|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 22:47:26   
veeseelaa
maloprije čistim parket u spavaćoj sobi i baš se čudim kako smo uspjeli izgrebati ga bračnim krevetom (koji je usput jako težak)  user posted image user posted image user posted image  ma ne da je izgreban na pojedinim mjestima su takve brazdeuser posted image user posted image user posted image  skoro mi je mama bila i pita me šta je ovo s parketom u spavaćoj a ja user posted image user posted image user posted image user posted image
Imate li vi kakvih zgoda i nezgoda sličnih, nastalih u toku sexualnog čina ili poslije njegauser posted image ?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 22:48:53   
Lulu_
sex...user posted image sta je touser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 22:52:44   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 22:54:09   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

maloprije čistim parket u spavaćoj sobi i baš se čudim kako smo uspjeli izgrebati ga bračnim krevetom (koji je usput jako težak)  user posted image user posted image user posted image  ma ne da je izgreban na pojedinim mjestima su takve brazdeuser posted image user posted image user posted image  skoro mi je mama bila i pita me šta je ovo s parketom u spavaćoj a ja user posted image user posted image user posted image user posted image
Imate li vi kakvih zgoda i nezgoda sličnih, nastalih u toku sexualnog čina ili poslije njegauser posted image ?

user posted image user posted image a bas ste nestasniuser posted image user posted image vazda veselo kod tebe,meni svi kauci skripe dal je to do kvaliteta ili...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 22:58:12   
neki
Nas ugao u dnevnom boravku se haman raspadauser posted image user posted image user posted image Djever me uvijek zezauser posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 22:58:22   
veeseelaa
e ovo moram da ispričam, desilo se mojoj prijateljici
Bila ona sa svojim momkom negdje u stanu i sexali se a valjda joj je tašna bila na krevetu tako da je slučajno potkačila nogom, rukom (nezna ni ona tačno čim) i aktivirala je mobilni a obzirom da je zvala posljednju mamu uspostavila je kontakt s njom
Majka je valjda govorila "halo, halo" a kako je ova valjda stenjala i vriskala tokom sexa žena se prepala mislila neko joj napao kćerku
Obzirom da nije mogla prekinuti razgovor,  s bratovog mobilnog su zvali policiju da prijave napaduser posted image user posted image user posted image
Kad je za sat-dva prijateljica došla kući imala je šta da čujeuser posted image user posted image user posted image
Vadila se ona njima kako se s jaranicama nešto zezala user posted image user posted image user posted image  znam da od tada tri puta provjeti jel joj mob zaključan, kad god počnemo neku opipljivu temu ona prvo pregleda jel joj mob zaključan

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.10.2009 23:00:25 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 23:01:32   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e ovo moram da ispričam, desilo se mojoj prijateljici
Bila ona sa svojim momkom negdje u stanu i sexali se a valjda joj je tašna bila na krevetu tako da je slučajno potkačila nogom, rukom (nezna ni ona tačno čim) i aktivirala je mobilni a obzirom da je zvala posljednju mamu uspostavila je kontakt s njom
Majka je valjda govorila "halo, halo" a kako je ova valjda stenjala i vriskala tokom sexa žena se prepala mislila neko joj napao kćerku
Obzirom da nije mogla prekinuti razgovor,  s bratovog mobilnog su zvali policiju da prijave napaduser posted image user posted image user posted image
Kad je za sat-dva prijateljica došla kući imala je šta da čujeuser posted image user posted image user posted image
Vadila se ona njima kako se s jaranicama nešto zezala user posted image user posted image user posted image  znam da od tada tri puta provjeti jel joj mob zaključan, kad god počnemo neku opipljivu temu ona prvo pregleda jel joj mob zaključan

user posted image e to je vec nezgodauser posted image sta je ova sminka veseela tu si a pise da nisi eeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 23:14:55   
Anoniman
ja imam jedan problem u spavaćoj sobiuser posted image user posted image user posted image  mislim da će mi suprug slomiti kičmu kad smo u jednoj određenoj pozi
Pa ti muškarci stvarno nemaju osjećajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
25.10.2009 23:16:21   
veeseelaa
ti se javi kad te polomiuser posted image   onda ćeš moći nešto i da napišeš na ovoj temiuser posted image
joj valjam se od smijeha, zamislite
"evo ja da javim svoju nezgodu, danas mi je mm slomio noge i ruke tokom sexualnog čina"
hahhahaha

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.10.2009 23:20:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 9:52:50   
maja78 RR
E pa veseelaa unikatna si :)))))

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 9:54:01   
Anoniman
evo sad ne mogu da se sjetim puno stvari...
znam da smo se jednom sexali kod moje sestre u stanu a taj kauc gdje smo spavali skripao je na svaki pokret, ipak bilo je uzbudljivo! To su bila vremena...
znam da smo se jednom sexali na radijatoru , al je to dobroooooooo
bila je jedna zgoda u camcu kad smo se zanijeli pa nas more odnijelo!
Onaj moj se nekad toliko zanese da me svu zgnjeci i ne mogu da disem!
Jednom smo se sexali i komsinica ispod nas pitala MM kakve smo mi stvari sinoc razmijestali ili smo krecili????

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 11:11:08   
Tidzi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ti se javi kad te polomiuser posted image   onda ćeš moći nešto i da napišeš na ovoj temiuser posted image
joj valjam se od smijeha, zamislite
"evo ja da javim svoju nezgodu, danas mi je mm slomio noge i ruke tokom sexualnog čina"
hahhahaha




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo je genijalno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 11:25:34   
Suzana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ti se javi kad te polomiuser posted image   onda ćeš moći nešto i da napišeš na ovoj temiuser posted image
joj valjam se od smijeha, zamislite
"evo ja da javim svoju nezgodu, danas mi je mm slomio noge i ruke tokom sexualnog čina"
hahhahaha



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 12:03:21   
ziki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e ovo moram da ispričam, desilo se mojoj prijateljici
Bila ona sa svojim momkom negdje u stanu i sexali se a valjda joj je tašna bila na krevetu tako da je slučajno potkačila nogom, rukom (nezna ni ona tačno čim) i aktivirala je mobilni a obzirom da je zvala posljednju mamu uspostavila je kontakt s njom
Majka je valjda govorila "halo, halo" a kako je ova valjda stenjala i vriskala tokom sexa žena se prepala mislila neko joj napao kćerku
Obzirom da nije mogla prekinuti razgovor,  s bratovog mobilnog su zvali policiju da prijave napaduser posted image user posted image user posted image
Kad je za sat-dva prijateljica došla kući imala je šta da čujeuser posted image user posted image user posted image
Vadila se ona njima kako se s jaranicama nešto zezala user posted image user posted image user posted image  znam da od tada tri puta provjeti jel joj mob zaključan, kad god počnemo neku opipljivu temu ona prvo pregleda jel joj mob zaključan

sad pričam drugarici ovo i žena se pogubi, da li je njena priča dobila nogu, samo je kod nje bio muž a i njena mama je odmah skontala šta je u pitanjuuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 18:11:42   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Lulu_

sex...user posted image sta je touser posted image


Jel se to jede il šta???

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 18:33:57   
Dida79
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

maloprije čistim parket u spavaćoj sobi i baš se čudim kako smo uspjeli izgrebati ga bračnim krevetom (koji je usput jako težak)  user posted image user posted image user posted image  ma ne da je izgreban na pojedinim mjestima su takve brazdeuser posted image user posted image user posted image  skoro mi je mama bila i pita me šta je ovo s parketom u spavaćoj a ja user posted image user posted image user posted image user posted image
Imate li vi kakvih zgoda i nezgoda sličnih, nastalih u toku sexualnog čina ili poslije njegauser posted image ?

user posted image user posted image a bas ste nestasniuser posted image user posted image vazda veselo kod tebe,meni svi kauci skripe dal je to do kvaliteta ili...user posted image user posted image user posted image

joj mamine oci i sami imamo isti problem samo kod mene je u pitanju bracni krevet a kako smo ga kupili nema ni dvije god pa se sda ganjamo po podu i ostalim stvarima po kuci da ne bi probudili djecuuser posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 18:41:39   
reallove
kod nas krevet jak,sve izdrziuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 20:06:57   
dina_89
jedan put nam je ciko pokucao na vrata i rekao "moze li to malo tise" user posted image

nikad vise nismo otisli u taj hotel

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 20:51:03   
elkina_mala
glasni smooo hahaha i to puno...ispod nas imamo komsije sa dvoje djece,jednom smo poceli koprcanje(a krevet toliko skripi da je to nenormalno) kad kod ove dole beba poce plakat...dal je od nas nezznam znam da mi se samo sutra smijala hahaah

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:09:35   
akica b
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi nemamo nezgoda u spavacoj nego u wc- u,slomili smo dvije tus kabine kod nas a jednu u hoteluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:29:30   
mamine oci
ko je to nama perisutan user posted image user posted image zgodna riba i odma na temi sexuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:35:07   
ledy blue
Par puta blago rasformiran krevet..a škripu je riješio mm tako sto je ukucao graničnike u parket pa se krevet ne miče..i nema da škripi ..sreća pa se niko ne podviruje pod nas lezaj user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:42:38   
milenium
nema kod nas nezgoda ima samo zgodauser posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:46:51   
reallove
ma drage pricvrstite te krevete da vidite kod nas "stijena"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio reallove -- 26.10.2009 23:47:52 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zgode i nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:57:53   
vodolija
kod nas je kriza,krevet škripi budimo dijete a ispod nas žive gazda i gazdarica,kad smo doselili pitamo smetal im Hanino skakanje kažu ne cuje se ona nego viuser posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *