|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vlazne bebi maramice
23.3.2009 22:47:16   
aazra
Drage mame,

Zanimaju me vasa isustva s bebi - maramicama. Mi ih koristimo u toku dana cesto, kad nisam u mogucnosti da operem bebinu guzu, ako smo negdje u gostima, jednostavno ne mozemo bez njih.

Ove "papmersove" su malo skupe, mi smo uzimali "sleep and play" i malo su parfimizirane, ali su bebi odgovarale za razliku od "becutana" koji je izazvao osip...
Najcesce uzimamo DM-ove zeleno pakovanje s kamilicom, jednom smo uzeli i "bubuchen" i one su dobre jer imaju bademovo ulje pa nema potrebe stavljati kremu..
Samo sto su te 8 KM i malo neisplative s obzirom da nama jedno pakovanje traje sedmicu.

Kakva su vasa iskustva mozda imaju neke da su bolje od ovih sto sam pobrojala a mi za njih ne znamo...?

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.9.2010 19:44:21 >


_____________________________







Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 22:55:43   
neki
Ja gledam da Saidovu guzu sto cesce perem vodom i baby samponom(bekutan ili nivea),a sto se tice vlaznih maramica koristim ih samo kad nisam u mogucnosti da ga operem i to koristim babylove(zeleno pakovanje,kostaju oko 3,80KM),ili violetu i super su,mi smo zadovoljniuser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 22:59:08   
Visnja RR
uvjek koristim vlazne maramice
Pampers-sensitiv - u Merkuru 6 pakovanja je 23 km... sto i nije skupo... a odlicne su i za guzu i za lice...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:01:11   
andji
Preporučujem Molfix new pakovanje(ne žuto,nego narandžasto)i Pampers bijelo pakovanje sa kamilicom...od svih što sam probala ta dva su mi najbolja i u zadnje vrijeme samo njih uzimam...ja bez vlažnih maramica ne mogu,ma ne bih mogla funkcionisat...i puno ih koristimo,za Sergejevu guzu,kad se umelja,kad idemo negdje...ja za make up....znamo i 2 paketa potrošit za 7 dana..ko ih je izmislio skidam mu kapuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:03:10   
jasmina_mm
ja koristim violeta maramice ili obicne ili sa kamilicom. Probala sam gotovo sve ostale maramice al ove najbolje odgovaraju maloj guzi a i cijena nije losa :D

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:03:33   
aazra
A koliko ih bude u tim pakovanjima 6 komada za 23KM?
Nama su dosad najbolje se pokazale DM-ove, zelene za guzu a plave za lice.
Pampersove smo uzimali samo one "slep and play".
Ove druge su skuplje ali vrijedi ih isprobati. Jesu li to veca pakovanja od 72 komada?

< Poruku je uredio aazra -- 23.3.2009 23:04:49 >


_____________________________








(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:05:32   
Visnja RR
pise 63 ...valjda je to to...nisam nikad obracala paznju na broj user posted image

ali pazi to je samo u merkuru

u merkatoru je jedno pakvanje nesto preko 5 km
u roboti 4 pakovanja oko 18 km


< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.3.2009 23:07:12 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:07:07   
juni
Koristmo Nivea sensitive, od sastojaka nemaju nista sto je stetno. Uvijek mu operemo guzu, ali prvo prebrisemo maramicama da nam je lakse.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:08:52   
aazra
OK, ma bitno samo da se radi o vecim pakovanjima...
Jesu li to te bijele s kamilicom?

A koja je razlika izmedju zutog i narandzastog molfixa i koliko kosta vece pakovanje?

_____________________________








(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:09:46   
tea lana
IZVORNA PORUKA: juni

Koristmo Nivea sensitive, od sastojaka nemaju nista sto je stetno. Uvijek mu operemo guzu, ali prvo prebrisemo maramicama da nam je lakse.


isto ovako od rodjenja koristimo Nivea maramice i samo da skinemo kaku a onda peremo kupkom guzu naravno ako se ne zadesimo negdje gdje ne mozemo,a Lani je jedno vrijeme bio merak tokom voznje da obavi.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:11:38   
Ivona
I mi koristimo Pampers sensitiv,ali samo za guzu.Nema teorije da obrisem s tim djetetu lice.Nekako mi to bas strasno.I rucice joj obrisem samo kada smo vani,pa se isprlja.
Kupimo pakovanje 4u1-15 KM


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:12:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: aazra

OK, ma bitno samo da se radi o vecim pakovanjima...
Jesu li to te bijele s kamilicom?

A koja je razlika izmedju zutog i narandzastog molfixa i koliko kosta vece pakovanje?


da bjele s kamilicom - sensitive - Pampers

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:22:37   
adannn
Mi koristimo Baby Lindo(sa aloe vera),ništa sa kamilicom jer mama ne podnosi miris kamilice....Ja takođe nikada bebi ne bih obrisala lice sa vlažnim maramicama,,rijetko i guzu brišemo....većinom mama skida šminkuuser posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:32:42   
mazalica
Nivea koristimo i pokazale su se kao najbolje i najnjeznije, mada ni ove dm od kamilice nisu lose, ostale marke maloj guzi nisu odgovarale... 

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:44:46   
rozi
Mi smo od pocetka'' na DM-u'', njegova prva 2-3 mjeseca smo kupovali bijele senzitive, a  nakon toga zelene. Kucica sa 6 pakala kosta 18 i nesto. Meni su super.

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:47:23   
ziki
Probala sam sve pobrojane maramice i najbolje mu odgovaraju iz DM-a zelene, cijena im je odlicna nesto oko 3.5 km 80 komada. Maramice koristimo za guzu kad se upiski i kad smo vani rijetko rucice obrisem kad smo vani a umaze se.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:56:03   
camm
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uvjek koristim vlazne maramice
Pampers-sensitiv - u Merkuru 6 pakovanja je 23 km... sto i nije skupo... a odlicne su i za guzu i za lice...




user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:56:28   
mamina cura
Ne znam da li ste primjetile silnu pjenu koja izlazi iz vl. maramica kad ih pokvasiteuser posted image I sa tim da se brisu bebine genitalijeuser posted image
Ja ih izbjegavam na svakom nivou. Imam pakovanje koje smo uzeli kad smo krenuli na ljetovanje i jos uvijek mi stoji pola potrosenouser posted image samo za nB.
Ali ne obazitite se previse na mene ja sam svakako frik.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vlazne bebi maramice
23.3.2009 23:58:25   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: neki

Ja gledam da Saidovu guzu sto cesce perem vodom i baby samponom(bekutan ili nivea),a sto se tice vlaznih maramica koristim ih samo kad nisam u mogucnosti da ga operem i to koristim babylove(zeleno pakovanje,kostaju oko 3,80KM),ili violetu i super su,mi smo zadovoljniuser posted image


Bebinu guzu potrebno je prati samo vodom bez ikakvih sampona ili sapuna. Poznato je kako djeluju i sapuni na nase genitalije a kamoli na bebine.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 0:04:36   
neki
Ma sto si frik Boga tiuser posted image user posted image user posted image Ti naravno isto kao i mi ostale zelis za svoju djecu ono najbolje,a svaka od nas ce odluciti sta je za nasu djecu najbolje,zar ne?Zao mi je pravo sto ipak nisam probala tvoje preslatke pelenice,ali kao sto ti vec jednom rekoh,toliko smo pampersa dobili da fakat ne znam sta cu od njih hehehehe.Pusa za tebe,mamina curauser posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 0:06:08   
triplemama

IZVORNA PORUKA: mamina cura

Ne znam da li ste primjetile silnu pjenu koja izlazi iz vl. maramica kad ih pokvasiteuser posted image I sa tim da se brisu bebine genitalijeuser posted image
Ja ih izbjegavam na svakom nivou. Imam pakovanje koje smo uzeli kad smo krenuli na ljetovanje i jos uvijek mi stoji pola potrosenouser posted image samo za nB.
Ali ne obazitite se previse na mene ja sam svakako frik.


user posted image user posted image ni ja ne koristim puno jedino kada se ulijepi kakom pa da je skinemo, a onda svakako pranje, a kada se upiški većinom ili spremim mokru tetru ili seke začas donesu pa ga obrišem.
A ja sam osjetljiva i na toalet papir a kamoli lice da obrišem vlažnim maramicama sva se ospem.



_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 0:06:14   
Anoniman
Vlazne maramice samo za van, za guzu, za ruke, ma to uvijek imam u torbi od kad se Merjem rodila.


Mamina cura, upoznala sam ti svekrvuuser posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 0:12:47   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: neki

Ma sto si frik Boga tiuser posted image user posted image user posted image Ti naravno isto kao i mi ostale zelis za svoju djecu ono najbolje,a svaka od nas ce odluciti sta je za nasu djecu najbolje,zar ne?Zao mi je pravo sto ipak nisam probala tvoje preslatke pelenice,ali kao sto ti vec jednom rekoh,toliko smo pampersa dobili da fakat ne znam sta cu od njih hehehehe.Pusa za tebe,mamina curauser posted image


Frik sam toliki da bi pobacala sve pampersice i opet koristila platnene pa bilo cijeuser posted image user posted image user posted image
Pozdrav draga i daj izbaci sampon molim teuser posted image Smanjujes ph vrijednost koze sa njim i isusujes je. Ja ne koristim nikakve kreme za guzu. Jedino kad se ospe onda krenemo u akciju ali u zadnjih nekoliko mjeseci, kako ne pije antibiotike, guza ko bonbona. user posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 0:14:30   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: triplemama


IZVORNA PORUKA: mamina cura

Ne znam da li ste primjetile silnu pjenu koja izlazi iz vl. maramica kad ih pokvasiteuser posted image I sa tim da se brisu bebine genitalijeuser posted image
Ja ih izbjegavam na svakom nivou. Imam pakovanje koje smo uzeli kad smo krenuli na ljetovanje i jos uvijek mi stoji pola potrosenouser posted image samo za nB.
Ali ne obazitite se previse na mene ja sam svakako frik.


user posted image user posted image ni ja ne koristim puno jedino kada se ulijepi kakom pa da je skinemo, a onda svakako pranje, a kada se upiški većinom ili spremim mokru tetru ili seke začas donesu pa ga obrišem.
A ja sam osjetljiva i na toalet papir a kamoli lice da obrišem vlažnim maramicama sva se ospem.




Hajd kad sam zaredala. Da samo prijavim da ne koristim ni toalet papir ni za sebeuser posted image user posted image user posted image Citala sam da guraju svakakav otpad u njega i kasnije prerade i izbjele i nama podvale - laicki objasnjeno ali cete me shvatitiuser posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 0:15:15   
Visnja RR
vlazne maramice su stvorene za bebe ne za lutke...
a kako djeluju na genitalije.. pa bas onako kako treba... umirujuce ...zato i koristim Sensitive...
svaka mama zna koje odgovaraju njihovim malim guzama...
a sto se tice nasih genitalija naravno da se ne peru sapunom nego opet onim sredstvom kojim treba ..a to je npr. INTIM gel za intimnu njegu...  user posted image  i budemo ciste i mirisljave i bez ikakvih infekcija user posted image
ne mjestajte babe i zabe user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *