|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hormonski status
14.3.2013 13:43:00   
lutkica25
zdravo
Imam jedno pitanje za vas pokusavam da zatrudnim vec godinu dana al bezuspjesno,odmah na pocetku negdgdje u cetvrtom mjesecu pokusaja otisla sam doktoru gdje mi je uradjena ultrazvucni pregled,vaginalni pregled,papa,te brisovi sve je bilo uredu posto sam otisla 9 dan ciklusa tu su bili i folikuli is ve je bilo uredu.Zabrinuta sam opet nedavno otisla ginekologu na 17 dan ciklusa gdje je doktorica vidjela da mi je ovulacija, opet kaze sve je uredu al eto uradii hormonski status i dodjem joj sa nalazom 10 dan ciklusa, pa da i to vidimo,pa imam pitanje za vas,ako hormonski status ne bude uredu da li ima neka terapija koja omogucava stabiliziranje hormona

< Poruku je uredio malena27 RR -- 9.5.2013 14:29:39 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hormonski status
16.3.2013 22:07:51   
dandi84
Lutkice najprije uradiš pa da vidimo kolike su vrijednosti...Za poremećaj različitih hormona pije se različita terapija...Ne znam jel ti doktorica rekla kad da radis koje hormone...Bitan je dan ciklusa...Ne radis sve hormone u isti dan...Pročitaj malo o tome....Javi nam rezulatate...Srećno user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu lutkica25)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hormonski status
16.3.2013 22:43:55   
Leena
ako radis polne hormone, oni se rade 3x u jednom mjesecu (u sve tri faze ciklusa). A postoji terapija za sve, ne brini.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hormonski status
18.3.2013 10:48:57   
lutkica25
radila sam folikulstimulirajući hormon,uteinizirajući hormon,prolaktin,estradional,Progesteron...
nije mi doktorica nista spominjala kada u koje vrijeme trebam uraditi,
inace praksa kod nas je da uradimo hormone,a ako ne budu uredu onda se vade na razlicite dane ciklusa...tako da sam ja radila sve na 20 dan ciklusa

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hormonski status
8.5.2013 22:01:25   
Amela86
pozdrav. Moze li mi neko reci koliko kosta uraditi cjelokupan hormonski status privatno i koliko u drzavnim bolnicama , tj . laboratorijama . Da napomenem da sam iz ZE - DO kantona pa eto ako je neko radio da mi kaze jer mi je jedna dr. rekla da je to "skupo " a ne rece mi koliko .

(odgovor članu lutkica25)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hormonski status
8.5.2013 22:07:05   
bebaa
IZVORNA PORUKA: Amela86

pozdrav. Moze li mi neko reci koliko kosta uraditi cjelokupan hormonski status privatno i koliko u drzavnim bolnicama , tj . laboratorijama . Da napomenem da sam iz ZE - DO kantona pa eto ako je neko radio da mi kaze jer mi je jedna dr. rekla da je to "skupo " a ne rece mi koliko .

evo npr. u sarajevu u jednoj poliklinici komplet polni hormoni koštaju 230 km pa ti to može biti neki okvir...ovo je privatna poliklinika...ja sam radila na koševu ali se ne sjećam cijene,davno bilo...

< Poruku je uredio bebaa -- 8.5.2013 22:08:19 >


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hormonski status
8.5.2013 22:22:55   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Amela86

pozdrav. Moze li mi neko reci koliko kosta uraditi cjelokupan hormonski status privatno i koliko u drzavnim bolnicama , tj . laboratorijama . Da napomenem da sam iz ZE - DO kantona pa eto ako je neko radio da mi kaze jer mi je jedna dr. rekla da je to "skupo " a ne rece mi koliko .

Nemoj da radisš privatno...Ako imas koga zamli i džabe uradi...Moras na pregled kod ginekologa i on ti napise koje hormone da uradis i onda odes i izvadis krv i gotova stvar...Tako sam barem ja i nimalo se nisam namučila.....Nije tesko vjeruj a i isplati se potruditi se malo samo ako imas vremena....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 9.5.2013 14:29:47 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hormonski status
10.5.2013 14:46:42   
Amela86
Hvala vam na odgovorima , ovo privatno je bas skupo , ipak idem u drzavnu ..

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hormonski status
10.6.2013 8:42:55   
lala10
U Kantonalnoj bolnici Ze se naplacuju nalazi,po 7 ili 8 KM po hormonu! Privatno su oko 15 KM po hormonu. Eto ipak je povoljnije u bolnici i ne ceka se dugo,par dana.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hormonski status
10.6.2013 10:42:21   
lutkica25
ja sam isto radila u kantonalnoj bolnici u Zenici ali posto sam na birou besplatno sam radila ali sam cekala rezultate 15 dana jer hje bilo nestalo reagensa za hormon LH

(odgovor članu lala10)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *