|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zalba protiv postara
13.8.2009 14:36:40   
taze_mlada
da!bas tako! zelim da se zalim na postara! pa kud necu kad je bezobrazan!! evo vec drugi mjesec zaredom ja njega ganjam da mi da lovu! bio u zgradi, nije mi zvonio na vrata, ja ga skontala kao i prosli mjesec da ode do susjednog ulaza, pa z anjim da ga pitam ima li naknade a on hladno izvadi papir i pare! pa rekoh bolan sad si bio u mom ulazu, ja cekam te pare ko ozeblo sunce a ti tako! kaze on meni kao to se dijeli 8 dana, eto ima tamo neka koja prima 20 KM pa se kao ne zali.. ma kontam zaboli me! kakav je to bezobrazluk doci do mog haustora, imati moj novac i ne dati mi ga! prvi put kad sam dobila naknadu mi je ostavio obavjest da idem na postu (kao nije me nasao a ja bas taj dan bila cijeli kod kuce), a prosli mjesec i sad ja njega slucajno skontala sa balkona! i fakat se kontam otici do poste na zeljeznickoj ali kontam da ne ubelajim nesto za ubuduce, da mi ne prestane donositi druge racune i sl.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:41:28   
hanabanana
Nećeš ubelajiti, ja sam par puta prešutjela i onda se desilo da je poštar za nas potpisao primitak ugovora o raskidu ugovora o kreditu sa bankom. user posted image

Tada sam poludila. Napala sam i njega lično, on je prvo bio bahat pa se izvlačio dok nisam rekla da ću tražiti grafološko testiranje jer je to što je uradio krivično djelo a mene je opalilo po djepu.

Banka je samim uvidom u to kako se muž potpisuje i kako je potpisana povratnica zaključila da se potpis lažiran, te nisu raksinuli ugovor.

Ali eto šta poštar sirovina može uraditi.

Nama taj poštar više nikada nije kasnio, meni bi prvoj donio naknadu, ali je ipak nako dvije ili tri godine smijenjen....kažu da je ljudima uzimao para, nije isplačivao naknade, penzije i slično.

U svakom slučaju otidji i napiši pritužbu na rad poštara.

< Poruku je uredio hanabanana -- 13.8.2009 14:45:15 >

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:44:01   
aazra
Moj je dosad bio u redu, ali svi u KS dobili a ja ne, ukljucujuci moju opstinu Novo Sarajevouser posted image
Pocinjem da mislim da je to zaista iz tog razloga sto mu nisam ostavljala baksis (cesto planiram ali mi ne bude mi pri ruci) pa kada jednog dana dodje sarkasticno cu ga pitati da nije zbog toga, hocu sigurnouser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 13.8.2009 14:45:09 >


_____________________________








(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:48:31   
Leva
Moja seka je imala uzasan problem sa postarom. Cekala je veoma vaznu posiljku koju je on vratio jer je ocijenio da osoba tog imena i prezimena ne zivi na toj adresi bez da je provjerio. Posto posiljalac nije napisao povratnu adresu njen rad je izgubljen user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:51:29   
mamina princeza
kad sam tek pocela primati porodiljsku naknadu ( malo poslije mog poroda) postu je donosio postar koji je bio mlad i neozbiljan. milion puta je ostavio samo ceduljicu da podignemo u posti a ja bila kod kuce. Hajd nema veze.... jednm sam ga zamolila da ostavi kod komsinice i on je to uradio . Poslije toga opet meni donosio al ja onako mala beba pa dok sifjem sa sprata valjda njemu mrsko bilo cekat pa sve poceo da ostavlja kod komsinice. Pitala sam se i zasto jer je fino mogao neku postu i u nase sanduce. Sve sam mislila mozda ga ne cujem kad zvoni....mada nemoguce al eto. Jednom bas sigurno nisam nigdje izlazila cekala citav dan neku postu on nista i poslijepodne donosi komsinica kao eto njoj ostavio.
Kazem joj drugi put ga pitaj sto tebi ostavlja.
I posto se sve to isto ponovilo on kao tvrdi da meni zvoni ...ma jasta.
Zvali smo Postu zalili se nekoliko puta. I na kraju je dobio otkaz - ne zbog mene to nisam ni zeljela nego zato sto je potpisao neki papir za nekoga za sta nije imao ovlastenje.Upravo ovako kako hanabana rece.

Hanabanana ne znam gdje zivisal dan nam nije bio isti ovaj postar :)))) ili ih ima vise bas bezobraznih.

sad imam drugog preciznijeg i ljubaznijeg al malo je zaboravan .....al hajd sto nije namjerno ne moze mu se zamjeriti.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:53:28   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: aazra

Moj je dosad bio u redu, ali svi u KS dobili a ja ne, ukljucujuci moju opstinu Novo Sarajevouser posted image
Pocinjem da mislim da je to zaista iz tog razloga sto mu nisam ostavljala baksis (cesto planiram ali mi ne bude mi pri ruci) pa kada jednog dana dodje sarkasticno cu ga pitati da nije zbog toga, hocu sigurnouser posted image

ma eto ja kao fino prosli put, eto kao da se dogovorimo da ga ne cekam cijeli dan, rece on kao kad bude dolazio doci ce do 11h... i ja mu jos ostavim 2-3 km, haj rekoh da vidim hoce li zapamtiti...
i zapamtio je, jer kako sam prisla i pitala za naknadu, cini mi se da nisam rekla kako se prezivam, sam izvuce i dade mi priznanicu... mlado a bezobrazno!!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:53:50   
Anushka
hehe, mene postar zove pod prozor da mu bacim kljucuser posted image  jos napisu na posiljci pogresnu adresu a on opet meni donese i kaze jelde da su pogrijesiliuser posted image  jedino sto sad zezamo mm-a jer mi pocesto dolazi posta a i postaruser posted image  a pare nikad nisam dobila preko poste, vazda preko racunauser posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:55:10   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mamina princeza



Hanabanana ne znam gdje zivisal dan nam nije bio isti ovaj postar :)))) ili ih ima vise bas bezobraznih.




Novi Grad. Hrasno.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:55:56   
mamina princeza
Onda je ipak u pitanju veci broj ovako bezobraznih grrrrrr . Ja sam Stari grad , Bistrik pa bas nije mogao obilaziti i mene i tebe :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 14:58:29   
almai
da sam na tvom mjestu i ja bih ulozila zalbu na njegov rad,a to sto se tice baksisa pa ako oni od penzionera i ostalih gradana koji minimalac primaju ocekuju baksis pored svoje visoke plate netrebaju ni raditi.
-Ja svog postara moram pohvaliti ,zaista je divan covijek.Uvijek dolazi sa biciklom i dozvoli djeci da mu cackaju oko bicikla sto ih posebno raduje.Jedno velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mog postarauser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 15:00:59   
aazra
Hanabanana,
I ja sam u Hrasnom, onda Novo Sarajevo, a ne Novi Graduser posted image
Hej a mogu li ja ako mi kasni naknada nazvati postu i pitati zasto je nema a SVI dobili i da oni to provjere pa nekoga moram pitati ili da cekam do sudnjeg dana..?
Kontam mozda je moj postar na godisnjem, pa da nije neki drugi ukrao naknade?
Ako je tako kako onda to dokazati?

_____________________________








(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 15:07:58   
idana_85
Joj, nas postar je super,stvarno sve bude odmah,dolazi jadan skoro svaki dan. Ali dok sam bila cura taj postar je bio kriza. Sjede u kafanu i ako si naisao i uzeto to ti je,rijetko kuci donese. I raja sezalila te je dobio otkaz.

taze_mlada...reci ti njemu da je taj novac TVOJ i po zakonu ti ga mora dati ODMAH kada ga je dobio inace mu mozes zaracunati i traziti kamatu. On je bio u tvom ulazu,imao tvoj novac a nije ti ga dao. Mogao je fino taj novac obrnuti za tih par dana koje ga je drzao kod sebe i zaraditi. A to si mogla isto i ti. Ako ti ga on nije donio,izgubila si zaradu. Znaci novac je tvoj, ti imas planove s njim i on ti ga mora isporuciti kada mu je to nalozeno. Slobodno mu tako reci sljedeci put ida ces zvati postu ili ga tuziti i ne daji baksis, ima on bolju platu od mnogih.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 15:11:01   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: aazra

Hanabanana,
I ja sam u Hrasnom, onda Novo Sarajevo, a ne Novi Graduser posted image




MOja ulica je valjda jedina u opštini Novi Grad, mada ni meni nije jasno zašto je tako. Ustvari, ne cijela ulica nego dio ulice, a dio je u N.Sarajevu. Da nije tragično bilo bi komično.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 15:34:30   
sejlana
Uglavnom su postari bezobrazni,meni na poslu ostavlja postu za jos dvije firme koje su u blizini.Kad ga pitam sto on ne odnese,onda me lijepo moli,preklinje da ja im ja dam, on je u guzvi.Jednom sam mu prilikom rekla : "Ja cu za tebe podjeliti ovu postu,ali iduci mjesec djelimo zajedno penzije,baksis djelimo fifti-fifti"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I od tada odnese sve samuser posted image (osim ako bas nema nikog u toj firmi)

_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 16:06:03   
aazra
Evo ja uzela imenik i pretrazujem brojeve bh poste nigdje se niko ne javljauser posted image
Hanabanana,
ti si iskusna u ovom molim te mi reci kome da se zalim jer se stvarno brinem hocu li uopste dobiti naknadu?

_____________________________








(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zalba protiv postara
13.8.2009 16:08:56   
hanabanana
Dobit je moraš, jer ti niko to ne smije uzeti. Zato ne brini.
Ja sam išla u poštu kod Željezničke i tamo na njihovom šalteru predala pritužbu na rad poštara.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *