|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 9:13:09   
Anoniman
Drage moje,
gledajuci teme koje postoje na ovom pdf, nisam pronasla ni jednu temu koja bi mi dala odgovora. Naime imam jedan veliki problem, pa vas molim za misljenje i eventualnu pomoc...
Imam djevojcicu od 5 godina... Sretna je, vesela, druzeljubiva, voli sve i svakoga, ali ne voli da se mazi... Medjutim, od samog rodjenja, veliku paznju i ljubav poklonila je mom rodjaku, od tetke sinu, kojeg i sama jako volim, kao brata. Uvijek je bilo Bocko na jednu stranu a svi ostali na drugu (Kako svi imamo nadimke iz crtanog Fifi, ja sam Ljubica, otac je Bumbo, rodjak je Bocko).
Eh problem se javlja ovih dana, jer se Bocko aBd zeni za 15 dana... O tome se prica vec dva mjeseca, ali jucer se desilo nesto zbog cega sam osjetila zabrinutost. Naime, moja mama je kupila prsten za mladu. Naravno, jucer mi ga pokaze. Medjutim, moja princezica me pita sta je to, a ja kao i sve sto joj objasnjavam, fino i blago joj objasnim da je to prsten za Bockovu mladu, kad se ozene, da joj nana pokloni, da bude nam lijepa mlada i da ima uspomenu na nanu. I logicno, ponudim i njoj kutijicu da pogleda i kaze da li se njoj svidja. U tom momentu sam vidjela suze u ocima moje princezice, energicno je odbila da uopste pogleda taj prsten... Nije vise progovorila ni rijeci... Kad smo sjele u auto pitala sam je sto je tuzna, da bi odgovorila nema veze... Nije cak htjela ni sladoled koji sam joj nudila da kupim....
Dakle, zabrinuta sam jer znam koliko voli Bocka, a shvatam da ce tesko prihvatiti cinjenicu da se on zeni i da ce imati zenu pored sebe, koju ce voljeti, s kojom ce zivjeti... Posebno se bojim kad shvati da ce odseliti u kucu koju je kupio, tako da nece vise zivjeti tu odmah pored nas...
Da ne duljim vise, nadam se da ste shvatile poentu moje price, pa vas molim za vase misljenje i moguce prijedloge sta da radim, kako da joj ublazim bol i priblizim situaciju i objasnim da to nista nije strasno, vec naprotiv da treba da se veseli.
Hvala vam.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 9:22:35   
chuci
ja sam mislila da se radi o ljubomori na novu bebu koja se čeka, a za ovo ne znam šta bih ti rekla


možda će ona to prerasti i zaboraviti kad dođe braco ili seka pa se bude s njim/njom zabavljala


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 9:30:15   
rose
ma da, vjerovatno ce proci samo ali treba nesto drugo da je zaokupi...ja znam za slucaj da se djevojcica zabrinula (isto mozda 5 godina) kada su roditelji odlucili da se vjencaju (zivjeli nevjencano) jer je mislila da ce se za nju tu nesto izmjeniti...to je njoj nesto novo a i starija djeca imaju slicna osjecanja...ma trebat ce joj malo vremena da se navikne na novu situaciju a mislim da joj u ovom momentu ne mozes puno pomoci user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 9:30:40   
Anoniman
nadam se i ja da ce joj novi clan porodice zaokupiti paznju pa ce se pomiriti s tom cinjenicom... ali dok ne dodje beba, sta da radim??? to mi je problem... kako da je na pravi nacin pripremim za svatova, za ceremonije???

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 9:39:57   
Anushka
draga Bambi, tesko da se "treba veseliti". Ma sta da joj kazes, ona je previse mala da bi mogla shvatiti da ce je Bocko voljeti iako vise nece provoditi toliko vremena pored nje, iako ce imati zenu koja ce mu biti na prvom mjestu, da joj nece biti blizu, itd. Probaj je shvatiti, nova mlada dobija dosta paznje koja se oduzima od nje. Mislim da joj Bocko treba posvetiti jos malo vremena i on joj objasniti koliko je voli, da je zivot takav, da kao sto su njeni mama i tata zajedno (vas dvoje) tako i on treba i hoce da ima zenu, da ce je nastaviti voljeti, da ga uvijek moze zovnuti, da ce se igrati sa njom itd itd i naravno, sve sto joj obeca morat ce i ispuniti, i ne obecavati joj neispunjivo. Upitno je kako ce reagovati bockova buduca zena, bilo bi dobro da joj bocko u pocetku stalno govori da dobija tetku koja je voli, koja ce se igrati sa njom i sl i da je ukljucite u vjencanje da se osjeti vaznom, tj da Bocko trazi njeno misljenje i tako. Sigurno ce biti tuzna i tjesi je, nemoj joj negirati razlog za tugu jer zaista dijete gubi - vrijeme i paznju i ljubav koju je dobijala! Zato joj nadoknadite ti i tvoj muz sve sto mozete, igranje, mazenje izleti, price za laku noc, stalno joj ponavljajte da je volite, hvalite je isl. S vremenom ce je proci sto bi i trebalo jer je pitanje kako bi sad reagovala da mlada brzo ostane trudna pa da Bocko ima jos manje vremena za nju.
Nije nimalo laka ni jednostavna situacija i zelim vam puno srece:)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 9:47:58   
Anoniman
Anushka, tvoje rijeci imaju pravi smisao... tako nesto sam i ja razmisljala i dosta toga vec je ucinjeno... Bocko je vec razgovarao s njom, ali eto ovih dana ima malo vise obaveza oko priprema pa je rijetko i kuci... ali sve je to kao sto rekoh bilo normalno do jucer dok nije vidjela prsten... kao da je tek shvatila da se to stvarno desava i da ce to stvarno biti... da to vise nije samo prica... naravno da je i mlada jako voli i bas lijepo joj se uvijek javi, bas je zena na svom mjestu... ali jednostavno nikad je nije voljela i mislim da je nikada nece ni prihvatiti... mozda ce biti ljubazna zbog Bocka prema njoj, ali nikad je nece voljeti... a vidjecu bas veceras kad Bocko dodje s posla, da opet malo on poprica s njom i da joj objasni neke stvari...
Hvala ti velika

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 10:05:13   
veeseelaa
draga moja, moj brat ima curicu od 5 godina, koju jako volim, kao da je moja. Porasla je uz mene, svako ljetovanje bila samnom, voli me strašno...
Kad je pitamo ko ju je rodio kaže tetka, ne da reći da liči na nekog drugog samo na mene (i ako ne liči na mene).
Kad sam se udavala to je bio haos, trgala mi je haljinu i skidala cipele....
kad smo došli u kuću mladoženje spustila je glavu i nije htjela ni sa kim pričati...
kaže joj moja sveki: e sad je sanela moja, nije tvoja
a ona će: ti si jedna velika bezobraznica
i sad se tome smijemo
kad su moji krenuli kući (običaj je da dugo ne sjede) vukla me i plakala da idem s njom, ma haos

moj suprug se vrlo brzo s njom sprijateljio, voli je kao svoju Ajšu, nikada nije nešto kupio Ajši a da nije maloj od brata.... ljetujemo zajedno, izlazimo zajedno, šetamo zajedno i ona sad njega voli pravo
Kad dodjem bez mm stalno pita a gdje je on, kad će doći
Mislim da je jedino rješenje da se mlada Bockova sprijetlji sa djevojcicom, da djevojčica vidi da je ona voli i da joj neće "ukrasti" Bocka i onda će sve biti ok
u mom slučaju je upalilo do duše mm je pokazao interes za malu od brata, on inače obožava djecu e sad kakva je ta mlada user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.7.2009 10:12:58 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 10:14:30   
Anoniman
ne vjerujem da bi moja princezica reagovala bas na taj nacin, ipak zna se nekako kontrolisati iako je mala, ali mi zao da je gledam kako pati, kako tuguje... voljela bih joj nekako objasniti da ce on nju i dalje voljeti i dalje biti njen Bocko... ali kako kad ne zeli da me saslusa uopste nista sto je vezano za tu temu... jednostavno dijete nece da slusa sta joj pricam... a inace nemam problema kad joj trebam sta objasniti, fino ona sjedne i ispita sve sto joj nije jasno i sto zeli da zna... ali ovo... ovo je nesto zbog cega se povlaci u sebe i ne zeli apsolutno nista komentarisati o tome... pokusavala je mlada vec par puta da joj se priblizi, ali nema sanse... tako je nonsalantno ignorise... to vam ne mogu nikako opisati kako se ponasa prema njoj, kao da joj je 15 a ne 5 godina... cak joj je ova probala da kupi te haljinicu te lutkice te ovo te ono, ali ne pali... nije cak htjela uzeti od nje ni lutkicu... jednostavno je klikne na ignore i to je to... nadam se da cu uspjeti makar malo joj pribliziti sta to u stvari predstavlja vjencanje

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 11:10:42   
ziki
Ja sam bila u sličnoj situaciji kao tvoja princeza, samo sam ja tad imala 9 godina. Udala mi se amidžična, koja me je čuvala, vodala po gradu.... Toliko smo, ja i moje sestre bile vezane za nju da nije imala hrabrosti za svatove nego je rekla roditeljima da se udaje i da će samo otićuser posted image  Kad je posle 2-3 mjeseca bilo vjenčanje ja sam bila"kuma" meni se baco buket... ništa,Tad sam ja sebi udaju poistovetila sa nekom vrstom umiranja, malo kasnije umro mi je deda, i  to me duugo držalo  Moji roditelji su pokušavali na sve načine da nas raspolože, pričali, mazili, kupovali igračke, vodili kod nje. Kasnije, posle nekoliko mjeseci sam skontala da to i nije tako strašno, da ona nije prestala da me- nas voli... prvi put sam namjerno nešto slomila kad je rodila curicu koju puuuno volim.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 14:16:54   
Anoniman
vjerujem da ce vremenom se pomiriti i da ce prihvatiti mladicu koliko toliko, ali kako ce podnijeti sad svatove i to??? to mene brine... ali evo pricala sam sa Bockom, rekao je da ce veceras posvetiti svo vrijeme samo njoj... valjda ce je on uspjeti obrlatiti... user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 14:59:10   
slono
Neka ona bude ljepsa od mlade ili odmah iza nje, da se i mlada ne naljuti user posted image user posted image user posted image , pa da to dozivi kao neku pricu iz bajke o princu i princezi........
Ako mlada bude znala, neka joj se priblizi mada za to treba dara i umijeca.
Jos bih ti draga svasta napisala, ali sam slomila staklo na naocalama, odnijela na popravak i jedva kucam jer jako slabo vidim.

Moj je sin bio lud za mojom drugaricom, cak je govorio da mu je ona cura i to je trajalo godinama, dok odjednom, ( nije se udala, da je bogdo ) nije prestala dolaziti, imale smo malih trzavica, ali nista sto bi bilo razlog da tako nestane iz nasih zivota i on otad jako pati.
Zao mi je sto se tako vezala za dijete, on je zavolio ko nikoga dotad i onda je samo nestala.
To je jos gore i valjalo je to njemu objasniti. Iako je ne vidja vec skoro 2 godine, cesto je spomene, pati za njom, sjeca svakog momenta provedenog s njom i sta mu je kupila.

Zato, Bocko ce ostati tu, nadat se da ce i mlada vas zavoljeti i da ce sve ostati kao nekad.
Djeca su mali ljudi i pate kao i mi, mozda cak i jace.
Pusa i javi sta se desava!!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
15.7.2009 22:21:22   
Anoniman
draga slono,
hvala ti na lijepim rijecima... znam kako ti je bec cala, jer i ja nosim pa kad su mi sta na popravci nista ne vidim...
a sto se tice princeze, upravo smo dosli iz setnje... malo smo opet svracali do mojih i vjerovali ili ne, nakon pola sata prisla je mojoj mami i pitala je da li moze da pogleda prsten koji je kupila??? ostali smo bez teksta... naravno mama je odmah ustala i dohvatila prsten... okretala ga je kao nekakav profesionalac, okretala i pregledala da bi samo kratko prokomentarisala da je prsten lijep... vratila ga u kutiju i zamolila mamu da ga vrati na mjesto... nisam htjela nista ispitivati zbog cega i zasto je to uradila, ali nadam se svim srcem da ce do svadbe, svariti i shvatiti sta se desava...

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 8:00:07   
Anoniman
jaoooo drage mojeeee...
ja sto se isplakah sinoooooooocccc... ja kao sto sam rekla, sinoc kazem Bocku reko takva i takva stvar, hoces malo i ti da joj objasnis neke stvari i da joj dokazes da se nista nece promjeniti, jaaaaaoooooooooooooo kad tip okide plakatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... aaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjj... sad mi on gori od princezice... amaaaaaaaaannn jesmo naka luda familija... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 13:41:24   
slono
Niste uopce ludi, samo ste osjecajni i to je divnooooooooooooooooo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam da li princeza zna mladu od ranije, ali ona moze odigrati jako vaznu ulogu tako da ih princeza oboje voli, pa da je izvedu nekad i tako da ce to bas biti lijepo, a i tebi ce dobro doci da odmoris i sebe i bebu u pupi........  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 13:54:32   
Anoniman
eh draga slono, hvala... ma poznaju se oni od ranije i htjeli su da je vode sa sobom u grad na sladoled i tako to, ali ona jednostavno ne zeli da prica sa mladom... iako je ona jadnica pokusavala na sve moguce nacine da joj se priblizi, jednostavno je NE VOLI...
ali mislim da ce moja princezica vremenom svariti cinjenicu da se Bocko zeni i da ce mlada biti njegova zena i da ce oni zajedno zivjeti, ali da ona nece izgubiti svoj status kod njega... a imam osjecaj da je pocela variti... user posted image

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 14:11:38   
Suzana
Draga Bambi09,

Razumijem tvoju djevojčicu.
Imala sam sličnu situaciju kada mi je bilo 3 godine, jer se tada udala moja tetka koja mi je bila SVE na svijetu. Njenog muža a mog tetka dugo nisam podnosila, to su zaista bile scene da sam mu svakakve ružne stvari  govorila, pamtim to kao da je bilo juče, a bila sam tako mala. user posted image Nije ništa pomagalo, ni silni pokloni ni pažnja sa njegove strane...
Iskreno, trebalo mi je par godina da ga prihvatim.. Ali evo utješno je da ga danas pravo volim i gotivim, i super smo haha... Mada se znamo često prisjetiti perioda kada sam ga stvarno mrzila jer moja tetka više nije bila samo moja... user posted image
Sad se tome smijemo, ali definitivno, tvoje dijete sigurno pati jer sam i sama patila, dobro se sjećam...


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 14:12:05   
seli
user posted image  Bambi.čitajući tvoje postove umalo ne zaplakah.Molim te javi šta se dalje dešavalo.Kako je djevojčica?
Znaš i ja tako padnem u očaj kada se poigraju emocije kod moje kćerke.Teško joj je objasniti da je došla u jedan film koji se zove "život" te da će se dešavati stvari koje će joj teško padati a mi jednostavno ne možemo da utičemo na njih pa da ih zaštitimo.
Komunikacija s njom je jako bitna ali i ako ne želi da priča u ovom momentu ne treba vršiti pritisak na nju,nego pustiti da prenoći(jutro je pametnije).

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 14:13:15   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Bambi09

jaoooo drage mojeeee...
ja sto se isplakah sinoooooooocccc... ja kao sto sam rekla, sinoc kazem Bocku reko takva i takva stvar, hoces malo i ti da joj objasnis neke stvari i da joj dokazes da se nista nece promjeniti, jaaaaaoooooooooooooo kad tip okide plakatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... aaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjj... sad mi on gori od princezice... amaaaaaaaaannn jesmo naka luda familija... user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj baš je taj Bocko neki fini čovjek!
Pozdrav za Bocka! user posted image user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 14:14:44   
Blue rose RR
Proći će ....
Ne mislim da je to klasična ljubomora, možda strah da svog "bracu" viš eneće imati samo za sebe.
Što je i opravdano sa jedne strane, jer je istina. Pustite je, nemojte joj obećavati "kule i vile" da će se desiti nakon vjenčanja. Bit će promjena, vama tako-tako, a njoj ogromna. Nemojte je siliti da "preko noći svari" činjenicu da će on pripasti još nekome, i da će svoju ljubav koju je pružao njoj, u nekom drugom obliku dati nekoj drugoj ženi.
Dijete ne zna dijeliti ljubav i pažnju - ili je ima ili je nema. Sredina ne postoji.

U svakom slučaju pustite je da na svoj način prihvati promjenu, i dolazak novog člana u porodicu.
Bit će bezbolnije, negoli to i očekujete.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 21:35:22   
dana3
Moje iskustvo s eodnosi na sina moga muza.imao je i on 5 godina kad sam se udala za njegovog tatu.mislio je da cu ja jednog dana otici ,nestati,i kako j vrijem prolazilo sv evis eej pokazivao ljubomoru ili jops vece poistovljenje sa tatom.kao dugogodisnji radnik u prosvjeti i puna iskustva s adjecom njegovog uzrasta lijepo smo svi sjeli i sa djetetom razgovarali.objasnili kako stvari stoje na onom nivou koji on razumije.jasno ,karatko.
kao MaryamAmina rece nema tu obecavanja kula i vila i davanja neke lazne nade da se sve biti kao prije.
najgore je to sto djevojcica moze da se pocne idetnificirati sa buducom mladom,da zahtijeva paznju koju ona bude imala od svog muza i nacin njegovg ophodjena prema njoj.
prosli smo tu fazu i znam sat pricam jer bilo je pitanja:kad cu narasti da imam curu, zasto JA ne mogu da zagrlim danu3 i sl.pitanja
sad je 2 godine stariji i najgore je sto dobija pogrene informacije od matere koja mu daje nadu da ce opet tata i mama biti zajedno i kad uvidi da toga nema-pada u ocaj.-nikakve lazne nade ne davati djetetu.ona nije beba-5 joj je godina i vec moze dosta toga da shvati

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
16.7.2009 21:58:42   
Anoniman
upravo to me i tjesi jer je moja princezica jako razgovjetna i jako je pametna... lagano mi to njoj objasnjavamo, korak po korak, pa shvatit ce to ona... vjerujem da ce vremenom zavoljeti mladu i da ce i ona cak dobiti nadimak user posted image
samo ne bih voljela da je vidim tuznu taj dan... a sve su prilike da ce biti sve pod kontrolom... Bocko joj je malo pricao, pokusao objasniti, ja sam isto pricala... eto i prsten je pogledala, a naumila sam aBd sutra da se dogovorim s njom da nas dvije idemo zajedno da odaberemo neki poklon za mladu... a gledacu da to bude njen odabir... pa da vidimo na sta ce to da lici user posted image

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
19.7.2009 21:26:20   
Anoniman
Drage moje,
moram da vam ispricam neocekivani preokret... Nakon sto sam ispricala Bocku sta se desilo i nakon sto je on par puta obavio "vazne" razgovore sa princezicom, desilo se nesto sto nismo ocekivali... Sinoc je naime Bocko krenuo u grad sa svojom mladom i slucajno su sreli moju princezicu pred zgradom... Sve smo ocekivali ali ovakav dogadjaj ni u snu... Moja princezica je pritrcala mladoj, fino je izgrlila i izljubila, ispitala kako je sta radi sto ne dodje kod nas... Helem ostavila je sve bez teksta... Sreca pa se mlada nije dala zbuniti i kao da je prizeljkivala takvu situaciju, odmah je reagovala na nacin da je odvratila princezici na isti takav srdacan nacin, fino se ispricala s njom i na kraju joj dala jednu marku da ode kupiti sebi sladoled... Ova je bila sva presretna i kada su krenuli veselo joj je dobacila da je puno voli... Jaoooooooo koji preokret... Ljudi moji da li je to moguce... Daj Boze da je shvatila i prihvatila mladu... Uhhhhhh... Eto toliko za veceras, nastavak u slijedecoj epizodi... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
19.7.2009 21:31:10   
Saraya
Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
22.7.2009 14:39:33   
mama2009
bambiiii sta nam radis uspjela si me i rasplakat i nasmijati sa svojim postovima


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ljubomorno dijete - pomoc!
22.7.2009 15:07:34   
Anoniman
eeeeeee to ti je moja princezica... u isto vrijeme te tjera i da places i da se smijes... user posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *