|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:43:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i ne može mi neko reći da ne voli izaći, nasmijati se s drugaricama, plesati i sl Pa za Boga od čega se onda život sastoji ako ne izmedju ostalog od takvih momenata


Evo sama sam svoj gazda izadjem sa drugaricama ali jos uvijek vodim malog sa sobom jer sve moje curke imaju djecu pa taman ...Izlazila sam i bez njega ali kad mi neko kaze pozelio se nocnog zivota i diskoteka dodje mi samar da mu puknem i da ga pitam sta si radio u mladosti...Vala ja se nahodala,isplesala,kad bi mi neko platio da odem u diskoteku ,rekla bih ne hvala..A svaka zena moze sebi ugoditi da joj je zivot ispunjen ,da upotpuni porodicne potrebe ai i svoje ...Da se ne zapostavlja ...Imam jednu vrsnjakinju udala se u 16 -oj godini djeca joj haman punoljetna glavu mi probi , da joj je na koncert , da joj je tu, tamo ...Zalosno ostala neizivljena , sad ima djecu veliku ali nema skim ...Hekla po citav dan

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:43:34   
Đenifer
Mislim da je do sudbine i da je svakome zapisano kako će , kad i s kim stupiti u brak , roditi djecu i sl!!!! Ja sam se udala u 30 g i da biram ponovo bih opet. Prošla sam kao djevojka dosta, uživala sa drugaricma, izhodla se da mi danas ništa nije žao što nisam , ovo-ono, proputovala, favršila fax, zabavljala se malo duže sa mm, izdrnečili, izhodali se, putovali i dok smo stali na noge sami, zaposlili se, kupili stan i poštedili roditelje u dosta toga, ali oni hB pomažu koliko god mogu, izlaze nam u susret i mi smo prezadovoljni.Rodila u 31, sad je drugo na putu hB u nov.nam je termin, napunila neki dan 33.g. i sve sam stigla, koliko sam mogla. Što je neka od forumašica napisala, porodica nigdje neće pobjeći, ali mladost i  ludost ti nemože niko nadomjestiti. Ja sam lično mišljenja ,a to sam uvijek i spominjala da svak osvoju mladost treba nastojati da prođe i uživa, jel kad zasnuješ porodicu jako mlad, tebi je odgovornost oko kuće i djece velika, i nikad više nemožeš biti svoj, posvećen sebi i svojim nekim prohtjevima. Možda se neće neko složiti sa mojim mišljenjem i ovim životnim razmišljanjem , ali svi smo individualni i različiti i to je dobro,nebi valjalo da smo svi isti.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:44:39   
zeze
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: veeseelaa



user posted image  slažem se s tobom u potpusnosti, iako nisam sputana ni finansijski niti od strane mm ne sjećam se kad sam se isplesala u diskoteci i sl do kasno u noć jer uvijek žurim svojoj kikici
i cijeli dan mi je programiran al eto ja opet i izlazim haman svaki 3-4 dan a kad vidim neke druge ženice kako nikada nigdje haman ne izadju, prijateljice skoro i da nemaju meni ih bude žao
skoro je moja raja iz srednje škole organizirala druženje, vjerujte haman njih 90% žive suhoparno
i ne bi rekla da uživaju user posted image  e sad živjele bi one tako i da su se kasnije udale al one žive tako već deceniju a neke i više user posted image user posted image


Ovako i kod mene ali brate nekad kad hocu da izadjem ili odem na kafu a moram skuhati prije toga tri rucka jer svi jedu razlicito a zao mi da im ne skuham prosla bih se izlaska. prijateljica hb jos imam mada se dosta njih distanciralo ali se opet cujemo s vremena na vrijeme, ovih par sto mi je ostalo sam vidjela da su mi pravi prijatelji jer se na njih uvijek mogu osloniti. Mada mi je zao i onih jer cim sam se udala polahko su se pocele udaljavati pa pobogu nisam sugava ako imam dijete ali nema veze.


Dobro dosla u klub, sad mi je lakse kad znam da nisam sama.



_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:45:44   
Anoniman
Da bi se djevojka/žena udala mislim da je najbitnije da je proživjela nešto u životu isto kao i muška strana! Akose ti udaš sa 18 nit si šta vidio nit si šta proživio! Nekima se ovo ne desi ni do 40-te, nažalost.... pa ti kasnije naumpadne nabildani macan, pun para, s dobrim autom pa na kraju pišeš postove na RR kako imaš situaciju da ti se pola države šegači s tobom...
Lijepo je kad dijete ima mladu mamu, pa menopauza i pubertet ne dođe u isto vrijeme...
Ja sam se udala sa 23, a do tad sam se napila kafa i nagledala kafana da mi je dosta za života... imam posao zbog kojeg putujem, učim i družim se sa ljudima tako da mi druženja i "života" ne manjka...
100% sam sigurna da ću djetetu ako Bog da znati reći ovo ti sine valja, a ovo ne valja jer sam sve na svojoj koži naučila!
Brak nije zatvor brak je zajednica dvoje ljudi koji se vole...ako u braku postoje "zabrane" bilo čega što jednu ili drugu stranu ispunjava to nije brak!

Nažalost uvijek postoje žene kojima nikada ništa neće biti dosta, sve je loše i samo su one najbolje...to su neostvarene osobe, žene, majke koje će sve te frustracije prenostii na muža, djecu, ostale članove porodice... a još je žalosnije što ovo ne zavisi od godina kada se udala nego do nekog problema u mentalnom sklopu!

Svim ženama koje su seba ostvarile, pa tek onda počele da stvaraju porodicu kapa dole!!!!

(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:47:47   
veeseelaa
Ne fali mi nista, izlazim s mm, jer ne vidim razlog da bi izlazila bez njega_(mislim na nocne izlaske)


e to je to, razlika u razmišljanjima
ja izlazim noću, po danu il radim il deveram po kući
meni kad neko kaže kafe jutarnja il u rano popodne meni upitnici iznad glave user posted image
jesi li i kao djevojka izbjegavala izlaziti noću s prijateljicama?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:50:06   
veeseelaa
Akose ti udaš sa 18


al kako u tim godinama znati da je to to il ići na sreću???  pa ako bude dobar hB user posted image
joj ja bi šiznula da moja kći kaže da se hoće udati u tim godinama user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:50:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Đenifer

Mislim da je do sudbine i da je svakome zapisano kako će , kad i s kim stupiti u brak , roditi djecu i sl!!!! Ja sam se udala u 30 g i da biram ponovo bih opet. Prošla sam kao djevojka dosta, uživala sa drugaricma, izhodla se da mi danas ništa nije žao što nisam , ovo-ono, proputovala, favršila fax, zabavljala se malo duže sa mm, izdrnečili, izhodali se, putovali i dok smo stali na noge sami, zaposlili se, kupili stan i poštedili roditelje u dosta toga, ali oni hB pomažu koliko god mogu, izlaze nam u susret i mi smo prezadovoljni.Rodila u 31, sad je drugo na putu hB u nov.nam je termin, napunila neki dan 33.g. i sve sam stigla, koliko sam mogla. Što je neka od forumašica napisala, porodica nigdje neće pobjeći, ali mladost i  ludost ti nemože niko nadomjestiti. Ja sam lično mišljenja ,a to sam uvijek i spominjala da svak osvoju mladost treba nastojati da prođe i uživa, jel kad zasnuješ porodicu jako mlad, tebi je odgovornost oko kuće i djece velika, i nikad više nemožeš biti svoj, posvećen sebi i svojim nekim prohtjevima. Možda se neće neko složiti sa mojim mišljenjem i ovim životnim razmišljanjem , ali svi smo individualni i različiti i to je dobro,nebi valjalo da smo svi isti.user posted image


Moja stara se udalau 24 a mene tek dobila u 29 i uvijek je govorila trebala sam jos cekati i to mi je  nekako uvijek ostalo u sjecanju....Rekla je sve se moze stici ali neprozivljena mladost nikad ponovo doci nece ....

(odgovor članu Đenifer)
  Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:50:59   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: zeze

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: veeseelaa



user posted image  slažem se s tobom u potpusnosti, iako nisam sputana ni finansijski niti od strane mm ne sjećam se kad sam se isplesala u diskoteci i sl do kasno u noć jer uvijek žurim svojoj kikici
i cijeli dan mi je programiran al eto ja opet i izlazim haman svaki 3-4 dan a kad vidim neke druge ženice kako nikada nigdje haman ne izadju, prijateljice skoro i da nemaju meni ih bude žao
skoro je moja raja iz srednje škole organizirala druženje, vjerujte haman njih 90% žive suhoparno
i ne bi rekla da uživaju user posted image  e sad živjele bi one tako i da su se kasnije udale al one žive tako već deceniju a neke i više user posted image user posted image


Ovako i kod mene ali brate nekad kad hocu da izadjem ili odem na kafu a moram skuhati prije toga tri rucka jer svi jedu razlicito a zao mi da im ne skuham prosla bih se izlaska. prijateljica hb jos imam mada se dosta njih distanciralo ali se opet cujemo s vremena na vrijeme, ovih par sto mi je ostalo sam vidjela da su mi pravi prijatelji jer se na njih uvijek mogu osloniti. Mada mi je zao i onih jer cim sam se udala polahko su se pocele udaljavati pa pobogu nisam sugava ako imam dijete ali nema veze.


Dobro dosla u klub, sad mi je lakse kad znam da nisam sama.




A najzaloznije mi je bilo sto su to osobe sa kojima sam sve dijelila. Ali sam zato upoznala druge ljude koji imaju drugacije poglede na zivot i druge kvalitete koje mi vise odgovaraju


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:52:20   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ne fali mi nista, izlazim s mm, jer ne vidim razlog da bi izlazila bez njega_(mislim na nocne izlaske)


e to je to, razlika u razmišljanjima
ja izlazim noću, po danu il radim il deveram po kući
meni kad neko kaže kafe jutarnja il u rano popodne meni upitnici iznad glave user posted image
jesi li i kao djevojka izbjegavala izlaziti noću s prijateljicama?


Nisam izbjegavala izlaziti, ne izbjegavam ni sad, vec ne vidim razlog da bi ja isla u provod a moj covjek kuci cuva djecu,ne izlazi ni on bez mene user posted image , prije bi s njim izasla nego s njima navece. Jer prijateljice vec imaju djecu, muzeve tako da smo tu iste!


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:52:38   
veeseelaa
Svim ženama koje su seba ostvarile, pa tek onda počele da stvaraju porodicu kapa dole!!!!


najbitnije je biti zreo, završiti školu, uposliti se, po mogućnosti kupiti si neku nekretninu za ne daj Bože zatim se udati
e sad ako to neko može sa 18 super a ako ne nek sačeka koji godinu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:55:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Akose ti udaš sa 18


al kako u tim godinama znati da je to to il ići na sreću???  pa ako bude dobar hB user posted image
joj ja bi šiznula da moja kći kaže da se hoće udati u tim godinama user posted image


o tome ti pričam nezna se obući sama a udala bi se... ali vesela sad su se granice pomjerile. Pogledaj neku curu od 16 pa izgleda starije i od mene i od tebe zajedno!!!

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:55:21   
veeseelaa
Nisam izbjegavala izlaziti, ne izbjegavam ni sad, vec ne vidim razlog da bi ja isla u provod a moj covjek kuci cuva djecu,ne izlazi ni on bez mene , prije bi s njim izasla nego s njima navece. Jer prijateljice vec imaju djecu, muzeve tako da smo tu iste!


da, to je opet kako poredaš stvari, mm ide plivati i ide na fitnes naveče a ja izadjem s prijateljicama u provod, zašto da ne, đuskanje i zezanje
dijete čuva teta il moja mama, ovisi

a prijateljice su sličnog načina življenja kao ja, mada imam i ja onih koje ne izlaze noću pa čak i onih koje ne izlaze po danu....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:57:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Akose ti udaš sa 18


al kako u tim godinama znati da je to to il ići na sreću???  pa ako bude dobar hB user posted image
joj ja bi šiznula da moja kći kaže da se hoće udati u tim godinama user posted image


o tome ti pričam nezna se obući sama a udala bi se... ali vesela sad su se granice pomjerile. Pogledaj neku curu od 16 pa izgleda starije i od mene i od tebe zajedno!!!


da, po fizičkom izgledu al bitan je mentalni sklop i neovisnost za udaju i sretan život
Više puta su se na ovom forumu otvarale teme gdje bi se ona razvela al ne radi il nema gdje, mlada se udala itd Zato sam prije svega da je žena neovisna a zatim brak, tako ću svoje dijete učiti, ako hoće da sluša
Sreća nije nikome zagarantirana
Mene sutra mm može da prevari iako je danas bio vjeran

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:57:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
koje ne izlaze noću pa čak i onih koje ne izlaze po danu....


Šta su one LAMPIRICE što bi moja nana rekla!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:58:15   
*pcelica*
Hajd jasno mi je za zensko mlado ludo jos zaljubljeno. Kod mene komsija hoce da se zeni 20 mu godina neradi. i jos kaze ja cu pridonositi ne raditi i zaradjivati vec pridonositi.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 11:59:50   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nisam izbjegavala izlaziti, ne izbjegavam ni sad, vec ne vidim razlog da bi ja isla u provod a moj covjek kuci cuva djecu,ne izlazi ni on bez mene , prije bi s njim izasla nego s njima navece. Jer prijateljice vec imaju djecu, muzeve tako da smo tu iste!


da, to je opet kako poredaš stvari, mm ide plivati i ide na fitnes naveče a ja izadjem s prijateljicama u provod, zašto da ne, đuskanje i zezanje
dijete čuva teta il moja mama, ovisi

a prijateljice su sličnog načina življenja kao ja, mada imam i ja onih koje ne izlaze noću pa čak i onih koje ne izlaze po danu....

Moje prijateljice ne izlaze bez muzeva nocu, a i moj da izlazi negdje , i ja bi izasla ,zasto ne.. Al opet kao sto sam rekla ne razmisljamo svi isto. Neko voli da izadje provede se itd. A za mene najljepsi provod je kad izadjemo svo cetvero i uzivamo user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:04:03   
sabinos
joj pcelice komsija je user posted image user posted image
tek ce on da vidi sta i kako
i nek mi niko ne prica ja izlazim sa muzem,mladi smo ovo ono.nije to isto kao kad si u vezi.ja sam beli izlazila sa mm i u braku i u vezi,ama nije isto.svako ima svoju posebnu draz.i treba prozivjeti i dozivjeti i jedno i drugo,pa ja


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:06:17   
malena sharena
Moj muz je imao 20 kad se ozenio. On radi, vrijedan je, posten i obezbbijedio je sve svojoj porodici. Znaci i mi smo nekome user posted image . Ne valja suditi tako o drugima, ne krojite svijet po svojoj mjeri.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:07:33   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: sabinos

joj pcelice komsija je user posted image user posted image
tek ce on da vidi sta i kako
i nek mi niko ne prica ja izlazim sa muzem,mladi smo ovo ono.nije to isto kao kad si u vezi.ja sam beli izlazila sa mm i u braku i u vezi,ama nije isto.svako ima svoju posebnu draz.i treba prozivjeti i dozivjeti i jedno i drugo,pa ja


e u pravu si sad mi je glavna kad izadjem " Znas ja sam udata" user posted image user posted image user posted image nema vise smekanja zato mi se i ne izlazi parim oci i opet ovom svom se vratim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:10:00   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Moj muz je imao 20 kad se ozenio. On radi, vrijedan je, posten i obezbbijedio je sve svojoj porodici. Znaci i mi smo nekome user posted image . Ne valja suditi tako o drugima, ne krojite svijet po svojoj mjeri.


Ovaj niti radi niti hoce da radi. Mm licno mu je bio nasao posao i on je odbio kao mala mu plata pa jarane sto onda nisi ucio skole, ( btw plata je bila solidna za nase uslove )Drugo je kad ti finansijski ni od kog ne zavisis i kad sam stvaras u zivotu a drugo kad sjedeis prekrizenih ruku i cekas da ti padne s neba

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:10:23   
sabinos
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Moj muz je imao 20 kad se ozenio. On radi, vrijedan je, posten i obezbbijedio je sve svojoj porodici. Znaci i mi smo nekome user posted image . Ne valja suditi tako o drugima, ne krojite svijet po svojoj mjeri.


to je druga stvar,tvoj muz radi.a njen komsija ne.ne znam samo kako zamislja to da ce pridonositi,sta to znaci ako nisi zaposlen?


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:12:34   
veeseelaa
Moje prijateljice ne izlaze bez muzeva nocu, a i moj da izlazi negdje , i ja bi izasla ,zasto ne.. Al opet kao sto sam rekla ne razmisljamo svi isto. Neko voli da izadje provede se itd. A za mene najljepsi provod je kad izadjemo svo cetvero i uzivamo


i meni su zajednički trenuci zaista krasni, i mi izlazimo, uh strašno puno, mislim porodično
Nekada i ja i mm se pokajemo što smo izašli hahahhaha kad nam mala napravi neki haos user posted image
a lijepo je kad izadješ s prijateljicama, napuniš malo baterije i fokusiran si samo za svoj sto a ne zujim okolo i ne gledam jel Ajša napravila neki belaj user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:12:45   
malena sharena
Onda to nema veze s godinama, vec sa neimanjem mozga. Poznajem ja muskarce koji imaju i 30, a razmisljaju ovako.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:15:15   
InLove

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: malena sharena

Moj muz je imao 20 kad se ozenio. On radi, vrijedan je, posten i obezbbijedio je sve svojoj porodici. Znaci i mi smo nekome user posted image . Ne valja suditi tako o drugima, ne krojite svijet po svojoj mjeri.


Ovaj niti radi niti hoce da radi. Mm licno mu je bio nasao posao i on je odbio kao mala mu plata pa jarane sto onda nisi ucio skole, ( btw plata je bila solidna za nase uslove )Drugo je kad ti finansijski ni od kog ne zavisis i kad sam stvaras u zivotu a drugo kad sjedeis prekrizenih ruku i cekas da ti padne s neba

Moram da priznam da je mm vrjedniji od mene, al shh ne smije cuti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 12:16:37   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Moje prijateljice ne izlaze bez muzeva nocu, a i moj da izlazi negdje , i ja bi izasla ,zasto ne.. Al opet kao sto sam rekla ne razmisljamo svi isto. Neko voli da izadje provede se itd. A za mene najljepsi provod je kad izadjemo svo cetvero i uzivamo


i meni su zajednički trenuci zaista krasni, i mi izlazimo, uh strašno puno, mislim porodično
Nekada i ja i mm se pokajemo što smo izašli hahahhaha kad nam mala napravi neki haos user posted image
a lijepo je kad izadješ s prijateljicama, napuniš malo baterije i fokusiran si samo za svoj sto a ne zujim okolo i ne gledam jel Ajša napravila neki belaj user posted image



user posted image user posted image user posted image ovo se mora desiit, cim se izadje user posted image user posted image

A bas sam juce bila s prijateljicom u shoppingu i na kafi od 11h do 14h i bas mi je extra sjelo user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *