|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Za one duše koje više nisu sa nama
8.4.2009 13:59:53   
Blue rose RR
Znam da ovo nikada neće pročitati,
možda će "osjetiti".
Znam da bol,
koju su u zadnjim trenutcima njihovog života na ovom Svijetu proživjele,
nikada ne bi poželjele nikome drugom.

One su bile posebne.
Za ljude oko sebe,
za one koji su ih poznavali,
i za one koji su ih tek trebali sresti.

Bile su žene,
bile su majke,
bile su sestre,
bile su koleginice,
bile su dobri ljudi.

Dobri ljudi koje je dragi Bog uzeo prerano.

Iza njih su ostali oni koji su ih voljeli,
koji će ih uvijek voljeti,
i sa sjetom,
ali i ljubavlju ih se sjećati kroz cijeli život.

Iza njih su ostale dječije suze.

Znam da nikada neće ovo pročitati, ali sam željela da teta Vasva
i moja Slađana znaju da smo ih voljeli.
Da su nam značile.

Otišle su u dva dana.

Tiho iz Svijeta živih,
ali sa burom u našim dušama.

Neka im dragi Bog podari džennetske/rajske bašče.

P.S: Da malu četverogodišnju Aleksandru čuva dragi Bog, dobri ljudi da uvijek budu uz nju, i da se uvijek sa toplinom u duši sjeća svoje mame Slađe.

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.10.2010 9:23:47 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
8.4.2009 14:04:39   
tea lana
prelijepo napisano i ako ne poznajem iste 

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
8.4.2009 14:05:49   
mamine oci
nebudi tuzna ako nisu procitale cule su tvoje misli,srce sta tvoja dusa hioce da kaze dragi BOG je tako htio ali svicemo jednog dana tmo sigurna sam da su one uvjek tu u tvom srci i ti to osjetis budi hrabra jaka jer ni one nebi voljele  da te vide tuznu.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
8.4.2009 14:09:34   
lely
Sva sam se najezila...user posted image user posted image
Tako lijepo napisano,a istovremeno tako tuznouser posted image user posted image
Ni ja ne poznajem iste,al svejedno neka im dragi Bog podari dzenetske-rajske basce

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
8.4.2009 22:36:51   
Crvena
IZVORNA PORUKA: tea lana

prelijepo napisano i ako ne poznajem iste 

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
8.4.2009 22:38:21   
Xica
user posted image zao mi je

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
8.4.2009 22:41:28   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jako mi je žao...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Xica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
9.4.2009 0:36:39   
najjda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zao mi je

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
13.4.2009 18:15:26   
adannn
Tužno,zaistauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
13.4.2009 18:17:42   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Za dvije duše koje više nisu sa nama
13.4.2009 18:23:48   
bebana27
jako me je dirnulouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neka im dragi Bog podari sve ljepote onog svijeta.

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2009 14:42:25   
orhideja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nemam rijeci

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.10.2010 9:24:57 >


_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
27.4.2009 11:53:08   
simba
Zima me obuze,uvijek se najezim kad cujem tako nesto.
Najzalije je to sto su ostale djecilje suze,ta bol ce obiljezit njihov zivot.
Nedao Bog da ni jedno dijete osjeti gubitak majke a ni majka dijeteta...user posted image

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.10.2010 9:24:29 >


_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 13:46:29   
Mirkica
hvala vam na ovoj temi , hvala za kutak gdje cu doci kada me tuga uhvati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zelim ti reci da se nista ne mjenja , jos uvijek cekam sa osmjehom na licu dan kada cu te ponovo sresti , zivot mi je zadao novi zadatak i njega cu s ljubavlju i paznjom ispuniti ali uvijek u svakom trenu moga zivota , u svakom pogledu osmjehu , tek u svakoj suzi mislicu na tebe ....


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 13:49:55   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Mirkica

hvala vam na ovoj temi , hvala za kutak gdje cu doci kada me tuga uhvati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zelim ti reci da se nista ne mjenja , jos uvijek cekam sa osmjehom na licu dan kada cu te ponovo sresti , zivot mi je zadao novi zadatak i njega cu s ljubavlju i paznjom ispuniti ali uvijek u svakom trenu moga zivota , u svakom pogledu osmjehu , tek u svakoj suzi mislicu na tebe ....




user posted image ...ja ZNAM zasto si tuzna....nemoj biti...na kraju cemo se ipak sresti sa onima koje volimo i koje nam je zivot prerano uzeo.

evo...mozda ti barem malo bude lakseuser posted image .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 13:52:06   
henna ze
Tako mi nedostaješ
Teško je probuditi se iz jednog takvog sna....
još uvijek osjetim na svom ramenu toplotu tvoje ruke, dodir pun utjehe i ljubavi..
još uvijek osjetim miris , samo tvoj miris...
zatvorim oči i pomislim,
Bože...kako bi sve lakše bilo da si tu....
da mogu barem jednom da okrenem dobro poznati telefonski broj..
da mogu barem jednom da popričam...
znam i tačno šta bih čula s druge strane..ne brini, sve će to proći..Sabura sine...i vidjećeš da će biti sve u redu...
da mogu još jednom na tvojim grudima da plačem kao mala beba...kao onda kad i jesam bila beba...kao onda kad boljeo me trn u prstu..ili ogrebotina na nozi....kako bih voljela...
a onda opet pomislim , kako mogu da budem tako sebična..nemam pravo na to...
Bože hvala ti , pa nije doživjela da svaki dan gleda kako se borim...kako me boli....
znam srce i onako slomljeno puklo bi do kraja...zar bih mogla to da uradim..da poželim nekom...nekome čije srce kuca još u srcu mom... 
Tako mi nedostaješ....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 14:06:02   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jako jako

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 14:06:14   
bebana27
ne znam da li cu pogrijesiti ili masiti temu(oprostite mi)
imala sam zelju da se i ja javim da vam kazem svoju bol koju sad imam zbog meni drage i voljene osobe
prije skorom cetiri mjeseca sam izgubila brata voljenu osobu
taj dan kad sam cula tu vijest za mene se je svijet srusio nikad vise nista nece biti kao prije gledam slike ljubim ga ali njega nema pricam sa slikom a kad ga sanjam to je za mene nesto najljepse
bol koja je sad je prevelika svaka rijec je suvisna
nema dana kad nemislim na njega kad ne zaplacem
user posted image

dragi moj voljeni brate neka ti je vjecni rahmet kad se vidimo na onom drugom boljem svijetu sestra ce te izljubiti jer sad mi je to uspracemouser posted image user posted image user posted image user posted image
uvijek cu te voljeti

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 14:09:28   
Hanady RR
bebana dušo, nisi pogriješila temu...
ova je upravo sa sve one koji nisu sa nama na ovome dunjaluku....
user posted image user posted image user posted image user posted image
imaš sina svoga i voli ga i čuvaj a i on etbe, zaslužila si milauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 14:11:40   
bebana27
hvala ti draga moja
gledam svog sina i tesko mi je sto nece upoznati dajdzu a tako ga je voliouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 14:15:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebana27

hvala ti draga moja
gledam svog sina i tesko mi je sto nece upoznati dajdzu a tako ga je voliouser posted image user posted image user posted image

upoznao ga je...
a ako budeš dovoljno sretno i sa sjajem u okama pričala o svome bratu znat će ko je on. Moja curica priča o djedovima i nani koje nikada nije upoznala...ali zna ko su i kaže bili su dobri, sad me čuvaju odozgo i vole me najviše na svetuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 14:27:35   
henna ze
hvala ti Hanady..
SMRT –Mak Dizdar/ Kameni spavač

„Zemlja je smrtnim sjemenom posijana
Al smrt nije kraj Jer smrti zapravio i nema

I nema kraja Smrću je samo obasjana
Staza uspona od gnijezda do gnijezda“

Ne, ne treba meni spomenik da me sjeti na tebe. Ne, ne treba meni da prodjem gradom i vidim tvoje ime upisano na staklenom zidu. Da, tvoje ime zajedno sa još 931 .
Ti si tu. Svaki dan u mom srcu, mojim mislima i svakom mom udisaju zraka. Ne prodje niti jedan dan, da ne pomislim na tebe. Svaki moj osmijeh i sretan trenutak budi sjećanje na tebe, a svaka suza još teža je jer u srcu praznina je.
Ne ne treba meni taj spomenik, da mi kaže kako treba se boriti za nešto u što vjeruješ i jako želiš.Ja imam tebe u duši i tvoju krv u svojim venama. I ne pada mi na pamet da odustanem. Nisi ni ti.
Ne ne treba meni Kameni spavač da pokrene sve te silne lavine osjećaja, natjera potoke ni moje lice i sledi mi krv kad sjetim se svega....Ne dragi moj...još uvijek i nakon toliko vremena sjećam se svakog trena koji smo proveli zajedno.
Ne, ne treba meni spomenik da shvatim kako još nikad sebi nisam oprostila to što sam prespala to jutro i nisam se pozdravila sa tobom...
Ali neka.Neka stoji tu u centru grada spomenik i neka svi znaju da ti si dao život ,a mi danas hodamo i zaboravljamo. Ja ne, ne zaboravljam. A sada neće ni oni.
Sada s bolnim ponosom mogu reći da to ie na vrhu je ime nekog koga sam voljela, nekog ko je dio mog bića i moje krvi.Neka te niko nikad ne zaboravi.
A.N.01.02.1966.- 18.11.1994.g


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 15:05:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: bebana27

hvala ti draga moja
gledam svog sina i tesko mi je sto nece upoznati dajdzu a tako ga je voliouser posted image user posted image user posted image

bebano za tvoju tugu ja nemam rijeci molim Boga da tebi i tvojima ublazi bol , sinoc sam vidjela kod Hanady na FB poruku u boci i otvorim i ja da vidim moju poruku o kojoj od sinoc razmisljam i stavrno je tako.
Što otići mora - odlazi, što nama pripada - uz nas ostaje. Jer sve se po zakonima odvija, koji su veći od naše spoznaje i s kojima smo samo na očigled u suprotnosti.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 15:22:20   
ziki
Uh, ja uglavnom izbjegavam ove teme bar na poslu al.... bebana razumijem te, nije lako nikako, ja pričam Nemirku o dedama, pokazujem slike, trudim se da ih upozna kroz priču. A onda su krenula teška pitanja: žašto su otišli, gdje su, zašto ne dođu kod njega ko i ostali????? na kraju se naljutio na njih što oni ne dolaze i što nisu dole kad mi odemo da se igra sa njimauser posted image user posted image user posted image user posted image kako mu to objasnit kad ima 2,5 godine

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 15:25:28   
jasmin
bebana,draga,zao mi je.Znam da je ta bol jos uvijek friska,ali ne znam sta da kazem :(...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *