|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bris grla?
13.12.2010 9:50:28   
miracle
Lijep pozdrav....

Ovako,imam jednu nedoumicu pa bi voljela čuti vaše mišljenje:

-radila sam bris grla kod sina u privatnoj labar.i nalaz je bio isti dan

Ono što me sad muči je to da sam čula da se nalaz mora čekati najmanje 3 dana,kao što je slučaj kad se radi na Ilidži jer je to potrebno vrijeme da se pokaže ako ima neka bakt.

Mom sinu je nalaz uredan,pa sad razmišljam valjda laborant zna šta radi i ne bi ga uradila isti dan ako se mora čekati.


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bris grla?
13.12.2010 10:24:51   
dinaa
Neznam sta da ti kazem,mi kad radimo bris nalaz cekamo sedam dana sto je po meni predugo.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bris grla?
14.12.2010 10:29:16   
amdi
Kad je vec otvorena tema, sta mislite da li je u redu raditi bris grla pod antibiotikom. Pocela sam davati kcerki zinnat, ali me nesto kopka, pa bih da provjerim...ili cu cekati da ispije turu pa onda

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bris grla?
14.12.2010 10:37:54   
taurus
obavezno sačekaj da završi antibiotik, i opet nemoj ići isti dan već dva dana nakon poslijednje doze antibiotika

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bris grla?
14.12.2010 10:40:43   
amdi
OK...hvala

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bris grla?
23.2.2011 10:43:10   
Anoniman
evo nadjo temu nisam znala da ima ......pa nadam se da ce neko mi pomoc sa nekim savjetom....
Moj bebac svaki mjesec upala grla, vadili bris nije uredu candida i jos neka bakt. neznam koja tako mi sestra rekla nije gotovo jos jer nije uredu:((
Pio je ant.Zinat al jos mu zdrijelo upaljeno , Sutra kad dodje nal dat ce novi sirup ili boce....
Mene zanima dal se moze ta candida izlijeciti ..... i Ako je izlijeci mozel se opet povratiti.??

(odgovor članu amdi)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bris grla?
23.2.2011 10:46:13   
emma.L
Znam da se može liječiti i da se može i vratiti kod pada imuniteta. Dakle, nije nerješivo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bris grla?
23.2.2011 10:52:36   
Lady26
Candida

Felix evo i ovdje...procitaj mozda nadjes nesto korisno....ljubimo Anelka...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bris grla?
23.2.2011 13:03:25   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: felix

evo nadjo temu nisam znala da ima ......pa nadam se da ce neko mi pomoc sa nekim savjetom....
Moj bebac svaki mjesec upala grla, vadili bris nije uredu candida i jos neka bakt. neznam koja tako mi sestra rekla nije gotovo jos jer nije uredu:((
Pio je ant.Zinat al jos mu zdrijelo upaljeno , Sutra kad dodje nal dat ce novi sirup ili boce....
Mene zanima dal se moze ta candida izlijeciti ..... i Ako je izlijeci mozel se opet povratiti.??



felix duso upravo zbog tih sillnih antibiotika koje pije i dobio je gljivice jer mu je flora otisla i one se razmnozile, moj mladji ima eserihiju i candidu ali na preponi, candidu nema u urinu.ona je dosadna kao i eserihija, ali kad dobijes nalaz pa mozes vidjeti 100 posto sta i kako.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bris grla?
29.4.2011 15:25:30   
tijuška
Cao svima. Zna li iko ista o bakteriji stafilokok?
Mojoj curici je radjen bris nosa i grla i nadjena je bakterija stafilokok. Ona nema temperaturu, malo kasljuca nista zabrinjavajuce. Nalaz je radjen u ponedjeljak a tek danas smo ga dobili. Obzirom da je petak i da su praznici a ona nema znakova bolesti poludicu do prvog radnog dana. Sta da radim do tad?

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bris grla?
29.4.2011 15:30:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tijuška

Cao svima. Zna li iko ista o bakteriji stafilokok?
Mojoj curici je radjen bris nosa i grla i nadjena je bakterija stafilokok. Ona nema temperaturu, malo kasljuca nista zabrinjavajuce. Nalaz je radjen u ponedjeljak a tek danas smo ga dobili. Obzirom da je petak i da su praznici a ona nema znakova bolesti poludicu do prvog radnog dana. Sta da radim do tad?

imao je moj A. tu bakt. u brisu grla . Pa nam je prema tom nalazu(antibiogramu) dala antibiotik. I hb . prema tom (antib.) lek je odma djelovao ispio posle ponavljali bris i bio je uredu user posted image Nemoj se plasiti nije tako strasnouser posted image (eh da je mene vako tko tjesio) ja sam se bila isto jako prepala .
user posted image
imas temu o tome pa iscitaj malo user posted image
Forum Beba: Stafilokoka aureus - Ringeraja.ba




< Poruku je uredio felix -- 29.4.2011 15:38:17 >

(odgovor članu tijuška)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bris grla?
29.4.2011 18:04:15   
tijuška
Hvala felix, uspanicila sam se pravo.
Nisam to ocekivala jer F nije bolesna, dijete normalno jede, spava, nema temp.,ocekivalas sam dobar nalaz.
Ma ne ide mi se u hitnu, ko zna kakav doktor nas tamo cekauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bris grla?
29.4.2011 21:49:11   
MicoTico
I nama isto stigao danas nalaz brisa i isto ta bakterija.Dobili antibiotik i rekli nam da ponovimo bris za 7 dana.
Bebac isto dobro, samo mu malo curi nosic. Ali,kazu : ne moze bez antibiotikauser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu tijuška)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bris grla?
8.5.2011 20:24:18   
MicoTico
Evo naseg novog problema: bebac pio Amoksicilin 7 dana (bris nije bio uredan, on samo malo smrckao). Zadnji dan antibiotika (petak) mu baaas procurio nosic, onako non-stop, vodenast.
Jeste li imali ovakvih iskustava?
Kod nas sad praznici do utorka, a glupo mi da ga vodim u hitnu samo zbog nosica. Mada, stvarno me to izludjuje - 7 dana antibiotika, a bebac jos vise smrckauser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bris grla?
15.6.2011 13:57:28   
lila25
tek sad vidjeh ovu temu a pisala sam na temi kasalj.Ovako radili bris i uredu a dr. nam prije toga konstatovao upalu grla i dao da odmah pocnemo sa sumamedom da li smo ga bzv pili ako je nalaz grla i nosa u redu.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bris grla?
22.4.2012 11:25:18   
Visnja RR
Djevojke za polazak u vrtic jel se moze bris grla i nosa raditi privatno... ne cekaju mi se nalazi 7 dana

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bris grla?
4.12.2012 10:46:31   
gvendolina
koliko vazi uputnica za bris grla,je li kao i ostale mjesec danauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bris grla?
27.5.2015 9:02:14   
miracle
Molim vas ,ako neko zna kad se mogu podignuti nalazi za bris grla i nosa...znam dan kad mi je rekla,ali sam u nedoumici je li od 12-13h ili od 13-14h...radi se o Starom g. preko puta vijecnice?
Nemam telefon nazvala bi user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bris grla?
27.5.2015 9:17:46   
mamita 2013
Mislim da je  od 13-14

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bris grla?
27.5.2015 9:48:40   
Blue rose RR
Od 13-14, mi u petak dižemo svoj nalaz.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bris grla?
27.5.2015 9:50:57   
miracle
Hvala user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *