|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 12:44:05   
ziki
Mi kombinujemo, 1/2 ručkova je kući nešto na brzinu + vani. Doručak je kući mazalice, palenta na brzinu i mm salama koju nosim od kuće jer tamo nema Ovako. Uz nju nosimo hranu za u putu i eventualno još neku sitnicu. Za koju godinu, mozda čak naredne aBd se odlučimo za pun pansion jer ga izbjegavam zbog djece.
Poznanica moje mame, žena u godinama, na more ide da na miru skuha slatko. Koristi odmaralište firme u kojoj joj radi muž, nosi veliku šerpu i džak šećera a tamo kupi fine svježe smokve. Plaža i kupanje je plaho ne zanimaju jedino jutarnje i večernje šetnje uz obalu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 12:53:05   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Galicia

O kuhanju i hrani na moru. Al bez uvertira, kako zivimo samo sa jednom platom, kako jedva sastavljamo kraj sa krajem, itd. Dok se iskukate, prodje me cejf za citanjem, a vi vec na more stigli.user posted image

Pa ti nemoj ni citati, ako ti ono sto pisem ne odgovara.
Ja sam napisala kako sam sa jednom platom uspjela otici na more hvala Bogu. Za moje djete bih dubila na glavi ako ce ono uzivati. A ako jos pri tome i ja uzivam i odmaram, oko toga nema vise price.
A mozda bi mogla bolje procitati moj post. napisala sam sta sam kuhala na moru. mislim da ipak ti najvise ovde pare spominjes bez da pises sta kuhas na moru. Zeni nisu trebali savjeti oko izbora hrane u restoranima...


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 13:05:24   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Galicia

O kuhanju i hrani na moru. Al bez uvertira, kako zivimo samo sa jednom platom, kako jedva sastavljamo kraj sa krajem, itd. Dok se iskukate, prodje me cejf za citanjem, a vi vec na more stigli.user posted image



gali bona.....sta ti je user posted image
vidi duso....ljudi su na ovim prostorima navikli na takav zivot .user posted image
sto je ljudima sa strane "nenormalno" kod nas je normalno user posted image
a moze se zivjeti i sa jednom platom ako je dobro rasporedis jer vise nemauser posted image
to nije kukanje nego nasa svakodnevnica.
rijetko koja ovdje ce priznati tj.prikazati svoju stvarnu finansijsku situaciju...ovo je virtualni svijet koji je mnogima ispusni ventil i nacin da urede svoj zivot kako bi zeljele pa makar i virtuelno.
nemoj duso...grihota ti je ovako pisati.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 14:03:52   
sara.at
Mi smo do sad uvijek uzimali puni pension znaci dorucak vecera. Na plazi nevolim da jedem :( tako da ili se vratimo u Restoran od pensiona jesti ili kupimo sendvic u konzumu. Mi na moru uglavnom zivimo od koktela,ljubavi I sexa I uvijek se vratimo kuci sa 3-5kg manje user posted image . Ja Sam jako teska sto se tice hrane Ali smo potrefili pension sa restoranom gdje je odlicna hrana. A meni mnogo znaci kad vidim gazdu Ratka na svom skuteru gdje nosi svijeze povrce, a onda mu navrati ribar sa svijezim ulovom e onda sa Apetitom jedem,jest da papreno platimo Ali za to radimo cjelu godinu. Ali kad nebih imala za puni pension,Ja obozavam more,onaj miris,guzvu na plazi,setnju uz obalu,Ja bih opet isla pa makar jela argete I kruhauser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 14:07:03   
veeseelaa
vala i ja kuham al da je ciganluk i šega jeste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 14:33:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ciganluka Tito dragi. Te grah, te punjene paprike, te jos baklavu razvijte, pitu, itd..
Nije mi fakat cudno sto Croati imaju misljenje kakvo vec i imaju o Bosancerosima kad krenu na takozvani odmor.


joj Gali što se ismijah user posted image user posted image user posted image

Inače ja u HR i ne idem, mislim idem al slabo, ja ne mogu da duman šta mi je metnuo u picu i sl
zato me ni Grčka nije privlačila, no otiće se, Turci brate su zakon a i klopa im je za deset

a ja nosila express lonac user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 15:15:34   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ciganluka Tito dragi. Te grah, te punjene paprike, te jos baklavu razvijte, pitu, itd..
Nije mi fakat cudno sto Croati imaju misljenje kakvo vec i imaju o Bosancerosima kad krenu na takozvani odmor.


joj Gali što se ismijah user posted image user posted image user posted image

Inače ja u HR i ne idem, mislim idem al slabo, ja ne mogu da duman šta mi je metnuo u picu i sl
zato me ni Grčka nije privlačila, no otiće se, Turci brate su zakon a i klopa im je za deset

a ja nosila express lonac user posted image user posted image user posted image


i meni je ovo pravo bilo šega, ali nije to tema emisije..
gali ga mora odvaliti i digne se hampa...user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 15:17:21   
veeseelaa
gali ga mora odvaliti i digne se hampa...user posted image


pa žena ima takvo mišljenje, pa šta
fakat kad ideš odmoriti trebao mi odmoriti ko insan al ajd
prva  sam ja kuhala, ne do duše svaki obrok al jesam i sve sam se zezala na svoj račun user posted image user posted image
kad gazdarica prodje i vidi da sam zaždila i rernu i dva kola hoće joj zlo user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.8.2012 15:18:29 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 15:34:42   
leona81
evo da se i ja ovdje javim...kod brace Hrvata i Crnogoraca - uvijek kuham jer mrzim njihove restorane osim ako nije neka konobica sa ribom, blitvom i vinom u pitanju:) ostalo je smece, i hoteli su vecinom smece
sto se tice inostranstva za opciju sam all inc, a M kad je bila bebica - nesto sam joj kuhala, jela je kasice i srecom dojila je 20 mj pa nije bilo frke:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 15:58:20   
Galicia
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ciganluka Tito dragi. Te grah, te punjene paprike, te jos baklavu razvijte, pitu, itd..
Nije mi fakat cudno sto Croati imaju misljenje kakvo vec i imaju o Bosancerosima kad krenu na takozvani odmor.


joj Gali što se ismijah user posted image user posted image user posted image

Inače ja u HR i ne idem, mislim idem al slabo, ja ne mogu da duman šta mi je metnuo u picu i sl
zato me ni Grčka nije privlačila, no otiće se, Turci brate su zakon a i klopa im je za deset

a ja nosila express lonac user posted image user posted image user posted image


i meni je ovo pravo bilo šega, ali nije to tema emisije..
gali ga mora odvaliti i digne se hampa...user posted image


Pocahontas, pratis me u zadnje vrijeme, malo vise. Bezveze ti je to, al nema veze.
Samo za tvoju informaciju, ne bubam, ne odvaljujem, nego tipkam. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 16:26:51   
MAMA MA
mi ne idemo na more!user posted image user posted image user posted image
mi se kupamo u drini a setamo uz miljacku...mada i vilsom dok setamo znam ponijet sendvic da F prezalogaji jer nesto mi se ne kupuju hamburgeri sendvici napolju po ovoj safri...samo bolescinu da dobije kakvu...I ja bi rado ponijela i paprike i sarme i paradjza i svega samo da odemo,user posted image ...ali valjda cemo akoBogda iduce godine...do sad vala nikako nismo mogli....user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 16:41:35   
Blue rose RR
Bitno je da insan odmori, a kako će to biti, na koji način će to biti, i gdje će to biti, po meni je izuzetno nebitno, sve dok su uz mene ljudi koje me odmaraju psihički (bome i fizički:) ).
A sve gore rečeno po meni je guranje nosa/brige u tuđe novčanike.
Insan se pokrije jorganom koliko je dug i širok. Ni manje ni više.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:05:24   
škorpija
ja bih da se ogradim od teme,ja nit punim paprike nit jedem, isto je sa sarmomuser posted image , pravim samo kulturna jela,

i jbt veselaaa od kud tebu rerna u apartmanum ja ljetujem po apartmanima 10 godina i nikad rerne nisam ni vijedla, dva kola  imam i to ono jedno veličine kovanice od pet marki, ccccc

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:12:10   
Mala Selma
Bogai sorpija i kod mene u apartmanu ima rerna, ove godine je legla pita dva putauser posted image user posted image .Ma mi smo onda cigani cigana (uz postovanje Roma, nisam rasistauser posted image )

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:13:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja bih da se ogradim od teme,ja nit punim paprike nit jedem, isto je sa sarmomuser posted image , pravim samo kulturna jela,

i jbt veselaaa od kud tebu rerna u apartmanum ja ljetujem po apartmanima 10 godina i nikad rerne nisam ni vijedla, dva kola  imam i to ono jedno veličine kovanice od pet marki, ccccc


baš...
dobro pitanje...
ja sam u apartmanima vila i u dlamaciji i u crnoj gori...nikada nismo rernu imali...

recimo mi volimo ispeć paprike i prelit pavlakom to je savršen ručak...
no bez rerne možaš u onoj tavi po nekoliko komada peći...
u ulcinju su najbolje mesnate paprike koje ćete ikada u životu pojesti...
noooooooo ja sma ih otamo donosila u Sa da se ko insan pečenih najedemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:16:11   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Bogai sorpija i kod mene u apartmanu ima rerna, ove godine je legla pita dva putauser posted image user posted image .Ma mi smo onda cigani cigana (uz postovanje Roma, nisam rasistauser posted image )


Ako je nisi sama razvijala onda si slaba gankaci user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:18:42   
Mala Selma
Naravno da sam sama i pomogla mi je drugaricauser posted image -I to nismo imali oklagiju, nego uzeli od metle drsku (vadila se), oprali je arfom i folijom zamotaleuser posted image user posted image user posted image , al nam nije puno jufka puklauser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:21:54   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Naravno da sam sama i pomogla mi je drugaricauser posted image -I to nismo imali oklagiju, nego uzeli od metle drsku (vadila se), oprali je arfom i folijom zamotaleuser posted image user posted image user posted image , al nam nije puno jufka puklauser posted image


user posted image
Parola - snadji se....
Ovim potezom si zauzela prvo mjesto user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:23:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Naravno da sam sama i pomogla mi je drugaricauser posted image -I to nismo imali oklagiju, nego uzeli od metle drsku (vadila se), oprali je arfom i folijom zamotaleuser posted image user posted image user posted image , al nam nije puno jufka puklauser posted image


user posted image
Parola - snadji se....
Ovim potezom si zauzela prvo mjesto user posted image

user posted image user posted image user posted image

al za idući put oklagiju ponesi...neće zauzet puno mjestauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:26:04   
Mala Selma
ma duga je oklagija, a nama malo auto.Morat ce malo izviriti kroz prozor ili da je stavimo na tenduuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:28:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

ma duga je oklagija, a nama malo auto.Morat ce malo izviriti kroz prozor ili da je stavimo na tenduuser posted image

zamišljamuser posted image
oplakahuser posted image
šta misliš bil nas rovili na graniciuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:31:23   
Mala Selma
Ma jok, mi prenesemo po teleta niko nas nezaustavi, cesi su mala maca za nasuser posted image user posted image ...samo nas brine kako cemo iduce godine jer Hrvatska ulazi u EU, jadna mi majka morat cu trositi svoje novce kod njihuser posted image ..nista 5 dana cu platiti hranu i spavanje, a 5 dana cemo spavati u autu, ko u titino dobauser posted image Afan pozadi, a mi naprijed i veselo vece, a preo dana spavat cemo na plazi, bitno je udisati jod i borovinuuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 0:32:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Ma jok, mi prenesemo po teleta niko nas nezaustavi, cesi su mala maca za nasuser posted image user posted image ...samo nas brine kako cemo iduce godine jer Hrvatska ulazi u EU, jadna mi majka morat cu trositi svoje novce kod njihuser posted image ..nista 5 dana cu platiti hranu i spavanje, a 5 dana cemo spavati u autu, ko u titino dobauser posted image Afan pozadi, a mi naprijed i veselo vece, a preo dana spavat cemo na plazi, bitno je udisati jod i borovinuuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 7:26:59   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ciganluka Tito dragi. Te grah, te punjene paprike, te jos baklavu razvijte, pitu, itd..
Nije mi fakat cudno sto Croati imaju misljenje kakvo vec i imaju o Bosancerosima kad krenu na takozvani odmor.


joj Gali što se ismijah user posted image user posted image user posted image

Inače ja u HR i ne idem, mislim idem al slabo, ja ne mogu da duman šta mi je metnuo u picu i sl
zato me ni Grčka nije privlačila, no otiće se, Turci brate su zakon a i klopa im je za deset

a ja nosila express lonac user posted image user posted image user posted image


i meni je ovo pravo bilo šega, ali nije to tema emisije..
gali ga mora odvaliti i digne se hampa...user posted image


Pocahontas, pratis me u zadnje vrijeme, malo vise. Bezveze ti je to, al nema veze.
Samo za tvoju informaciju, ne bubam, ne odvaljujem, nego tipkam. user posted image

zasto draga? pa kažem da mi je sve to skupa bilo smiješno kako si to opisala?
čuj pratim te u zadnje vrijeme user posted image user posted image

i da se razumijemo, ja isto nikad ne kuham na godisnjem i odem ko "dama" user posted image

ali da si digla hampu, jesi...to je samo bio moj komentar i tačan je user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 8:13:03   
ziki

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Naravno da sam sama i pomogla mi je drugaricauser posted image -I to nismo imali oklagiju, nego uzeli od metle drsku (vadila se), oprali je arfom i folijom zamotaleuser posted image user posted image user posted image , al nam nije puno jufka puklauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo mi odmah diže raspoloženje

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *