|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uvozna piletina?
26.8.2010 13:44:24   
ena23
Dakle, jucer se zagledah u par pilecih fileta firme "OVAKO" i vidjeh da im bar kod pocinje sa 21...
a iznad pise da su fileti proizvedeni u Bosni, pise da je halal meso i da je iz klaonice pilica "gornji hamustafici" (ovo lupam ,ne sjecam se imena)....

meni jedan veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliki user posted image iznad glave. zar ne bi trebao bar kod biti 387... za bilo koji proizvod ako je proizveden u BiH ???


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 13:55:09   
salmy
Ja vise ne vjerujem nikome! uzas.Neki dan dobih mail gdje Kinezi prava jaja..Uzas kako to izgleda da je sekunda falila da povratim!! zamislite JAJA prava kokosija prave! imaju kalupe za zumace i odvajaju boje i prave PRAVA JAJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 13:57:06   
ena23
i ja sam vidjela kako kinezi sabiru mrtve pilice pa ih preradjuju u hemikalijama u nekoj stali gdje i jedu i pis.. i ser... radnici... ma da ti se zivot zgadi.

ja sam evo u potrazi za tim bar kodom i skontala sam da je to vjerovatno iz maroka, fali mi jos jedan broj da bi znala tacno...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 13:57:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

Dakle, jucer se zagledah u par pilecih fileta firme "OVAKO" i vidjeh da im bar kod pocinje sa 21...
a iznad pise da su fileti proizvedeni u Bosni, pise da je halal meso i da je iz klaonice pilica "gornji hamustafici" (ovo lupam ,ne sjecam se imena)....

meni jedan veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliki user posted image iznad glave. zar ne bi trebao bar kod biti 387... za bilo koji proizvod ako je proizveden u BiH ???


Mozda je neka greska...
Moj prijatelj radi u Ovaku, ako veterinar...
On jede njihovu piletinu, pa i mi.

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 13:58:19   
Honey3
IZVORNA PORUKA: salmy

Ja vise ne vjerujem nikome! uzas.Neki dan dobih mail gdje Kinezi prava jaja..Uzas kako to izgleda da je sekunda falila da povratim!! zamislite JAJA prava kokosija prave! imaju kalupe za zumace i odvajaju boje i prave PRAVA JAJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
gluho bilo,bljakuser posted image jos kineziuser posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:03:57   
slavuj
21...jo kod za robu koja se vaga a 387... je za komadnu robu. Dajle ako je tezina recimo salame 400gr onda ide kod 387,a posto fileti idu na vagu i imaju razlicitu tezinu onda ide potpuno drugi kod tzv tezinski bar kod.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:05:58   
Nedi
Nisam sigurna za kod ali svježu piletinu ovako svakako ne uzimam zbog sumnjivog kvakiteta dostave iste.

< Poruku je uredio Nedi -- 26.8.2010 14:06:16 >

(odgovor članu slavuj)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:07:02   
Dida79

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja vise ne vjerujem nikome! uzas.Neki dan dobih mail gdje Kinezi prava jaja..Uzas kako to izgleda da je sekunda falila da povratim!! zamislite JAJA prava kokosija prave! imaju kalupe za zumace i odvajaju boje i prave PRAVA JAJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ova jaja se prodaju u Robotu user posted image To znam provjereno ccccccccccc

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:11:09   
M kao Mama
Dido, jesili ozbilja, pa ne mogu vjerovati, a Ovako je jaka firma i ne vjerujem da bi sebi dozvolili neke fule, ali opet ko zna

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:12:31   
Hanady RR
Svašta...
ja jaja u robotu ne kupujem...al fakat sam šokirana da je ovo moguće


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:14:19   
ena23
Evo nasla sam  odgovor:

bar kodovi

dakle od 20- 29 kad pocinje kod to znaci da je to unutar radnje neki kod, kao sto neko rece, ono sto se vaga


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:16:01   
Anoniman
Ja bih vam preporucila da ne kupujte u trznim centrima meso, jer....

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:16:17   
Dida79
Sigurna vjeruj te mi...jer moj muz radi u firmi koja na veliko uvozi jaja u BIH svim velikim trznim centrima voze ta jaja sem robotu jer on ima sam svoj uvoz...tako da su se njegovi malo raspitivali jer nema logike da oni imaju bolju cijenu od njih koji jedino imaju dozvolu za uvoz i koji su prva ruka tako da je od nekud iz njihovih stozera procurila vijest da su to Kineska jajauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:21:27   
ena23
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja bih vam preporucila da ne kupujte u trznim centrima meso, jer....


zasto?


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:21:32   
M kao Mama
Pahuljice, a sta je sa mesom, ja vec mjesecima kupujem u Konzumu, de reci nam da znamo, samo se nadam da nije svinjetina

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:22:08   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Dida79

Sigurna vjeruj te mi...jer moj muz radi u firmi koja na veliko uvozi jaja u BIH svim velikim trznim centrima voze ta jaja sem robotu jer on ima sam svoj uvoz...tako da su se njegovi malo raspitivali jer nema logike da oni imaju bolju cijenu od njih koji jedino imaju dozvolu za uvoz i koji su prva ruka tako da je od nekud iz njihovih stozera procurila vijest da su to Kineska jajauser posted image


Didio a Konzum i Bingo? Znam nekad uzeti tamo kad mi zafali

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:22:35   
Dida79
I ja meso redovno kupujem u Konzumu...joj pahuljice ne drzi nas u neizvjesnostiuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:24:50   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja bih vam preporucila da ne kupujte u trznim centrima meso, jer....


Ni ne kupujem hb, imam mesnicu za piletinu i jaja i mesnicu za teletinu i janjetinu. A načini na koji "veliki" kolju i prevoze meso nikako nisu u skladu sa propisima i jako su loše higijenske ocjene

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:25:48   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Dida79

Sigurna vjeruj te mi...jer moj muz radi u firmi koja na veliko uvozi jaja u BIH svim velikim trznim centrima voze ta jaja sem robotu jer on ima sam svoj uvoz...tako da su se njegovi malo raspitivali jer nema logike da oni imaju bolju cijenu od njih koji jedino imaju dozvolu za uvoz i koji su prva ruka tako da je od nekud iz njihovih stozera procurila vijest da su to Kineska jajauser posted image


Didio a Konzum i Bingo? Znam nekad uzeti tamo kad mi zafali



Najsigurniji su ti DP marketi i ako ce te me poslusati jaja uzimaj te sa naljepnicom super brend ili Agreks i naravno od nekoga koga poznajete i imaju svoje kokosi

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:26:29   
/MMK/
I mi meso godinama kupujemo u Konzumu( imamo "svog"mesara koji nam dadne super meso, koliko sam vidjela dovozi Šišović iz Rakitnog, a on navodno ima svoje klaonice i kolje.
E sad ako neko ima drugačiju info....


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:30:11   
Nedi
Imam i DP u blizini TNX didouser posted image

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:30:20   
Dida79

IZVORNA PORUKA: /MMK/

I mi meso godinama kupujemo u Konzumu( imamo "svog"mesara koji nam dadne super meso, koliko sam vidjela dovozi Šišović iz Rakitnog, a on navodno ima svoje klaonice i kolje.
E sad ako neko ima drugačiju info....



Imamo prijatelja koji radi u wisi pa valjda bi nam on rekao kad kupujemo meso da niej nesto u redu...joj pahuljice govori izluditi cu pa sad u zamrzivacu imam 5 mkg njihove teletine koja je sad bila na akcijiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:31:30   
/MMK/
U DP su jaja u školjci, nit piše odakle su niti rok niti šta drugo i koliko se sjećam prilično jeftina. Ipak u nekim drugim marketima jaja u malim pkoljkama po 6 i 10 pa piše npr iz Ilijaša, pa rok meni lično ulijeva više povjerenje.

_____________________________

09.2010.

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:31:51   
Nedi
Vjerovatno žena ne može kompromitovati ovako javno osobu i dati informacije...

Mislim na pahuljicu


< Poruku je uredio Nedi -- 26.8.2010 14:32:36 >

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 14:32:44   
Hanady RR
pa ja meso uzimam kod Pucana...al fakat zaova se namiruje u konzumu mesom...nije nikada bilo porblema...
ja sam čak jedne godine za neki rođendan kupila janje kod njih...
mislim ne znam razloga zašto i akko...
a ova jaja me strefiše pravo...sreća dido napisa moj market za jaja ja bih sad pomahnitala...kad zamislim sliku kako mali kinezi mute bojeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *