|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zubi i usna šupljina
12.12.2008 8:50:12   
kovrdjava
Ja se javljam samo s problemima moje hanumeuser posted image user posted image user posted image  Moj sad trenutni problem su zubi u devetom mjesecu sam stavila na dvojke i jedinice porculane s tim da sam izvadila ljevu jedinicu...Dr koji mi je stvljo zube rekao je da ce to sve biti ok i da cu narednih godina biti mirna....Al meni od devetok mjeseca spadaju zubi tri puta i boli me dvojka,jucer sam mu isla i rekla da mi se opet klimaju i da me bole na toplo,hladno,zrak...i on ti meni kaze da se ja puno opterecujem zubima da on nista ne vidi i ako me bude bolilo da dođem za 15 dana...Ja poslije njega odem do dr.Harisa Demirovića i on mi kaze da se to nesmije desavati i da mi zubi uopce nisu napravljeni kako treba i on mi predlaze da mi napravi zube nove, ali meni je sad dilema prije 3 mj sam platila 800KM i sad moram ponovo dati 800KM,sta da radim....

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 15:47:49 >


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ZUBI
12.12.2008 9:32:22   
Gigana
ja bih otišla tom prvom doktoru na reklamaciju i rekla mu da radi šta zna i umije dok to ne napravi, jer niko nije glup da ne skonta da sa tim zubima nešto ne štima.

Ako te počne opet ubjeđivati u suprotno, traži mu da ti vrati novac i dobro se posvađaj i zaprijeti (nažalost, danas se ovako rješavaju stvari).

Ako ni to ne upali, ostaje ti da odeš kod drugog doktora i ponovo napraviš zube.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ZUBI
12.12.2008 10:57:30   
Nunichi
Ma samo ti njemu opet otidji i reci da stvarno nema smisla.
Nisam nikad cula da se porculanske navlake klimaju tako brzo. Njihov rok trajanja...da se tako izrazim,je do 10 godina,a ne 10 dana!!!
Joj stvarno su djubrad,za tolike pare ne odrade svoj posao kako treba i jos se prave ludi. Samo ti njemu opet idi neka ispravlja sto dobro nije uradio.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ZUBI
12.12.2008 11:24:36   
almai
IZVORNA PORUKA: Gigana

ja bih otišla tom prvom doktoru na reklamaciju i rekla mu da radi šta zna i umije dok to ne napravi, jer niko nije glup da ne skonta da sa tim zubima nešto ne štima.

Ako te počne opet ubjeđivati u suprotno, traži mu da ti vrati novac i dobro se posvađaj i zaprijeti (nažalost, danas se ovako rješavaju stvari).

Ako ni to ne upali, ostaje ti da odeš kod drugog doktora i ponovo napraviš zube.
i ja bih ovo uradila.



_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ZUBI
12.12.2008 11:33:52   
HanaBana
Obavezno otidji njemu i dobro mu se nagovori. Porcelanski zubi ne bi smjeli spadati jer se oni cementiraju. A to sto te boli moze izazvati jos gore probleme. Ja bih mu ih u facu bacila neka ih sebi stavi i ne bi izasla iz ordinacije dok ti ne vrati pare.
Ako ne pristane na to otidji kod nekog drugog i trazi da ti fiksira te navlake i da traju makar jedan period dok ne smislis da radis druge.

< Poruku je uredio HanaBana -- 12.12.2008 11:34:12 >

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ZUBI
12.12.2008 11:47:54   
Amrino
Otidji opet i reci da nesto nije uredu! Zahtjevaj da ti napravi kako treba i zaprijeti inspekcijom! Nemoj da to bude isprazna prijetnja nego ako bude nekih problema fakat mu nekoga zovi! Pa tom bezobrazluku stvarno nema kraja. Prvo ti shvati da si mu dala 800 KM!!! Ma za te pare ima da bude prezadovoljna! To su necije dvije mjesecne plate.
I napisi ime doktora da ga svi zaobilazimo...



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ZUBI
12.12.2008 12:46:13   
kovrdjava
Joj majko moja to je katastrofa jutros sam ga zvala i reko mi je da mi nista tu nemoze napraviti, isla sam 5 puta ali nista dr se zove Miro Čekro i ima ordinaciju kod parkuše, ja sam toliko nasekirana da sam gotov poludjeti...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ZUBI
12.12.2008 13:11:43   
Amrino
IZVORNA PORUKA: kovrdjava

Joj majko moja to je katastrofa jutros sam ga zvala i reko mi je da mi nista tu nemoze napraviti, isla sam 5 puta ali nista dr se zove Miro Čekro i ima ordinaciju kod parkuše, ja sam toliko nasekirana da sam gotov poludjeti...


Ovo je stvarno uzas. Sta mislis da se s MM pokupis kod njega na jos jedan razgovor? Bila sam ozbiljna kada sam predlozila inspekciju.
Ja ne bih odustala nema sanse. Nije vise ni do para nego do zuba...treba da ti se nedaj Boze nesto upali pa da imas probleme.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ZUBI
12.12.2008 13:17:44   
HanaBana
E stvarno nije normalan lik, bitno je da je samo lovu pokupiouser posted image Kretenluk zadnjiuser posted image Kao sto Amrino napisa, obavezno mu inspekciju natovariti na ledja. A u medjuvremenu otidji kod nekog drugog ali obavezno po preporuci da ti cementira te navlake, pa onda kasnije sta budeuser posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ZUBI
12.12.2008 15:54:43   
Visnja RR
ja bih ti savjetovala dr Selmana na Bistriku...neces zazaliti...
moja prijateljica je dala 2400 km dr.Demirovicu i zazalila...nekad je odlican a nekad bas zezne...
al zato dr Selman je meni daleko najbolji

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ZUBI
12.12.2008 16:01:50   
HanaBana
Dobar stomatolog a i proteticar dr Faginovic u zgradi "Karingtonka". Meni radi zube i sa njim sam prezadovoljna. 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ZUBI
15.12.2008 8:10:49   
kovrdjava
Joj neznam sta da uradim bila sam kod dr.Demirovića i on mi garantuje da ce mi zube napraviti kave zelim i garantuje mi da ce sve biti super.A kod njega sam otisla po preporuci svog sefa...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ZUBI
29.12.2008 22:04:59   
Romali
Nisam htjela otvarati novu temu na Dojenju pa
ću ovdje pitati: Jeste li primale lokalnu anesteziju kod zubara dok ste dojile?

Ja bih sutra trebala kod zubara, moguće je da će mi predložiti popravak uz  anesteziju. Ne mogu čekati da prestanem s dojenjem pa da riješavam te probleme.

Ima li neka posebna vrsta anest.dozvoljena kod dojenja ili su sve ok? Koja su vaša iskustva?

< Poruku je uredio Romali -- 29.12.2008 22:05:12 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ZUBI
30.12.2008 10:35:24   
mamyca
Mislim da mozes,ja sam je primala e sad koju,da me ubijes nemam pojma.user posted image Moras to naglasiti zubaru.Sorry ja tek sad ovo procitala.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ZUBI
26.1.2009 10:45:14   
merimaa
i ja sam stavila navlake porculanske i odlicno je ne klimaju se nema sanse prezadovoljna samuser posted image nebi trebalo kao da spadaju nema smisla oni traju najmanje 10god

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ZUBI
9.2.2009 0:22:59   
mnn
meni stalno krvare desni...več sam luda os toga..probala sam limunom namazati pa propolisom..ma više nisam neznam što sve nisam probala...

imate neki savjet za to?pomozite mi jer sam luda od toga!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ZUBI
9.2.2009 20:54:43   
kristijan
jel zna neko u mo cijene navlaka za zube trebala bih staviti 2 pa ne znam, koliko će me doći user posted image


_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ZUBI
9.2.2009 20:58:10   
mamy Sabina
Ti si iz Mostara kao i ja?
Meni je moj zubar rekao 200 km po zubu.
Sad, jesu li te cijene iste u svim ordinacijama ne bih ti znala reći.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ZUBI
11.2.2009 15:56:06   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mnn

imate neki savjet za to?pomozite mi jer sam luda od toga!


To se može desiti u trudnoći, krv je čista - jel tako? Proći će.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ZUBI
12.2.2009 21:05:05   
mnn
čista, ma krvari pa onda stane...imala sam ja problema i prije sa tim pa sam liječila to propolisom...bila kod zubara...uh e sad opet pa više naznam što da radim...kaže mi doktor da je to normalno...i da ne perem zube sto puta na dan...počela sam trljati zube sa limunom...pomaže pa sad ču vidjeti do kada.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ZUBI
4.5.2009 14:14:09   
Anoniman
Upomoć! Bole me zubi, desni... šta da radim?user posted image
Negdje pročita na ovom forumu kao ne može se davati anestezija dok se doji, imate li iskustva s tim...pišite ubi se mazajući propolisom, utrni sva.

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ZUBI
4.5.2009 14:35:41   
mišur
Jesi li išla kod zubara?
Moj ti je savjet da odeš, i da vidiš šta te boli...
A i naglasi da dojiš bebu, pa će ti reći smiješ li primiti anesteziju...
Ja ne znam za dojenje...
Znam da može u trudnoći, ali za dojenje...Ja sam popravljala zube u trudnoći i dr mi je rekao da mogu primiti anesteziju, ali nisu bili veliki kvarovi, pa sam trpila..
A ako baš budeš morala primiti anesteziju, možda da taj dan ne dojiš bebu...user posted image
Ne znam kolika je bebana... I pitaj dr koliko vremena treba da se organizam očisti od anestezije...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ZUBI
4.5.2009 14:52:31   
remzy
drage moje ova tema se ubila za mene ,isto da sam je ja postavila!!!user posted image user posted image
e ovako breskva
ja sam u ovoj zadnjoj trudnoci bukvalno izgubila sve zube ai uzasno su me boljeli i zubi i desni!!!i vec dok sam bila trudna popravljala sam ih ,na djecijoj stomatologiji ,jer trudnice tamo pripadaju!!!i radila sam bez anestezijeuser posted image

draga moja ima skoro pa i mjesec ,kako ja vadim i popravljam zube ,i sve radim sa anastezijom ,a DOJIM bebu!!!i samo sam dva puta izmuzla prvo mlijeko ,a kasnije nisam nista ,a i beba nema nikakvi reakcija od anestezije!!!!

ali naglasi dr da imas bebu i da doji!!!

eto ja bi trebala danas ili sutra da izvadim dva!!!user posted image
ja kako poce vaditi zube, oslobodih se straha od zubara ,i sad bih mogla i ove zdrave da povadim!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ZUBI
4.5.2009 15:15:53   
Anoniman
baš ti hvala remzy, otići ću, ako ovaj moj mogne bez mene valja i njeg povest user posted image ,
jesmo nadrpale plobirane,šuplje, ušivene,

(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ZUBI
4.5.2009 15:24:48   
remzy
IZVORNA PORUKA: Breskva

baš ti hvala remzy, otići ću, ako ovaj moj mogne bez mene valja i njeg povest user posted image ,
jesmo nadrpale plobirane,šuplje, ušivene,



jao dobra si!!!user posted image user posted image

a draga moja otidi ti ,pa i sa njim ,ako treba,jer vjeruj mi da znam kako ti je ,mene je znao jedan boljeti i na kraju imam osjecaj da me komplet vilica boli!!!

drzim ti fige i naravno javi se ako sta napravis!!!user posted image
pusa!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *