|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje pronaći prirodno?
10.7.2012 15:07:23   
Ekomama
Pozdrav svim mamama:-)

Već odavno Vas čitam i moram reći da ste zaista sve do jedne fenomenalne:-)
U posljednje vrijeme puno razmišljam o toj nekoj ekološkoj i prirodnoj strani života.Činjenica je da smo zaista pretrpani nekakvim proizvodima za koje ne možemo reći da su do kraja prirodni i zdravi.Pogotovo kada hoćete nešto izabrati za svoje dijete, onda se morate zapitati da li je to uistinu zdravo.
Zanima me da li imate na umu da mi preporučite neko prodajno mjesto ili web stranicu gdje se mogu pronaći proizvodi koji su prirodni i ekološki prihvatljivi , naročito kad je u pitanju zamjena sadašnjih sredstava za pranje, kupanje i čišćenje za proizvode koji su manje agresivni.
Bila bih vam zahvalna.
Puno pozdrava i nadam se da nema negdje ista tema :-)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje pronaći prirodno?
10.7.2012 15:15:23   
Miracle*3
pa ne znam sad nesto posebno, ali po tom pitanju meni je DM najprihvatljiviji. oni cak i vode kampanju za ocuvanje okoline.
A postoje recepti za ciscenje kuce za sircetom, limunom, sodom bikarbonom i sl, ne znam da li znas za te recepte.

(odgovor članu Ekomama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje pronaći prirodno?
10.7.2012 15:20:12   
djoisa
ekomama, kolika su ti djecica?
da na netu se moze pronaci dosta savjeta za ciscenje prirodnim sredstvima koje je miracle nabrojala, koja su svima dostupna i ne kostaju mnogo

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje pronaći prirodno?
10.7.2012 15:25:54   
Mya_81 RR
Soda bikarbona i sirće su super za čišćenje. I onaj sapun protiv mrlja, ja uzimam u DM-u je odličan za uklanjanje masnih naslaga.
U Hr. imaju bio bio radnje, ne znam ima li igdje kod nas. Jedino znam da DM ima Alnaturine proizvode.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje pronaći prirodno?
10.7.2012 17:27:59   
zoee
Ekomama, u dm-u pogledaj izmedju ostalih i Alverda proizvode, i pogledaj u Lush-u, mozda pronadjes nesto sto ti odgovara.  

(odgovor članu Ekomama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje pronaći prirodno?
19.7.2012 12:42:02   
Ekomama
Hvala vam žene:-))))Već sam pronašla ponešto za sebe na mjestima koje ste mi preporučile.Još jednom hvalauser posted image

(odgovor članu zoee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje pronaći prirodno?
19.7.2012 14:19:45   
djoisa
imas li nesto za pereporuciti?

imaju li neki prirodni samponi ili gelovi za kupanje?

(odgovor članu Ekomama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje pronaći prirodno?
19.7.2012 16:03:09   
bookah
Sto se tice eco (organic) sampona i kupki, u BBI centru na 5. spratu ima radnjica sa tim prizvodima za djecu.  Ja sam zadovoljna.  Dok je bebac bio mali tu sam kupovala i bio kasice.  Mozda mogu naruciti i neka sredstva za ciscenje.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *