|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
19.6.2012 13:36:14   
mykica
cele.k Nisam je vidjela samo ja, već i kolegice s posla (jer se potrefilo na poslu da ga radim) a poslije kad sam kući došla i muž je vidio liniju. Evo mi testa, sačuvala ga linija je još uvijek tu. Blijeda ali je tu. Ma neću više nijedan uzimati, čekam prekosutra. A ginekologu moram svakako jer sam na klomifenima koji mi regulišu ovulacije, tako da šta god da bilo, stolica me čeka u ordinaciji. I još jedna tura klomifena ili user posted image

vila_7 Taj sam i kupovala draga, prvi put kad mi je pokazao tu blijedu crtu. Neki babyrapid koji očitava navodno već od 10 dana nakon ovulacije, a pošto ja znam tačno kad mi je ovulacija bila, jučer je bilo znači 12 od O. A jutros uradim clear blue jer ga svi nešto hvale, i poslije opet neki sa G, zaboravih mu ime. Hvala ti na podršci. Veliki user posted image za tebe i tvoju mrvicu malu. Nadam se da ste vas dvoje dobro.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Test za trudnoću
19.6.2012 14:49:56   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: mykica

cele.k Nisam je vidjela samo ja, već i kolegice s posla (jer se potrefilo na poslu da ga radim) a poslije kad sam kući došla i muž je vidio liniju. Evo mi testa, sačuvala ga linija je još uvijek tu. Blijeda ali je tu. Ma neću više nijedan uzimati, čekam prekosutra. A ginekologu moram svakako jer sam na klomifenima koji mi regulišu ovulacije, tako da šta god da bilo, stolica me čeka u ordinaciji. I još jedna tura klomifena ili user posted image

vila_7 Taj sam i kupovala draga, prvi put kad mi je pokazao tu blijedu crtu. Neki babyrapid koji očitava navodno već od 10 dana nakon ovulacije, a pošto ja znam tačno kad mi je ovulacija bila, jučer je bilo znači 12 od O. A jutros uradim clear blue jer ga svi nešto hvale, i poslije opet neki sa G, zaboravih mu ime. Hvala ti na podršci. Veliki user posted image za tebe i tvoju mrvicu malu. Nadam se da ste vas dvoje dobro.



nama je babyrapid pokazao blijedu crticu i ja isto tako pitala ovdje na forumu. eno sad moja crtica spava u kreveticu user posted image

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Test za trudnoću
19.6.2012 17:58:40   
ogica
I ja sam maloprije uradila test i ona mi druga blijeda linija.
Mozda ona i ne postoji ,i mozda je ja samo zamisljam...Boze pa dokle ova neeizvjesnost.
Mikice,najbolje da se strpimo nekoliko dana ,pa da onda pokusamo ponovo.
Kako izdrzati user posted image user posted image

_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Test za trudnoću
19.6.2012 21:00:12   
mykica
ogica Ma najbolje se strpiti. Ja sam se danas baš iznervirala, naljutila se sama na sebe. Bolje da i nisam radila test. Još 2 dana se strpiti pa šta bude. Pokušavam se zabaviti nečim drugim, da ne mislim na to. Možemo mi to :) šaljem ti veeeliki user posted image

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Test za trudnoću
20.6.2012 10:06:03   
boombar
Mykice ja se iskreno nadam da je kod tebe to TO. Ja sam imala slicno iskustvo prosle godine, prvi test nakon 5min blijeda crtica, Nkon toga jos dva testa negativna. Vjestica kasnila 10ak dana i na kraju uradim betu koja je bila 1,80- negativna! Vjestica dosla sljedeci dan odmah.
A u prvoj trudnoci prvi test isto jako blijeda crtica, ali isti dan popodne clearblue jasan plus pokazao.
Prosli put u apoteci mi rekose da vise ne proizvode clearblue user posted image

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Test za trudnoću
21.6.2012 19:10:02   
ogica
Mykice,ima li ista novo?Jesi li radila novi test,ja nisam i necu prije iduce sedmice...user posted image valjda cu se uspjeti izdrzati do tada....mislim uradila sam onaj jedan 28 dan,pa mi je ona druga linija bila BLIJEDAuser posted image
Reci mi,nisam najbolje u toku,jesi li ti prirodno zatrudnila ili "potpomognuto"?Meni je radjena inseminacija.
Nadam se da ce nam uspjeti abd.

_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Test za trudnoću
21.6.2012 19:19:15   
mykica
ogica Kod mene još ništa novo, danas mi je bio termin da dobijem, i ništa još uvijek. Stomak me boli kao da ću dobiti al' to je već danima tako. Testove radim svaki dan, nekad i dva na dan :) Izludila sam samu sebe. I balas svega toga: babyrapid i neki lili test su mi pokazali blijede crtice, i to babyrapid sa podnevnom mokračom a lili sa jutarnjom. A ostali testovi su negativni (clearblue, primastick,bb test). Jutros sam zadnji radila i neću više. Ako ne dobijem sutra idem vaditi betu definitivno! A inače sam drugi mjesec na klomifenu, i baš sam lijepo reagovala imala sam 3 folikule od 18,19 i 20. I nadala se najboljem. Ali eto..Ja se zaista nadam da će tebi uspjeti. Ja sam izgubila nadu imam neki osjećaj da ću ipak dobiti..Držim ti palčeve. Biće to dobro.


(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Test za trudnoću
21.6.2012 22:38:52   
ogica
Jao Mykice pa danas ti je termin bio za mengu,a ti toliko vec uradila testova.Nemoj to raditi ,pusti nekoliko dana da prodje.
To sto radis stvara ti jos vecu nervozu i pritisak oko svega,sudeci po ovolikim testovima,sto si uradila pravo si napeta,kani ih se vise,izadji iz kuce,idi na kafu,i ne prolazi kraj apoteke.
I ja sam prije uvijek takva bila,cak sam od muza sakrivala testove,samo da me ne bi kritikovao i postavljao dosadna pitanja.
Znas kako kazu sve je u glavi,moramo se sto vise opustiti i pokusati ne misliti na to.
Ja sam uradila test 19.06 tada sam kao trebala dobiti,uzela sam prima stick,rekli mi da je on kao pouzdan(mislim da je kostao oko16 KM),pa hajde kontam dobar je.Bile su dvije linije ,ali druga blijeda,ja sam na prozor isla da bolje vidim uz suncevu svijeltost da li ta linija postoji,da me neko samo vidio kako sama u stanu pricam sa sobom i tjesim se oko linije i sama sebe uvjervam da sam trudna......Nakon toga sam rekla sama sebi,da se moram strpiti i misliti na druge stvari,ja sam do sada dvije trudnoce izgubila...i uvijek mi govorili ,sve je ok,samo izbaci stres,kakkkkoooo.

Hajde da pokusamo ostaviti taj test za jos nekoliko dana,dolazi nam vikend,malo setnje ,spavanja,druzenja sa rajom ...

Ljubim te i zelim nam svima da budemo sretne i da docekamo sto viseuser posted image user posted image u zivotu!

_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 11:41:31   
ogica
Mykice ,ja juce dobila,kasnilo mi 6 dana ,e bas sam se bila ponadala.
Ali vec sutra krecem sa femarom i sa pripremama za inseminaciju br.2 .
Dr. Muminbasic me ohrabrio i rekao da nema odustajanja ,idemo ponovo u potragu za bebcetom.
Sta ima s tobom? Nadam se da je kod tebe sve ok!

Pozzz

_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 11:58:39   
ini89
Poz,cure nasla sam na piku prodaju HCG test Trakica na trudnocu....u cijeni od 1KM+ dostava 5KM...dali ti testovii mogu biti pouzdani? ako jesu onda se isplati kupiti vise komada...pogotovo ko se cesto testira...?

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 12:03:57   
vila_7
isplati se ini 89 , slobodno uzmi - ti su jeftini vjerovatno jer ih narucuje preko interneta - a svi idu na isti princip-ocitavanja hormona trudnoce samo sto u apotekama su lijepo upakovani a neki imaju preko sebe i plastiku da se ruke ne isprljaju i sl. pa cijene nabiju - a kad onaj skuplji rastavis u njemu bude ista ta jeftina trakica.
E jedino neki su osjetljiviji od drugih , ali meni je svaki put taj najjeftiniji pokazao crtu-blijedu ali ipak crtu!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ini89)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 12:10:50   
ini89
hvala ti na savjetu,sacekacu dok dodje moje vrijeme za test pa cu kupiti,jer tek sam u sred ciklusa....po racnanju kalendara na netu ovulacija mi je trebala biti juce,ali ja sam sluz primjetila vec od 20.06. i bila je prozirna i rasteziva,a stomak me zabolio 22.06.pa sumnjam da mi je tad bila ovulacija...mislila sam da je nahlada al kad je odmah taj dan proslo,sumnjala sam na ovulaciju...a juce mi je sluz bila bjelkasta i ljepljiva,zadnji odnos sam imala 20.06.....Sta vi mislite? da li ce uspjeti ako je tako?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 12:17:32   
vila_7
ma niko ti ne moze nista garantovati - a najbolje je "pokriti" sve dane ciklusa pa bar onda znas da nema sanse da si fulila ovulaciju! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ini89)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 13:33:59   
mykica
ogica Draga, žao mi je što je vještica stigla. I moje je stigla, imala sam biohemijsku trudnoću, da nisam radila testove prije očekivane, vjerovatno ne bih ni znala da je bila trudnoca, ovako mi je sve teže palo nego inače. Ali šta ćemo, idemo dalje, ne treba samo gubiti nadu. Ja ovaj mjesec pravim pauzu, neću ništa, ni klomifen ni folikulimetrije. Moram malo pokušat život vratiti u normalu, previše sam se opteretila. A tebi svu sreću ovog svijeta želi, da sljedeća insemnacija bude uspješna.veeeeliki user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 17:45:38   
ella_ina
drage moje...da vas prvo pozdravim i nesto priupitam... na moru sam, uzivam, al mi neki djavo neda mira...evo o cemu se radi....
prosli mjesec sam bila na klomifenu...na desnom jajniku je bila folikularna cista koja je pukla na sredini ciklusa...na lijevom jajniku su bila tri folikula na 13 dan jedan bio 18 mm a druga dva manja...mi smo uredno pokrili te dane :) i kad sam otisla 25 dan da vidimo jel to sve popucali, na lijevom je bila cista 22 mm...jedna...e sad...dr meni kaze zbog te ciste da mi moze kasniti, medjutim ja na 26 dan osjetim bol i mislim da je pukla...menstr dobijem tacno na 28 dan...e sad sta je problem...meni su menst inace prvi-drugi dan jaako obilne...pa cak i kad sam prvi put koristila klomifen....ova sada.....mislila sam u subotu da se necu moci kupati, a ono...tako malo ide....evo i danas mi je cetrvti dan, mislim da ce prestati...ali (moram vam ovako objasniti) nije bila cista krv...visse smedje sa primjesama krvi i kao neke sluzi...praaavo mi je cudna men...imam li razloga da kupim test i ividim da slucajno nije trudnoca, jer sam citala da se moze imati i biti trudan...ili da pustim i kazem hvala bogu pa je umanjila da mogu uzivati na moru :)9
eto, izvinite na duugom postu...valjda ce me neko znati posavjetovati :))
pozzz

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Test za trudnoću
25.6.2012 17:52:59   
Teddy Bear
ella_ina kupi jedan testic pa provjeri, mozda ti bude lakse, tako je bar meni bilo, iskreno se nadam ta si trudna user posted image

(odgovor članu ella_ina)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Test za trudnoću
26.6.2012 0:00:46   
ogica
Ella -Inna kupi test pa provjeri,to ti je ipak najjednostavnije za uraditi.
Iskreno ti zlimuser posted image ,i da ti to bude najljepsi odmor u zivotu.

Javi nam rezultate,zelim ti puno srecei user posted image user posted image user posted image !

Mykice zao mi je zbog tebe,sto je i tebi nesretnica dosla...meni zakasnilo 6 dana ,bila sam 100 posto sigurna da sam trudna,cak mi test pokazao user posted image 28 dan,jeste ona drugsa linija bila blijeda,juce kad mi je pocelo curiti,zurno sam kupila test, da provjerim da ne krvarim zbog neceg drugog i bio mi negativan..bas me prevarilo.Kao sto sam ti rekla sutra krecem sa Femarom,i ovaj mjeec ponovo inseminacija,dr.mi u augustu na odmoru,pa ako ne upali ni ovaj putuser posted image i ja cu odmoriti par mjeseci od svega.Uzasno sam se juce osjecala,apaurin sam popila,nista mi nije pomogao,ali danas mi se ponovo vraca nada,jer izgleda da je zelja jaca od poraza .I tebi zelim puno srece,ali sve nam je u Bozijim rukama.
Mozes li mi molim te objasniti sta je biohemijska trudnoca,nisam nikad prije cula za taj terminuser posted image .

Puno pozdravaaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Test za trudnoću
26.6.2012 10:40:06   
mykica
Biohemijska trudnoca je trudnoca kada dode do oplodnje Ali se plod ne zakaci dovoljno cvrsto ili prenisko. Mnogo zena dozivi to a da I ne zna I nije nista opasno hvala Bogu. Kazu cak da je zena najplodnija bas poslije biohemijske. Ni ja vjerovatno ne bih znala da se desila da Nisam imala taj pozitivni test, Ali su I u mene linija druga bila blijeda. Nakon vadenja bete pokazalo se da je preniska I doktor mi je konstatovao biohemijsku tr. sve je otislo sa menstruacijom I nista strasno nije bilo osim sto Sam se razocarala vise nego ikad. Al sto kazes sve je u Bozijoj volji I nadam se da ce nam se zelja uskoro ostvariti.

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Test za trudnoću
26.6.2012 14:06:30   
vila_7
ella-ina odmah kupuj test! user posted image

mykica user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Test za trudnoću
26.6.2012 16:33:43   
ella_ina
evo mene, da vam se javim...sinoc kupila test, uradila jutros...ma ni da se nasali...al eto jedino sto mi je drago sto je dosla a nije bila obilna (kao inace) sto me je pogledala da uzivam na moru :D iduci mjesec u nove pobjede :D pozzzz sa Jadrana :D

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Test za trudnoću
3.7.2012 1:17:25   
bebac bucko
Pozdravcic, imam jednu dilemu vecvnekoliko dana, pa se nadam da ce mi neko brzo odgovoriti i pomoci mi da lakse zaspem. Naime zadnju vjestica je bila 5.5. Do 9.5. Onda sam 20.5. blago prokrvaril a samo taj jedan dan. 5.6. sam uradila prvi test i nista, par dana poslije isto tako negativno. Ja se osjecam jako cudno, i brine me sto jos uvijek nisam dobila, a narucena sam tek 24.7. Na pregled. Da li test moze da pokaze negativno, a da je u pitanju trudnoca? Unaprujed hvla na odgovoru

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu ella_ina)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Test za trudnoću
3.7.2012 11:07:04   
sretna sam jako
A kakvo ti je bilo krvarenje taj dan? Takav slucaj je kod mene bio kad sam zatrudnila(krvarenje jednu vece)- al kod mene je test odmah pokazao trudnocu!

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Test za trudnoću
3.7.2012 11:17:20   
Visnja RR
pricekaj par dana pa oopet uradi test...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Test za trudnoću
4.7.2012 0:41:14   
bebac bucko
Prvo da se zahvalim na odgovoru, a krvarenje je bilo slabo i roskasto, danas mi se isto desilo, pa cu vidjeti da odem sutra na pregled. Nadam se da me ciganka nece iznenaditi sutra.user posted image

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Test za trudnoću
4.7.2012 9:55:49   
sretna sam jako

IZVORNA PORUKA: bebac bucko

Prvo da se zahvalim na odgovoru, a krvarenje je bilo slabo i roskasto, danas mi se isto desilo, pa cu vidjeti da odem sutra na pregled. Nadam se da me ciganka nece iznenaditi sutra.user posted image


Ima li sta nova?

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *