|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   singular
26.3.2013 11:07:30   
aldi
Imam djevojčicu od 4 godine kojoj je konstatovan 3 stupanj alergije na grinje i uključen joj je Singular. Međutim, dešava se da danima neprestalno kašlje, evo već 10 dana kašlje grozno, šlajmasto. Vodila sam je doktoru i kažu da je grlo ok, da na plućima nema ništa ali jadnicu smori taj kažalj user posted image . Idemo i na te redove preglede kod pulmologa. Šta da radim?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: singular
26.3.2013 11:22:28   
Ben 10
Kako?Kada? Gdje kaslje ,jeli u sobi kada spava ,da joj nesto ne izaziva kasalj ,jer je alergicna na grinje.

procitaj temu alergije ,imamo dosta iskustva.

< Poruku je uredio Ben 10 -- 26.3.2013 11:23:31 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: singular
26.3.2013 11:35:48   
aldi
ma vjeruj da nekako nema pravila gdje kašlje. Sad cu pregledati tu temu. ma izbacila sam i ćilim i storu i plišane igračke

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: singular
28.3.2013 19:17:20   
manfri
Aldi a da probas sa sirupom od lovorova lista ? Mom malcu koji inace ima opstruktivni bronhitis je mnogo pomogao inace bi "razgulio" pluca od kaslja. Onog bespotrebnog u kojem nema sta iskasljati user posted image

Sirup se pravi stavi se 8 listova lovorovog vecih , 250 grama secera smedjeg i to se samo prekrije vodom , stavi na platu da prokuha, kad prokuha sacekati jos 2- 3 minuta , skinuti i ja sam svom davala 3 x po kafenu kasiku onu od sirupa ili ti 5 ml ako ces na spricu joj davati jer moj malac mrzi sirupe pa sam mu morala davati na spricu
user posted image
Inace ja sam sa svojim malim muku mucila 3 godine pune i nema sta nisam probala od nadriljekara do ovih pumpica i tableta itd. na klinici i pored pumpice Flixotide je 2 puta zavrsio s teskim gusenjem , a opet od onog bespotrebnog kaslja su mu znali kapilari popucati user posted image user posted image user posted image Uzas zivi !

Na kraju sam uspjela dobiti broj od neke travarke koja mi je dala neke kapi koje su poskupe (70 KM) ali mom malom je s tim kapima uspjela skinuti i pumpicu i obustaviti napade , pa ako zelis mogu ti dati broj , naravno ako se administratori slazu ???

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *