|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zdrava ishrana van kuce
13.7.2012 19:43:56   
redflair
Konkretno, imam problema sa mastima u krvi i trebala bih zdravo da se hranim, ali nekako je to tesko jer sam stalno van kuce. Gdje se sve u gradu moze zdravo hraniti (i koliko to kosta)?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zdrava ishrana van kuce
13.7.2012 20:04:50   
Marija13
Ako si iz Sarajeva toplo ti preporucujem "Vegehanu" na Bascarsiji, vegetarijanska je ishrana, hrana i sokovi odlicni, stvarno biraju povrce koje kupuju. Ja nisam vegetarijanac ali volim kod njih pojesti, a tek kolaci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu redflair)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zdrava ishrana van kuce
13.7.2012 20:10:41   
Galicia
Prvo napisi u kojem gradu pa cemo ti pomoci.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu redflair)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zdrava ishrana van kuce
13.7.2012 20:27:02   
redflair
Sarajevo, neki studentski budzet :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zdrava ishrana van kuce
14.7.2012 22:23:32   
Anoniman
jest da je tema "van kuce " al sa studenskim budzetom sta mislis mozda od kuce da nesto poneses user posted image
ima tema http://www.ringeraja.ba/forum/Recepti_za_dijetalnu_ishranu!/m_1279733/tm.htm za neke recepte
user posted image
ili druge neke brzinske recepte sa neta da skines user posted image

a mozda se i javne neko iz SA vezano za temu user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 14.7.2012 22:26:35 >

(odgovor članu redflair)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zdrava ishrana van kuce
14.7.2012 22:46:42   
animagical
poneses bananu, odes na pilecu salatu, pilece raznjice, npr kod mrkve...ja sam voljela i kod ferhatovica dok se nisam otrovala hranom lani, salmonela.... opet,sarajevo je sirok pojam, neces npr. s ilidze ici na carsiju da jedes,ali u biti ako izbjegavas jesti meso i sir, i ostalo zivotinjskog porijekla,trebala bi izbjeci i holesterol... ljeto je, opleti po salatama, vocnim i obicnim jogurtima male masnoce i sl... izbjegavaj inace razne grilove, ipak je ljeto, nije to toliko sigurno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zdrava ishrana van kuce
14.7.2012 22:58:24   
Medić*
Ja sam znala u tim studentskim danima nositi vecinom, npr bananu ili jabuku, vocni jogurt, sendvic pa na prvoj pauzi pojedem. Nekada pekarski proizvodi, vecinom neko peciva i obicni jogut. Mahsuzile sam znati otici u onu pekaru kod trga austrije kod okretaljke na njihove stapice sa susamom, kod Nagipa na pitu, nekad na cevape. Uglavnom vise sam se hranila kuci, eto neke male uzinice vani.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zdrava ishrana van kuce
15.7.2012 11:52:56   
Alma_27
za grickalicemoze i desetak badema (ali ne vise user posted image ). zdrave masnoce i odlicno zasitie

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *