|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odjeca za vrtic
20.6.2012 9:48:13   
Arijana2
Pozdrav user posted image Drage mame,sta najcesce oblacite svojoj djecici za vrtic.Ja sam iz nekog "sminkerskog stila" svog malenog( od kad je poceo da ide na tutu,tj.vjezba) pocela da oblacim gotovo stalno u trenerkice sad upamucne komplete ,kakva je situacija kod vas user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 9:55:57   
shpagica
Kod nas "sminkerski stil" ne dolazi u obzir jer se po cijeli dan igraju i valjutaju napolju u dvoristu. Osim sto je sminkerska odjeca ugl neudobna, toliko se isprljaju da mi nije ni ok da obalcim djecici neku sad sredjeniju varijantu.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 9:57:36   
Ben 10
Samo ono u cemu se osjeca udobno.
Trenerke ne nosi u vrtic ,ali nosi pantalonice na gumu ,rijetko kada farmerke.Sada nosi bermudice i sorceve na gumu vecinom jer sami idu u wc ,pa da mu je lakse i pamucne majicice,pogotovo po ovoj vrucini koja pocinje vec u 7 ujutro...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 10:00:01   
Lady26
Samo helankice, trenerke...nista fensi smensi....samo udobno, mekano, pamcuno, sad zbog vrucina nosi kratke helanke vecinom....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 10:01:31   
veeseelaa
ja ne bolujem od sredjivanja djeteta, ono daj da je napucam
ta ona je lijepa curica i u trenerci, šorčiću i maici
dijete se treba osjećati lagodno, da se može kretati, trčati  i igrati se
Tako da je oblačim udobno
Vidim neke mame ukoče dijete u nekim haljinicama il farmericama pa je dijete sputano
Al eto sve za izgled user posted image ja neee


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 10:05:34   
Visnja RR
na prvom roditeljjom sastanku su nas tete zamolile da ne oblacimo djecu i skupu odjecu vec da to budu lagane trenerkice tj sportka odjeca u kojoj ce se oni lijepo osjecati kad se igraju a i za slucaj da se pokapaju i uprljaju da nije problem...

asja ovih vrucih dana ide u kratkim helankicama ...do ispod koljena i majicama koje su do ispod guze...kao tunikice... ide u tenema (u njima je i kad se igraju vani) a u vrticu je u cicibanka (tj oblik cicibanki ali su primo)...
u torbi ima istu takvu presvlaku plus carapice i gacice....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 10:07:29   
veeseelaa
i djetetu treba obuvati udobnu obuću, ne papuče i sl er izlaze van, trče itd pa da im ne smeta i ne spadne s nogu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 10:09:19   
M kao Mama
Ovako, ujuro je lijepo obućem, a u tobri ima nekoliko presvlaka, zimi su to duge helanke i tunikice, majčice, ili trenerke, sa sada kratke helanke i majčice lagane, ima tene za polja i kašket to je obavezno, potkošulju, gačice, čarape za presvuč, budući da je ona veća i već se modiraju, ima papuče frodo one sa rupama za ljeto, japanke, baletanke, pa mijenja kako joj volja.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 10:52:22   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

na prvom roditeljjom sastanku su nas tete zamolile da ne oblacimo djecu i skupu odjecu vec da to budu lagane trenerkice tj sportka odjeca u kojoj ce se oni lijepo osjecati kad se igraju a i za slucaj da se pokapaju i uprljaju da nije problem...

asja ovih vrucih dana ide u kratkim helankicama ...do ispod koljena i majicama koje su do ispod guze...kao tunikice... ide u tenema (u njima je i kad se igraju vani) a u vrticu je u cicibanka (tj oblik cicibanki ali su primo)...
u torbi ima istu takvu presvlaku plus carapice i gacice....


i kod nas je ovako i jo eirić zbog sunca kad idu vani

< Poruku je uredio mamabb -- 20.6.2012 10:53:00 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 10:59:08   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

na prvom roditeljjom sastanku su nas tete zamolile da ne oblacimo djecu i skupu odjecu vec da to budu lagane trenerkice tj sportka odjeca u kojoj ce se oni lijepo osjecati kad se igraju a i za slucaj da se pokapaju i uprljaju da nije problem...

asja ovih vrucih dana ide u kratkim helankicama ...do ispod koljena i majicama koje su do ispod guze...kao tunikice... ide u tenema (u njima je i kad se igraju vani) a u vrticu je u cicibanka (tj oblik cicibanki ali su primo)...
u torbi ima istu takvu presvlaku plus carapice i gacice....


I ja tako vecinom oblacim Lunu ovih dana, najvise zbog igre napolju na pijesku i travi da joj ne budu bas gole none skroz.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 11:04:27   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

na prvom roditeljjom sastanku su nas tete zamolile da ne oblacimo djecu i skupu odjecu vec da to budu lagane trenerkice tj sportka odjeca u kojoj ce se oni lijepo osjecati kad se igraju a i za slucaj da se pokapaju i uprljaju da nije problem...

asja ovih vrucih dana ide u kratkim helankicama ...do ispod koljena i majicama koje su do ispod guze...kao tunikice... ide u tenema (u njima je i kad se igraju vani) a u vrticu je u cicibanka (tj oblik cicibanki ali su primo)...
u torbi ima istu takvu presvlaku plus carapice i gacice....


I ja tako vecinom oblacim Lunu ovih dana, najvise zbog igre napolju na pijesku i travi da joj ne budu bas gole none skroz.



I kod nas je ovako, obicna majcica i sorcic ili trenerkica ako je svjezije, pamuk. U torbi potkosulja, majcica i jos jedan sorcic.

Na nogama udobne sandalice i ljetnje tenice, unutra papice poput cicibanki.

< Poruku je uredio medic slatki -- 20.6.2012 11:05:42 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 19:41:03   
MicoTico
Moji u vrtić nose fensi-šmensi samo ako je neka priredba ili slično. Uvijek ih oblačim u udobnu pamučnu odjeću. M. ide još ovo ljeto u vrtić pa će u školu i ona već neće "svašta" u vrtić. Voli ona suknjice i haljinice i da se malo folira, ali to su uglavnom pamučne suknjice, koje zimi nosi na deblje štramplice ili helanke.
Evo danas je bilo baš vruće i M. je bila u haljinici na bretele i sandalicama, a T. je imao majicu bez rukava, bermude i patike.
U ormariću u vrtiću uvijek imaju rezervne majice, donji dio pamučne trenerke ili helankice, gaćice, duks u slučaju da zahladi,..
Stvari koje nose za "foliranje", kad idemo negdje ili za neku proslavu nikada im ne oblačim u vrtić. A i što bi, T. uvijek dođe "kao prasac" kući iz vrtića.Tete ih uče da sami jedu, pa ih presvuku po nekoliko puta koliko budu umazani. Takođe, sad kad je lijepo vrijeme idu u dvorište, pa su tu mrlje od trave, zemlje, ...

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odjeca za vrtic
20.6.2012 23:46:30   
škorpija
joooj ja od kad je ovo ugrijalo zaboravila staviti ljetnu presvlaku u ruksak, jao kad je svekrva danas otišla u vrtić i našla ajdina u donjem dijelu trenerke, htjela je zadaviti i mene i teteuser posted image . on se valjda polio vodom,a  tete mu obukle jedino što su našle u ruksaku - podeblju trenerku.

ja ajdinu oblačim samo pamučne i udobne stvari, ali ne volim da u vrtić ide u ispranim stvarima koje nosi onako-oko kuće, ali od kad su ove vrućine, dnevno ga presvlačim po 3-4 puta, tako da mi fakat ponestane garderobe, a ima je više nego mm i ja zajedno, zato nekad ode u ofucanijem šorcu, ali bože moj, bitno je da je pamuk u udoban

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odjeca za vrtic
21.6.2012 8:57:23   
Arijana2
Moj cvrcak je u fazi odvikavanja od pelene,tako da mi se u posljednje vrijeme zamantalo od presvlacenja ,jos plus ove vrucine,tako da smo najvise u pamucnim maicama i neki sorts na gumu user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odjeca za vrtic
21.6.2012 10:44:13   
idana_85
Mi isto nosimo trenerkice i maice. doduse sve je to fino i novo,a za kucu i polje one malo "starije". Uglavnom je to sve ben10, spiderman i munjviti hahaha. jednom sam ga u pantolama poslala futrovanim,rekoh zbog odlaska u wc one bile na gumu, a bilo hladno, kaze kad smo dosli kuci nemoj vise da me saljes u pantolama, svrbe me

mislim da udobnost treba biti na prvom mjestu. Ipak budu po 8-10 sati utome. I rezervna presvlaka je isto tako. cipelice su naravno frodo, a po ovim vrucinama frodo sandale.

< Poruku je uredio idana_85 -- 21.6.2012 10:45:28 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 7:52:50   
idana_85
Sta obuvate djeci na nogice po ovoj vrucini? R jos nosi pape, naravno moram mu obuti i  carapice, pa mi ga zao,sigurno mu je vruce :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 18:26:18   
MicoTico
T. nosi pape i čarapice, doduše one plitke, a M. kroksice (mi ih zovemo žabiceuser posted image ), ona je velika, pa mi je to OK. Ali T. non-stop trči ko muva bez glave i nekako mi nesigurno bilo šta drugo da mu obujem osim papa sa uloškom.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 18:29:09   
vjestica
kroksice ili rjeđe sandale
bez čarapa, naravno, pa i ja bih uginula da po ovoj vrućini obučem čarape
to kad su vani,a unutra hoda bosa, ko kod kuće user posted image

< Poruku je uredio vjestica -- 5.7.2012 18:30:01 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 18:37:06   
Medić*
Vani tenice ili sandalice. Unutra je u carapicama, kratkim i tankim, ujutru obuje pape koje po vrucinama naravno skine. Bos ne voli bitit jedino po kuci svojoj kada je bas pretoplo i na moru. Bas danas pricam sa tetom kako ne zeli da hoda bos po vrticu user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 5.7.2012 18:38:37 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 18:42:01   
MicoTico
U našem vrtiću nijedno dijete nije bosouser posted image Bar ja nisam primjetila. T. već sam napisala nosi pape, ali ljetne, izgledaju kao sandale, ali kad mu obujem na bosu nogu kaže da ga žuljaju, pa mu moram obuti kratke čarapice.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 18:45:32   
Medić*
Ja volim sto on ne voli biti bos. Hajde po kuci u redu, tu sam. A danas mi teta kaze da druga djeca idu bosa a on kaze ja cu u carapicama.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 19:50:26   
škorpija
ja svog ovih dana puštam bosog u vrtić, bez čarapa i papa, to mi je ok, jer su u vrtiću itisoni od zida do zida i nema golog parketa ili laminata. Odvedem ga u sandalicama i taman posla da mu čarape ili pape obuvam na 35 stepeni

< Poruku je uredio škorpija -- 5.7.2012 19:51:40 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 22:13:18   
Medić*
Da i kod nas su etisoni od zida do zida, komotno mogu bosi po ovim vrucinama, ali F jednostavno ne voli bos, kuci pa i hoce ponekad mada rijetko, ljepse mu u tankim carapicama user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 22:33:28   
škorpija
uh ni moj dugo nije htio u sandalice, ali svekrva ga mic po mic navikla, on bi i sad nosio čarapa i patike, primjetila sma da je to često kod dječaka user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odjeca za vrtic
5.7.2012 22:34:06   
vjestica
moja cura po ovim vućinama neda ništa na nge
jedva i kroksice obuče akd ide vani
i kdo kuće hoda bosa, a nemam tepiha kući, sve go parket i pločice

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *