|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeciji stomatolog
25.9.2012 13:52:06   
mama2884
Treba mi hitno dobar djeciji stomatolog po mogucnosti u Tuzli ili okolica...imate li preporuku ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeciji stomatolog
25.9.2012 19:17:44   
almondray
Ne mogu ti bas puno pomoći , ja sam čula da su dr.Mehmedalija Mujagić (Lukavac)i dr.Timka (Tuzla) jedini dj. stomatolozi na TK ... ali nisam bas sigurna koliko je tačna ta infor.
Kod dr. Mehmedalije sam ja išla zbog sebe , (malog nisam vodila privatnicima ...još )
kod dr.Timke zaova vodi svoju malu zbog proteza ...
Znam da dr.Mehmedalija nema ugovor sa socijalnim (to sam ga pitala) ali radi i dj. proteze a i popravke ja sam bila zadovoljna , čak idem iz drugog grada kod njega ...
Mozda se javi neko ko zna više...

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeciji stomatolog
5.10.2012 12:30:14   
Mami81
mama2884 moja preporuka za stomatologa u Tuzli je Focic dr Armela. Doktorica je divna njezna strpljiva, kazu da je pocela raditi prvo kao djeci stomatolog. Naime i MM i ja idemo kod nje dobijes mali kartoncic u kojem imas evidenciju svega sto je ona radila, te kad trebas na narednu kontrolu, bas kao da si malo dijete. Ordinacija se naime nalazi na Stupinama B-9 a broj ako se odlucis je 035 253 545. Pa sretno user posted image user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeciji stomatolog
9.10.2012 18:07:58   
mama2884
Mami 81 hvala ti puno...reci mi kakve su cijene

(odgovor članu Mami81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeciji stomatolog
9.10.2012 19:50:48   
Mami81
Nema na cemu. Nisam sigurna kakve su cijene popravke za dijete, a popravka zuba bez anestezije je bila 30 KM sa anestezijom 40 KM. Mislim da se nisu mjenjale al najbolje nazvati pa provjeriti.

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeciji stomatolog
9.10.2012 20:56:40   
mama2884
Dobro je..."standardne cijene"....ok ,hvala uno..budem probala...jeli se dugo ceka na termin ...user posted image

(odgovor članu Mami81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeciji stomatolog
10.10.2012 16:24:05   
Mami81
Zavisi ali ako je hitno tj boli ili slicno, primi te isti dan.Barem takvo iskustvo ja imam.

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeciji stomatolog
11.10.2012 11:59:16   
Emmy
Mi smo jučer imali prvu popravku/liječenje mliječnog zubića. Malenu smo odveli na Stomatologiju (Sarajevo) i moram ih pohvaliti za pristup djeci, profesionalnost i otvorenost, čista desetka, konačno dolaze mlade generacije koje se ipak okreću ka svjetskim standardima, posebno kada je u pitanju pristup pacijentuuser posted image . Cijelo vrijeme je održavana atmosfera kako bi se djeca što bolje osjećala. Kad se sjetim samo svojih prvih odlazaka dječijem stomatologu, uf, horor filmuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Mami81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeciji stomatolog
4.12.2012 20:31:41   
mamacita
Emmy, ko je taj stomatolog u Sarajevu, i da li ima br telefona?
Hvala!

_____________________________

Kenan & Aila
Love 1 & Love 2

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeciji stomatolog
22.1.2013 9:03:12   
Emmy

IZVORNA PORUKA: mamacita

Emmy, ko je taj stomatolog u Sarajevu, i da li ima br telefona?
Hvala!


Mamacita oprosti tek sam vidjela tvoj post, ako nije kasno, izvoli broj Stomatologije 214-249 lok 154 (pedodoncija), cijela je ekipa za pohvaliti, sretno...... Ako dijete nema karton, onda je najbolje otici tamo sa djetetom, otvoriti karton na kartoteci i dijete odmah pregledaju da vide sta treba i da li je uopste potrebno nesto raditi....

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djeciji stomatolog
22.1.2013 9:59:27   
shpagica
Mi idemo privatno prekrasnoj dr Indiri u polikliniku Quick Smile, prezadovoljni smo kompletnom ekipom imaju famozan pristup djecici i na prvom mjestu im je cilj da dijete ne stekne averziju prema stomatologu.

user posted image user posted image user posted image

Imamo vec 4 plombice na donjim kutnjacima, presretna sam da smo uspjeli ocistiti karijes. Iako redovno peremo zubice ipak se hrana zadrzava i napravi belaj, a bezveze mi je kad djeca ostanu bez mlijecnih zuba zbog kvarova prije nego stalni pocnu da ih guraju van.


(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djeciji stomatolog
26.2.2013 15:34:29   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Emmy

Mi smo jučer imali prvu popravku/liječenje mliječnog zubića. Malenu smo odveli na Stomatologiju (Sarajevo) i moram ih pohvaliti za pristup djeci, profesionalnost i otvorenost, čista deset_ka, konačno dolaze mlade generacije koje se ipak okreću ka svjetskim standardima, posebno kada je u pitanju pristup pacijentuuser posted image . Cijelo vrijeme je održavana atmosfera kako bi se djeca što bolje osjećala. Kad se sjetim samo svojih prvih odlazaka dječijem stomatologu, uf, horor filmuser posted image

Na koji nacin se ode na pregled, moras se naruciti ili samo odes?!
Pliz pisi mi, moramo sto prije otici user posted image
Imas li preporuku za nekog posebnog ili? user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 26.2.2013 15:35:12 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djeciji stomatolog
17.3.2013 14:48:32   
Adana
Lady26 mislim da imaju sasvim Ok stomatolozi u domu zdravlja u Saraj Polju. Mislim da je mama Alma vodila svoju Lajlu pa je mozes pitati za preporuku.
A ako se ne varam i tu preko puta tebe u ambulanti ima pedodont. Mozes otici i raspitati se.


A dje ba zapelo? Jeste li isli kod stomatologa na kraju?
Moj avjet ti je da joj prije svega ispricas gdje ce ici, sta se radi kod stomatologa i sl. Mozes joj pokazati i slike ordinacije, instrumenata i sl I cak se malo sa njom igrati zubara.
Na prvom pregledu se obicno djetetu nista ne radi. Malo se prica sa djetetom, ''provoza'' se na stolici, pokazu se instrumenti, onda ona busilica, puster i sl. Taj prvi pregled je vise informativan, i sluzi da oslobodi dijete i upozna ga sa zubarom i ordinacijom. Naravno, ako dijete dozvoli moze se uraditi i pregled pravi da se vidi kakvo je stanje usne supljine, ali se u principu ne radi nista vise.
Obicno dijete dobije i diplomu za hrabrost hehe. A mozes joj i ti ponijeti neku nagradu.



Asja vec neke 2 godine ide redovno u dom zdravlja Stari Grad kod dr. Nudzejme. Divna je. user posted image Mlada je, ima divan pristup, susretljiva je, uvijek nasmijana, i koliko sam primjetila i jako strucna.
A meni je drago zbog toga sto su njih dvije razvile neki lijep i prisan odnos radi nekih buducih intervencija. Mislim da ce biti lakse i jednoj i drugoj ako sutra dodje do toga da se zub treba popraviti ili vaditi jer Asja vjeruje svojoj zubarki.
Vec joj je radila u ustima, cistila malo zubice, tako da ju je navikla da drzi usta otvorena, da joj je masina u ustima i sl. Mislim da je to dobar pristup, i da sebi olaksava posao u buducnosti.


< Poruku je uredio Adana -- 17.3.2013 14:57:18 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djeciji stomatolog
17.3.2013 14:56:17   
kana
I mene zanima ova tema za Zenicu?? Tariku su ispale obe donje jedinice i vec mu je poceo nicati pravi stalni zubic. Kaze doktorica: Zar vec , sa 5?? Pa sta?!?!' Sa 5,5 mu je nikao prvi mlijecni tako da je to koliko vidim ok.
Zanima me da li je moguce da ima temperaturu recimo i zbog toga?

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djeciji stomatolog
17.3.2013 15:00:18   
Adana
IZVORNA PORUKA: kana

I mene zanima ova tema za Zenicu?? Tariku su ispale obe donje jedinice i vec mu je poceo nicati pravi stalni zubic. Kaze doktorica: Zar vec , sa 5?? Pa sta?!?!'' Sa 5,5 mu je nikao prvi mlijecni tako da je to koliko vidim ok.
Zanima me da li je moguce da ima temperaturu recimo i zbog toga?



Mashallah! :) Pa nije prerano... Sve je to individualno. ;o)
Sega mi je da je zubarka tako reagovala. :)

Nije iskljucena tura, kao i kod nicanja mlijecnih zubica. Znas i sama. :)
Sada samo redovno perite zubice, i gledaj da ga bar jednom u 3-4 mjeseca odvedes na kontrolni pregled.

< Poruku je uredio Adana -- 17.3.2013 15:02:45 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djeciji stomatolog
30.9.2013 17:14:12   
mama2009
treba mi preporuka za dobrog djecijeg stomatologa

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djeciji stomatolog
1.10.2013 0:18:05   
Adana
Dr. Nudžejma Čengić, radi u domu zdravlja Stari Grad. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djeciji stomatolog
1.10.2013 0:26:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Dr. Nudžejma Čengić, radi u domu zdravlja Stari Grad. :)


i od nas preporukauser posted image


obe idu kod nje i fakat smo prezadovoljni i svaki novi susrte jedva čekamouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djeciji stomatolog
3.10.2013 10:45:53   
Tajno moja
Molim vas za preporuku djecijeg stomatologa u DZ Saraj Polje

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djeciji stomatolog
24.10.2013 13:26:23   
Aldi86
Da li neko poznaje dobrog djecijeg stomatologa na području Tuzlanskog kantona. Sin mi ima 1 god i 14 mjeseci i jedan zubic mu se pokvario, smedje je boje i karijes ga je počeo nagrizati a na drugom sam primijetila crnu tackicu. Pokusavala sam na sve načine da mu redovno čistim zubiće ali izgleda ništa nije pomoglo user posted image razgovarala sam sa stomatologom u našem DZ on mi je rekao da ne prima djecu ispod 3 god. i da se ništa ne može učiniti, to su mliječni zubi ispast će . Ostala sam zaprepaštena njegovim komentarom s obzirom da je mlad doktor zar je moguće da toliko zaostajemo u medicini. Ne mogu da sjedim i da gledam kako mu zubići propadaju zato vas molim ako neko ima slicnog iskustva neku preporuku da napiše...

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djeciji stomatolog
28.10.2013 18:23:22   
sanela8

IZVORNA PORUKA: Aldi86

Da li neko poznaje dobrog djecijeg stomatologa na području Tuzlanskog kantona. Sin mi ima 1 god i 14 mjeseci i jedan zubic mu se pokvario, smedje je boje i karijes ga je počeo nagrizati a na drugom sam primijetila crnu tackicu. Pokusavala sam na sve načine da mu redovno čistim zubiće ali izgleda ništa nije pomoglo user posted image razgovarala sam sa stomatologom u našem DZ on mi je rekao da ne prima djecu ispod 3 god. i da se ništa ne može učiniti, to su mliječni zubi ispast će . Ostala sam zaprepaštena njegovim komentarom s obzirom da je mlad doktor zar je moguće da toliko zaostajemo u medicini. Ne mogu da sjedim i da gledam kako mu zubići propadaju zato vas molim ako neko ima slicnog iskustva neku preporuku da napiše...


I mene isto zanima za podrucje Tk kantona....pomagajte user posted image

(odgovor članu Aldi86)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djeciji stomatolog
15.2.2014 20:27:03   
škorpija
Drage žene, treba mi preporuka za dječijeg stomatologa u Sarajevu, riječ je samo o pregledu, prvi nam je put, ali molim vas nemojte mi preporučivati nekog ko je dobar i fin prem VAŠOJ djeci zato što vam je tetka, strina, rodica prijateljica user posted image , to ne znači da će biti fina prema mom djetetuuser posted image
Dosad sam imala dva grozna iskustva po tom osnovu, znači preporuče mi zubarku, diivna, zna s djecom, ma sve super, jutros sam imala gorzno isiszvo, znači naručim se puno ranije, objasnim zubarki da nam je to prvi pregled, da ne želim da dijete zamrzi zubara kao što se meni desilo, bla, bla. dođemo danas, ostavi nas da čekamo 20 minuta i da dijete gleda kako brusi zube za navleke, valjda, nakom čiki, oni aparati zuje, čovjek se trza, a da ne kažem da nas niko nije ni pogledao, si sestrica ni dr, tako prođe 20 minuta, ulazi slijedeći naručeni pacijenti, i ja fino dijete lagano i preko vrata i još me pita, a kud ste vi te krenuli, ja fino ljubazno oetp objasnim prvi nam je pregled, neću da se dijete traumira, doći ćemo drugi put, a iskreno željela sam joj reći odosmo u guzicu i nabiti je nogom, aa đe ću pred djetetom user posted image , i da, privatni je zubar u pitanju,
Dakle da rezimiram,MOLIM vas preporuku za stomatologa koji fakat zna sa djecom i koji voli raditi s djecom , et, sigurno puno tražim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sanela8)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djeciji stomatolog
15.2.2014 20:38:22   
Visnja RR
škorpije ja sam Asju vodila privatno u Quick smile ... kod dr. Kornelije ili dr. Indire.....i prvi pregled nam je bio odlican... dr. Kornelia je bila divna ...malo je "vozala" asju na stolici pa pričala s njom o zubic vili pa joj je na najnjezniji nacin pregleala zubice.... pohvalila je i dala poklon (koji sam ja kupila naravno)...asja je danima bila odusevljena...
u čekaonici smo cekali oko 10 minuta ali na stolu su bile bojice i slikovnice ... na kraju se dobije diploma za prvi preled ali ja mahnita zaboravih pa izadjoh ranije...uzećemo drugi put ...bas mislimo ici sljedece sedmice...

I taj prvi pregled je kostao samo 10 km


< Poruku je uredio Visnja RR -- 15.2.2014 20:40:15 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djeciji stomatolog
15.2.2014 20:56:39   
škorpija
hvala višnja na preporuci, probat ćemo,nadam se da će biti treća-sreća user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djeciji stomatolog
15.2.2014 21:14:21   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: škorpija

Drage žene, treba mi preporuka za dječijeg stomatologa u Sarajevu, riječ je samo o pregledu, prvi nam je put, ali molim vas nemojte mi preporučivati nekog ko je dobar i fin prem VAŠOJ djeci zato što vam je tetka, strina, rodica prijateljica user posted image , to ne znači da će biti fina prema mom djetetuuser posted image
Dosad sam imala dva grozna iskustva po tom osnovu, znači preporuče mi zubarku, diivna, zna s djecom, ma sve super, jutros sam imala gorzno isiszvo, znači naručim se puno ranije, objasnim zubarki da nam je to prvi pregled, da ne želim da dijete zamrzi zubara kao što se meni desilo, bla, bla. dođemo danas, ostavi nas da čekamo 20 minuta i da dijete gleda kako brusi zube za navleke, valjda, nakom čiki, oni aparati zuje, čovjek se trza, a da ne kažem da nas niko nije ni pogledao, si sestrica ni dr, tako prođe 20 minuta, ulazi slijedeći naručeni pacijenti, i ja fino dijete lagano i preko vrata i još me pita, a kud ste vi te krenuli, ja fino ljubazno oetp objasnim prvi nam je pregled, neću da se dijete traumira, doći ćemo drugi put, a iskreno željela sam joj reći odosmo u guzicu i nabiti je nogom, aa đe ću pred djetetom user posted image , i da, privatni je zubar u pitanju,
Dakle da rezimiram,MOLIM vas preporuku za stomatologa koji fakat zna sa djecom i koji voli raditi s djecom , et, sigurno puno tražim


svi privatni stomatolozi u gradu nisu nuzo i dječiji specijalisti...dakle, gresku si u startu napravila..
ako hoces ajvi mi se u ppuser posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 15.2.2014 21:16:08 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *