|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trombocitoza
27.11.2012 21:27:43   
beban
Da podignem temu ako nije problem na ime povećanih trombocita, naime moje dijete na sve angine i ostalo reaguje istim bili čak i 1200, ako imate iskustvo podijelite...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trombocitoza
8.12.2012 23:03:06   
mamma mumi
Poveacni br. trombocita je normalan posinfektivni nalaz, nemoj brinuti

(odgovor članu beban)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trombocitoza
8.12.2012 23:09:47   
moj sin
A sta kada su trombociti umanjeni......mislim da su ispod donje granice , koja je ako se ne varam 140 necega?????user posted image

_____________________________

Bakir 29.07.2009.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trombocitoza
8.12.2012 23:20:26   
klemzi
Ako su trombociti umanjeni onda je riječ o trombocitopeniji. Moj bebon je to imao i primao je intravenozno same trombocite.

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu moj sin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trombocitoza
9.12.2012 21:04:48   
moj sin
Klemzi, mozes li mi malo detaljnije objasniti tok lijecenja , koliko dugo traje lijecenje, od cega se to javlja, koje su posljedice itd. itd. sve sto znas user posted image
MOja rodica u MOstaru lezi vec 7 dana sa curicom. Trombociti joj 4 (necega) od 140 user posted image DAju joj intravenozno terapiju, posli su pomalo rasti , sada su 8 ali ona ludi, bas je zabrinuta.(Rekli su joj ili je jetra ili leukemija), nalaze krvi vade svaki dan!!

_____________________________

Bakir 29.07.2009.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trombocitoza
9.12.2012 21:34:57   
klemzi
Draga moja, ja ti baš ne znam puno o ovome, mom sinu je samo započeto liječenje, dobio je trombocite, isti dan kada mu je otkrivena trombocitopenija. Kod njega su trombociti bili 16. Ali, (nemoj sad da se nasikiraš) moj sin je odmah sutradan umro, ali ne zbog trombocitopenije, on je imao jaaako slabo srce i pluća...Meni se činilo da taj problem sa trombocitima dr nije bio veliki, ali možda samo zato što je ukupno stanje mog sina bilo jako loše, pa su imali drugačije prioritete.
Nadam se da će mala djevojčica ubrzo vratiti trombocite i da će sve loše ubrzo biti iza njih...
I neeeemoj nikako da ovu moju priču povezuješ sa trombocitopenijom...drugačije su okolnosti, pa je na kraju moj sin umro.

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu moj sin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: trombocitoza
9.12.2012 21:46:52   
moj sin
Jao klemzi , molim te izvini ako sam te vratila na te dane, mislila sam da je ishod bio pozitivan,Jako mi je zao sto ste to dozivili ti i TM. MOje iskreno saucesce user posted image
Stvarno ne znam koga da pitam , a da bar malo rodici sikiranciju ublazim. Veliki pozdrav za tebe i hvala ti na javljanju user posted image

_____________________________

Bakir 29.07.2009.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: trombocitoza
9.12.2012 21:50:12   
klemzi
Ma ne brini, da bar mogu pomoći informacijama...ono što sam ja čitala mi se nije činilo tako opasno...opet ne znam...samo nek cura bude dobro...nadam se da će se javiti neko ko zna više user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu moj sin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: trombocitoza
15.12.2012 22:13:55   
beban
Dragi moji šta da ti kažem , sabur i vjera.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *