|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pas i beba u kuci..
29.4.2012 19:00:16   
ivana29
Drage mame..i one koje ce to tek postati...imam curicu od 9 ubrzo godina...koja je zavolila naseg psica starog 7 miseci...trudna sam 5 tjedana...i uz svu muku i trud...odlucila sam ga zadrzati iako neki misle da beba i pas...fuj..ja volin tu ludu i meni to nije fuj...mislin da n ije razlog da maknem psa...sto vi mislite o tome...iako sam ja vec odlucila..molim da mi s ejavljaju samo dobronamjerni ljudi...hvala....user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pas i beba u kuci..
29.4.2012 19:06:44   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: ivana29

Drage mame..i one koje ce to tek postati...imam curicu od 9 ubrzo godina...koja je zavolila naseg psica starog 7 miseci...trudna sam 5 tjedana...i uz svu muku i trud...odlucila sam ga zadrzati iako neki misle da beba i pas...fuj..ja volin tu ludu i meni to nije fuj...mislin da n ije razlog da maknem psa...sto vi mislite o tome...iako sam ja vec odlucila..molim da mi s ejavljaju samo dobronamjerni ljudi...hvala....user posted image


zavisi koji je pas , imala si 7 mjeseci da mu cud koliko toliko skontas, ja ne bih maknula psa , jer mislim da je lijepo da djeca rastu sa zivotinjama .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ivana29)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pas i beba u kuci..
29.4.2012 19:39:35   
ivana29
ma divan je...obozaje mi malu...a nmene najvise...vrsta ti je mjesanac terijera..nece veliki narats...ali i da naraste ka konj....ja cu ga voliti...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pas i beba u kuci..
29.4.2012 21:57:10   
hatepsut
Ma koliko bila ljubitelj zivotinja,ja nebi psa s bebom.Mi smo imali macku ali je nas djecak imao 5g.Trenutno imamo papagaja kog cemo vjerovatno dati nekom na cuvanje dok beba aBd poraste.ali svi imamo svoj izbor.pokusaj pa vidjet ces.Meni je najgore kad beba podje da puze da nebi dlaku progutala,ne mislim da bi pas povredio bebu nego eto rad dlaka.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ivana29)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pas i beba u kuci..
29.4.2012 22:03:37   
ladyblue RR
moja curica kojoj je sada 18 mjeseci odrasta sa psom koji se uzasno linja (Mops) i ja s tim nemam nikakvih problema. ne smeta mi ni dlaka jer je pas redovno vakcinisan. a tu ljubav ne mogu uopste opisati...ona je propuzala uz njega, igra se s njim....nema nikakve potrebe da strahujes

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pas i beba u kuci..
29.4.2012 22:15:48   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ma koliko bila ljubitelj zivotinja,ja nebi psa s bebom.Mi smo imali macku ali je nas djecak imao 5g.Trenutno imamo papagaja kog cemo vjerovatno dati nekom na cuvanje dok beba aBd poraste.ali svi imamo svoj izbor.pokusaj pa vidjet ces.Meni je najgore kad beba podje da puze da nebi dlaku progutala,ne mislim da bi pas povredio bebu nego eto rad dlaka.


moja je do sada pojela Bog zna koliko dlaka. redovno vakcinisanog psa dlaka nije opasna.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 9:15:14   
ivana29
ladyblue...znas sto sam juce napravila...od silnih nagovaranja i drzanja prodike od strane susjeda..familije..bla,bla...dala sam ga bivsoj vlasnici..uredno cjepljenog,,,dosla doma...otvorila ladicu sa cipsom i pocele suze...istog trena sam rekla muzu ajmo..pali autto..ugusit cu s ebez njega....bio je ljut na mene jako...ali evo..jutro nakon...luda mala cuda cini...a dlake....ako je cist i cjepljen,.,,malo dlaka..nece zasmetat....user posted image ..volin ga toliko da neki ljudi misle da san,,,fijuuuu...al neka...dok san ja sritna..mogu mi samo..pjevusit iza ledjaaaa....user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 9:25:58   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ma koliko bila ljubitelj zivotinja,ja nebi psa s bebom.Mi smo imali macku ali je nas djecak imao 5g.Trenutno imamo papagaja kog cemo vjerovatno dati nekom na cuvanje dok beba aBd poraste.ali svi imamo svoj izbor.pokusaj pa vidjet ces.Meni je najgore kad beba podje da puze da nebi dlaku progutala,ne mislim da bi pas povredio bebu nego eto rad dlaka.


moja je do sada pojela Bog zna koliko dlaka. redovno vakcinisanog psa dlaka nije opasna.


Moj rodjak je pojeo pseciju dlaku i tek je imao komplikacije nakon nekoliko godina,imao je operaciju i ja sebi nebi priustila to zadovoljstvo.kao sto sam vec napisala ma kako bila ljubitelj zivotinja u meni postoji bojaz.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 9:44:28   
ciciban26
Pored toga sto pas mora biti redovno vakcinisan jako je bitno i da mu se redovno (svaka 3-4 mj.) daje tabletica protiv parazita.
Ja imam shih tzu psa vec 5 godina i bebu od 7 mj. i nikakvih problema nemamo. Naucili smo ga da ne prilazi bebi jer je jos mala,samo iz razloga sto je nas pas velika mazulja i kad zeli paznju grebe i lize user posted image Ova rasa se ne linja ali i da se linja ne bih ga dala nikome,redovnije ciscenje i usisavanje je sasvim dovoljno. Pa necu dijete drzati pod staklenim zvonom. Na kraju niti jedan pas ne trazi od vlasnika da ga uzme/kupi,kad je vec kupljen treba se nositi sa svim i prihvatiti odgovornost..Psi nisu krpe koje ces uzeti i odbaciti kako ti se prohtije,oni osjecaju i itekako se vezu za vlasnika.
Ivana29 uzivaj sa svojim ljubimcem,znaju se oni lijepo ponasati prema user posted image

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 11:38:21   
ivana29
ma nikom ga nedam...posto nas zivi u kuci..dajemo mu svaka 3 miseca po preporuci veta tabletu za parazite...peremo ga zasada suhim samponom svaki tjedan..cesljamo vani..i usisavam 2 puta na dan...pruza lžnesebicnu ljubav..i zahvalan je...malo san bila poklekla zbog pritiska okolione i glupih razmilsjanja..kad sam malu rodila pazila sam na svaku sitnicu..prala joj ruke na sve i svasta...usisaval..dezinficirala..pa je opet alergicna na neke stvari..triba dite stec imunitet..,,ai ona ga obozaje tako da...mali moj zloco ostaje di je..hvala vam curke...user posted image

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 14:48:26   
novi kolacic
Smijesne su mi neke rasprave. Imam dva Njemacka boksera u stanu i cesta su pitanja bila sta cu sa njima kad dobijem dijete? Molim vas ljudi, psi nisu igracke i ne uzimajte ih ako nemate na umu koliko dugo zive! Ja sam rodila dijete sa problemima sa disanjem, 2 mj.sam se borila za njen zivot i dr.nisu ni znali sta je maloj. Zivjela je u inkubatoru a u kuci pored monitora koji registruje njeno disanje i kad bi misteriozno prestala disati, mi smo je prikopcavali na bocu s kisikom dok ne bi mozak opet spontano prodisao. Ja sam TAKVO dijete donijela iz bolnice, skinula golu, stavila je pred pse i pustila da je onjuse! Svekrva mi se umalo nije onesvjestila. Moj prvi je komentar bio da necu praviti famu od djeteta pred psima, jel budete li bebu sklanjali, prirodno se javi ljubomora i znatizelja prema misteriji koja se krije. Dijete je sad zivo i zdravo, perfektnog zdravlja, jos boljeg nego prosjecna djeca, lize se i valja sa psima (najveca glupost je fama o psecoj dlaci, naravno govorim o zdravom psu), o alergijama i smetnjama u disanju nema govora. Pedijatrima nije jasno kako je prezivjela, ali to je vec skretanje s teme user posted image .
Moj brat je prije 9 mj.dobio sina i poslusao moj savjet (isto ima ogromnog Nj. boksera) i dijete je prohodalo drzeci se za psa, a tako ce i ovo moje drugo sto mi je u stomaku, ako Bog da. i na kraju, ko ne vjeruje nek pogleda fotku:
[ url ] http://www.mojalbum.com/beta/bebac/foto/6548075#6548081[ /url ]
[ url ] http://www.mojalbum.com/beta/bebac/foto/6548081#8315710[ /url ]

< Poruku je uredio novi kolacic -- 30.4.2012 14:52:56 >

(odgovor članu ivana29)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 16:43:58   
vjestica
novi kolačić predivne slike user posted image user posted image user posted image
njemački bokser je najbolji pas user posted image user posted image
pogotovo za djecu user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 16:47:29   
Mirkica
novi kolacici slike su predivne stvarnooo ma super , a sto se tice bolesti ma dajte onda bih ovdje svako drugo djete bilo bolesno od Njemaca jer skoro pa svi imaju psa , macku u stanu.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 22:40:08   
ivana29
kolacicu...slike su ti diiivne....,,..tolika ljubav....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 22:59:24   
hatepsut
Svaka cast,ja zaista nebi smjela,jer sam gledala momka koji je prolazio bukvalno pakao.a nisu nikad imali psa u kuci.Ja imam u dvoristu,pas koji se redovno vakcinise,koji se cisti od parazita,koga sam njegovala ko' malu bebu dok i jeste bio beba ali u kucu jok user posted image jedva me muz ubjedio i macku da drzimo,ali na zalost godinu dana je bila kod nas i krepao user posted image ,u stvari on je izlazio napolje i najvjerovatnije ga neko od mojih dragih komsija otrovao user posted image moje djete danima plakalo,evo naseg "cupka" tek kad je dosao nama

user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ivana29)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pas i beba u kuci..
30.4.2012 23:03:57   
draguljče
Jao kolačiću kakve slike user posted image Super. Bebac je presladak, a psi su prelijepi. Obožavam njemačkog boksera, čak sam svojevremo imjednog, ali mi životne okolnosti nisu dozvolile da i dalje bude samnom pa je kod jedne divne porodice. Sad ga ne bih imala srca uzeti ponovo, jer je posato dio njih. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu ivana29)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *