|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:46:21   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Lana_

IZVORNA PORUKA: calahoe


IZVORNA PORUKA: Lana_

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja bih voljela neku shemu za nabavku odjece Carter's. Dobili smo neke bodije i pidjamice na poklon i odusevljena sam kvalitetom, gledam im cijene na stranici, sitnica. Tacno se covjek nasikira kad vidi.



imamo mi u Mostaru user posted image pa ako ti treba uzet ću ti i poslati ta nije mi problem user posted image



Lana gdje u Mostaru ima Carters?


u Piramidi, Tintilinić user posted image



jel imaju sve iz Cartersove ponude


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:47:26   
Hanady RR
ja se šokirah ovim info fakat nisma prije nikada čula...
ja bih voljela znati jel to zastupnik cartersa i jel imaju ponudu lijepu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:50:01   
calahoe

IZVORNA PORUKA: Lana_


u Piramidi, Tintilinić user posted image




e hvala ti!Jel to frisko,nisam ranije viđala Carters kod njih?Doduse nisam vele ni gledala,dosada samo kolica kod njih kupih:D
Kave su cijene Cartersa kod njih i imaju li sirok asortiman njihovih krpica.
Sorry Lana sto te peglamuser posted image
Sorry i modovima za OFFuser posted image

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:52:45   
Anoniman
sumnjam da su cijene ko na siteu...ima i oshkosh u hr. i srb. pa je jakna koju ja gledam na siteu  150 km...a vamo 17 dolarauser posted image

(odgovor članu calahoe)
  Neposredna veza do poruke: 279
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:55:08   
Lady26
Moja zaova u Makarskoj drzi butik, samo Oshkosh B'gosh i Carters stvari...
Jako kvalitetno, ali skupo do bola... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:56:50   
enči80

IZVORNA PORUKA: selebriti

Interesuje me HM internet kupovina? Da li je neko već naručivao?

Ima neka rasprodaja trenutno, ali me zanima koja je konačna cijena artikla, ... ne mogu to da skontam user posted image


Imaš jednu grupu na fb 'Odjeća po narudžbi' i roba je iz H&M.


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:57:29   
calahoe
Odoh ja zene u ponedjeljak do Piramide i lijepo vam izvjestaj podnesem!Sta ima,koliko ima ,cijene i sl.user posted image
Ako mi dozvole i uslikacu vam pa stavim da vidite.

< Poruku je uredio calahoe -- 10.12.2011 21:59:24 >

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:58:18   
Anoniman
sada pred bozic ce biti ludilo od snizenja...ja evo vec mijesec dana kontam sebi semu za amerikuuser posted image ...imam familijeuser posted image ...samo sto niko prije jula nece dolaziti...a to mi je kasnoooooooo

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 283
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 22:14:29   
Lana_
nisam baš zagledala jel ima sve kao na njihovu sajtu jer ga i negledam al ima tona robe,nemaju gdje ni da je izlože...trenutno imaju smo do 2god,al mi je teta rekla da si se kao trebao otvarati zaseban butik,ako kome šta treba da pogledam jel ima i cijena koja je rado ću to učiniti user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: kupovina putem interneta
14.12.2011 10:14:29   
calahoe

IZVORNA PORUKA: Lana_

nisam baš zagledala jel ima sve kao na njihovu sajtu jer ga i negledam al ima tona robe,nemaju gdje ni da je izlože...trenutno imaju smo do 2god,al mi je teta rekla da si se kao trebao otvarati zaseban butik,ako kome šta treba da pogledam jel ima i cijena koja je rado ću to učiniti user posted image



Da Lanu potpisem ,ovo vezano za tonu garderobe i da nemaju gdje sloziti.Ja bila jucer,jos uvijek stanje isto,hrpe garderobe po radnji ,tri prodavacice pokusavaju to dovesti u red.E. mi je bio jako nervozan a i mene i iskreno srklet od te guzve uhvatio tako da nisam puno gledala.Vidjeh da je bodi ,onako sladak 18 km,dukserica 40-ak km.I jos nesto ,ne znam koliko je bitno na garderobi pise made in China.Ja nisam imala nista od Cartersa iz USA tako da ne znam koliko je ova informacija vazna,mozda inace sve siju u Kini

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: kupovina putem interneta
14.12.2011 10:26:20   
lepetetka
Ja sam imala dosta stvari Carters za sina, oc gegica, piđamica, bodića, i stvarno je roba jaaaako kvalitetna, peri deri, ne mijenja se...a to što piše made in China to nema veze, tamo šiju jer je tamo jeftinija radna snaga :) ja sam stvarima oduševljena zaista i voljela bih i jedan Carters i u Sa..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: kupovina putem interneta
18.12.2011 22:04:49   
de_de
IZVORNA PORUKA: D_K

de_de - izbrisan je link pa ne mogu da vidim sta si gledala..
koje knjige te interesuju? ja skidam neke strucne knjige sa 'nekih' stranica pa ako ti mogu pomoci reci..



trazila sam informaciju o ebook reader-u. a ako ti nije problem posalji mi linkove stranica na pp. Inace citam sve sto mi dodje pod ruke


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: kupovina putem interneta
18.12.2011 22:29:07   
Sandrich
IZVORNA PORUKA: lepetetka

Ja sam imala dosta stvari Carters za sina, oc gegica, piđamica, bodića, i stvarno je roba jaaaako kvalitetna, peri deri, ne mijenja se...a to što piše made in China to nema veze, tamo šiju jer je tamo jeftinija radna snaga :) ja sam stvarima oduševljena zaista i voljela bih i jedan Carters i u Sa..



Jel se moze nekako naruciti preko interneta ta robica??

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: kupovina putem interneta
18.12.2011 22:40:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sandrich

IZVORNA PORUKA: lepetetka

Ja sam imala dosta stvari Carters za sina, oc gegica, piđamica, bodića, i stvarno je roba jaaaako kvalitetna, peri deri, ne mijenja se...a to što piše made in China to nema veze, tamo šiju jer je tamo jeftinija radna snaga :) ja sam stvarima oduševljena zaista i voljela bih i jedan Carters i u Sa..



Jel se moze nekako naruciti preko interneta ta robica??
nazalost ne mozeuser posted image ...i ja vec mjesec dana gledam njihov site i kontam kako doci do robeuser posted image jedina opcija mi je da posaljem na adresu nekog od familije u americi pa da mi oni donesu kada budu dolazili...ili ako imas nekog da ima americko drzavljanstvo...radi za amere...pa  da ti preko military adrese dobace

(odgovor članu Sandrich)
  Neposredna veza do poruke: 289
   RE: kupovina putem interneta
18.12.2011 22:45:09   
Sandrich
hvala dadada.....pa ne znam...MM muz radi u afganistanu pa mozda preko amera kolega da  pokusa, jer su obicno ljudi tako narucivali stvari iz USA. Mada mi je to sve peglanje i zafrkancija.....jedino hvatat ako koja mama ima odjece ocuvane pa da bude prodavala user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: kupovina putem interneta
18.12.2011 22:49:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sandrich

hvala dadada.....pa ne znam...MM muz radi u afganistanu pa mozda preko amera kolega da  pokusa, jer su obicno ljudi tako narucivali stvari iz USA. Mada mi je to sve peglanje i zafrkancija.....jedino hvatat ako koja mama ima odjece ocuvane pa da bude prodavala user posted image user posted image
onda moze sigurno...on je u bazi
samo kako ce on vama dostaviti...e dalje ti ne znam pomociuser posted image ..moze vjerovatno po nekom poslati...garant cesto smjene ljudi...neki dolaze...neki odlaze...i tako to

(odgovor članu Sandrich)
  Neposredna veza do poruke: 291
   RE: kupovina putem interneta
18.12.2011 23:05:38   
Sandrich
ajde valjda nesto skontam dok se bebi rodi i malo poraste a dotad nek nosi robicu iz binga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: kupovina putem interneta
20.12.2011 9:21:51   
Lejla Ka
Trguje li neko od vas preko e Bay-a? Prvenstveno bi me interesovala prodaja. Kako ide procedura prijave? Kad kupujete kako plačate?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: kupovina putem interneta
20.12.2011 9:26:24   
Sandrich
Ja kupujem povremeno sa onog uk. Posto jos nemam paypal narucujem preko kuma,posaljem sta hocu,on plati i meni dodje na adresu...Planiram sebi napravit paypal jer se jako dobrih stvari i povoljnih moze naci..a za prodaju ti stvarno nebih znala reci....ne znam dali ima gdje na stranici da pise....

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: kupovina putem interneta
20.12.2011 9:41:51   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Trguje li neko od vas preko e Bay-a? Prvenstveno bi me interesovala prodaja. Kako ide procedura prijave? Kad kupujete kako plačate?

Treba ti paypal. Onda povežeš account sa ebay-a i paypal-a. Paypal je virtuelna banka koja je 100% pouzdana i slobodno im mozes ostaviti brojeve kartica. Nakon sto otvoris account na paypalu i uneses broj kartice, skinu ti s iste 2-3$ i posalju aktivacijski kod koji vidis na izvodu iz banke. Kad uneses taj kod vrate ti tih 2-3$ i time si verifikovala kartiu, adresu, ime - sve. Nakon svake kupovine na ebayu otvara se tvoj paypal račun i skida ti pare s kartice.
Sto se tice prodaje, ja ne znam nikog ko to radi, jer su cijene dostave prevelike. Obicno je najjeftinija dostava preko BH pošta, ali i najsporija.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: kupovina putem interneta
20.12.2011 9:41:53   
mamina princeza
e ne znam ni ja za prodaju a bas me interesuje.. do ndavno nije moglo jer preko paypala se nije mogao primati novac kod nas. Sad kazu da moze al ne znam nikog da je u praksi koristio.....
Ja dosta kupujem i muz takodje al nismo jos nista tamo prodali :)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: kupovina putem interneta
20.12.2011 9:50:59   
Lejla Ka
Ja imam nešto za prodat što bi jedino interesovalo nekog kolekcionara (za naše pojmove malo čudnog user posted image ) pa zato pitam. Hajd ništa, čačkat ću dalje. 

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: kupovina putem interneta
25.12.2011 13:15:47   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: dadada


hajde mi javi ako ti spucaju carinu..


eh čizmice došle..divne su user posted image carina 2,50+1,00 KM user posted image ali zamolila sam prodavača da napiše da je poklon

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: kupovina putem interneta
31.12.2011 15:14:23   
palachinken
Našla sam na ebayu radnju koja prodaje Carter's stvari user posted image user posted image user posted image
Evo link koga interesuje:
http://stores.ebay.com/Babies-and-Reborns-Boutique?_fcid=29&_jgr=0&_localstpos=&_sid=830769728&_stpos=&gbr=1

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: kupovina putem interneta
31.12.2011 16:01:11   
Sandrich
jooj Palachinken kako ima dobrih stvari na rasprodaji user posted image al nazalost banke ne rade do srijede tako da nebih prije mogla uplatiit pare ovoj curi sto ima paypal da mi naruci a dotad ce garant sve nestati user posted image
u svakom slucaju hvala sto si javila user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *