|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čini mi se da samo ja želim novog člana...
23.12.2011 14:32:41   
Meri85
Kao prvo veliki pozdrav svima Vama na ovom forumu. Kao što vidite ovo je moj prvi post i iskreno se nadam da sam temu postavila na pravo mjesto. Naime u braku sam već 5 mjeseci sa osobom s kojom sam prethodno bila 4 godine u vezi. u braku se ništa znatno naš odnos nije promjenio. Već 3 mjeseca pokušavam ostati trudna, nažalost tu želju imam samo ja. Da pojasnim, računam plodne dane i onda ga nekako upecam u taj dan dva... Nažalost do sada je svaki put bio bezuspješan i kako koji mjesec prolazi osjećam se sve gore i gore i upravo činjenica što sam danas dobila m,a tooooliko sam se nadala da neće me povukla da se napokon uključim ovdje umjesto da samo čitam postove. MM uopšte nije zainteresovan za bebu i svaki moj pokušaj da razgovaramo o tome pada u vodu. Uvijek svaki razgovor na tu temu okrene na neku zezanciju, kao biće biće beba... pravićemo itd... Pomalo me to sve boli , možda jer sam se nadala da će kao i ja jedva čekati da napokon stupimo u brak i da imamo bebicu... Trenutno sam zbunjena i tužna i plače mi se... a nemam s kim da to podijelim...
Znam da je proces zatrudnjivanja individualan i ne desi se preko noći da se začne user posted image ... imam strpljenja...ali me boli što nemam nekoga kraj sebe ko će to sve da dijeli sa mnom..
nekoga ko će se interesovati za plodne dane i nekog ko će mi otvoreno reći ja zaista želim dijete sa tobom... On je nezaposlen, možda je i to razlog .. jer jedne prilike je rekao da ne želi praviti siroče ( kao eto biće gladno--- user posted image ) Ma ne znam ... Zanimaju me Vaša iskustva... Vaši muževi i njihovi stavovi, emocije ?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.12.2011 0:03:40 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čini mi se da samo ja želim novg člana...
23.12.2011 14:56:26   
tajcika
draga moja,mislim da je u prirodi vecine zena da imaju dijete i molim Boga da ga i podari svakoj onoj zeni koja zeli biti majka, ti si se tek udala i malo se opusti i uzivaj, ne racunaj plodne dane jer kad bude trebalo da se desi desit ce se,a i mislim da nije fer da gledas da ga "upecas " kao sto si rekla u tim danima,danas je pitanje egzistencije jako bitno pa moras mozda malo sagledati i tu stranu mada ja vjerujem da svako dijete ima svoju nafaku i da ce se i tvoj muz obradovati kada budes rekla da ocekujes malu slatku user posted image   jer je nastala iz vase ljubavi
zelim ti srecu u zivotu i da ti se ostvare one zelje koje zelis, a koje su dobre po tebe

(odgovor članu Meri85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čini mi se da samo ja želim novg člana...
23.12.2011 15:11:58   
Meri85
Hvala na odgovoru.... Možda sam se i pogrešno izrazila sa ovim " upecam "... poznajem ga veoma dobro i znam da duboko u sebi i on to želi ali to ne pokazuje i ne pruža mi podršku i to je ono što me boli. Sama sebi govorim da se trebam opustiti i pustiti da sve ide svojim tokom i trudim se zaista... Možda na neki način postajem polako opterećena sa tim jeru suštini želim nekog na koga ću preusmjeriti svu svoju ljubav i energiju... Hvala Vam na željama user posted image

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čini mi se da samo ja želim novog člana...
23.12.2011 15:27:45   
veeseelaa
pa čovjek ne radi vjerovatno zato i nije siguran želi li sada dijete ili ne
mnogi parovi koji oboje rade ne usude se širiti porodicu
To ne znači da on nikako ne želi dijete al možda sad smatra da nije vrijeme
Takođe mislim da bi se trebali oko bebe usaglasiti, ne treba ništa forsirati
kad oboje budete spremni onda nek dodje beba, razgovarajte i utvrdite vrijeme kada bi bilo ok da ostaneš user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.12.2011 0:04:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Meri85)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *