|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vasa putovanja
12.1.2009 16:45:46   
larina
user posted image
 
u koje ste sve drzave isli,gdje ste putovali,gdje vam se svida,a gdje ne i  ima li nesto cega se rado sjecate-gdje vam je bilo lijepo? ja zivim u njemackoj,a putovala sam u tursku,tunis 3 puta,jednom na djerbu,a bila sam u holandi,belgi,austiji,slovenija,hrvatska i normalno bosna-u planu je disnilend.Najvise mi se svidjelo na djerbi,bilo je prelijepo more,lijep pjesak,plaza,a tek hrana mi se posebno svidjela nekako je povrce i voce drugacije-vjerovatno zbog dr.klime-sve u svemu lijepo je bilo svugdje putovatiuser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 19:42:48 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vasa putovanja
12.1.2009 16:56:32   
DijanaBL
Ja sad trenutno zivim u USA, oboje obozavamo putovati...
2x u Dominican Republic
1x Jamaica
1X Mexico (putujemo u subotu) user posted image user posted image user posted image

Canada (Montreal, Toronto, Niagara Falls)
Florida, New Jersey, New York, i ostale drzave na istocnoj strani
i naravno Bosna i Hrvatska....
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vasa putovanja
12.1.2009 17:15:56   
juni
I ja volim putovati i najlijepse mi je bilo u Berlinu gdje je MM bio na magistarskom i gdje se zacelo
najdraze bice- nas Emil user posted image
Putovala sam jos u Pariz dva puta, Versaj, kao i u jugozapadni dio Francuske (La Rochel i Pirineji),
Venecija, Verona, Bologna, San Marino,
Istanbul
Prag
Oslo
Sofija
Ohrid
Budva
Kao i u Hrvatsku, najvise Jadranska obala i Istra


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu DijanaBL)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vasa putovanja
12.1.2009 17:34:05   
Anoniman
Prije udaje sam sa prijateljicama išla u Istanbul,Antaliju na more,kad sam se udala išli smo u Dubai na odmor,takođe smo bili u Pizi,Rimu,bili smo u Lionu jer tamo živi moja zaova,pa smo bili i u Parizu,a imamo u planu da idemo u London. A dok sam bila manja redovno sam išla u Beč jer su mi tami živjeli baka i dedo.

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vasa putovanja
12.1.2009 19:37:12   
Mrva
Hm, jako lijepa tema.
Lakse bi mi bilo upload neku kartu sa fb mjesta koje sam posjetila...ali cu pokusati opet:

Italija - Rim, Venecija
Spanija - Barcelona
USA - New York, Portland
Hungary - Budapest, (obzirom da sam bila na study tour, jos nekih 10tak gradova)
Turkey - Istanbul, Antalyja
England - London
Hrvatska
Slovenija
Srbija




_____________________________

Lovely

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vasa putovanja
12.1.2009 19:43:15   
Mrva
Ups, zaboravila sam jos i:
Brisel, Amsterdam i Briz
user posted image


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vasa putovanja
12.1.2009 23:40:46   
Ilhana RR
hmm... Ja i mm isto volimo putovati ali nazalost nismo u toj situaciji da mozemo putovati cesto...

Ja sam bila u
Njemackoj - Stuttgart, Dortmund, Heilbronn = sva tri grada prelijepa, Heilbronn ima jedan restoran koji ima najbolji kebab na svijetu hihihi
Danska - Kopenhagen, i jedan gradic nemogu a se sjetim imena = nije za preporuciti
Norveska - Oslo = lijepo zimi, grad ima svega da se vidi a cool im je sto im je vecina saobracaja ispod zemlje...
Italija - Bibione = davno sa mojim roditeljima bilo svidja mi se sto radnje rade iza 23 sati da bih po danu mogao biti na plazi citav dan
Trieste = cool grad
Tunis - Sousse = medeni mjesec gdje rado ponovo odem, super nas primili domacini ihihi
Turska - Side = slavili rodjendan babin 50 godina
Hrvatska - Trogir = prelijep grad u koji rado odem
Makarska = nije mi se bas toliko svidilo, previse naroda
Crna Gora - Canj = prelijep gradic za uzivanje, pogotovo za porodice
Petrovac = NIKAD VISE!!!! FUJ, malo a prepuno!
Ulcinj = nisam bila od malena hihihi
Ove po svedskoj cesto putujemo, ustvari putovali smo po raznim gradovima, sad je malo teze sa malom... al ako Bog da cim malo bolje vrijeme onda idemo put pod noge i nastavljamo...

Gradovi za preporuciti u svedskoj su Kalmar, prelijep gradic koji "gleda" prema rusiji hihi...


(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 6:35:12   
andji
Eh drage moje,baš lijepo,malo vam i zavidimuser posted image user posted image user posted image ja obožavam putovati,kako se ono kaže nek g...z......ca vidi puta,ali nisam puno putovala,samo kod ovih naših susjeda i to na more(Hrvatska i Srbija,i Crna gora)ali nadam se da ćemo obići ponešto još,hajde mlada sam

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 6:48:29   
mamyca
Putovanjauser posted image gdje me nadje??user posted image Ja da sam u priliki non stop bih putovalauser posted image .Do sad sam bila u Hrvatskoj,uzduz i poprijekouser posted image ,zivjela sam tamo nekoliko godina tako da sam je citavu obisla.Crna Gorauser posted image uhh tu nam je prelijepo bilo.Bila sam u Turskoj,Njemackoj,Austriji,Madjarskoj,Sloveniji,i to je sad za sad sve,nadam se da cu ovaj spisak ubrzo jos popuniti.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 6:51:05   
andji
eh mamyce evo podsjeti me,bila sam i u Njemačkoj(Nunberg)ali kad sam bila mala,kod mamine sestre,ali ja to ne računam,pošto se ne sjećam....trebam obnoviti ta sjećanja,zar neuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 6:52:55   
mamyca
Jasta ces vec obnoviti andji user posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 6:55:22   
beni29
Ja i moj covo volimo putovati i evo sada kada imamo djecu ipak nadjemo nacina da semalo provucamo. Naravno obisli smo Francusku uz duz i poprijeko isli smo u Italiju Spaniju Englesku Irsku Dominikansku Republiku naravo Bosnu i Hrvatsku a ako BD kada zavrsi misiji imamo nijet da idemo na Mauricijus. Meni je velika zelja da jod posjetim Martinik novu Kaledoniju ali samo polako o tom po tom i voljela bih jos ici u Kanadu.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 7:54:26   
ElmaB
Osim svih drzava bivse Jugoslavije, putovala sam i u Austriju, Tursku i Njemacku.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 10:01:45   
larina
IZVORNA PORUKA: Ilhana


Tunis - Sousse = medeni mjesec eh tu je bio i moj medeni mjesec 2002god.super-sto se tice mora tunis mi se najvise svida-bili smo i sa djecom



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 10:24:56   
mnn
Bila sam u Italiji, Austriji., sloveniji..Francuskoj...ma neznam ni sama gdje sam sve bila.....proputovali cjelu našu državu, bila u crnoj gori, bosni...htjela bi vidjeti Ameriku...ali to če još čekati...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 10:42:10   
Skvo RR
Italija (Rimini)
Njemačka (Minhen)
Austrija (Beč, Innsbruck, Salzburg)
Tunis (Sousse)
Egipat (Hurgada i Kairo)
Turska (Istanbul)
Bugarska (Sofija)
Belgija (Brisel)
Latvija (Riga)
Litvanija (Vilnius)
Francuska (Pariz)

Od susjednih drzava...
Slovenija (Ljubljana)
Hrvatska (Primorje)
Crna Gora (Sveti Stefan)

Za ovu godinu akoBogda planiramo Kuala Lumpur.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 11:21:56   
balasgirl
Super tema. Vidim da ste se vi baš naputovale. Ja jako volim putovanja, ali nisam imala priliku toliko putovati. Osim što sam našu zemlju obišla uzduž i poprijeko ( više puta ), bila sam u Crnoj Gori, Vojvodini, Hrvatskoj, Sloveniji, Italiji, Mađarskoj, a imam veeeeeliku želju otići u Monte Karlo i Vatikan. Ako Bog da ja i mm planiramo naljeto u Tursku. Uuuu al se radujem.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 11:35:22   
HanaBana
Obozavam putovanja i kada god imam priliku iskoristim je na obilazak nase planete:))))
Bila sam u Hrvatskoj - Zagreb i Dalmacija, Srbiji - Beograd, Makedoniji - Skopje, Bugarskoj - Sofija, Poljskoj - Poznan, Ceskoj - Prag, Engleskoj - London, Italiji - Rimini, Americi -  Vermont.
Nadam se ove godine da cu posjetiti i Svedskuuser posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 12:37:42   
Alisa.
Madzarska-Budimpesta,Italija-Venecija,Verona,Francuska-Nica.Monte Carlo.Spanija-Barselona,Loret De Mar,i naravno Srbija,Hrvatska,Bosna

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 12:38:59   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Nadam se ove godine da cu posjetiti i Svedskuuser posted image


Bujrum ako budes dolazila! =)

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 12:54:05   
M kao Mama
Uh, kako sam se udala dalje od Hrvatske nisam dobacila, ali prije udaje, bila sam u Italiji, Mađarskoj, Fransuskoj, Holandiji, od zemalja u okruženju,S rbija, Crna Gora, Hrvatska, voljela bih posjetiti Tunis, Egipat i tako te egzotične destinacije, a sinoć mi moj dragi mužić gleda dnevnik i kaže, uh kad bi ukinuli ovu vizu odmah bi išli u Njemačko, onako da malo prošetamo, tako me slatko nasmijao. 

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 12:59:49   
Ilhana RR
Joj da Bogdo hoce ukinuti tu vizu pa da raja moze putovati kako treba...
Kazu svedjani da su olaksali dobivanje vize za svedsku al zato niko iz Bosne vise nemoze traziti azil ovde... samo moze na spajanje porodice...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 13:01:34   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: HanaBana

Nadam se ove godine da cu posjetiti i Svedskuuser posted image


Mislim da cu dolaziti u junu i nadam se da cemo imati priliku da se druzimo. Rodbina od MM je u svedskoj:)
Bujrum ako budes dolazila! =)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 13:03:03   
Ilhana RR
Super, u kojem su ti gradu? Mozda su blizu mene =)

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vasa putovanja
13.1.2009 13:08:19   
Adana
Super tema! Ja jakoooo volim putovati, ali nismo bas u situaciji da puno putujemo. user posted image

Do sada sam obisla BiH. Bila u:

Hrvatskoj
Srbiji
Madjarskoj
Austriji
Njemackoj
Italiji
Americi

A kao dijete sam isla u (mada se ne sjecam bas puno):

Grcku
Tursku
Bugarsku
Makedoniju

Jakooo bih voljela otici u Prag i u Petru....


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

etika-moral
milenium

Mogu li i smiju li bankarski službenici odavati koliko tko ima novca na računu u banci?

molim mišljenje (99%)

molim mišljenje (1%)


Broj svih glasova: 83

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *