|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 22:39:56   
almai
Neznam jeste li vi gledale vecerasnju emisiju na Hayat tv ispuni mi zelju...
Mene je bas potresla prica samohrane majke koja zivi u Sarajevu sa svoje sestero maloljetne djece od kojih je najstarije nepokretno i epilepsiju imauser posted image user posted image .Zivi od minimalnih primanja (djecijeg doplatka)i bez struje u skromnoj kucici (mada vise nici na supu).Cini mi se da dvoje ide u skolu,a ostali su kod kuce i zeljni svega i svacega.
Zeljela bih da ovu majku mi bar malo obradujemo ako nista pred Bajramske praznike da joj urucimo neku pomoc,a svaka je dobrodosla.Evo ja bih nesto novca uplatila na Visnjin racun i djecijih igracaka i odjece poslala pa da neko u ime RR ode toj zeni i uruci poklon.Sad kako god hocete ili u novcu ili da joj namirnice i djeci koju sitnicu uzmemo.Da svako od nas ko je umogucnosti donira ono sto moze majci i djeci ce itekako dobro doci,a nasa ce srca biti sretna i ispunjenauser posted image



_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 22:47:03   
M kao Mama
Nisam gledala tu emisiju, ali svakako se slažem da bi bilo lijepo pomoći toj jadnoj ženi.

Vjeruje da će i ostale žene pristati i da će Višnja odobriti nešto sredstava sa onog našeg računa i za ovu porodicu, s tim da se možemo i ovdje uključiti.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 22:49:36   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: almai

Neznam jeste li vi gledale vecerasnju emisiju na Hayat tv ispuni mi zelju...
Mene je bas potresla prica samohrane majke koja zivi u Sarajevu sa svoje sestero maloljetne djece od kojih je najstarije nepokretno i epilepsiju imauser posted image user posted image .Zivi od minimalnih primanja (djecijeg doplatka)i bez struje u skromnoj kucici (mada vise nici na supu).Cini mi se da dvoje ide u skolu,a ostali su kod kuce i zeljni svega i svacega.
Zeljela bih da ovu majku mi bar malo obradujemo ako nista pred Bajramske praznike da joj urucimo neku pomoc,a svaka je dobrodosla.Evo ja bih nesto novca uplatila na Visnjin racun i djecijih igracaka i odjece poslala pa da neko u ime RR ode toj zeni i uruci poklon.Sad kako god hocete ili u novcu ili da joj namirnice i djeci koju sitnicu uzmemo.Da svako od nas ko je umogucnosti donira ono sto moze majci i djeci ce itekako dobro doci,a nasa ce srca biti sretna i ispunjenauser posted image



razumjem te svako ko imalo ima osjeca ovakve price potresu ali da ti kazem jednom sam ja zvala tako da pitam za jednu porodicu da doniramo nesto namirnica bas kad smo bile na jednoj od humanitarnih kafa,a rekli su mi da donacije primaju samo od sponzora,jedino da licno se odnese porodici...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 22:58:46   
almai
Ta majka i zivi u Sarajevu pa samo bih ih mogli nazvati da ih pitamo za tacnu adresu.Ima mnogooo forumasica iz Sarajeva i valjada ce neko naci vremena nekih 1-2h da to odnese u ime svih nas.
ps.ima repriza emisije mislim da je sutra oko 14-15h pa samo da vidite te djecije okice kao tuzno gledaju....nemoze covijek da im nepomogneuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 23:00:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: almai

Ta majka i zivi u Sarajevu pa samo bih ih mogli nazvati da ih pitamo za tacnu adresu.Ima mnogooo forumasica iz Sarajeva i valjada ce neko naci vremena nekih 1-2h da to odnese u ime svih nas.
ps.ima repriza emisije mislim da je sutra oko 14-15h pa samo da vidite te djecije okice kao tuzno gledaju....nemoze covijek da im nepomogneuser posted image


da nabavimo adresu i licno urucimo moglo bi a preko emisije oni samo sa sponzorima

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 23:03:10   
Mik Mik
IZVORNA PORUKA: almai
samo da vidite te djecije okice kao tuzno gledaju....nemoze covijek da im nepomogneuser posted image



user posted image user posted image

Učestvujem i ja, novčano, samo se trebamo dogovoriti šta i kako.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 23:05:43   
juni
I ja sam za... ali nam treba vise informacija o toj familiji.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
12.11.2009 23:52:04   
neki
IZVORNA PORUKA: almai

Ta majka i zivi u Sarajevu pa samo bih ih mogli nazvati da ih pitamo za tacnu adresu.Ima mnogooo forumasica iz Sarajeva i valjada ce neko naci vremena nekih 1-2h da to odnese u ime svih nas.
ps.ima repriza emisije mislim da je sutra oko 14-15h pa samo da vidite te djecije okice kao tuzno gledaju....nemoze covijek da im nepomogneuser posted image


Hajde ako neko moze neka ih nazove,ja sam gledala emisiju,i bas sam rekla MM da mi je pronaci adresu,da im licno odem i ponesto odnesemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
13.11.2009 9:24:07   
new mama
Ja sam isto gledala sinoc onu zenu sa sestero djece,ma tuga basuser posted image ,a muz ih ostavio prije dvije godine,definitivno sam za da skupimo nesto i da im odnesemo,e pa cak ni struje nemaju,a toliko djeceuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio new mama -- 13.11.2009 9:27:44 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
13.11.2009 9:27:17   
tea lana
Nisam gledala ali sam da im pomognemo svakako

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
13.11.2009 19:33:27   
larina
najbolje bi bilo kontaktirati mirzu sa hayata,on je vec isao kod te zene samo treba prikupiti to i ako moze neka od zenica zajedno sa mirzom uruciti i usput reklamirati ringeraju-sta mislite o tomeuser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 12:21:19   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: larina

najbolje bi bilo kontaktirati mirzu sa hayata,on je vec isao kod te zene samo treba prikupiti to i ako moze neka od zenica zajedno sa mirzom uruciti i usput reklamirati ringeraju-sta mislite o tomeuser posted image

nece oni tako mogu ti oni dati adresu pa ti sama odes ili ja nebitno ali da oni podju sa tobom a da nemaju korist od toga nema sanse ja vec pitalauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 12:33:59   
veeseelaa
zamolila bi vas da ukoliko dodjete do imena i prezimena žene o kojoj govorite kao i njene tačne adrese da mi javite, odnosno da podatke ostavite na ovoj temi
Unaprijed zahvaljujem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 12:59:38   
vux
Da sve je to zalosno i tuzno ..ali me jako nerviraju takve osobe .pa gdje jpj je pamet bila..ta djeca ne dolaze tek tako ....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 13:45:12   
illa
IZVORNA PORUKA: vux

Da sve je to zalosno i tuzno ..ali me jako nerviraju takve osobe .pa gdje jpj je pamet bila..ta djeca ne dolaze tek tako ....


Uz dužno poštovanje, mislim da su ovakvi komentari jako ružni...

P.S. Dobrodošao na forum

(odgovor članu vux)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 13:57:21   
my_little_baby
IZVORNA PORUKA: vux

Da sve je to zalosno i tuzno ..ali me jako nerviraju takve osobe .pa gdje jpj je pamet bila..ta djeca ne dolaze tek tako ....

mene ovaj komentar bas naljuti...niko ne tjera nikog da pomogne,ako nemas sta fino rec ,moras li ista uopste???
a niko ne zna sta ga sutra ceka imao on desetero ,sestero .jedno ili nijedno dijete.....
a reci gdje joj pamet bila,je jako ruzno....Bog nam svima odredjuje sudbinu....i jedino On ima pravo suditi za nesto...
toliko....

P.S.mozete racunat i na mene aBd


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu vux)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 18:51:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: almai

Neznam jeste li vi gledale vecerasnju emisiju na Hayat tv ispuni mi zelju...
Mene je bas potresla prica samohrane majke koja zivi u Sarajevu sa svoje sestero maloljetne djece od kojih je najstarije nepokretno i epilepsiju imauser posted image user posted image .Zivi od minimalnih primanja (djecijeg doplatka)i bez struje u skromnoj kucici (mada vise nici na supu).Cini mi se da dvoje ide u skolu,a ostali su kod kuce i zeljni svega i svacega.
Zeljela bih da ovu majku mi bar malo obradujemo ako nista pred Bajramske praznike da joj urucimo neku pomoc,a svaka je dobrodosla.Evo ja bih nesto novca uplatila na Visnjin racun i djecijih igracaka i odjece poslala pa da neko u ime RR ode toj zeni i uruci poklon.Sad kako god hocete ili u novcu ili da joj namirnice i djeci koju sitnicu uzmemo.Da svako od nas ko je umogucnosti donira ono sto moze majci i djeci ce itekako dobro doci,a nasa ce srca biti sretna i ispunjenauser posted image




almai a u kojem dijelu Sa ova žena živi? imaš li još kakvih podataka o njoj???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 19:47:58   
vux
Ma sta vam je ljudi..lahko je napadati bez razloga....ali treba pogledati realnosti u oci..meni je zao te jadne djecice..jer sta su oni kome krivi da tako ispastaju...u dvadeset i prvom vijeku.sestero djece bez struje ,bez igdje icega u jednom sobicku ponom vlage...

Zalosno.....

pogotovo ona curica sto je bolesna za nju je najgore..



Samo se pitam dali je sve uredu sa tom majkom.......

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
14.11.2009 22:16:32   
almai
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zamolila bi vas da ukoliko dodjete do imena i prezimena žene o kojoj govorite kao i njene tačne adrese da mi javite, odnosno da podatke ostavite na ovoj temi
Unaprijed zahvaljujem


ja sam poslala mirzi mail i nadam se da ce mi odgovoriti,ako ne onda cu traziti adresu na drugoj strani.Svakako bi bilo lijepo da je obidemo ja sam vec neke stvari pripremila za djecicu i nadam se da ce nam uspjeti prije Bajrama da joj urucimo koliko toliko da se djeca malo obraduju i imaju osjecaj da nisu samiuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
15.11.2009 22:28:17   
mamma mumi
evo ja sad s mm pricam kad on meni kaze da je gledao tu emisiju i da je ta zena u mom komsiluku( ja sam se udala ovdje pa nemam pojma), i navodno joj mm u zatvoru, neki kriminalac, koji izadje sklepa joj djete, uzme joj sto ima para, napravi lopovluk i u cuzu ponovo. i navodno joj doslo 7000 km struje i iskljucili joj, eh sad jel to ta vi ste gledale. E sad ja cu provjeriti sutra jos jednom jeli to ta zena. A ja sam na Sokbunaru iznad Skenderije. Uh sto bih volila da smo je nasle.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
15.11.2009 22:39:06   
una77
Drage moje forumasice,

MM i ja preko udruzenja Kreativno odrastanje stipendiramo jednu djevojcicu. Naime mi joj svaki mjesec uplacujemo 85 km na njen racun, a ona je za te pare obavezna da ide u skolu i trudi se koliko moze da bi bar zavrsila osnovnu skolu. Mi o njoj znamo samo osnovne informacije, ali sa tom porodicom nemamo kontakt, ali joj mozemo poslati ako nesto zelimo preko ovog udruzenja koje je redovno obilazi. Poenta je da sam ja neku noc gledajuci emisiju shvatila da je to porodica djevojcice koju stipendiramo. Ako ste zainteresovane, ja mogu kontaktirati gospodu iz ovog udruzenja koja Vam moze pomoci da uruciteb pomoc ovoj porodici.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
15.11.2009 22:50:09   
vux

Da....to je ta jadnica...ja sam gledala tu emisiju(gledam inace ispuni mi zelju)ona je rekla navodno nezna gdje joj je bivsi muz..kao neznam mozda je i kod svojih ..neznam gdje je....
ko zna mozda joj i pomognete iskreno se nadam da hocete jer vi drage mame zivite tu u sarajevu....mislim da je toj zeni vise potrebna psiholoska pomoc...a i ostale sve vrste pomoci su dobrodosle....ta jadna djecica...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
15.11.2009 22:57:28   
mamma mumi
ja sam licno prestala gledati tu emisiju, jer jednostavno nemogu podnijeti, pola emisije preplacem i nemogu svima pomoci, a sve je vise takvih kojima treba pomoc, ja ih u svom okruzenju imam par i pomazem koliko mogu. Tuga brate, docega nas ova vlast dovede.

(odgovor članu vux)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
16.11.2009 21:38:28   
almai
mamma mumi jesili nam ti nabavila adresu???
Ja evo vec par dana pokusavam kontaktirati Mirzu ali bezuspjesnouser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
17.11.2009 0:34:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: una77

Drage moje forumasice,

MM i ja preko udruzenja Kreativno odrastanje stipendiramo jednu djevojcicu. Naime mi joj svaki mjesec uplacujemo 85 km na njen racun, a ona je za te pare obavezna da ide u skolu i trudi se koliko moze da bi bar zavrsila osnovnu skolu. Mi o njoj znamo samo osnovne informacije, ali sa tom porodicom nemamo kontakt, ali joj mozemo poslati ako nesto zelimo preko ovog udruzenja koje je redovno obilazi. Poenta je da sam ja neku noc gledajuci emisiju shvatila da je to porodica djevojcice koju stipendiramo. Ako ste zainteresovane, ja mogu kontaktirati gospodu iz ovog udruzenja koja Vam moze pomoci da uruciteb pomoc ovoj porodici.


ajde draga javi podatke ove porodice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu una77)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *