|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zakazivanje vjencanja
25.2.2016 18:59:05   
avellana
Pozdrav,

Zamolila bih sve sa istim ili slicnim iskustvom za pomoc/savjet. Naime, trebala bih da zakazem vjencanje za kraj mjeseca maja ali posto je moj vjerenik strani drzavljanin i zbog posla i obaveza nije u mogucnosti da dodje, interesuje me da li mogu zakazati datum bez njega, kakva je procedura i sta mi je sve potrebno od papira?

Unaprijed hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zakazivanje vjencanja
25.2.2016 19:09:39   
Blue rose RR
Manje više procedura u svim općinama je ista.
Ako ti može pomoći da iščitaš na ovom linku općine Novi Grad,u Sarajevu, šta je potrebno kod njih za sklapanje braka:

http://www.novosarajevo.ba/administracija/opcinske-sluzbe/110-sluzba-za-poslove-opce-uprave-i-mjesne-zajednice/18722-dokumenti-potrebni-za-sklapanje-braka

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zakazivanje vjencanja
25.2.2016 20:46:37   
avellana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Manje više procedura u svim općinama je ista.
Ako ti može pomoći da iščitaš na ovom linku općine Novi Grad,u Sarajevu, šta je potrebno kod njih za sklapanje braka:

http://www.novosarajevo.ba/administracija/opcinske-sluzbe/110-sluzba-za-poslove-opce-uprave-i-mjesne-zajednice/18722-dokumenti-potrebni-za-sklapanje-braka



Hvala na odgovoru. user posted image Pregledala sam sve stranice opstina I nekoliko foruma ali nigdje nista konkretno ne pise o zakazivanju datuma bez prisustva partnera. Pa sam se nadala da ce se javiti neko ko je to vec prosao I iskusio. user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zakazivanje vjencanja
25.2.2016 20:51:18   
Blue rose RR
Žao mi je što ne mogodoh konkretnopomoći, ali mislim da imaš brojeve telefona matičnih urda, pa nazovi sutra i pitaj, da ne gubiš vrijeme na odlaske.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zakazivanje vjencanja
25.2.2016 21:08:28   
avellana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Žao mi je što ne mogodoh konkretnopomoći, ali mislim da imaš brojeve telefona matičnih urda, pa nazovi sutra i pitaj, da ne gubiš vrijeme na odlaske.


Evo upravo sam saznala da mi treba njegovo pismeno ovlastenje da mogu da organizujem vjencanje koje mora biti ovjereno. Svakako cu kontaktirati I maticni ured da vidim sta ce mi oni reci. Ali vec imam osjecaj da ce biti duga procedura.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zakazivanje vjencanja
26.2.2016 9:00:05   
minie
IZVORNA PORUKA: avellana


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Žao mi je što ne mogodoh konkretnopomoći, ali mislim da imaš brojeve telefona matičnih urda, pa nazovi sutra i pitaj, da ne gubiš vrijeme na odlaske.


Evo upravo sam saznala da mi treba njegovo pismeno ovlastenje da mogu da organizujem vjencanje koje mora biti ovjereno. Svakako cu kontaktirati I maticni ured da vidim sta ce mi oni reci. Ali vec imam osjecaj da ce biti duga procedura.



MM nije bio tu kada sam zakazala datum naseg vjencanja. Trebala mi je njegova licna i neki dokaz da on nije tu i da nece biti zbog radnih obaveza (u ovom slucaju samo priloziili kopiju avionske karte sa datumom odlaska) i nije bilo nikakvih problema,Eh sad ne znam kako ide kada su u pitanju strani drzavljani.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zakazivanje vjencanja
26.2.2016 10:38:41   
avellana

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: avellana


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Žao mi je što ne mogodoh konkretnopomoći, ali mislim da imaš brojeve telefona matičnih urda, pa nazovi sutra i pitaj, da ne gubiš vrijeme na odlaske.


Evo upravo sam saznala da mi treba njegovo pismeno ovlastenje da mogu da organizujem vjencanje koje mora biti ovjereno. Svakako cu kontaktirati I maticni ured da vidim sta ce mi oni reci. Ali vec imam osjecaj da ce biti duga procedura.



MM nije bio tu kada sam zakazala datum naseg vjencanja. Trebala mi je njegova licna i neki dokaz da on nije tu i da nece biti zbog radnih obaveza (u ovom slucaju samo priloziili kopiju avionske karte sa datumom odlaska) i nije bilo nikakvih problema,Eh sad ne znam kako ide kada su u pitanju strani drzavljani.


Negdje sam procitala da je sa stranim drzavljaninom malo komplikovanije. Njemu je najveci problem sto je ogranicen sa vremenom zbog posla, I datum mora biti rezervisan ranije da bi mogao da trazi slobodne dane I rezervise avionsku kartu. Koliko sam razumjela treba mi kao neka vrsta punomoci kojom me ovlascuje da ga zastupam. Ima dosta foruma I tema o braku sa stranim drzavljaninom ali niko to ne spominje.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *