|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrijeme za brak ?
19.9.2008 11:55:56   
Blue rose RR
Kada mislite da je vrijeme da se odlučite stati na "ludi kamen", odnosno koji faktori su presudili da se odlučite za brak?
I inače šta smatrate kao bitnim za ulazak u brak?

Kod mene je pored sudbine i ljubavi - koja nije diskutabilna - jedan od presudnih faktora i ekonomska stabilnost, što je danas jedan od osnovnih kočničara za mlade ljude koji žele da stupe u brak.Zatim tu je i ona psihološka zrelost, odnosno spremnost dvoje ljudi da zajedno dijele i obaveze, i prava, i probleme i sretne trenutke, a da pri tome ne dođe do one famozne: " ja ne mogu dalje".

Andre Maurois je rekao:
"Čitava vještina u braku je umjeti prijeći iz ljubavi u prijateljstvo, ne žrtvujući pri tome ljubav."


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 12:03:41   
maslačak82
ne bi da ti kvarim temu, al ja mogu samo reći da sam jednostavno znala...
Eto to je bio osjećaj mirnoće i spokoja kada ga gledam i osjećala sam da je to to

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 12:04:35   
Vedica
i ja mislim da ipak pored ljubavi treba biti psiholoska zrelost i ekonomska sigurnost, jer nekad je nedovoljna sama ljubav (i sa 18 godina mi mozemo voljeti) da bi brak bio uspjesan i zdrav. u braku ipak moras nauciti postovati tudje misljenje, znati praviti kompromise a ponekad i promijeniti svoj stav, a za to ipak moramo biti zrele odrasle osobe.

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 12:11:39   
ziki
Moje misljenje je da je pored ljubavi, koja je cinilac broj 1, presudna psihicka zrelost. Dzaba ljubav, ekonomska stabilnost ako oba partnera nisu dovoljno zrela da prihvate obaveze koje brak nosi. Tu na kraju uvijek jedno ispada zrtva a drugo razmazeno.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 12:12:36   
Bosanka
Ja sam osjecala da je vrijeme i da je to to.ne bih se slozila da je bitna ekonom.stabilnost,  naajbitnija je ljubav(naravno ne zivi se od nje)mm nije imao posao kao ni ja kad smo poceli zivjeti.naravno nismo zivjeli na racun drugih,jer smo imali nesto ustedjenog novca,a onda se meni zavrsilo staziranje a on nasao posao,mislim da kao i svako dijete i svaki brak ima nafaku.

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 13:39:53   
mamina princeza
Definitivno psihicka zrelost je kljucni faktor, mi smo se vjencali kad je postalo sve drugo nebitno kad smo se zasitili svih nekih onih ludosti iz mladosti kad nam je vise bilo dosadno izlaziti i provoditi se na taj nacin. Tad smo nekak postali ozbiljniji i mislim da smotek tada imali pravu vezu - vjencali mso se slijedece godine.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 13:58:19   
sarah
Mislim, kao i vecina vas, da je psihicka zrelost presudna za brak.
Naravno, uz preduslov da se dvoje vole.
To se mora podrazumijevati.

Isto tako ne treba nikako zanemariti ni ekonomsku stabilnost, jer od cega ce dvoje mladih ljudi da zive ako ni jedno ne radi, i sta ako to stanje potraje jako dugo?
Vjerujem da svaki covjek ima svoju nafaku, u to uopste ne sumnjam, ali MM i ja nismo htjeli stupiti u brak dok nismo ostvarili nama bitne aspekte za brak.
A to su bili prije svega ekonomska stabilnost (da imamo jedno ili oboje posao i da imamo stan u kojem cemo da zivimo - bilo da je isti iznajmljen ili kupljen, jer nismo htjeli da zivimo u zajednici).

A psihicki zreli smo bili vec odavno, jedino je jos nedostajalo ovo gore navedeno, pa smo cekali. I isplatilo se.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 14:31:24   
Amelaa RR
Tema je za 10....Ovako ja sam se udala mlada....dugo zabavljanje..veza na daljinu...3 udesa....Sve je to odigralo vaznu ulogu u mojoj odluci da se udam...MM je stariji od mene...a ja sam sto se tice psihicke zrelosti za braka bila spremna...ekonomska sigurnost..hvala dragom Bogu je dobra...MM ima firmu eto u kojoj sam i ja odmah pocela raaditi...i eto plus ljubav,razumjevanje postivanje i evo masAllah 6godina braka....I eto molimo dragog Boga da nas obraduje s user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.9.2008 16:20:00 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 16:14:46   
fanamatik
IZVORNA PORUKA: maslačak82

ne bi da ti kvarim temu, al ja mogu samo reći da sam jednostavno znala...
Eto to je bio osjećaj mirnoće i spokoja kada ga gledam i osjećala sam da je to to


Potpisujem, ja bih to opisala kao osjecaj da si kod kuce i da ne zelis biti nigdje drugo kad si s njim, ni za cim drugim ne ceznes...Ah!user posted image user posted image

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 20:05:10   
Anoniman
kad ti kucne časak.. tad je vrijeme. Ne bih propustila osobu koju volim zbog nekih faktora koji se daju riješiti vremenom. mada sam imala vremena i čekala sam da se svi ovi faktori koje ste vi nabrojale poslože prije nego sam ušla u brak.

(odgovor članu fanamatik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 20:12:36   
mamy Sabina
Neznam kako na ovoj temi
može ostaviti post neko ko se udao sa 19,a ta sam.
I to 1995 godine.
Mislim da je to individualno.
Naslagali smo 13 godinica braka, bilo je i imamo i sad uspješne
i manje uspješne faze.Najvažnije je to što
se nikada za sve ove godine nismo pokajali.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 21:15:02   
Amrino
Ne znam...meni se cini da danas mladi (uslovno receno- jer u vecini slucajeva i nisu tako mladi) previse razmisljaju...
MM i ja smo oboje bili nezaposleni, nismo imali ni rijeseno stambeno pitanje ali rijesili smo da se vjencamo. Lakse je graditi zivot udvoje. Kada si siguran da sa nekom osobom zelis da budes do kraja zivota- mislim da ti je apsolutno svejedno gdje i kako ces zivjeti- vazno je da ste skupa.user posted image user posted image user posted image
Sada hvala bogu zivimo sasvim pristojno...imamo svoj stan i imamo nase zlato Hamzu! user posted image   Da smo realno gledali na stvari i cekali idealne uslove za brak...mislim da bi jos uvijek cekali...a ovako- izgleda da nam je nafaka "provrila".
Hrabre sreca prati :-)

Dakle- da odgovorim na pitanje: mislim da je vrijeme za brak onda kada nadjes osobu s kojom zelis da dijelis svoj zivot. Sve ostalo je manje bitno!


< Poruku je uredio amrino -- 19.9.2008 21:16:12 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 22:16:16   
Aminad
IZVORNA PORUKA: amrino

Ne znam...meni se cini da danas mladi (uslovno receno- jer u vecini slucajeva i nisu tako mladi) previse razmisljaju...
MM i ja smo oboje bili nezaposleni, nismo imali ni rijeseno stambeno pitanje ali rijesili smo da se vjencamo. Lakse je graditi zivot udvoje. Kada si siguran da sa nekom osobom zelis da budes do kraja zivota- mislim da ti je apsolutno svejedno gdje i kako ces zivjeti- vazno je da ste skupa.user posted image user posted image user posted image
Sada hvala bogu zivimo sasvim pristojno...imamo svoj stan i imamo nase zlato Hamzu! user posted image   Da smo realno gledali na stvari i cekali idealne uslove za brak...mislim da bi jos uvijek cekali...a ovako- izgleda da nam je nafaka "provrila".
Hrabre sreca prati :-)

Dakle- da odgovorim na pitanje: mislim da je vrijeme za brak onda kada nadjes osobu s kojom zelis da dijelis svoj zivot. Sve ostalo je manje bitno!




potpisujem sve

skoro ista situacija samo da dodam da svi ljudi nisu isti i zavisi kome je šta bitno u tom braku, meni je bilo bitno da smo skupa jer smo oboje vidjeli da zajedno odlično funcionišemo, nadopunjujemo se, razumijemo i kad ništa ne govorimo, i ono najbitnije volimo.

Imala sam 20 godina a on 22 (neki će reći djeca) imali smo "nekakvu" platu(bila u visini tadašnje penzije)


sad imam 28 godina, on 30 imamo troje djece, stan u izgradnji, istina još uvijek studiramo ali za nas je tad bilo pravo vrijeme za brak, definitivno!



_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 22:36:18   
mamsi
Mislim da svako zna kad je pronašao svoju srodnu dušu i da osjete kad je vrijeme za brak,MM i ja smo isto bili u nezavidnoj situaciji,ja tek dobila posao na minimalcu bila,on radio za nekih 300 KM koje je dobivao iz tri puta i onda dobije otkaz,ali eto preživjeli smo.
Mene ljuti kad vidim kako je ljudima postala nevažna i kako s olakoćom shvataju vrijednost braka,na um im padne da se vjenčaju i onda im dosadi nakon par mjeseci ili se nešto malo posvađaju i odmah razvoduser posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vrijeme za brak ?
19.9.2008 22:41:55   
Amrino
Ma ljudima danas nista nije sveto...Sve se nekako obrnulo i okrenulo...Mene svi gledaju ko budalu jer sam se udala..a da hodam po kafanama i verem se po stanglama bila bih valjda normalna...user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vrijeme za brak ?
20.9.2008 7:26:07   
Crvena
IZVORNA PORUKA: fanamatik

IZVORNA PORUKA: maslačak82

ne bi da ti kvarim temu, al ja mogu samo reći da sam jednostavno znala...
Eto to je bio osjećaj mirnoće i spokoja kada ga gledam i osjećala sam da je to to


Potpisujem, ja bih to opisala kao osjecaj da si kod kuce i da ne zelis biti nigdje drugo kad si s njim, ni za cim drugim ne ceznes...Ah!user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vrijeme za brak ?
20.9.2008 8:18:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: amrino

Ma ljudima danas nista nije sveto...Sve se nekako obrnulo i okrenulo...Mene svi gledaju ko budalu jer sam se udala..a da hodam po kafanama i verem se po stanglama bila bih valjda normalna...user posted image

user posted image user posted image user posted image Baš ovako!!!user posted image Valjda smo mi zaostale, pa ovako razmišljamo, danas su cure mnogo pametnije jer im se ne zna ni ko pije ni ko plaća...user posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vrijeme za brak ?
20.9.2008 8:21:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamsi

Mislim da svako zna kad je pronašao svoju srodnu dušu i da osjete kad je vrijeme za brak

to je to- važnije od svega... jer nećeš se za pare udati. A ako ima volje i rada, pa biće i para.

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vrijeme za brak ?
20.9.2008 8:29:36   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Aminad

IZVORNA PORUKA: amrino

Ne znam...meni se cini da danas mladi (uslovno receno- jer u vecini slucajeva i nisu tako mladi) previse razmisljaju...Lakse je graditi zivot udvoje. Kada si siguran da sa nekom osobom zelis da budes do kraja zivota- mislim da ti je apsolutno svejedno gdje i kako ces zivjeti- vazno je da ste skupa.user posted image user posted image user posted image
Sada hvala bogu zivimo sasvim pristojno...imamo svoj stan i imamo nase zlato Hamzu! user posted image   Da smo realno gledali na stvari i cekali idealne uslove za brak...mislim da bi jos uvijek cekali...a ovako- izgleda da nam je nafaka "provrila".
Hrabre sreca prati :-)

Dakle- da odgovorim na pitanje: mislim da je vrijeme za brak onda kada nadjes osobu s kojom zelis da dijelis svoj zivot. Sve ostalo je manje bitno!



Potpisujemuser posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vrijeme za brak ?
20.9.2008 10:35:27   
dana3
mozda sam starija od vas koje ste dale svoje komentare na ovu temu a jos imam jedan propali  brak iza sebe.istih godina smo bili(30),iste poglede na svijet skoro istog odgoja ali nije tako bilo.Mati mi je jednom rekla da kad zena sa muzem legne u krevet,legla je sa najvecim prijateljem i najvecim neprijateljem.ovo drugo ja sam osjetila kako je to mad azvuci nevjerovatno.danas u drugom braku imam ono sto kao male curice sanjamo i zelimo.u zajednici puno je vazno medjusobno davanje i uzimanje.tako se oipet vracamo na onu psihicku zrelost.mozemo mi imati 90 godina ,ako glava nije sazrela dzaba.nema vremena za brak,bae ne nekog strogo odredjenog ali opet gledamo da ne srljamo glavom kroz zid.zamislite svoje kcerkice da se unesrece samo zato jer su vjrovale u ljubav

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vrijeme za brak ?
22.9.2008 21:59:09   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: amrino

Ne znam...meni se cini da danas mladi (uslovno receno- jer u vecini slucajeva i nisu tako mladi) previse razmisljaju...
MM i ja smo oboje bili nezaposleni, nismo imali ni rijeseno stambeno pitanje ali rijesili smo da se vjencamo. Lakse je graditi zivot udvoje. Kada si siguran da sa nekom osobom zelis da budes do kraja zivota- mislim da ti je apsolutno svejedno gdje i kako ces zivjeti- vazno je da ste skupa.user posted image user posted image user posted image


Izvini amrino, ali od čega ste živjeli kad ste se vjenčali?? Niste radili niti jedno, niste imali stan? Niste bili na ulici valjda?

Ja sebi nisam mogla dozvoli da čekam da nam neko drugi da za hranu, uloške, sapune, šampone...*ebi ga, nije mi u karakteru.

Ja sam znala da ću se udati za svog muža onog trenutka kada sam shvatila da je on čovjek s kojim bi mogla imati dijete, imala sam 21 godinu.
Vjenčali smo se 4 godine poslije, kada smo našli poslove koji su nam mogli pokriti kiriju, obaveze i hranu.

< Poruku je uredio hanabanana -- 22.9.2008 22:00:56 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vrijeme za brak ?
22.9.2008 22:20:53   
Amrino
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: amrino

Ne znam...meni se cini da danas mladi (uslovno receno- jer u vecini slucajeva i nisu tako mladi) previse razmisljaju...
MM i ja smo oboje bili nezaposleni, nismo imali ni rijeseno stambeno pitanje ali rijesili smo da se vjencamo. Lakse je graditi zivot udvoje. Kada si siguran da sa nekom osobom zelis da budes do kraja zivota- mislim da ti je apsolutno svejedno gdje i kako ces zivjeti- vazno je da ste skupa.user posted image user posted image user posted image


Izvini amrino, ali od čega ste živjeli kad ste se vjenčali?? Niste radili niti jedno, niste imali stan? Niste bili na ulici valjda?

Ja sebi nisam mogla dozvoli da čekam da nam neko drugi da za hranu, uloške, sapune, šampone...*ebi ga, nije mi u karakteru.

Ja sam znala da ću se udati za svog muža onog trenutka kada sam shvatila da je on čovjek s kojim bi mogla imati dijete, imala sam 21 godinu.
Vjenčali smo se 4 godine poslije, kada smo našli poslove koji su nam mogli pokriti kiriju, obaveze i hranu.


Pa zivjeli smo od istih "prihoda" od kojih smo zivjeli i prije nego sto smo stupili u brak. Od cega si ti zivjela kada si imala 21? Od cega ste vas dvoje zivjeli te naredne 4 godine? Nemoj mi reci da ti te 4 godine nisi jela i imala krov nad glavom?
Iznajmili smo stan za 200 KM...i umjesto na izlaske, alkohol, krpice i gluposti mi smo svoj "djeparac" trosili na nas zajednicki zivot. Bilo je i cupavo i dlakavo- ali je vrijedilo. Ja ne bih mijenjala tu prvu godinu zajednickog zivota nizasta na svijetu.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vrijeme za brak ?
23.9.2008 0:02:17   
Aminad


IZVORNA PORUKA: amrino

...Bilo je i cupavo i dlakavo- ali je vrijedilo. Ja ne bih mijenjala tu prvu godinu zajednickog zivota nizasta na svijetu...




user posted image user posted image user posted image user posted image to je iskustvo i odnos koje meni i MM nikakve večere, luksuz i komfor ne mogu izgraditi. Možemo se za neko vrijeme i mrziti, može i ljubavi nestati ali ćemo uvijek poštovati jedno drugo zbog hrabrost i truda koji smo tad uložili.

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vrijeme za brak ?
23.9.2008 0:16:32   
novi clan
Kad je sudjeno tada se i desi bar ja tako mislim. Ja sam se veoma mlada udala sa 17 sad mi je 6 god. braka i imam dvoje prelijepe djece i ne bih svoj zivot mijenjala ni za sta.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vrijeme za brak ?
23.9.2008 0:18:29   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: amrino

Pa zivjeli smo od istih "prihoda" od kojih smo zivjeli i prije nego sto smo stupili u brak. Od cega si ti zivjela kada si imala 21? Od cega ste vas dvoje zivjeli te naredne 4 godine? Nemoj mi reci da ti te 4 godine nisi jela i imala krov nad glavom?
Iznajmili smo stan za 200 KM...i umjesto na izlaske, alkohol, krpice i gluposti mi smo svoj "djeparac" trosili na nas zajednicki zivot. Bilo je i cupavo i dlakavo- ali je vrijedilo. Ja ne bih mijenjala tu prvu godinu zajednickog zivota nizasta na svijetu.


Kada me već pitaš da ti odgovorim. Ja nisam imala dzeparac koji bi mi mogao podmiriti trošak iznajmljivanja stana. Imala sam stipendiju, maminu penziju od 30 KM, koliko je iznosila penzija te 96 godine. Živjela sam od pranja čaša i rada na pijaci. Stanovala u srpskoj kući, tačnije na tavanu te iste kuće u Zenici. Do 17 godine sam živjela u stanu od 120 kvadrata, da bi u 21 živjela na tavanu i imala vanjski WC. Nisam završila fakultet u roku zato što sam bila aman nešto ambiciozna, nego zato što tih 10 KM što skupim za kartu do Sarajeva nisam mogla prokockati, morala sam doći i položiti ispit. Nisam imala novaca da se zezam i studiram 10 godina, bila sam izbjeglica u vlastitoj zemlji, i nisam imala oca da me " gura ".

Kada smo našli prvi normalan posao, odlučili smo se vjenčati. Prvi mjesec smo spavali na podu dnevne sobe, na dušeku i imali od namještaja dvije fotelje. Kuhali smo na koheru, te imali frizider koji je bio stariji i od mene i od njega skupa.
Bili su to divni dani.

Danas, imamo svoj stan, imamo 13 godina veze, imamo 8 godina braka i dvoje krasne djece. Imamo sebe, imamo ljubav. Sve što imamo, sami smo zaradili i sami smo stekli. Najponosniji smo na činjenicu da naši roditelji nisu morali prodavati svoju imovini u bescjenje da bi nama omogučili krov nad glavom.

Ili što bi jevreji rekli: Ko je imao jednom, imat će ponovo. Ko je kupio jednom, kupit će ponovo.



< Poruku je uredio hanabanana -- 23.9.2008 0:20:01 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Epilatori
vila_7

Proizvodjac i da li ste zadovoljni ako ga imate?

Imam - nezadovoljna (37%)

Imam - zadovoljna (40%)

Nemam (24%)


Broj svih glasova: 93

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *