|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zecja usna...
10.12.2008 16:45:26   
S.mama
Malo mi je teze uklopiti se u ovaj forum,pa ako nisam postavila temu na odgovarajuce mjesto molim vas da je prebacite gdje spada...
Ja sam rodila bebu sa zecjom usnom,sada on ima 17 mjeseci...Zanima me(kao i svakog roditelja koji je zabrinut) da li ste nesto cule o tome,da li ce dijete normalno pricati i td.On je imao dvije operacije,ima jos dvije da se urade...Vjerujte da cujem da toliko mama rode bebu sa zecjom usnom,a ja pored ovolikih pretraga ni na jednu nisam naisla da sa njom razmjenim iskustva...Pa eto,ako ste sta cule pisite,please...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zecja usna...
10.12.2008 17:13:45   
tea lana
imam prvu rodicu koja je rodila kcerkicu sa zecijom usnom al kod nje je malo teze stanje njer je njoj i nepce rasjeceno.Ona je imala koliko se sjecam 3 operacije i mora jos dvije a sad ta djevojcica ima 13 godina malo teze dise jer joj nepce nije zatvoreno do kraja radi razvoja tek kad pubertet prodje doktori ce uraditi to do kraja.

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zecja usna...
10.12.2008 17:21:04   
S.mama
I kod njega je nepce,desni i nos.Zadnjom operacijom su mu radili nepce,ali vidim da nije potpuno zatvoreno,ali sad kad si napisala vjerovatno je zbog razvoja.Kod njega je hrana prije izlazila na nos,ali i sada kada jede nesto tecno curi mu na nos.Molim te mozes li mi odgovoriti sta je sa govorom?Da li ona normalno prica ili ima poteskoce?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zecja usna...
10.12.2008 18:34:23   
tea lana
ona izgovara rijeci tecno ali vjerovatno sto joj je nepce otvoreno zraka ulazi pa malo to zvuci cudno.Inace ona je odlicna ucenica 7 razreda odgovara kad je potrebno i pred razredom i nema nikakvih konpleksa sto je veoma bitno.Ne brini se bit ce sve u redu kad se te operacije obave vidjet ces bit ce sve ok.


(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zecja usna...
10.12.2008 18:49:19   
S.mama
Hvala ti puno na odgovoru,sada mi je malo lakse.Jos nije poceo pricati,pa sam se bojala da nece ni progovoriti.pusa

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zecja usna...
11.12.2008 11:34:53   
Anoniman
Draga S.mama ja imam kolegicu koja ima zečju usnu ona sada ima 26 god,tečno i razumljivo priča samo što kad je slušaš imaš osjećaj da priča kroz nos,tako da mislim da se to operacijom može sanirati,vazno je da je tvoja beba zdrava i normalna,ne brini.

(odgovor članu S.mama)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zecja usna...
25.6.2013 21:38:27   
firzy
Drage mame,ja sam u 19.sedmici trudnoce i ginek.mi je rekao da cu rodit curu sa rascjepom usne i nepceta.molim vas pomozite mi jer sam neutjesna,kako rodit takvo dijete-prirodno ili carski?nemogu da se pomirim s tim jer niko ni s moje nit s muzeve strane nema takav slucaj(ovo mi je treca beba)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zecja usna...
26.6.2013 15:35:25   
Lulu_08
Podizem temu, iko?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu firzy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zecja usna...
26.6.2013 15:36:50   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: firzy

Drage mame,ja sam u 19.sedmici trudnoce i ginek.mi je rekao da cu rodit curu sa rascjepom usne i nepceta.molim vas pomozite mi jer sam neutjesna,kako rodit takvo dijete-prirodno ili carski?nemogu da se pomirim s tim jer niko ni s moje nit s muzeve strane nema takav slucaj(ovo mi je treca beba)



pa zar s eovo ne vidi i ranije????
žao mi je, ne znam ništa o tome.....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu firzy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zecja usna...
26.6.2013 15:43:35   
Visnja RR
njačešće doktori i ne vide...
čitala sam o tome nekad davno...
sve što znam je da se to uspješno rješava nakon 4 mjeseca bebe...radi se plastična korekcija...
želim ti mirniju trudnoću i da to sve jednom bude iza vas...user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zecja usna...
26.6.2013 15:50:10   
Teddy Bear
Moja prijateljica ima sina sa zecijom usnom, ono sto znam je da je imala prirodan porod, nije ga mogla dojit, imao je operacije da mu se to sredi, i evo ga sad hvala Bogu momak i po user posted image
Draga ne sekiraj se unaprijed, nije to konacno sto je dr vidio, a i ako jeste, nije kraj svijeta, misli pozitivno, uzivaj u trudnoci user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *