|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   poviseni enzimi jetre
9.10.2009 10:07:46   
dijanica
mozda neko ima iskustva sa povisenim enzimima jete kod djeteta! moja djevojcica ima povisene vrijednosti AST: 232 (15-37 normalne vrijednosti); ALT 397 (30-65 normalne vrijednosti). radili smo i markere na hepatitise, ali oni ce biti tek za 10-tak dana. do tada ne znam sta cu, jako se brinem. mozda neko ima iskustva, pa da me posavjetuje!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poviseni enzimi jetre
9.10.2009 11:09:59   
mamma mumi
A koliki je biliribuin, i ima li ti djete kakve tegobe, povrača li, temperatura, zutilo kože i sli i koliko je staro. Povisene vrijednosti mogu biti kod hepatitisa, a i kod nekih viroza

(odgovor članu dijanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poviseni enzimi jetre
10.10.2009 10:27:13   
dijanica
bilirubuni dobri, markeri hepatitisa negativni, opste stanje djeteta dobro....vjerovatno neka viroza...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: poviseni enzimi jetre
24.12.2009 21:53:02   
pashy
I Dijanica sta bi s nalazima??? Sta kazu doktori za te povišene enzime jere? Imal kakve terapije?
Ja juče radila nalaze i kod moje bebe su povišeni enzimi jetre AST 80 ALT 79 laktati 4 , al nemogu doc na red kod doktora da mi pročita nalaz.


(odgovor članu dijanica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: poviseni enzimi jetre
24.12.2009 22:24:54   
mamma mumi
Dijanica a je li ti bio sta bolestan pa si radila nalaze? Moze biti i infektivna mononukleoza,ali u svakom slucaju uradi ultrazvuk jetre i ponovo kontrolisis enzime da vidis da li su se smanjili

(odgovor članu pashy)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *