|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Virtuelna prijateljstva!
30.12.2011 12:49:13   
Blue rose RR
Da li ih imate, da li ih preferirate?

Jedan određeni broj ljudi koje sam upoznala preko net-a stvarno sam prihvatila kao svoje prijatelje.
Neke od njih viđam godišnje jednom, sa nekima se nisam nikada ni lično upoznala, ali mi ti ljudi stvarno "pašu", nekako se osjećam opušteno kada sa njima komuniciram, i izuzetno mi je drago sa njima se "susresti" u virtualnom svijetu.
Radujemo se svojim sretnim dešavanjima, smijemo se dogodovštinama, tužni smo kada su i oni.

Sve u svemu mislim da postoje stavri virtualni prijatelji.

P.S: Pozdrav jednoj mami na dalekom sunčanom Istoku user posted image



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Virtuelna prijateljstva!
30.12.2011 13:18:44   
koka i po
imam i preferiram.
trudim se da ih sretnem i da popijemo kafu u svakoj mogucoj prilici.
po prirodi sam zatvoren tip i tesko sklapam prava prijateljstva...ali kad se to desi to je do kraja zivota.dajem se maksimalno ali i ocekujem maksimalno.
u biti su to zene koje sam srela virtualno a njihovo postojanje pretocila u stvarni zivot.to su one koje su nekim svojim cinom i postupkom zadovoljile moje kriterije pravog prijateljstva(ah sto zvucim strogouser posted image ).koje imaju nesto u sebi sto itekako cijenim a na danasnjem vremenu tesko je naci.
sve u svemu....znaju ko suuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Virtuelna prijateljstva!
30.12.2011 13:21:49   
juni
Zaista, iz nekih ljudi "izbija" pozitivna energija, drago mi je citati njihove postove, i tacno mogu procjeniti da se radi o jako finim osobama.  Jednu takvu sam i upoznala i ostvarila prijateljstvo user posted image New mama, pusa od mene user posted image Ostalim dragim zenicama zelim da ostanu takve kakve jesu, pozitivne i savjesne. Uvijek mi ih je drago sresti pa makar se samo pozdravile user posted image



_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Virtuelna prijateljstva!
30.12.2011 13:27:18   
sheri
nekoliko sam ovdje upoznala, i jako mi je drago zbog toga, jer sa mnom i mojim prijateljicama i moja beba u pupi je dobila svoje prijateljice iz pupe user posted image .
jako mnogo poznanstava sam nasla ovdje, i drago mi je i zbog toga.
uvijek sam otvorena za nova poznanstva


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Virtuelna prijateljstva!
31.12.2011 0:55:04   
veeseelaa
meni je malo čudno da se cure oslovljavaju sa nickovima kad se sretnu, mislim ok kad su u društvu samo cure sa RR al npr ja sa mužem a ona mi viče gdje si vesela i sluser posted image
Mislim wtf vesela, mm iznad glave user posted image user posted image user posted image user posted image
prijateljstva, pa to je golemo reći
jaranstva neka da, nažalost prebukirana sam da bi imala baš vremena od jaranstva otići u prijateljstvo, za takvo što treba vremena i ulaganja
a svi su mi virtualni prijatelji ok, zabavljamo se zajedno, komentiramo .... jednom riječju družimo se na netu al to nikako ne bi nazvala prijateljstvom....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Virtuelna prijateljstva!
31.12.2011 0:57:07   
veeseelaa
mada, neka druženja će otići ka tome kako stoje stvari
i mislim da medju istim ima onih kojim bi se mogla obratiti za pomoć i sl, možda griješim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Virtuelna prijateljstva!
31.12.2011 1:05:43   
mamine oci
zavisi kako ko gleda na to ja mogu reci da imam par divnih zenica  za koje mogu reci da smo prijatelji i da imam povjerenja ispricati ,neke sam upoznala pijem kafu bude  ok,cak sam imala u startu kometar da su  joj samo porodica i muz prijatelji pa sam se ogradila i drzim do toga,postujem, znaci poznanice nista vise :) neki dan sam sjedela sa jednom  prijateljicom iz virtalnog svjeta ,sad vec vise nije virtualan kad se druzimo, nije mi dolazila dvije god.bile smo u kontaktu ali kad smo sjele imale smo o cemu pricati :) uglavnom se prema svima ophodim prijateljski ali ne znaci da mi pase svaka osoba sa kojom sam popila kafu,dosta je razlicitih karaktera,tako da i kad biram drustvo biram samo opusteno da imamo zajednicke teme,da ne trazimo dlaku u jajetuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Virtuelna prijateljstva!
31.12.2011 1:20:43   
sporty mamaa
Da, kao neko sto napisa prijateljstvo je nesto sto se treba dugo graditi. Ovdje na forumu sam upoznala jako fine zenice, a jedna mi je posebno draga i uvijek se rado sa njom cujem, a i vidim kad uhvatimo obje vremenauser posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Virtuelna prijateljstva!
31.12.2011 15:55:57   
new mama
Juniuser posted image user posted image user posted image ,ljubimo i mi vas puno,a i ja mogu reci da sam ostvarila prijateljstvo sa tobom.Mislim da je to moguce,sto da ne ne,ako su ljudi iskreni jedni prema drugima,nikad nije kasno za nova prijateljstvauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Virtuelna prijateljstva!
31.12.2011 16:03:02   
virgulina
imam dosta virtuelnih prijateljica
na zalost sa ovoga foruma nemam jos niti jednu ali ima vremena user posted image
sa nekima se nikada nisam videla ali znaju puno toga sto niko stvaran ne zna
neakako lakse , bez pogleda izbaciti dusu
svakako treba biti oprezan ali virtuelna prijateljstva definitivno funkcionisu user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Virtuelna prijateljstva!
1.1.2012 11:46:06   
Anoniman
Imam viritualnih prijatelja , sa nekima sam se i srela , tj dolazili su u DK ili bi se nasli u Bosni , evo vec vise od 10 godina imam kontakt sa jednim frajerom i cesto se cujemo ,bas sto neko rece zna vise od menei nego neki sa kojima se vidjam svaki dan....Imam jos par ljudi koje sam srela tokom vremena provedenom na kompu i to je super raja,sa slicnim interesima ,cujemo se redovno , sljedeci put kad dodjem u Bosnu pola Nje cu morati obici kako bi upoznala sve viritualce,ali radujem se sto cu ih napokon upoznati u personi ....Inace nisam jedna od onoih koja trazi prijateljstva na netu ali kroz duzi period i to se desi 

(odgovor članu virgulina)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Virtuelna prijateljstva!
1.1.2012 12:10:32   
mersiha 77
ja nisam upoznala nijednu forumasicu  ali izgleda da nikome nisam ni zanimljiva pa i nezele da se upoznamo
mozda i grijesim,ali ja sam uvijek iskrena a za druge neznam?
volim drustvo i drustvena sam osoba.
kad izgubim prijatelja to mi jako tesko padauser posted image
i uvrede mi jako,jako tesko padaju e zato volim iskrena prijateljstva
da virtualna prijateljstva definitivno mogu ispricati sve  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Virtuelna prijateljstva!
3.1.2012 13:43:59   
*Boo*
Ja virtuelnih bas i nemam, ali nisam protiv...Mislim da je svijet jako mali...i ne bih se iznenadila kad bih vidjela da se sa nekim osobama ovdje vec i poznajem, ali s druge strane..ovako mi je bas zanimljivo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Virtuelna prijateljstva!
3.1.2012 14:05:27   
veeseelaa
interesatno al ja od svih forumašica samo jednu poznajem od ranije .... mislim a stalno sam u pokretu, kontala sam znaću ih bar 50% user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Virtuelna prijateljstva!
3.1.2012 14:36:36   
Anoniman
Ja sam se sa tri školske drugarice dopisivala ovdje na forumu ni slutile nismo da se znamouser posted image ...Sa još dvije forumašice sam radila a jedna mi je i prva komšinicauser posted image ali skontale smo se tek na kafici.

Eto samo mogu reći da su naši odnosi čvršći, veže nas nešto zajedničko i lijepo nam je kad se sastanemo...

Svakako mi je drago što sam upoznala oči u oči žene s foruma... i kako da ne postoje virtuelna prijateljstva pa koga bi ja smarala da mi nije noeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Virtuelna prijateljstva!
3.1.2012 15:04:54   
Ilhana RR
Imam prijateljica koje sam upoznala prije jedno 10 godina preko neta, prijateljice smo i dan danas a skupa smo sve koncerte bosanske provodile =) znali smo se cuti svaki dan i imam mailove sve i dan danas =)

Upoznala sam dosta zenica i sa foruma, sa nekima se cujem svaki dan ili preko foruma ili facebooka a sa nekim cak i telefonom se svakim danom cujem =) par zajednicki tema nas je "spojilo" i prijateljstvo je se rodilo koje meni mnogo znaci...

Meni je ovaj forum dosta lijepih stvari donio u zivot i zato mi je zao kad vidim da neki pokusavaju da ga pokvare...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Virtuelna prijateljstva!
11.3.2013 11:55:26   
Blue rose RR
Prošlo je dvije godine od ove teme, i haman šest godina od kako sam se učlanila na RR.user posted image
U međuvremenu sam sklopila u početku virtualna prijateljstva, a sada već i izgrađene odnose sa određenim ženama, i divno je znati da je tamo negdje uvijek neko spreman ti pomoći, pružiti utjehu, veseliti se tvojim uspjesima.

user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 11.3.2013 11:56:09 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 8:50:14   
lepetetka
ja nemam baš nekih velikih virtuelnih prijateljstava, imam dosta dragih ženica, sa kojima sam tipkala, i znam da su to dobre dušice, ... ne znam možda čovjek kada ima malu djecu i puno obaveza i nema baš puno vremena za ostvarenje novih prijateljstava, ja se nekad jedva uganjam i sa ovim pravim user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 8:53:12   
bebacha
sklopila sam jako lijepa virtuelna prijateljstva
a jedna je preslo i u pravo pravcato

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 8:57:02   
riba78
zahvaljujući RR upoznala sam nekoliko žena prvo vrtuelno ,vezali su nas zajednički problemi s neplodnosti ,vremenom to je preraslo u pravo prijateljstvo ,jako volem svoje drugarice user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 9:05:47   
Hanady RR
prije RR nisma sklapala virtulana prijateljstav...u principu RR je moj jedini virtulani svijet u kojem sam odlučila imati prijetelj...i hB stekla sma ih...
imama zaista divne osobe u svom životu zahvaljujući RR-u....
mimo RR-a postale su dio mog života, moje porodice komletne...i sad mi dani i godine bez njih bili bi tmurni...osobito kad su iskrene , vrijedne i one koje su uvijek sprmene za pomoćiuser posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 9:08:51   
malena27 RR
Potpisujuem ribicu!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 9:23:26   
teacher75
prijatelji su upoznaju na razlicite nacine, pa tako i virtuelno, nikad ne znas ko ti moze valjati u zivotu, nekad se iznenadis jer osoba koju si tek upoznao pokaze vise duse i paznje nego neko koga znas godinama...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 9:27:23   
Sarah1

IZVORNA PORUKA: teacher75

prijatelji su upoznaju na razlicite nacine, pa tako i virtuelno, nikad ne znas ko ti moze valjati u zivotu, nekad se iznenadis jer osoba koju si tek upoznao pokaze vise duse i paznje nego neko koga znas godinama...

Ovo si upravu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 9:33:20   
Anoniman
Nisam mogla ni zamisliti da cu virtualno toliko nekog simpatisati, zavoljeti...da ce to preci u prava prijateljstva...a desilo se...i neka je. bas sam sretnauser posted image

(odgovor članu Sarah1)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *