuniti...barem u mojoj kuciuser posted image user posted image ...a pretpostavljam da je barem pola ovog motor...tako da spremnik za prasinu mora biti bas maliuser posted image ...haj kupi pa nam reciuser posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:42:57   
la bomba
IZVORNA PORUKA: Leena

la bomba, imam ovaj, dobila sam ga i skuplja prasinu u kutiji. dobar je ako imas neku veliku halu bez namještaja... Naime, ono se kao odbija o zidove, ali ne moze prolaziti između namještaja... Sto se mene tice, bacanje para


A jel iole brz???

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:45:47   
Hannan
J0j ovo sam cudo negdje prosle godine govorila muzu da kupimo, a on ko svako racionalno musko nadje 101 razlog protiv, i ubijedi me u suprotno. Kaze jesi ti kad vidjela kako busi busilica na baterije, reko nisam, e kaze nikako, snaga se gubi, bla bla tako i ovo. Onda jacina, ti imas usisivac od 2 600 vati, a ovo duplomanje ili i jos manje. Kolika mu je kesa za prasinu, gdje nju smjeste, e reko nemam pojma, nisam zavirivala...i jos masu nekih razloga protiv...sve m ise cini da je i on ko i Dadada gledao to na tim stranjskim kanalima, a oni Bog dao sve zivo istraze.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:47:24   
Anoniman
evo ti pobjednik na svabskom testiranju http://www.testberichte.de/p/samsung-tests/navibot-sr8855-testbericht.html

nisam sve procitala...a ono sto sam pofatala jeste da je poboljsana tehnologija u tom sto sam nadje bazu za punjenje ...jer se vjerovatno brzo istrose...ovaj usisava 250 m2 za 24 sata

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:47:32   
Anoniman
imala sam ja onaj robot sto sam (demek) cisti-usisava  , demek robot-kucna pomocnica  i cistio je ali se zaplice ili se u cosak zakoci oko stola i stolica  tako  ali opet sam ja tu trebala biti prisutna  i na kraj mi dojadi pa ga prodam na e-bayuser posted image   tako da sam malo za ovaj usisivac skepticna ali naslov mu jeuser posted image ali imam lose iskustvo tako da...............

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:48:37   
Leena
la bomba, nije spor, nije ni brz... I dalje, ne preporucujem. Mislim, pogotovo ovaj. BIRA je Bihacka Industrija Rashladnih Aparata i samo im frizideri i zamrzivaci stvarno valjaju, ostalo je sve vise na popravkama nego sto se koristi... Ja dobila ljetos frizider od Sveki i ovo doslo uz njega. Muz ga je probao kad je stan bio prazan(renovirali), njemu bilo tada ok, ali sa namjestajem je bas bez veze.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 22:54:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannan

J0j ovo sam cudo negdje prosle godine govorila muzu da kupimo, a on ko svako racionalno musko nadje 101 razlog protiv, i ubijedi me u suprotno. Kaze jesi ti kad vidjela kako busi busilica na baterije, reko nisam, e kaze nikako, snaga se gubi, bla bla tako i ovo. Onda jacina, ti imas usisivac od 2 600 vati, a ovo duplomanje ili i jos manje. Kolika mu je kesa za prasinu, gdje nju smjeste, e reko nemam pojma, nisam zavirivala...i jos masu nekih razloga protiv...sve m ise cini da je i on ko i Dadada gledao to na tim stranjskim kanalima, a oni Bog dao sve zivo istraze.
pameta muzuser posted image user posted image user posted image i ja sam vazda za "staru" tehniku...nikad recimo ne bih kupila masine s digitalom...to kad crkne...crkne za sva vremena...a dovoljan je jedan grom...a sto se busilica tice...ima njih solidnih i na baterije...black and decker i bosch.. za amatere...sasvim dobre masineuser posted image

morate me razumjeti...meni je tata ing...pa me od malena naucio racionalnom, muskom, razmisljanjuuser posted image user posted image ...ja se s mm vazda oko masina posvadjamuser posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Usisivač koji sam usisava
28.3.2011 23:20:52   
veeseelaa
meni je ovo kul za ispod kreveta user posted image stvarno
satrah se brisajući i usisavajući ispod bračnog, a nedostupno

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.3.2011 23:21:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *