|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   barbi igracke
7.8.2009 9:52:11   
R&T@
Drage mame,
kao što tema kaže interesuje nas gdje u Sarajevu možemo kupiti princa za Barbiku (kvalitetnog). Treba nam jer djevojčica uskoro,abd, slavi rođendan i to je narucila.
A, ja sam se iznenadila da nisam uspjela pronaci.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.12.2010 21:15:34 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 9:54:17   
mamana
Probaj u Merkatoru oni imaju dosta toja iz Barby programa, ma da nisam sigurna da sam vidjela Kena

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 10:08:45   
Anoniman
jesi gledala u TL?

(odgovor članu mamana)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 10:19:23   
Anoniman
pa naravno da nisi kada su se razveli...sjoooo kako to ne znasuser posted image user posted image

http://www.businessweek.com/bwdaily/dnflash/feb2004/nf20040217_1253_db042.htm

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 10:19:57   
R&T@
Nema ni u Mercatoru ni u BBI (TL i O2P).

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 10:22:36   
R&T@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, što me nasmija.
Kako to Tajri da objasnim?
Ispravka: Tražim Barbikinog švalera!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 10:26:27   
Anoniman
Mora da je i njega onda ostavilauser posted image

pa jesi pitala zasto ga nemaju??....to me fakat cudiuser posted image ....joooj grada, ne mozes kena naci i to navodno u najbolje opremljenim radnjama sto se igracaka tice

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 10:32:52   
R&T@
Ma znaš naše trgovce:" Tražite Kena. Nema problema, bit ce za par mjeseci."
Ili (meni omiljeno): "Što ne kupite još jednu Barbiku?"

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 10:59:16   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

ali fakat ne mogu vjerovati da nigdje nema kena...
pade mi napamet, ima ona radnja u ferhadiji...ofirna, izgleda mracna...zadrzala je sarm predratnog periodauser posted image ...znam da imaju lego, a mislim da imaju i barbike s lijeve strane...mislim cak da u njoj i cipele prodavaju...pogledaj tu

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 12:13:00   
R&T@
Izvini, ali nikako da skontam gdje je ta radnja.
pada mi na pamet samo beba kids blizu DM. Da nije ta? Tu nikad nisam bila.
Usput, molba za mame sa Ilidže, Dobrinje, Alipašinog:
" Pogledajte, molim vas, ima li po onim radnjicama u vašem naselju."
STVARNO ŽELIM DA GA PRONAĐEM
pa makar morala poslije kupiti i barbi kucu i djecu i auto..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 12:17:25   
Anoniman
mislim da dodje negdje prekoputa dorothy p. ili vec kako se zove...iza egipta...ma ogroman prostor a izlog k'o iz '84...ne mozes fuliti

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 12:54:28   
R&T@
Sad kontam.
Iako nisam primjetila ranije.
Nek ima rupa od radnje u kojoj ja nisam bila.user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 12:58:05   
TonkicaPalonkica
ken je bio u tl dobrinja
769 705 je broj, pa pitaj ih.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 13:37:44   
R&T@
user posted image user posted image
Sad zvala, žena pravo ljubazna, ali NESTALO.
Što mi se ne da.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 13:48:02   
leli§
jao draga da znas koliko mi je zao sto to ne mozes pronaci... ja bih ti sad dala svog da sam tu:)

eh sad ja ne znam koliko ce se neko sloziti samnom ali... ti si pokusala sve u svojoj moci da pronadjes tog kena. nema pa nema... mora li to biti nova igracka? ja znam da je rodjendan i nejna zelje i naravno novo bi da joj nadjes...ali kad bolje razmislis ona samo zeli KENA... ja bih pokusala u porodici negdje naci kena naravno dobro ocuvanog sa odjecom i svim tim i fino bih ga zapakovala u neku lijepu kutiju, a za novac koji bih potrosila na kena bih je izvela jedan dan u setnju...znaci same nas dvije za njen rodjendan... ne znam... nadam se da ce suspijeti naci neko rijesenje. ali tako ti je to kod nas jesi li krenuo nesto da trazis nema pa nema.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 13:58:11   
R&T@
ma, i nije mi toliko do igracke. mogla bih ja njoj(još uvijek) zamazati oci necim drugim. I imamo nekakvog starog,,  naslijeđenog od tetke.
Ali ne mogu da vjerujem u kakvom selu živim.user posted image user posted image user posted image
Pardon, rupi (necu da vrijeđam selo).

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 16:07:54   
Crvena
Mozda bi mogla zamolite trgovkinju u TL da nazove Zenicu, Tuzlu, pa cak i Zagreb i da provjere. Narudzbe za Zagreb se salju petkom, nije ti kasno jos uvijek, trk u najblizi TL.user posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 7.8.2009 16:08:28 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 20:42:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

ma, i nije mi toliko do igracke. mogla bih ja njoj(još uvijek) zamazati oci necim drugim. I imamo nekakvog starog,,  naslijeđenog od tetke.
Ali ne mogu da vjerujem u kakvom selu živim.user posted image user posted image user posted image
Pardon, rupi (necu da vrijeđam selo).


mislis kasabiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
7.8.2009 20:49:17   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: tajra

ma, i nije mi toliko do igracke. mogla bih ja njoj(još uvijek) zamazati oci necim drugim. I imamo nekakvog starog,,  naslijeđenog od tetke.
Ali ne mogu da vjerujem u kakvom selu živim.user posted image user posted image user posted image
Pardon, rupi (necu da vrijeđam selo).


Sutra cu pogledat u Kiseljaku, ako nadjem kupim, a sljedece sedmice sam u sarajevu na pregledu, tako da cu ti dobacit.
Valjda nece bit kasno.
Ako ti paše ova varijanta..izvodivo je.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
8.8.2009 20:50:10   
R&T@
Ja postavila temu i nestala.
Nisam danas tražila, u frci sam.
Saznala sam da u Merkuru na otoci ima nekakvih kineskih. I on i Barbi u kutiji za 14 KM. Ne želim takvu igračku za svoje dijete. 
Pokušat cu s tom varijantom u TL slijedece sedmice. Iako sam nepovjerljiva. AS smo cekali skoro dva mjeseca.
TonkicePalonkice, hvala na ponudi, sigurno sam zakasnila sa odgovorom. Nadam se da si barem pogledala kakav je taj muž/švaler u Kis.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
8.8.2009 21:49:30   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: tajra

Ja postavila temu i nestala.
Nisam danas tražila, u frci sam.
Saznala sam da u Merkuru na otoci ima nekakvih kineskih. I on i Barbi u kutiji za 14 KM. Ne želim takvu igračku za svoje dijete. 
Pokušat cu s tom varijantom u TL slijedece sedmice. Iako sam nepovjerljiva. AS smo cekali skoro dva mjeseca.
TonkicePalonkice, hvala na ponudi, sigurno sam zakasnila sa odgovorom. Nadam se da si barem pogledala kakav je taj muž/švaler u Kis.


Pogledala, ima nakav od 25km, pise Mattel, sto ce rec original, ima jedan jedini. nisam kupila, jer jebiga, nisam dobila povratnu informaciju.
Uglavnom ima Ken u radnji Super Konzum u Kiseljaku.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
8.8.2009 23:59:20   
Crvena
U Grand centru na Ilidzi ima prodavnica igracaka na prvom spratu i zamisli imaju i KENA, nisam stigla vidjeti kakav je i je li kineski.user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gdje u Sa kupiti Kena (Barbikinog princa)?
10.8.2009 15:21:00   
ledy blue
Evo i ja bas to htjela napisati..ima i ken i ''princ''...kao pratnja sada za ove lutkice princeze...a ni ja nisam gledala ko je proizvodjac

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 23
   barbi igraćke
11.8.2009 8:58:19   
R&T@
Hvala svima, pronašla sam.
Dobili u TL u BBI.
Nije neki ljepotan user posted image ,ali poslužit ce.
Koliko je princeza u sobi, a on jedan nece mu biti lahko.user posted image
Nisam znala za tu prodavnicu u Grandu, izmahalat cu.
Tonkice, hvala ti, do mene je.
LP

< Poruku je uredio maja78 RR -- 21.4.2010 22:28:36 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 24
   barbi igraćke
21.4.2010 22:26:35   
maja78 RR
prenos postova sa srodne teme


IZVORNA PORUKA: natasa

danas je moja kćer dobila jednu preljepu barbi curicu-igraćku.Mala ima 3 godine..I ja do danas nisam znala,da ona već poznaje barby..sad me zanima,kad ste kupili svojoj djeci takve igračke.Mislila sam,da je premala-do danas,,,šta vi mislite????


IZVORNA PORUKA: Ona

Pa ne bih se baš složila s tobom da je djevojčica premala za takvu vrstu igračaka. Mislim da je sasvim ok. Posebno ako joj je barby interesantna, neka djevojčica uživa s igračkom. Znaš da djeca ako im nije nešto interesantno odma odbace, što kod tebe nije slučaj.

Pozdrav


IZVORNA PORUKA: natasa

i ja se ne složim sama sa sobom.da je premala,je bilo u mojoj glavi user posted image ..ne mogu vjerovat,da tako brzo raste..od sada neću misliti,da je premala,jer je to u mojoj glavi.mene zanima kada su vaša djeca dobila takve igraćke.

POZDRAV I TEBI


IZVORNA PORUKA: travnicanka

Evo naidje na ovu temu pa se smijem....moja user posted image je sad 3,5 godine i tek sad se zna igrati sa bebicama.Ja nisam mogla docekati da naraste pa sam joj kupovala barbi kad je bila manja i danas ta ni jedna barbika nema nogu.Sve ih je oglodjala dok su joj jos zubi nicali!!!!


IZVORNA PORUKA: Blue rose

E barbike.
Dok sam ja bila mala moja nana je živjela u Njemačkoj, tako da mi je iz Švabije donijela jednu pravu barbiku, i nećete vjerovati i dan danas je u životu, i prelijepa je, te je čuvam za svoju princezu kada još malo odradte, da ne bi ostala bez nogu i ruku.
Svojoj kikici još nisam kupila niti jednu, jer mislim da nije zainteresovana za te štrkljaste manekenke, već više voli one gojazne bebe koje same plaču i smiju se. Pa ih ona pokriva, hrani flašicom, voza u kolicima.



IZVORNA PORUKA: makana

smatram da djecu ne treba učiti samo na jednu vrstu igračaka
iako htjele mi to ili ne postoji nepisana podjela i kod dječice koje igračke idu kome
ali mi je drago kad vidim da moja almedina uzme kutiju sa vlažnim maramicama i voza je po podu kao autić, barbike ima kod moje mame i sa njima se igra kad odemo tamo, imam dvije sestre i kada smo bile male kupovali su nam uglavnom lutkice, ali nikad neću zaboraviti gitaru koju nam je babo jednom kupio, plastičnu žutu
moja user posted image ima onu veliku ćelu i već sada kada je vidi ujutro prilazi joj unosi joj se u lice i počne joj tjepati i nešto pričati isto kao što mi njoj prilazimo


IZVORNA PORUKA: sebila

Bas je ova tema prava za mene posto imam 3 curice a najmlada je 4 godine,gdje god maknem stanem na barbi cipelu ili sesir,he he ali igraju se i sa drugim igrackama.
Nekad sjedim s njima i igram se da im podstaknem mastu...
POZDRAV svima...


IZVORNA PORUKA: lamka

i moja cujica je neki dan dobila barbiku koja je stara nekih 15-tak godina ali se igra s njom ali bez obzira na sve igracke najdraza joj je njena mimi (kako je ona zove) lutka i autic na daljinski tako da ostale igracke samo s vremena na vrijeme uzme i igra se kratko ali je ona jos mala vidjetcemo dok malo poraste



< Poruku je uredio maja78 RR -- 21.4.2010 22:28:21 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *