|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  201 202 203 204 [205]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
30.9.2019 11:06:09   
Visnja RR
Draga anonimna ,
žao mi je zbog smrtnog slučaja

Kada budeš posjetila svog ginekologa javi nam

svi čekamo lijepe vijesti user posted image

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5101
20.11.2019 23:24:17   
Mali_mi
Pozdrav drage clanice, nova sam na forumu ali vas aktivno citam vec duze vrijeme. Ne znam da li sam na pravoj temi, ali prije dva mjeseca sam imala operaciju septuma i paraovarijalne ciste, radena mi je histeroskopija i laparoskopija. Septum mi je dijelio sve organe na pola - vaginu, grlic i maternicu. Otklonjen je do neke trecine maternice. Poslije treceg ciklusa ja i mm mozemo raditi na bebi, iako smo poceli i ranije, ovaj ciklus ali menstruacija je uredno doslo na 28 dan ciklusa. Ukoliko do marta ne zatrudnimo, doktorica je predlozila jos jednu histeroskopiju. Pa me zanima, da li je ijedna od vas imala slican slucaj, koliko vam je trebalo da zatrudnite, da li ste iznijele trudnocu bez problena i slicno? Takoder sutra idem da radim sve hormone, pa da vidimo kako i tu stoje stvari. Imam 29 godina, i nadam se da ce nam se Bog osmjehnuti i podariti trudnocu cim prije, te da necu morati na ponovnu histeroskopiju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5102
21.11.2019 0:28:31   
Visnja RR
Dobro nam došla draga Mali_mi user posted image

Evo našla sam jednu temu na kojoj ima jako mnogo savjeta...
Pročitaj ispočetka sve.
Tvoj posta sam prebacila na tu temu

https://www.ringeraja.ba/forum/m_469981/mpage_1/key_/tm.htm

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mali_mi)
Neposredna veza do poruke: 5103
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  201 202 203 204 [205]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  201 202 203 204 [205]
Idi na:

Anketa

Adaptirano mlijeko
lejla_r

Da li je vasa beba ikad koristila adaptirano mlijeko, bez obzira na razlog i bez obzira koliko dugo, cak i samo jednom?

a. nije nikad (39%)

b. jeste (61%)

Broj svih glasova: 85

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *