|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 21:03:10   
frenkoza
Drage moje forumasice.....
buduci da je aktuelna tema izbori nesto bas razmisljam o zeni u politici..... zanima me da li biste i zasto dali svoj glas zeni na izborima....

p.s.  nadam se da tema nije u suprotnosti sa pravilima foruma, jer cilj mi nije promovisati niti jednu stranku niti kandidata i molim vas da se od toga suzdrzite.... ipak ako je tema neprikladna molim moderatorice da je brisu.....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:03:21   
Anoniman
Dao Bog da ne ode u pogresnom smjeruuser posted image user posted image user posted image meni je tema ok.sve smo zene al znamo i kakve su zeneuser posted image user posted image user posted image user posted image ja uvjek na listi nadjem pokoju zenu i glasujem za nju al evo do sada mi ni jedna ne udje ni u skupstinu ni u parlamentuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim da zene nisu dovoljno jake da se izbore za sebe u svojim strankama pa tako uvjek ostaju u sjeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znaci ja sam ZA zenu u politici i ZA zenu na celu drzave pa mozda nam i kreneuser posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:08:55   
frenkoza
ako ode u pogresnom smijeru brisace se.... nije mi stvarno cilj potpirivati nikakvu politicku raspravu niti ista.... samo me zanima kako zene razmisljaju.... mi smo ustvari najveci krivci sto nema zena u politici..... na listama ih ima i te kako jer tako mora biti po zakonu, ali niko ne glasa za njih.... zene ili ne izlaze na izbore ili glasaju samo za muskarce.... pa me zanima zasto...
jel mi zaista smatramo da smo nesposobne ili nemamo povjerenja same u sebe.... ne znam....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:10:19   
Visnja RR
razmisljala sam da li da je zakljucam ili ne...jer znate da je politika zabranjena na forumu...
ali sve dok je u smislu ucestvovanje zene u politici neka bude tema i diskusija...nek se prica...samo molim vas ne idite u onom pravcu koji nam ne treba ...

moje misljenje je da bih voljela da ima zena u politici ali ja ne znam ni jednu zenu koja je uspjesna u politici a da pri tom nije zanemarila porodicu...
ni za svo blago ovog svjeta ne bih isla u politiku... a ni pricala o njoj... user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 14.9.2010 22:11:27 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:15:40   
Anoniman
zena je najveci neprijatelj drugoj zeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e zato zene ne glasaju za zeneuser posted image
ovo je moje osobno misljenje a i u zivotu nikad me muskarac nije zauser posted image kao sto su zene.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:23:04   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: noa

zena je najveci neprijatelj drugoj zeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e zato zene ne glasaju za zeneuser posted image
ovo je moje osobno misljenje a i u zivotu nikad me muskarac nije zauser posted image kao sto su zene.



ovo podvlacim svim bojama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:27:03   
Anoniman
meni ove nase...barem u 99,9% sve ko rospije izgledaju...mada ni muski nisu nista bolji...

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:27:33   
frenkoza
upravu si noa... izgleda da jeste tako.... e ne bi valla za nju glasala.... sta mi se ona tu nesto petlja.... nek se ufati sporeta i pegle.... ona ce mi u politiku....

visnja slazem se s tobom.... ne bih ni ja u politiku... ali ipak to nije razlog da ne podrzimo onu koja hoce zar ne.... ili sta nam drugo preostaje, nama koje ne zelimo u politiku, a imamo musko dijete.... jeste da ga odgajamo i podizemo sa jakim osjecajem za zenske probleme....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 22:32:10   
Anoniman
ma sta da vam kazem,kod nas su zene na listama samo zato sto nam stranci nametnuse taj zakonuser posted image user posted image user posted image
a da nije tako nebi ih bilo nigdjeuser posted image user posted image user posted image ili mozda biuser posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:00:24   
Visnja RR
ma naravno da bih podrzala zene u politici ali kad bi one stvarno bile dobre politicarke a ne samo  maskote ...tj. broj na papiru...
al ja zaista ne znam ni jednu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:10:52   
frenkoza
nazalost uglavnom i jesu samo maska i ime na papiru... jos ako imaju neko zvucno ime koje ce pokupiti koji glas onda jos bolje..... ali opet nekako same smo odgovorne za to.... manipulisu nama i iskoristavaju nas....

a zamislite da nam parlamenti vriju zenama, kako bi onda izgledala nasa porodilista, nase porodiljsko odsustvo.... nasa porodiljska naknada.... ehhh... kamo pusta sreca.... ali nazalost.... i ta saka jada zena sto tamo sjedi mora raditi kako joj kazu.... inace oho joj se oho user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:14:04   
taurus
ma možda nam i je bolje da nam muški vladaju, jer kad pomislim da većina žena svaki mjesec ima pms i da su tada "neuračunljive" šta bi bilo s nama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:24:17   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

nazalost uglavnom i jesu samo maska i ime na papiru... jos ako imaju neko zvucno ime koje ce pokupiti koji glas onda jos bolje..... ali opet nekako same smo odgovorne za to.... manipulisu nama i iskoristavaju nas....

a zamislite da nam parlamenti vriju zenama, kako bi onda izgledala nasa porodilista, nase porodiljsko odsustvo.... nasa porodiljska naknada.... ehhh... kamo pusta sreca.... ali nazalost.... i ta saka jada zena sto tamo sjedi mora raditi kako joj kazu.... inace oho joj se oho user posted image



frenkoza ja mislim da bi sve bilo isto... nije problem sto su tamo muskarci u vecini nego sto su losi politicari... to je poseban "soj" ljudi user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:29:59   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

razmisljala sam da li da je zakljucam ili ne...jer znate da je politika zabranjena na forumu...
ali sve dok je u smislu ucestvovanje zene u politici neka bude tema i diskusija...nek se prica...samo molim vas ne idite u onom pravcu koji nam ne treba ...

moje misljenje je da bih voljela da ima zena u politici ali ja ne znam ni jednu zenu koja je uspjesna u politici a da pri tom nije zanemarila porodicu...
ni za svo blago ovog svjeta ne bih isla u politiku... a ni pricala o njoj... user posted image


Joj Višnja dobra si al nuzda zakon mijenja.... user posted image Odoh ja u stranku, ovako se do posla ne moze doci, samo ne znam jos u kojuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Neka zena u politici... Al kad mi zene necemo da glasamo za zenu, kako ce onda muskarciuser posted image user posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 14.9.2010 23:30:23 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:31:12   
Visnja RR
javi nam da te zaokruzimo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:37:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: frenkoza

nazalost uglavnom i jesu samo maska i ime na papiru... jos ako imaju neko zvucno ime koje ce pokupiti koji glas onda jos bolje..... ali opet nekako same smo odgovorne za to.... manipulisu nama i iskoristavaju nas....

a zamislite da nam parlamenti vriju zenama, kako bi onda izgledala nasa porodilista, nase porodiljsko odsustvo.... nasa porodiljska naknada.... ehhh... kamo pusta sreca.... ali nazalost.... i ta saka jada zena sto tamo sjedi mora raditi kako joj kazu.... inace oho joj se oho user posted image



frenkoza ja mislim da bi sve bilo isto... nije problem sto su tamo muskarci u vecini nego sto su losi politicari... to je poseban "soj" ljudi user posted image  
potpisujem

mislim da je to i glavni razlog zasto nema "normalnih" zena koje se intenzivno bave politikom...treba brate opstati medju onom bagrom...pa kad ih samo na tv-u gledas... ne znas bil se smijao ili plakao...

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:39:14   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

javi nam da te zaokruzimo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma ja cu se sakrit u neki ured za odnose s javnoscuuser posted image Sad bi mm rekao "sanjaj, sanjaj".... Al stvarno razmisljam o tome...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:41:52   
Skvo RR
Ovo je drustvo...bez nedovoljne paticipacije zena u svakom smislu, pa tako i u smislu izbornih lista. Ja bi rekla da mi nije presudno da za nekoga glasam zato sto je "zena"...samo iz lojalnosti i zelje da su vise zastupljene...a to zasto nisu.....odgovor po meni je lak..same su krive... u drustvu muskaraca tj. drustvu jednakihuser posted image ,  zena moze lako da istakne svoje profesionalne kvalitete, moze biti prepoznatljiva samo cinjenicom da je raritetna (jer je zena) a uz to i jos bitnije kompetentna. Sta zelim reci...ocigledno imamo manjak zena koje su interesantne, politicki orijentisane, znanjem potkovane, koje plijene paznju ne samo lijepim izgledom vec i ukusom u odijevanju.

Za mene nije zena za koju bi ja glasala, ona koja posjet frizeru obavlja 2X mjesecno, koja nema odgovarajuce profesionalno znanje, koja nema dobru dikciju, dobar govor, dobar nastup, zena koja nema sofisticiran (prepoznatljiv) nacin  odijevanja.

I ja poznajem mnogo zena koje imaju dobre radne pozicije i koje su uz to i zene i majke i profesionalci u svom poslu. Ja bi te zene voljela vidjeti na izbornim listama i svoj glas bi dala njima isto tako cvrsto kao i da moje ime pise na listi. user posted image

Zelim reci, da duboko vjerujem u sebi da ce svijest u zenama svakim danom biti jaca u smislu da se aktivnije i borbenije ukljuce u sve segmente drustva, zena mora ipak shvatiti da ako je temelj jednog doma ipak mora biti i temelj pravne i socijalne drzave, kroz jacu politicku ukljucenost.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:45:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ovo je drustvo...bez nedovoljne paticipacije zena u svakom smislu, pa tako i u smislu izbornih lista. Ja bi rekla da mi nije presudno da za nekoga glasam zato sto je "zena"...samo iz lojalnosti i zelje da su vise zastupljene...a to zasto nisu.....odgovor po meni je lak..same su krive... u drustvu muskaraca tj. drustvu jednakihuser posted image ,  zena moze lako da istakne svoje profesionalne kvalitete, moze biti prepoznatljiva samo cinjenicom da je raritetna (jer je zena) a uz to i jos bitnije kompetentna. Sta zelim reci...ocigledno imamo manjak zena koje su interesantne, politicki orijentisane, znanjem potkovane, koje plijene paznju ne samo lijepim izgledom vec i ukusom u odijevanju.

Za mene nije zena za koju bi ja glasala, ona koja posjet frizeru obavlja 2X mjesecno, koja nema odgovarajuce profesionalno znanje, koja nema dobru dikciju, dobar govor, dobar nastup, zena koja nema sofisticiran (prepoznatljiv) nacin  odijevanja.

I ja poznajem mnogo zena koje imaju dobre radne pozicije i koje su uz to i zene i majke i profesionalci u svom poslu. Ja bi te zene voljela vidjeti na izbornim listama i svoj glas bi dala njima isto tako cvrsto kao i da moje ime pise na listi. user posted image

Zelim reci, da duboko vjerujem u sebi da ce svijest u zenama svakim danom biti jaca u smislu da se aktivnije i borbenije ukljuce u sve segmente drustva, zena mora ipak shvatiti da ako je temelj jednog doma ipak mora biti i temelj pravne i socijalne drzave, kroz jacu politicku ukljucenost.






sta reci em pametna em hercegovkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nesto slicno sam rekla samo mi bio kraci postuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:47:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ovo je drustvo...bez nedovoljne paticipacije zena u svakom smislu, pa tako i u smislu izbornih lista. Ja bi rekla da mi nije presudno da za nekoga glasam zato sto je "zena"...samo iz lojalnosti i zelje da su vise zastupljene...a to zasto nisu.....odgovor po meni je lak..same su krive... u drustvu muskaraca tj. drustvu jednakihuser posted image ,  zena moze lako da istakne svoje profesionalne kvalitete, moze biti prepoznatljiva samo cinjenicom da je raritetna (jer je zena) a uz to i jos bitnije kompetentna. Sta zelim reci...ocigledno imamo manjak zena koje su interesantne, politicki orijentisane, znanjem potkovane, koje plijene paznju ne samo lijepim izgledom vec i ukusom u odijevanju.

Za mene nije zena za koju bi ja glasala, ona koja posjet frizeru obavlja 2X mjesecno, koja nema odgovarajuce profesionalno znanje, koja nema dobru dikciju, dobar govor, dobar nastup, zena koja nema sofisticiran (prepoznatljiv) nacin  odijevanja.

I ja poznajem mnogo zena koje imaju dobre radne pozicije i koje su uz to i zene i majke i profesionalci u svom poslu. Ja bi te zene voljela vidjeti na izbornim listama i svoj glas bi dala njima isto tako cvrsto kao i da moje ime pise na listi. user posted image

Zelim reci, da duboko vjerujem u sebi da ce svijest u zenama svakim danom biti jaca u smislu da se aktivnije i borbenije ukljuce u sve segmente drustva, zena mora ipak shvatiti da ako je temelj jednog doma ipak mora biti i temelj pravne i socijalne drzave, kroz jacu politicku ukljucenost.
Imas moj glasuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:50:04   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR



sta reci em pametna em hercegovkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nesto slicno sam rekla samo mi bio kraci postuser posted image


..user posted image .da i po mogucnosti da je ta "zena" hercegovka...user posted image user posted image user posted image user posted image

Malo se salim....user posted image user posted image user posted image

Morala sam...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zasto glasati za zenu????
14.9.2010 23:52:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ovo je drustvo...bez nedovoljne paticipacije zena u svakom smislu, pa tako i u smislu izbornih lista. Ja bi rekla da mi nije presudno da za nekoga glasam zato sto je "zena"...samo iz lojalnosti i zelje da su vise zastupljene...a to zasto nisu.....odgovor po meni je lak..same su krive... u drustvu muskaraca tj. drustvu jednakihuser posted image ,  zena moze lako da istakne svoje profesionalne kvalitete, moze biti prepoznatljiva samo cinjenicom da je raritetna (jer je zena) a uz to i jos bitnije kompetentna. Sta zelim reci...ocigledno imamo manjak zena koje su interesantne, politicki orijentisane, znanjem potkovane, koje plijene paznju ne samo lijepim izgledom vec i ukusom u odijevanju.

Za mene nije zena za koju bi ja glasala, ona koja posjet frizeru obavlja 2X mjesecno, koja nema odgovarajuce profesionalno znanje, koja nema dobru dikciju, dobar govor, dobar nastup, zena koja nema sofisticiran (prepoznatljiv) nacin  odijevanja.

I ja poznajem mnogo zena koje imaju dobre radne pozicije i koje su uz to i zene i majke i profesionalci u svom poslu. Ja bi te zene voljela vidjeti na izbornim listama i svoj glas bi dala njima isto tako cvrsto kao i da moje ime pise na listi. user posted image

Zelim reci, da duboko vjerujem u sebi da ce svijest u zenama svakim danom biti jaca u smislu da se aktivnije i borbenije ukljuce u sve segmente drustva, zena mora ipak shvatiti da ako je temelj jednog doma ipak mora biti i temelj pravne i socijalne drzave, kroz jacu politicku ukljucenost.
Imas moj glasuser posted image



THX darling, jedan po jedan....i kucica....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 0:24:03   
milenium
ja sam definitivno za žene u politici,mislim da bi bilo manje korupcije,bolje porodiljne naknade,više razumjevanja za radničku klasu itd...ne smijem spominjati stranke ali kako je moguće da ne znate nijednu ženu u politiciuser posted image ja poznajem.pa ima i par država na čelu kojih su žene predsjednice,pa onda senatorice,itd...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 0:31:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

ja sam definitivno za žene u politici,mislim da bi bilo manje korupcije,bolje porodiljne naknade,više razumjevanja za radničku klasu itd...ne smijem spominjati stranke ali kako je moguće da ne znate nijednu ženu u politiciuser posted image ja poznajem.pa ima i par država na čelu kojih su žene predsjednice,pa onda senatorice,itd...




ma slabo ih kod nas u BiH o tome se pricauser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 0:57:00   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: milenium

ja sam definitivno za žene u politici,mislim da bi bilo manje korupcije,bolje porodiljne naknade,više razumjevanja za radničku klasu itd...ne smijem spominjati stranke ali kako je moguće da ne znate nijednu ženu u politiciuser posted image ja poznajem.pa ima i par država na čelu kojih su žene predsjednice,pa onda senatorice,itd...




ma slabo ih kod nas u BiH o tome se pricauser posted image



zar stvarno mislite da zene nisu korumpirane u politici? ...
i da bi postojanje zena u politici nesto bolje rjesilouser posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *