|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.10.2009 22:07:12   
M kao Mama
Drage moje, zime evo ne da je zakucala, već nam je došla. Stoga imam jedan prijedog, mislila sam u subotu akobogda Lajlu voditi u Pozorište mladih Sarajevo, pa rekoh da Vam predložim, možda bi još neka mama krenula sa pačićima. Sutra ću provjeriti ima li postava i koja je i koliko je karta.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.10.2009 22:22:15   
Amrino
Joj mama alma- ja vec odavno planiram Hamzu voditi ali nikako da se nakanim...Hajde javi pliiiz sta igra i za koji je uzrast i naravno u koliko je user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.10.2009 22:23:48   
M kao Mama
Ma, nije ti ništa podjeljeno po uzrastima, mislim da je Aladin donedavno igrai i da je karta 5 km, ali sutra akobogda provjerm pa javim,

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.10.2009 22:36:02   
M kao Mama
Amrić, a i ostale mame ukoliko Vas bude zainteresovanih, poslala sam meil direktoru pozorišta N. Tuliću sa svim mogućim i nemogućim pitaanjima, ukoliko odgovori ja VAm prenesem odgovore.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.10.2009 22:43:56   
tea lana
racunaj mama Alma na Lanu i mene

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.10.2009 22:44:10   
senka kurt
Ja sam pravi fan Pozorišta mladih i preporučujem sve, baš sve predstave za djecu. Aladina posebno, Oluju također i ovu najnoviju (premijera je bila u petak) Mačak u čizmama. Mama Alma, zovi me ako ti slučajno Neka Tulić ne odgovori (zbog obaveza i slično). Uživajte u predstavama, a za mame, kad budu imale slobodno veče preporučujem predstave za odrasle. Sve bolja od bolje.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
12.10.2009 22:48:49   
M kao Mama
Ok, drage baš mi je drago da se žene zanimaju za ovu temu, a Senka hvala, ako se čika Nerko ne javi tebe čemo iskoristiti da ga zovneš i pitaš ako nam šta nude trebalo,  ja sam prije redovno išla i u ovo i Narodno, sada na žalost veoma rijetko i žalim zbog toga, ali evo planiramo da se ponovo aktiviramo

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 11:08:40   
mamina cura
Mi smo isli kad sam ja bila trudna sa Henom. Ma Timur je pravo uzivao. Sad ne bih mogla ici sama sa dvoje ipak bi mi neko trebao. Ali znam da se karte trebale uzeti ranije, na sam dan nije bilo vise karti i nas su pustali da udjemouser posted image  Predstave su odlicne i nije bilo tako skupo. Ima na internetu i njihova stranica pa se moze vidjeti sta igra. Gledali smo Aladina i Zaljubljenog krokodila - ma odlicno, jako su smjesni i djeca uzivaju jer ukljucuju i djecu u dijaloguser posted image ¸

http://www.pozoristemladih.ba/bos/

< Poruku je uredio mamina cura -- 13.10.2009 11:10:18 >


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 11:29:30   
HanaBana
I mi smo zaintersovani:)Nadam se da Hana nece demolirati pozoriste:)))

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 13:35:53   
acudesa
I ja sam zauser posted image
mora se na vrijeme početiuser posted image
Aladina sam gledala-super je, a ova nova Mačak u čizmama mi je isto ok, ali je bih više voljela gledati Aladina-jer je glumačka ekipa ekstra, veselo je,  šareno raspjevanouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 14:02:09   
gvendolina
Ja sam do poroda redovno isla  i predstave su im superuser posted image user posted image user posted image Posebo je za djecu zanimljiva predstava Aladin,a kazu da je i ova nova Macak u cizmama super

A evo rasporeda predstava za oktobar,iz prve rukeuser posted image

15.10. VREMENSKI TUNEL                20h
16.10. SKAPINO                                20h
18.10. MACAK U CIZMAMA (nova)
   11 i 18 h
19.10.-26.10. MESS
28.10. TRG RATNIKA                         20h
29.10.SKAPINO                                 20h



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 14:21:51   
acudesa
Nema Aladinauser posted image
a, za ovaj termin u 20-taman da ih uspavamo goreuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 14:31:43   
Amrino
Fakat- u 20. 00?! user posted image
Jao pa da Mess je...bas mi je zao...Jedino Macak u cizmama?

< Poruku je uredio Amrino RR -- 13.10.2009 14:33:34 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 18:47:19   
amdi
Moj sin je danas bas isao u Pozoriste mladih sa vrticem i gledali su Macak u cizmama, odusevljen je!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
13.10.2009 19:39:52   
gvendolina
U toku festivala MESS u Pozoristu mladih igrace djecije predstave,uglavnom su u 11 i u 18h
Program  MESSA mozete pogledati ovdje:
http://www.mess.ba/2009/bs/home/update/17/program-49-internacionalnog-teatarskog-festivala-mess

< Poruku je uredio gvendolina -- 13.10.2009 19:40:16 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
14.10.2009 13:30:14   
Suzana
Moji dečki su još mali za pozorišne predstave, ali čim malo stasaju, planiram ih voditi.
Za sada vole samo Fifi (Pipi). user posted image
Oko koje godinice ste počele voditi vašu dječicu na predstave?



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
14.10.2009 17:32:49   
istra09
I ja bih se rado pridružila odlasku na predstave, ali naš bebać ima samo 3 mjeseca, tako da ćemo morati malkice sačekati.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
14.10.2009 18:24:45   
R&T@
Zna li neko sadržaj ove prestave Mačak u čizmama?
Moja djevojčica nije nikada bila u pozorištu, paq me zanima da li je primjerena za "premijeru". Inače ima tri godine.
Mi bismo išle u nedjelju.
Ima li još zainteresovanih mama?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
14.10.2009 19:16:07   
acudesa
Mačak-lutkarska je predstava, djeca koja su gledala su oduševljena, možeš voditi i malenu, mada je za uzrast od 4 do 7  godina, ali nije to velika razlika

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
14.10.2009 21:49:58   
R&T@
 ja sam odrasla uz predstave i projekcije subotom. ali ona je veoma strašljiva. boji se vecine životinja, onim maskotama u tržnim centrima nema šanse da priđe, a cesto bude i suza. sve se bojim da ne pogriješim u izboru predstave.

< Poruku je uredio tajra -- 14.10.2009 21:50:53 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
16.10.2009 15:16:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tajra

ja sam odrasla uz predstave i projekcije subotom. ali ona je veoma strašljiva. boji se vecine životinja, onim maskotama u tržnim centrima nema šanse da priđe, a cesto bude i suza. sve se bojim da ne pogriješim u izboru predstave.

isti slučaj je i kod mene, ali ja idem sutra aBd, na neke Mjehuriće, ako mali bude negodovao-izaći ćuuser posted image
ženice, ja ću sutra u 11h

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
16.10.2009 15:30:11   
tea lana
acudesa kakva je to predstava Mjehurici i mi bi isli za vikend pa ako ko zeli sa nama

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
16.10.2009 19:12:13   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

acudesa kakva je to predstava Mjehurici i mi bi isli za vikend pa ako ko zeli sa nama

valjda ima prelijepe vizuelne efekte sa mejhurićima, ne zove se tako, ne mogu da se sjetim naziva, čula sam da je super-valjda je ona u subotu, a u nejdjelju je Mačak

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
17.10.2009 20:54:01   
acudesa
Bila sam danas, predstava se zove: Sapun ima smisla, glumac je sahat puhao mjehuriće od sapunice-fascinantno je, na kraju i on cijeli bude u velikom mjehuru, ali....mislim da je Mačak u čizmama zanimljiviji za djecu, također, ako se organizujemo i razervišemo kao grupa ulaznica je 1KM, a pojedinačno 5 KM

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odlazak u Pozorište mladih Sarajevo
18.10.2009 10:02:25   
mamilica
Tek ugledah ovu temu. Ako budemo brze, mozda moja curica i ja stignemo na Macka. Nama je skoro 3 i po, valjda nas nece vratiti. Javicu sta je bilo.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *